Xone Phone : Cena, dane techniczne, bateria, musisz o tym wiedzieć

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Dlaczego musisz wybrać Xone Phone jako swój następny smartfon?

Sektor smartfonów z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Szybką ewolucję technologii i debiut nowych koncepcji technologicznych można było obserwować każdego roku. Te atrybuty stają się modne wśród mas i każda firma produkująca smartfony stara się prezentować smartfony z różnorodnymi mieszankami specyfikacji i wszystkimi tymi atrybutami.

Widząc popularność smartfonów z wyświetlaczem smart, przeanalizowaliśmy najtańszy na całym rynku, telefon Xone. Chociaż niektóre kompromisy zostały dokonane w sekcji specyfikacji technicznych, dla osób poszukujących stylowych i modnych telefonów o flagowym wyglądzie premium, telefon Xone jest idealną opcją.

Telefon Xone uzyskał 5,7-calowy ekran HD + z nominalnymi bocznymi okularami, co wymagało nawet 90 procent przedniego panelu. Z tyłu znajduje się podwójna główna kamera, multimedialna osłona głośnika oraz skaner linii papilarnych. Szybkość detektora linii papilarnych wynosi 0,1 sekundy.

Telefon Xone uzyskał ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1498 x 720 pikseli, wykorzystując wycięcie na przednią kamerę i głośnik. Centrum smartfona jest jednoukładowy system Mediatek MT6739.

Profesjonaliści:

Niedrogi smartfon To świetny termin na opisanie smartfona z niższej półki, jednak w zamian otrzymujesz smartfon, który zapewnia fantastyczny stosunek jakości do ceny.

Oznacza to, że jest nieco lepszy niż ekran podobnych towarów, ale nie zauważyłem tak dużej luki między nimi.

W każdym razie, aby uzyskać smartfon w tym przedziale cenowym, jest to bardzo dobre.

Rozsądny aparat – po przejrzeniu wielu niskobudżetowych smartfonów mam świadomość, że aparat jest jedną z głównych rzeczy, które odróżniają je od droższych smartfonów i telefonów najlepszych producentów (np. Samsung, Apple itp.).

Po tym, jak umieściłem swoje oczekiwania w idealnej lokalizacji, Ulefone S10 Pro był w stanie zaoferować akceptowalną jakość filmu i obrazu.

Moją definicją codziennego użytkowania jest wykonywanie wielu połączeń telefonicznych, przeglądanie Internetu przez 30–60 minut, oglądanie filmów z YouTube nawet o pół godziny, uruchamianie programów takich jak Google Maps (np. Włączony GPS).

Detektor linii papilarnych działa OK – ciągle testuję mikrofon, aby upewnić się, że działa dobrze. I do tej pory tak dobrze…

Futerał ochronny jest odpowiedni – Okoliczność to trudna sytuacja „Heavy Duty”, która wydaje się oferować dodatkową ochronę przed zarysowaniami i upadkami. Ponadto jest to wspaniały wzór, który wydaje się dostojny w kolorze czarnym, a także dodaje do ogólnego wyglądu aparatu.

Wady:

Brzmi dość wolno – po przesunięciu między wyświetlaczami i programami wykrywam małe opóźnienie. Obecnie wciąż go testuję, aby zrozumieć, kiedy jest to prawdziwa funkcjonalność smartfona, lub chcę zaktualizować aplikacje / oprogramowanie układowe. Nie jestem pewien, czy chcę zaktualizować programy i oprogramowanie wewnętrzne, czy taka jest funkcjonalność smartfona.

Inne smartfony w tym przedziale cenowym zapewniają lepszą jakość dźwięku i wyższy poziom ilościowy – zwykle, gdy badam poziom dźwięku i głośności, wykonuję kilka utworów, które lubię słuchać.

W takich przypadkach bawiłem się „Okiem tygrysa” Survivora na temat telefonu Xone i wydaje się nieco gorzej w porównaniu z innymi urządzeniami, a także osiąga niższy poziom głośności.

W miarę upływu czasu uwielbiam występowanie urządzeń zachęcających do NFC. Niestety tak bardzo nie spotkałem smartfona, który zapewnia tę funkcję.

NFC umożliwia udostępnianie połączeń, witryn i zdjęć za pomocą smartfona. Możesz nawet robić zakupy w miejscach z obsługą NFC. Komunikat NFC pojawia się automatycznie, gdy telefon znajduje się w odległości jednego cala od urządzenia docelowego.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *