Xone Phone : Najlepsze folie ochronne na Samsung Galaxy Note 9

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Samsung Galaxy Note 9 to dużo telefonów z szeregiem pożądanych funkcji. Note 9 to absolutnie jeden z największych i najlepszych telefonów w 2018 roku, niezależnie od tego, czy Twoim ulubionym jest potężny sprzęt, aparat z zasilaniem A.I., czy ulepszony tryb DeX. Choć może nie być już najmocniejszą notatką w bloku, wciąż jest świetnym flagowym telefonem z wieloma do zaoferowania.

Ale z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność. To drogi telefon, którego ceny zaczynają się od zaskakujących 1000 USD – a co najgorsze, wykonany jest z łatwo tłuczonego szkła. Zadbaliśmy o to, aby większość twojego telefonu była pokryta naszym wyborem najlepszych etui Galaxy Note 9 – ale co z najważniejszym ekranem? Przy 6,4 cala jest to ogromna część telefonu i równie łatwo się psuje.

Nie martw się, nie zapomnieliśmy o tym. Oto niektóre z najlepszych ochraniaczy ekranu Samsung Galaxy Note 9, dzięki którym Twój olbrzymi (i drogi) telefon będzie wspaniały.

Peel Glass Screen Protector

najlepsze skórki Samsung Galaxy Note 9

Jeśli używasz super cienkiej obudowy Peel, musisz dopasować ochraniacz ekranu. Ochraniacz ekranu z hartowanego szkła jest twardy i chroni przed zarysowaniami, uderzeniami i upadkami. Ale prawdziwym rysunkiem jest to, jak dobrze działa ze skrzynkami Peela. Obudowy Peel zostały zbudowane, aby zapewnić ochronę Twojego telefonu bez dodawania rozpraszających wzorów lub luzem, a ta osłona ekranu jest zbudowana, aby pasować do niej, idealnie pasując do krawędzi obudowy, nie pozostawiając żadnych wystających krawędzi. Jest cienki, przypomina szklany ekran telefonu i pasuje do schematów kolorów Note 9. Bardzo dobry wybór, jeśli nie znosisz przypomnienia, że ​​masz w telefonie folię ochronną.

InvisibleShield Ultra Privacy Film Protector

najlepsze Samsung Galaxy Note 9 ochraniacze ekranu Invisibleshield Privacy

Nie lubisz czuć się tak, jakby ludzie czytali ci przez ramię? Uzyskaj ochraniacz ekranu chroniący prywatność. Ten ochraniacz z InvisibleShield działa podobnie jak poniżej ochraniacz prywatności BodyGuardz, ale używa folii zamiast szkła, dzięki czemu jest lepszym wyborem dla każdego, kto nie lubi grubości szkła. Ta cienkość i elastyczność oznacza, że ​​jest mniej ochronna niż szkło, ale środki prywatności naprawdę się wyróżniają. Nałóż ten ochraniacz, a ekran staje się czarny, patrząc pod kątem, co utrudnia szpiegom czytanie. Jednak po zastosowaniu zmniejszy jasność ekranu, a także jest niezwykle kosztowny. Zatem opcja niszowa, ale dobra.

ArmorSuit Matowy, ochronny futerał na folię

najlepszy pancerz Samsung Galaxy Note 9

Jeśli spędzasz dużo czasu na zewnątrz, prawdopodobnie wiesz, jaki wpływ może mieć silne światło na wyświetlacz i jak trudno jest go zobaczyć. Matowy ochraniacz ArmorSuit może to naprawić. Został potraktowany matowym wykończeniem, które zmniejsza odblask silnego światła, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego, kto spędza dużo czasu na zewnątrz z telefonem. Jest zrobiony z filmu, ale to nie znaczy, że jest słaby i będzie chronił przed zadrapaniami, brudem i innymi podobnymi zagrożeniami. Ma nawet właściwości samonaprawiające się do zamykania małych zadrapań. Metoda mokrej instalacji oznacza, że ​​dobrze przylega do ekranu i nie jest też zbyt droga.

Whitestone Dome Full Cover

Jeśli chodzi o uzyskanie pełnej ochrony i bezproblemowej ochrony ekranu, Whitestone Dome jest zawsze na szczycie naszej listy. Ochraniacz ekranu Whitestone Dome jest wykonany z odpornego na zarysowania szkła hartowanego, które wygina się w celu dopasowania do ekranu. Został również pokryty oleofobową powłoką, aby był odporny na odciski palców i tłuste ślady. Jednak najważniejszą częścią nie jest sam ochraniacz, ale metoda aplikacji, która umieszcza warstwę ciekłego szkła między ochraniaczem a wyświetlaczem Note 9. Po utwardzeniu za pomocą lampy UV zapewnia to ścisłe i ścisłe dopasowanie, zapewniając, że nie zostanie utracona wrażliwość na dotyk ani jasność. Jest drogi, ale jest to jeden z najlepszych dostępnych ochraniaczy ekranu.

Spigen Glas.Tr

Nazwa z doskonałym rodowodem, Spigen jest jedną z najlepszych marek ochrony telefonu, zarówno w przypadku pokrowców, jak i ochraniaczy ekranu. Wysokiej jakości ochraniacz ekranu Spigen jest wykonany ze szkła hartowanego 9H i zapewnia codzienną ochronę przed zarysowaniami i rozmazywaniem odcisków palców, a także powinien pomóc w zmniejszeniu wpływu upadku, miejmy nadzieję, oszczędzając Twój wyświetlacz. Jest jasny i łatwy w aplikacji, a Spigen twierdzi, że ryzyko pęcherzyków jest minimalne. Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi obudowami Spigen's Note 9, ale zaleca się założenie etui przed wyrównywaniem osłony ekranu, aby upewnić się, że pasuje. Z drugiej strony, kosztuje 35 USD, ale jest to dobry wybór w połączeniu ze skrzynką Spigen.

Otterbox Alpha Glass

Obudowy Otterbox są jednymi z najtrudniejszych na rynku, a opcje ochrony ekranu zachowują tę samą reputację. Znajdziesz tutaj szkło hartowane, z odpornością na zarysowania i specjalną powłoką, która zapobiega rozbiciu się ochraniacza po rozbiciu, więc nie musisz zbierać stłuczonego szkła z podłogi. Jest bardzo trudny, a Otterbox również ciężko pracował, aby upewnić się, że jest czysty i nie wpływa na wrażliwość na dotyk Note 9. Szkło alfa jest drogie, ale to świetny wybór, aby sparować go z jednym z własnych futerałów Otterbox.

Skinomi TechSkin – Twin Pack

Na tej liście wymieniliśmy jedne z najlepszych marek na rynku, ale to nie znaczy, że nie możesz uzyskać doskonałej ochrony ekranu z innych źródeł. Wykonany jest z przejrzystego, elastycznego filmu, który służy również do pokrywania luksusowych samochodów, samolotów wojskowych, a nawet promu kosmicznego NASA. To całkiem rodzinny link i prawdopodobnie właśnie to skłania Skinomi do twierdzenia, że ​​TechSkin jest najtwardszym protektorem filmu na rynku. Jest traktowany tak, aby był odporny na żółknięcie z powodu wieku, a także samoleczenie, więc wszelkie drobne zadrapania powinny zniknąć. Jest tani, ale skuteczny – a dodatkowo dostajesz dwa za tę cenę, co czyni go doskonałym wyborem.

Ringke Dual Easy Full Screen Protector

Łatwość to nazwa gry podwójnego zabezpieczenia folii Ringke, a dzięki unikalnemu podejściu do aplikacji i usuwania kurzu wydaje się, że Ringke odniósł sukces. Osłona ekranu Dual Easy zawiera dodatkową warstwę folii samoprzylepnej, która działa jak narzędzie do automatycznego usuwania kurzu. Naciśnij ten przycisk, aby zapewnić czysty ekran; można go szybko i łatwo usunąć, gdy zastosuje się prawdziwy ochraniacz ekranu. Ściągaczka zapewnia również, że pod ochraniaczem nie uwięziły się pęcherzyki powietrza, zapewniając idealne dopasowanie. Po zastosowaniu jest kompatybilny z obudową, więc krawędzie nie odrywają się, a podwójne opakowanie oznacza, że ​​nie jest to również zła wartość.

Prywatność BodyGuardz Pure Arc

Note 9 jest niesamowitym urządzeniem zwiększającym produktywność i nawet jeśli nie przetwarzasz super tajnych danych rządowych, prawdopodobnie nadal masz tam coś, czego nie chciałbyś zobaczyć ciekawskich oczu. Właśnie tutaj pojawia się ochrona prywatności Arc PureGuardzera BodyGuardz. Po podłączeniu ekran staje się nieczytelny pod pewnymi kątami, co utrudnia każdemu zerknięcie na ciebie, aby zobaczyć, co widzisz – zapewniając bezpieczeństwo informacji. Jest również wykonany ze szkła hartowanego, co zapewnia silną ochronę – a jednocześnie jest niezwykle cienki. Wpłynie to na możliwość dzielenia się ekranem z innymi, ale warto martwić się o swoją prywatność.

LiQuid Shield Maksymalny zasięg

Wreszcie, ale na pewno nie najmniej ważne – ochraniacz IQ Shield LiQuid Shield to kolejny ochraniacz folii, który formuje się wokół twojego urządzenia, aby zapewnić idealne dopasowanie. Ma jednak kilka sztuczek w rękawie, w tym czterowarstwową konstrukcję, zawierającą warstwę przeciw żółknięciu, przezroczystą warstwę zapewniającą przezroczystość, twardą warstwę ochronną i warstwę zaawansowanego kleju, który zapewnia ciasne dopasowanie do notatki 9. Mimo to IQ Shield twierdzi, że jest prawie niewidoczny gołym okiem, więc nie pożałujesz założenia go, gdy spojrzysz na ekran. Jest objęty polityką wymiany IQ Shield i stanowi wspaniały wybór budżetu dla telefonu pozabudżetowego.

Zalecenia redaktorów
Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *