Drone XPro : 11 najlepszych dronów o długim czasie lotu: ponad 30 minut pracy na baterii

:

Drony są tak zabawne, że nieuchronnie bitwa decyduje o tym, kto zdobędzie kontrolera. Ponieważ żywotność baterii drona jest taka, jaka jest, stawki są wysokie. Zmienia się to po zakupie trwałego drona z 30-minutowym czasem lotu. Daje ci dużo czasu na latanie i robienie zdjęć, które chcesz.

Napisaliśmy ten przewodnik, aby dać ci wskazówki, jak zwiększyć żywotność baterii i pomóc wybrać drona o najdłuższej żywotności baterii. Sprawdziliśmy najpopularniejsze drony i wybraliśmy te najlepsze.

Budżet
drony o najlepszym budżecie na długi lot
UPair One FPV
4.0 / 5.0
Zasięg: 800 m (0,5 mili)
Czas lotu: 18 minut
Ma funkcję powrotu do domu po awarii.
Sprawdź Amazon
Najlepsza wartość
drony o najlepszej wartości i długim czasie lotu
DJI Mavic Mini
4,8 / 5,0
Zasięg: 5 km (2,5 mil)
Czas lotu: 30 minut
Mały, solidny, łatwy do kontrolowania wewnątrz i na zewnątrz.
Sprawdź Amazon
Najszczęściej wybierane
drony o najwyższej wartości i długim czasie lotu
DJI Mavic 2 Zoom
4,7 / 5,0
Zasięg: 8 km (5 mil)
Czas lotu: 31 minut
Ma duży zasięg lotu i automatyczne tryby lotu.
Sprawdź DJI.com

Drony według czasu lotu:

Poniższa tabela zawiera krótkie spojrzenie na moje 10 najlepszych typów w kolejności od najdłuższych do najkrótszych czasów lotu.

Tabela porównawcza dronów z długim czasem lotu

Ułożyłem te długie latające statki w trzy kategorie dla łatwego odniesienia:

 1. 27–31 minut
 2. Do 25 minut
 3. Mniej niż 25 minut.

Pamiętaj, aby zwracać uwagę na czasy ładowania baterii i wszelkie inne funkcje, których potrzebujesz od dobrej jakości UAV, na przykład możliwości nagrywania, prędkość lotu, widok z perspektywy pierwszej osoby (FPV) i tak dalej.

Drony z czasem lotu od 27 do 31 minut

Cięższe ładunki oznaczają krótszy czas lotu. Każda sekunda jest cenna, jeśli twoje projekty są długie, a sprzęt ciężki. Drony w tej sekcji zapewniają do 31 minut w powietrzu.

Oczywiście potrzebujesz aparatu wysokiej jakości. I tak, potrzebujesz drona łatwego w obsłudze. Ale masz trudną misję, jeśli UAV nie może długo pozostać w powietrzu. Te najlepsze typy Cię nie zawiodą.

1. DJI Mavic 2 Zoom

Dron DJI Mavic 2 Zoom z długim akumulatoremZobacz na DJI.com

Ocena redakcji: 4.7 / 5

DJI Mavic 2 Zoom to wyjątkowy quadkopter z obiektywem z zoomem optycznym 24–48 mm. To pierwszy raz. To bogaty w funkcje latający robot, który może pozostawać na niebie przez ponad 30 minut.

 • Najlepsza funkcja 1: Długi 31 minutowy lot
 • Najlepsza funkcja 2: Szybko 44,7 mph w trybie sportowym
 • Punkty plus: Składana konstrukcja, wyjątkowy aparat, szybki, cichy, wykrywanie kolizji, panoramy
 • Punkty ujemne: Wysoki koszt dodatkowych baterii, brak kontroli gestami

Można śmiało powiedzieć, że DJI Mavic 2 Zoom i Pro wyznaczyły nowe standardy dla quadów z kamerą w tej klasie. Model ma tutaj wysokiej jakości aparat 12 MP z obiektywem z zoomem optycznym 24–48 mm.

Leć szybciej, dłużej, dalej i ciszej

Krótka żywotność baterii denerwuje pilotów dronów bardziej niż cokolwiek innego. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Mavic 2 Zoom DJI ma najdłuższy dostępny czas lotu dla cywilnego quadkoptera. Oznacza to, że fotografowie i kamerzyści lotniczy mogą pozostać w powietrzu dłużej i podróżować dalej. A niewiarygodna prędkość maksymalna 44,7 mil / h w trybie sportowym szybko dotrze do celu, do którego zmierzasz – iz powrotem.

Mavic 2 Zoom posiada również cichą technologię lotu DJI. Wygląda na to, że udało im się zmniejszyć głośność dzięki sprytnemu dostosowaniu wirników. Hałas drona może po pewnym czasie być irytujący, więc jest to jedna z tych małych rzeczy, które mają duże znaczenie.

Opcje inteligentnego sterowania lotem Mavic 2

Mavic 2 Zoom jest łatwy do pilotowania podczas robienia zdjęć z lotu ptaka. Bogaty w funkcje 2 Zoom jest wyposażony we wszystkie czujniki ze wszystkich stron, aby zapewnić bezpieczeństwo, omijając przeszkody. Istnieją trzy sposoby na latanie tego szczeniaka. Pierwszym z nich jest użycie kontrolera DJI. Drugi dotyczy smartfona podłączonego do kontrolera za pomocą aplikacji DJI Go 4. A trzeci wykorzystuje inteligentne tryby lotu (patrz poniżej).

Inteligentne tryby lotu DJI obejmują nawigację po punktach, TapFly, ActiveTrack i Hyperlapse. Inne to POI (Point of Interest), QuickShots i Cinematic Mode. Jest wiele do odkrycia, ale żaden z nich nie jest trudny do zrozumienia ani trudny do zrozumienia, nawet na poziomie początkującym.

Nie tak dobrze

Koszt zapasowych inteligentnych akumulatorów DJI do Mavic 2 jest przygnębiający. Ceny mogą się nieznacznie różnić, ale kosztują ponad 130 USD. Drugim minusem jest brak kontroli gestów, ale możliwe, że zostanie to uwzględnione w aktualizacji oprogramowania.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 900g (2 funty)
Bateria: 3,83 V 3850 mAh 1 S Inteligentny lot litowo-jonowy
Czas ładowania: 90+ minut
Zakres kontrolny: 5 mil (8 km)
Maksymalny czas lotu: 31 minut
Maksymalna prędkość: 70,8 km / h (44 mph)
Profesjonaliści
Długi czas lotu
Długi zakres kontroli
Składana, lekka konstrukcja
Superszybki w trybie sportowym
Wyjątkowy aparat z zoomem
Cicho jak na quad z kamerą
Wykrywanie kolizji w zakresie 360 ​​stopni
Panoramy
Wady
Wysoki koszt dodatkowych baterii
Brak kontroli gestów

2. DJI Mavic Mini

DJI Mavic ProZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Krótkie czasy lotu są przekleństwem dronów, a ci z najdłuższymi są najbardziej poszukiwani. Jednym z nich jest zupełnie nowy quad DJI Mavic Mini, który oferuje pełne pół godziny na jednym ładowaniu.

 • Najlepsza funkcja 1: 30 minut lotu na jednym ładowaniu
 • Najlepsza funkcja 2: Niezwykle lekki, składany i wysoce przenośny
 • Punkty plus: Łatwa w użyciu, wysokiej jakości kamera gimbal, dedykowany kontroler, duży zasięg
 • Punkty ujemne: Brak unikania kolizji

Powody, dla których warto rozważyć DJI Mavic Mini

Nowa mini DJI Mavic jest perfekcyjna w kieszeni. Poważnie, ten wysokiej jakości składany quadkopter z łatwością mieści się w małej torbie lub dużej kieszeni. A jego niewielkie rozmiary nie kosztują funkcji. Wszyscy piloci przekonają się, że sterowanie Mini jest dziecinnie proste nawet na poziomie podstawowym. Nowa i intuicyjna aplikacja DJI Flight ma proste sterowanie dotykowe, a nawet zawiera samouczek lotu dla początkujących.

Dream Camera Quad podróżnika

Mini nagrywa wysokiej jakości filmy HD o rozdzielczości 2,7 K i wykonuje zdjęcia lotnicze o rozdzielczości 12 MP. 3-osiowy gimbal i ultra-płynny lot utrzymują quada stabilnie, a jego materiał jest płynny. Nie ma też krótkiego okna lotu do paniki podczas rejestrowania cennych chwil. Dzieje się tak dzięki niewiarygodnemu 30 minutom lotu na w pełni naładowanym akumulatorze i imponującym 4-kilometrowym zakresie sterowania.

Funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę śmigła, stabilny zawis i precyzyjne loty. Mini wykorzystuje osłony podpór 360 °, aby chronić ostrza przed uszkodzeniem, a palce przed uszkodzeniem. Zaawansowane czujniki wizyjne i GPS zapewniają, że ta latająca kamera zachowuje skrupulatne ruchy przez cały czas.

Mini kontroler DJI Mavic

Mavic Mini ma własny dedykowany kontroler, który utrzymuje ten sam kompaktowy motyw. Drążki kontrolne odłączają się, dzięki czemu można przechowywać je w urządzeniu, aby było bardziej przenośne. Istnieje klamra do obsługi smartfonów z Androidem i iOS. Dzięki temu możesz użyć ekranu telefonu, aby zobaczyć to, co kamera widzi w jakości HD na odległość do 2,5 km.

Nie tak dobrze

System wizyjny Mini i GPS zapewniają precyzyjną kontrolę. Jednak nie ma możliwości uniknięcia kolizji jako takiej. To jednak bardziej spostrzeżenie niż wada. Jest za wcześnie, aby znaleźć irytujące wady. A DJI nie podkreśli żadnych niedoskonałości, więc będziemy musieli chwilę poczekać. Z pewnością będzie kilka wad – zawsze są. Mimo to nie spodziewamy się, że pojawią się jakiekolwiek przełomowe wady.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 249 g (0,54 funta, 8,78 uncji)
Bateria: Inteligentny lot 2400 mAh
Czas ładowania: 270 minut (4,5 godz.)
Zakres kontrolny: 5 km (2,5 mil)
Maksymalny czas lotu: 30 minut
Maksymalna prędkość: 48 km / h (30 mil / h)
Profesjonaliści
Łatwy quad dla początkujących pilotów
Składany, ultralekki i kompaktowy
Wysokiej jakości kamera gimbal
Zaawansowane czujniki wizyjne + GPS
Wysoka prędkość maksymalna
Ochronne osłony podpór 360 °
Doskonała wartość
Wady
Brak unikania kolizji
Brak kamery 4k

3. DJI Mavic Pro

DJI Mavic ProZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.5 / 5

To kolejny imponujący quadcopter firmy DJI. Zdarza się również, że jest to najmniejszy dron kamerowy w ich zasięgu. DJI Mavic Pro jest łatwym w obsłudze UAV, chociaż docelowy nabywca jest na poziomie prosumenta.

Akumulator Mavica zapewnia maksymalny czas lotu 27 minut. Krótki 60-minutowy czas ładowania to kolejna mile widziana funkcja. Prędkość drona wynosi 40 km / h, co jest dość średnią w tej klasie.

Długa żywotność baterii jest niezbędna, jeśli potrzebujesz przelotu na odległość. Cóż, w odległości 7 km możesz zabrać DJI Mavic Pro do trudno dostępnych miejsc, do których nie można było dotrzeć zaledwie kilka lat temu.

To naprawdę świetny dron podróżnika dzięki jego lekkiej i kompaktowej konstrukcji. Nie daj się zwieść małemu rozmiarowi, że myślisz, że brakuje mu funkcji lub wydajności. W malutkiej paczce dzieje się wiele.

Mały ręczny pilot zdalnego sterowania (RC) rozwija się, aby pomieścić urządzenie mobilne z systemem Android lub Apple. Po podłączeniu kontroler automatycznie znajdzie smartfon za pośrednictwem RC lub WiFi.

Teraz możesz cieszyć się transmisją na żywo, prezentowaną jako wyraźny, płynny obraz w rozdzielczości 1080p. Aplikacja DJI Go pozwala kontrolować ustawienia za pomocą ekranu telefonu, ale ręczne sterowanie nigdy nie jest daleko, jeśli są potrzebne.

Musisz zainwestować w niektóre gogle DJI, jeśli chcesz cieszyć się niesamowitym widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPV). Są tak wyrafinowane i elastyczne, że same zasługują na stronę z recenzjami.

Pozwól, że dam ci pojęcie o tym, jak zaawansowane są te okulary. Na przykład możesz sterować dronem i jego kamerą, po prostu przesuwając głowę za pomocą ruchów przechylania i obracania. To FPV na sterydach!

Mavic Pro Platinum: DJI wydało niedawno Mavic Pro Platinum. Ma dłuższy czas lotu o 30 minut i redukcję hałasu o 60%. Kosztuje tylko 100 USD więcej.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=p1d_ptE6yrc (/ embed)

Aparat jest kolejną świetną funkcją DJI Mavic Pro. Dostarcza materiał wideo 4K i imponujące zdjęcia 12 MP. Trójosiowy gimbal zapewnia stabilność aparatu i ostry obraz

Jest to potężny mały aparat pomimo swoich rozmiarów. Wyposażony jest w czujnik o przekątnej 2,3 that, który może rejestrować zdjęcia w formacie JPEG i DNG RAW. Do wyboru jest także wiele rozdzielczości i liczby klatek na sekundę.

DJI Mavic Pro ma wszystkie najlepsze atrybuty, którymi mogą się pochwalić DJI Phantoms. Ma również kilka własnych funkcji przykręconych, aby się wyróżnić.

Jednym minusem byłaby niezdolność rzemiosła do radzenia sobie dobrze w trudnych warunkach z powodu jego lekkości. Jest kilka skarg dotyczących tego, jak działa on słabo w warunkach słabego oświetlenia.

Soczewka Mavic Pro ma węższe pole widzenia (FOV) w porównaniu do innych dronów w swojej klasie. Jest to z pewnością coś do przemyślenia na etapie podejmowania decyzji.

Ogólnie rzecz biorąc, otrzymujesz niedrogi dron konsumencki, który może pochwalić się długą żywotnością baterii (czas lotu), doskonałą optyką i dużym zasięgiem. Współczynnik podatności jest kolejnym z punktów sprzedaży drona.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 735 g (1,6 funta)
Bateria: 2970 mAh
Czas ładowania: 60+ minut
Zakres kontrolny: 4,3 mili (7 km)
Maksymalny czas lotu: 27 minut
Maksymalna prędkość: 18 m / s (40 mph)
Profesjonaliści
Długi czas pracy baterii
Szybki czas ładowania
Bardzo przenośny (mały i składany)
Lekki
Składany kontroler (kompatybilny ze smartfonem)
Długi zakres kontroli
Imponujące tryby lotu
System unikania przeszkód
Wsparcie FPV
Wysokiej jakości kamera i gimbal
Wady
Nie tak dobrze w wietrznych warunkach ze względu na lekkość
Pole widzenia (FOV) dość wąskie
Pole widzenia (FOV) dość wąskie

4. Blade Chroma 4K

Chroma Blade 4KZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Quadkopter Blade Chroma to świetny wybór dla każdego, kto chce mieć kompaktowy, bezproblemowy AUV, który jest gotowy do lotu (RTF) po wyjęciu z pudełka. Przenośność i lekkość sprawiają, że jest to dobry dron podróżny.

Tryb inteligentny jest idealny dla początkujących lotników, którzy chcą poważnie zająć się fotografowaniem dronów i filmowaniem. Tryb fotografii lotniczej (AP) zapewnia dodatkową kontrolę bardziej doświadczonym pilotom.

W idealnych warunkach bateria Chroma zapewnia około 30 minut lotu. Maksymalna prędkość jednostki wynosi około 40 mil na godzinę, a zasięg lotu około 600 metrów. Niektórzy z was uznają to za zbyt restrykcyjne.

Pilot ST-10 + (RC) ułatwia latanie. Istnieje wbudowany 5-calowy ekran dotykowy z interfejsem Android. Pozwala to cieszyć się obrazem na żywo i telemetrią w czasie rzeczywistym:

Pokochasz ten RC, jeśli lubisz sterowanie opuszkami palców bez konieczności podłączania osobnego urządzenia mobilnego. Możesz kontrolować prędkość drona, wysokość, tryby lotu i operacje kamery, wszystko w widoku pierwszej osoby (FPV).

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=yaNz211Sglw (/ embed)

Blade Chroma jest wyposażony w wideo 4K / 1080p / 60 fps i 3-osiową, stabilizowaną kamerę HD bez zniekształceń. A w przypadku fotografowania uzyskasz wyraźne, ostre obrazy 16 MP.

Z tym dronem bardzo lubię tryby lotu Watch Me i Follow Me. Są przydatne, ponieważ pozwalają skoncentrować się na komponowaniu zdjęć i kręceniu filmów, podczas gdy dron zaczyna latać.

Inne imponujące funkcje obejmują tryb śledzenia, powrót do domu i regulowane granice lotu. Z pewnością jest wiele do zaoferowania, ale nie wszystkim to pasuje.

Wi-Fi to nie Lightbridge (najpotężniejsza technologia) i pojawiają się skargi na opóźnienie. Brakuje też innych popularnych funkcji, takich jak Użyteczne Miejsce (POI) i lot z Waypointem.

Nie ma czegoś takiego jak idealny UAV. Osobiste upodobania, potrzeby i oczekiwania zawsze będą się różnić między ludźmi. Mogę jednak powiedzieć, że Blade Chroma to niezawodny, stabilny dron aparatu.

Blade Chroma zabraknie kilku automatycznych opcji lotu w porównaniu do niektórych innych modeli w tej klasie. Nadal jest godnym konkurentem, jeśli sprawdza wystarczająco dużo twoich osobistych preferencji.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 1315 g (2,9 funta)
Bateria: 11,1 V 3S 6300 mAh Li-Po
Czas ładowania: 60+ minut (1+ godz.)
Zakres kontrolny: 600 m (1968 stóp)
Maksymalny czas lotu: 30 minut
Maksymalna prędkość: 18 m / s (40 mph)
Profesjonaliści
Doskonała żywotność baterii
Tryb inteligentnego lotu dla początkujących
Wysokiej jakości kamera 4K CGO3
Uniwersalny nadajnik ST10 +
Wbudowany wyświetlacz obsługiwany przez system Android
Wady
WiFi może być lepsze
Kilka brakujących funkcji
Koszt zapasowej baterii
Dość krótki zasięg lotu

5. DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 ProZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.3 / 5

Można śmiało powiedzieć, że DJI ustanawia standardy jakości dronów konsumenckich zarówno pod względem przystępności cenowej, jak i technologii. DJI sprzedaje swoje Phantom 4 Pro i 4 Pro + na poziomie prosumentów.

Jest to wyrafinowany UAV, ale łatwo go kontrolować. Jednak wyższy koszt i dodatkowa moc mogą okazać się zbyt duże dla kompletnego początkującego. Osobiście uważam, że lepiej nadaje się do działań na poziomie profesjonalnym.

Phantom 4 Pro ma imponującą 30-minutową maksymalną żywotność baterii. Ma jeszcze bardziej imponujący zasięg 7 km. Maksymalna prędkość 45 km / h pozwala szybko dotrzeć do celu.

Aby uzyskać najlepsze wrażenia w widoku FPP, weź pod uwagę gogle DJI. Mogą nie wyglądać zbyt wygodnie, ale są. Gdy pilotujesz swojego drona, wpatrują się w niebo.

Dość szybki dron jest przydatny w sytuacjach, gdy trzeba wykorzystać możliwości dalekiego zasięgu. Im szybciej dotrzesz do miejsca, w którym chcesz używać FPV, tym szybciej możesz zacząć strzelać.

Kontroler – podobnie jak dron – jest kompaktowy i dobrze przemyślany. Działa odpowiednio na 2,4 GHz i 5,8 GHz. Częstotliwości te zapewniają optymalne wrażenia z lotu zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na otwartej przestrzeni.

Musisz podłączyć urządzenie mobilne do Phantom 4 Pro. Alternatywnie możesz wybrać droższy model Pro +, który jest wyposażony w ultra-jasny zintegrowany wyświetlacz – idealny na jasne dni.

Ten dron ma cztery kierunki skutecznego omijania przeszkód. Nie martw się o zderzenie z drzewami i budynkami zapewnia bardziej relaksujące i bezpieczniejsze latanie.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=ZVNO-fib6fg (/ embed)

Wysoka jakość obrazu drona w tej klasie wymaga trochę bicia. Ulepszony aparat o rozdzielczości 20 megapikseli nagrywa filmy 4K przy 60 klatkach na sekundę. Poprawiono także zakres dynamiki i wydajność przy słabym świetle.

Aparat ma nawet mechaniczną migawkę. Jest to ulepszenie elektrycznej migawki, ponieważ lepiej chwyta szybciej poruszające się obiekty. Obrazy są czyste, wyraźne i wolne od zniekształceń.

Zarówno Phantom 4 Pro, jak i Phantom Plus mają kilka świetnych trybów lotu, takich jak Gesture Control, Advanced Return Home i Reverse TapFly, aby wymienić tylko kilka.

Istnieje kilka powodów, dla których ten zdolny UAV nie ma najwyższego miejsca. Pierwszą jest konfiguracja, która może być kłopotliwa, nawet dla bardziej doświadczonych użytkowników. Istnieje również krytyka szkicowego Podręcznika użytkownika.

Niektórzy użytkownicy skarżą się na unikanie przeszkód. Wygląda na to, że system nie działa lub reaguje powoli, gdy zbliża się do drzew bezlistnych. Innymi słowy, nie zawsze rozpoznaje nagie gałązki.

Ostatnią przeszkodą jest potrzeba urządzenia mobilnego dla kontrolera. Większość pilotów dronów lubi zintegrowany ekran dostarczany z modelem Phantom 4 Pro +, ale nie pobiera za to dodatkowych 300 dolców DJI.

Trudno jest wyłapać poważne usterki tego drona. Nie znajdziesz zbyt wielu skarg od tych, którzy je posiadają. Główne specyfikacje techniczne, zalety i wady poniżej pomogą ci podjąć bardziej świadomą decyzję.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 1388g (3,1 funta)
Bateria: Li-Po 4S 5870 mAh
Czas ładowania: 210 minut (3,5 godz.)
Zakres kontrolny: > 7000 metrów (7 km)
Maksymalny czas lotu: 30 minut
Maksymalna prędkość: 20 m / s (45 mil / h)
Profesjonaliści
Długi czas pracy baterii (czas lotu)
Długi zasięg lotu
Wideo 4K, 60 klatek na sekundę
Obrazy 20MP Raw i JPG
Zautomatyzowane tryby lotu
Wbudowany ekran RC (tylko Pro +)
Blokada kardanowa
Doskonały tryb sportowy
Wykrywanie przeszkód
Obiektyw szerokokątny 24 mm
Wady
Wysoka cena
Wysoki koszt zapasowych baterii
Fiddly dla nowicjusza do skonfigurowania
Męczące aktualizacje oprogramowania układowego (w momencie pisania)

Drony z czasem lotu do 25 minut

Mówimy o maksymalnym czasie lotu w minutach. Jeśli jesteś przyzwyczajony do latania dronami konsumenckimi, dowiesz się, jak długo i cenne są każda sekunda. Cztery typy tutaj dają ci około 25 minut.

Zwróć szczególną uwagę na inne ważne dla Ciebie funkcje oprócz żywotności baterii. Być może ważny jest również zasięg lotu, prędkość maksymalna drona, jego rozmiar i tryby lotu itp. Wszystkie są w recenzjach.

6. Traxxas Aton Plus

Traxxas Aton PlusZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Traxxas Aton Plus ma niezwykłą konstrukcję, która sprawia, że ​​wygląda trochę jak latający samochód wyścigowy. Jest to dobrej jakości mały quadcopter, który pozwala latać na wszystkich poziomach, w tym dla początkujących.

Przypuszczam, że wygląda trochę zabawkowo w porównaniu z innymi UAV w tym przewodniku. Nie zniechęcaj się. Mogę obiecać, że jest to bardzo sprawny dron z kamerą, który zapewnia około 25 minut czasu lotu.

Traxxas Aton Plus jest również szybki, osiągając prędkość maksymalną około 50 km / h. Twórcy ograniczyli zarówno odległość, jak i wysokość tego UAV dla wygody początkującego, choć nie jest to ustalone.

Gdy dron osiągnie swoje granice – wysokość 400 stóp i odległość 500 stóp – automatycznie wraca do domu. Jest to dobra funkcja bezpieczeństwa dla początkujących i średnich pilotów.

Kontroler jest prosty w konstrukcji i pozbawiony bałaganu. Istnieje nawet zapasowy zestaw podkładek na kciuki i różne drążki sterujące do wyboru. Ekran LCD jest również prosty, ale pozwala wiedzieć, co się dzieje.

Kontroler lotu Aton wyświetla następujące informacje:

 • Poziom baterii nadajnika
 • Aktualny tryb lotu
 • Przepustnica
 • Wskaźnik AUX: inicjuje przewroty i rzuty (tylko tryb sportowy)
 • AUX2 to przycisk „hamuje” (wydostaje cię z kłopotów)

Musisz pobrać aplikację Traxxas Flight Link na swój smartfon. Następnie możesz dostosować różne ustawienia lotu, takie jak Promień Geofence, stawki kontrolne, pułap lotu i inne.

W chwili pisania tego tekstu nie ma opcji FPV (First Person View), ale firma obiecała to w przyszłej aktualizacji. Kolejnym ulepszeniem w przygotowaniu jest 3-osiowa kontrola gimbala.

Traxxas Aton Plus nie ma własnego aparatu, więc musisz dodać własny. Istnieje przystawka do kamery, która obsługuje popularną gamę GoPro lub inne kamery akcji.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=8tvZPWBADbE (/ embed)

Myślę, że różne funkcje bezpieczeństwa są mile widzianym dodatkiem dla nowych pilotów UAV. Często słyszysz o notorycznych „dronach”, na które cierpią niektórzy nowi piloci. Nie może się to zdarzyć w przypadku Aton Plus.

Bardziej doświadczeni ulotki mogą zmienić te ustawienia bezpieczeństwa za pomocą aplikacji Flight Link na urządzenia z systemem iOS i Android. Podoba mi się również sposób, w jaki twórcy dronów stale pracują nad ulepszeniami wydajności.

Dron ma również duży wybór trybów lotu, które odpowiadają początkującym i bardziej doświadczonym potrzebom latania.

Główną wadą jest brak kamery. Jeśli chcesz wysokiej jakości drona z kamerą, musisz ostrożnie wybrać optykę. Jest to przypadek eksperymentowania w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 860 g (1,9 funta)
Bateria: 5000 mAh 3S LiPo
Czas ładowania: 90 minut
Zakres kontrolny: 152 m (500 stóp)
Maksymalny czas lotu: 25 minut
Maksymalna prędkość: 18 m / s (40 mph)
Profesjonaliści
Długi czas pracy baterii (czas lotu)
Dobry początkujący i ekspert UAV
Ulepszenia w przygotowaniu
Przyzwoity zakres trybów lotu
Funkcje bezpieczeństwa
Długi zakres kontroli
Wysoka prędkość maksymalna
Łatwo zdobyć części zamienne
Wady
Brak aparatu
Wygląd przypominający zabawkę
W tej chwili nie ma FPV

7. Yuneec Typhoon H

Yuneec Typhoon HZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.6 / 5

Yuneec Typhoon H to 6-wirnikowy UAV skierowany na rynek prosumentów. Zaawansowanym początkującym powinno być łatwe w obsłudze, ale jego profesjonalne funkcje sprawiają, że jest popularnym wyborem wśród bardziej doświadczonych pilotów.

Bateria w Yuneec Typhoon H utrzyma Cię w locie do 25 minut w idealnych warunkach na zewnątrz. Niektórzy odważni piloci mogą uznać, że zakres kontroli jednej mili jest nieco ograniczony.

Ten dron ma maksymalną prędkość około 22 km / h. Jest to poniżej średniej dla UAV w tej klasie. Jednak możesz nie chcieć lub nie potrzebować większej prędkości. Wyższe prędkości i tak rozładowałyby akumulator szybciej.

Gdy dron osiągnie swoje granice – wysokość 400 stóp i odległość 500 stóp – automatycznie wraca do domu. Jest to dobra funkcja bezpieczeństwa dla początkujących i średnich pilotów.

Kontroler jest prosty w konstrukcji i pozbawiony bałaganu. Istnieje nawet zapasowy zestaw podkładek na kciuki i różne drążki sterujące do wyboru. Ekran LCD jest również prosty, ale pozwala wiedzieć, co się dzieje.

Kontroler lotu Aton wyświetla następujące informacje:

 • Poziom baterii nadajnika
 • Aktualny tryb lotu
 • Przepustnica
 • Wskaźnik AUX: inicjuje przewroty i rzuty (tylko tryb sportowy)
 • AUX2 to przycisk „hamuje” (wydostaje cię z kłopotów)

Sposób, w jaki użytkownicy postrzegają zdalne sterowniki dronów (RC), jest subiektywny. Niewielu osobom spodoba się uniwersalny nadajnik / odbiornik stacji naziemnej ST16 działający na platformie Android.

Wyróżnia go piękny zintegrowany ekran 7 ″. Zapewnia wyraźny widok filmu z lotu ptaka w czasie rzeczywistym. To kolejny kontroler, który nie potrzebuje osobnego urządzenia mobilnego.

ST16 sprawia, że ​​programowanie autonomicznego lotu, wideo i fotografii jest dziecinnie proste. Cyfrowe łącze w dół wideo (DL) jest w HD 720P, widoczne na jasnym wyświetlaczu ST16.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=nAvNBPyoreU (/ embed)

Możesz także użyć innego, bardziej kompaktowego, drugiego kontrolera z Yuneec Typhoon H. Nazywa się to Wizard. Jest to idealne rozwiązanie do kontrolowania toru lotu i jako urządzenie bazujące.

Pomysł użycia dwóch kontrolerów jest taki, aby jedna osoba mogła zająć się lataniem za pomocą Kreatora. Druga osoba może następnie skoncentrować się na nagraniu za pomocą głównego kontrolera ST16.

There’s only one way to enjoy the ultimate First Person View (FPV) with the Yuneec Typhoon H. That is to invest in the Yuneec Skyview FPV Headset. Its built-in screen gives an image quality of 720p.

Despite looking cumbersome, the Skyview FPV headset is incredibly comfortable. Thanks to the adjustable headband you can even wear it with eyeglasses.

The CGO3 camera is high-quality and stabilized by a 3-axis gimbal. The UHD (Ultra High Definition) 4k video is remarkably clear and super stable. Still images are equally as impressive at 12MP.

There are other welcome features for creative photographers and videographers. You have the ability to manually control the camera’s settings during flight. This includes the lens’ 360° range of motion.

The five intelligent task modes are another great selling point. There’s Point Of Interest, Curve Cable Cam, Follow Me/Watch Me, Orbit, and the Dynamic Return to Home.

I also like the way you can fold everything away to make the craft more portable. The Retractable landing gear also means the legs don’t obstruct the view when shooting at 360°. The arms fold too.

I don’t like the long battery charge time that can take two hours. This is double some of the other drones in this guide. Another common gripe is that the camera mount is not as stable as it could be.

All in all, there’s a lot to shout about with the Yuneec Typhoon H. If you want a capable aerial drone with a few pro features at a consumer price, I’d say put it on your shortlist.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Weight: 860g (1.9 lbs.)
Bateria: 5000mAh 3S LiPo
Charging time: 90 minutes
Control range: 152m (500 ft.)
Max flight time: 25 minutes
Max speed: 18 m/s (40 mph)
The Pros
Long battery life (flight time)
OK operating range
6-rotor design
Spare battery included
Fully-rotating 4K camera
High quality stills and video
Retractable landing gear
RC with integrated display
Obstacle avoidance
Dual-operator control
The Cons
Have to lower landing gear before landing
Long recharging time
Slow top speed

8. Yuneec Q500+

Yuneec Q500+View on Amazon

Editor’s Rating: 4/5

If you like sophistication, good looks, and a drone that’s RTF (ready to fly) out of the box, you’ll want to consider the Yuneec Q500+. This is a bird that pleases beginners and prosumers alike.

The battery on this baby will keep you in the air for up to 25 minutes in ideal flying conditions. At just 18 mph, this is not a fast UAV. But it is big, it’s stable, and an excellent all-round aerial camera drone.

Note that this is not a long range craft. If you need more distance than the Q500+’s 642m, skip this review. If not, keep reading to learn about the fascinating features of this amazing flying robot.

The design is awesome. It looks a bit like an eagle with outstretched wings. Yet controlling this craft is a cinch despite its large size. This is all thanks to the intuitive ST10+ remote controller (RC).

The RC has everything you need at your fingertips. The top half has the flight control buttons. The bottom of the controller has an in-built 5.5″ Android touchscreen. This is great for flying FPV.

The ST10+ RC looks different from those found with a lot of drones, but it works really well. After just a couple of hours, it’ll seem like a natural extension to your arms.

The CGO3 3-axis gimbal camera and digital video downlink (DL) is quite special. Using the ST10+ RC you can take full control over the camera’s tilt angle direction to compose the perfect shots.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=Pl2wPSynYmw(/embed)

Another unique feature is the Handheld SteadyGrip™ (included). The idea behind this is so that you can use the gimbal camera at ground level as well as in the sky.

The CGO3 is a very capable 4K 3-axis gimbal camera drone offering UHD (ultra-high definition) resolution. There’s the option to record real-time video in 1080p direct to the LCD touchscreen.

Having the ability to capture footage in 4K is something that every drone pilot longs for. For stills photography, you have 12MP images that provide exceptional photos showing minute details.

There are three flight modes that all use GPS. You have Smart Mode, Angle Mode, and the Home Mode. Smart Mode is basically the beginner mode whereas Angle Mode is for more experienced pilots.

There’s a lot to like about the Yuneec Q500+. One of the key selling points for me is what it includes in the box. You really do get a lot of bang for your buck:

 • ST10+ remote controller
 • Two drone batteries (a spare battery is unusual with drones)
 • Battery charger
 • Sunshade for the RC
 • Bade removal tool
 • 8GB microSD with adapter
 • Four extra blades
 • Handheld SteadyGrip™ for using the camera on the ground
 • Aluminum carry case

I personally like the large size of the Yuneec Q500+, but it does make it less luggable than many other drones in its class. Some users say it feels a bit sluggish and unresponsive because of its size.

It’s not a fast drone so that probably has something to do with it. Another gripe—though not by many—is that the RC is a little bulky and busy. I think it’s the perfect complement for the actual craft.

These minor complaints are subjective. It depends what people have flown before the Yuneec Q500+, and their expectations. Overall, there’s a lot more to like with this UAV than dislike—a lot more.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Weight: 1130g (2.5 lbs.)
Bateria: 5400mAh 3S 11.1V LiPo
Charging time: 120 minutes (2 hrs.)
Control range: 642m (0.4 miles)
Max flight time: 25 minutes
Max speed: 54.5 mph (90 km/h)
The Pros
Big and stable
Smart design
Spare battery included
Extra propellers
The Cons
Drone too big for some
Video feed not HD
RC not to everyone’s liking

Drones With Flight Times of Less than 25 Minutes

My final three picks all have less than 25 minutes of maximum battery life per charge. These are still capable drones with good flight times. None of the UAVs in this section fall below 18 minutes.

9. Parrot Bebop 2

Parrot Bebop 2View on Amazon

Editor’s Rating: 4.3/5

I think the Parrot Bebop 2 is one of those consumer drones that you either like or you don’t. I say this because of the design, and not because it falls short on features or functionality.

This is a capable and compact craft that anyone can enjoy at any level. It’s impressive battery life gives you a fight time of around 24 minutes—in ideal conditions—and a top speed of 36 mph.

Skip this review if you’re looking for a long range drone. The Parrot Bebop 2 delivers on a lot of fronts, but distance isn’t one of them. You’d be lucky to get 300m. If that’s enough then keep reading.

The Sky Controller (Transmitter)

The chunky Sky Controller has everything you need but it does make things less portable. Still, you can always control the drone using a smartphone. The downside of a phone is fewer control options.

The two main benefits of flying this drone with its own Sky Controller include:

 1. Controls are much more intuitive and responsive
 2. Controller comes with a big antenna which improves the communication quality

There are plenty of reasons to favor the Sky Controller over a smartphone. Your flights are smoother and more stable over longer distances. And your video and photographic footage is better as a result.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=2qdW7ramMr4(/embed)

You’re in for a treat with the FPV Parrot Cockpit glasses (included in bundle) if First Person View is something that interests you. The goggles actually use your smartphone as its display screen.

To get started just connect the FreeFlight Pro app to your smartphone and place it into the comfortable Cockpitglasses. To jest to. You’re ready to take the pilot’s seat and control your UAV from above.

The drone comes with a built-in 1080p, full HD front-facing camera with a 3-axis digital-stabilization system. It’s well put together and produces pretty good quality video and stills.

Personally, I’m not a big fan of large circular fisheye lenses but a lot of people are. For the money, this craft has plenty to offer as a camera drone. Just make sure it checks all your boxes before deciding.

It’s easy to fly and gives plenty of value for the money. The video footage is stable and the battery life is above that of many other drones in its class. The flight app works with both iOS and Android phones.

It’s important to note that this is a fixed-wing quadcopter with quite a bulky controller. If you need something foldable and more portable, the Parrot Bebop 2 might not make your shortlist.

For everyone else, the FPV kit should help to sway your decision. At just under 500 bucks you can’t really go wrong with the Parrot Bebop 2 FPV bundle, which includes the Parrot Skycontroller 2.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Weight: 500g (1.1 lb.)
Bateria: 2700 mAh battery
Charging time: 55 minutes
Control range: 300 m (984 ft.)
Max flight time: 24 minutes
Max speed: 16 m/s (36 mph)
The Pros
Long battery life (flight time)
Small and sturdy
Easy to control indoors and out
4MP camera (fisheye-lens)
First Person View (FPV)
Digital image stabilization
The Cons
Limited flight range
Limited 8GB storage
Average video/photos

10. UPair One FPV

UPair One FPVView on Amazon

Editor’s Rating: 4/5

Some refer to the Upair One quadcopter as a DJI copycat. Nie zgadzam się. It’s a great cinematic mid-priced drone for beginners and above. In my opinion, it’s a UAV that offers exceptional value for money.

This drone will give you up to 18 minutes of continuous flight time in ideal conditions. It has a top speed of around 31 mph and a flight range of half a mile. That last point may disappoint some.

New drone buyers tend to look more at the craft and less at the remote controller (RC). For the best flying, filming, and photographic experiences, you want both to meet your needs and expectations.

The good news is that the Upair One has an amazing controller. I’m not only referring to its stylish design either. You get a big clear 7″ built-in display that’s great for flying in First Person View (FPV).

The screen is certainly a step up from that of any smartphone FPV experience. The RC is an intuitive piece of kit that’s incredibly easy to use—at any level.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=UiqveBZt9_U(/embed)

There are two camera versions available, 2.7K HD and 4K UHD. The 4K version costs a bit more, but not by much. The cameras mount onto an average 2-axis gimbal to reduce camera shake in flight.

Not having the ability to tilt and rotate the camera during flight is a disappointment. The video quality and stills photos were not disappointing, though.

You can’t really expect much more from a camera drone costing around 300 bucks. I’d go as far to say that this is one of the best UAVs with a built-in GPS system for this kind of money.

Its popular features include a one-key Return to Home feature and a failsafe Auto-return. There’s also the Intelligent Orientation control and Position Hold to boot.

The biggest letdown for me has to be the 2-axis gimbal. Even with decent optics, there’ll always be a few occasions where the gimbal isn’t able to stabilize the image completely.

It would be unfair to complain too much given the excellent overall value of this drone. Of course, it can’t compete with models at twice the price, but it’s still a very capable, stable, and easy-to-fly craft.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Weight: 1280g (2.8 lbs.)
Bateria: 5400mAh smart Li-Po
Charging time: 90 minutes (1.5 hr.)
Control range: 800m (0.5 mile)
Max flight time: 18 minutes
Max speed: 14 m/s (31 mph)
The Pros
Long battery life (flight time)
Ready to Fly (RTF)
Return to Home failsafe feature
7-inch RC LCD screen
4K video (2.7K available)
Interchangeable camera option
Excellent value for money
FPV, on-screen display (OSD)
Intuitive RC controls
The Cons
Limited flight range
Not so good in windy conditions
Poor customer support
2-axis gimbal

11. Hubsan H501S X4 Quadcopter

Hubsan H501S X4 QuadcopterView on Amazon

Editor’s Rating: 3.9/5

The Hubsan H501S X4 is a quadcopter packed with plenty of impressive features. Although it’s not overly difficult to fly, I’d still say its target market is pilots at advanced-beginner level and higher.

This drone gives you a flight duration of 20 minutes in good conditions and a top speed of around 45 mph. The flight range is just 250-300m. This is a major letdown for those who need more distance.

The 2.4 GHz standard remote controller (RC) is quite big, but not so big that it’s uncomfortable to hold. In fact, it feels natural in the hands. One of the RC’s best features is its built-in FPV 4.3″ monitor.

You can access everything from the RC, like viewing live video, recording film and taking still photos. The OSD data includes drone position, speed, altitude, and battery power, to name a few.

The H501S X4 comes equipped with a fixed 1080p camera mounted at the front. There’s no gimbal or image stabilization of any kind, though this is less of an issue with fixed optics.

You’ll often see this craft advertised as a quality camera drone for capturing stunning photos and videos. I agree, to a point. It’s a pretty good camera—for the price—but it’s certainly not exceptional.

The field of view (FOV) of the camera lens is 120°. This is quite narrow compared to some flying camera drones. It is possible to replace it with a wider angle lens if you know how to tinker.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=EIfkxyQ8T-Q(/embed)

A major plus point is the Hubsan H501S X4’s brushless motors. These are more powerful and last longer than conventional motors. They’re certainly good news for frequent flyers.

The one-button takeoff & landing feature is a popular selling point, as is ‘altitude hold’. The headless function and Follow-me mode are two more exciting features packed into this affordable craft.

The major letdowns for me are the average FPV experience and fixed camera. The fairly short flight range will also put a few people off. Even so, this is still an exceptional drone considering its price.

In short, this is a lightweight and sturdy quadcopter. It’s a smooth flyer and keeps steady in windy conditions as long as it’s not too high up. It’s great fun to fly and sports an affordable price tag.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Weight: 410g (1 lb.)
Bateria: Li-Po 7.4V 2300mAh
Charging time: 150 minutes (2.5 hrs.)
Control range: 250 meters (820 ft.)
Max flight time: 20 minutes
Max speed: 20 m/s (45 mph)
The Pros
Long battery life (flight time)
Brushless motors
Easy to fly (indoors and out)
Good range of smart modes
Quality 1080 pixel HD camera
Follow-me mode
Automatic return
Excellent value for money
The Cons
FPV not exceptional
Altitude drop (high speeds only)
Short flight range
Average camera

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *