Drone XPro : Top 12 startowych dronów [Nov. 2019]

:

Drony były drogie, co ograniczało ich atrakcyjność do niewielkiej grupy ludzi. W ciągu ostatnich kilku lat drony stały się niezwykle przystępne cenowo.

Teraz każdy początkujący pilot może wzbić się w przestworza i sterować własnym latającym robotem. Naprawdę możesz uzyskać dużo zabawy i funkcji za bardzo małe pieniądze. Możesz także zanurkować i uczyć się na wyższej jakości jednostce z większą liczbą funkcji.

Początkujący drony mogą być tanie jak żetony, ale nie muszą tak być. Podaję tutaj kilka niedrogich dronów, chociaż przystępność cenowa nie jest jedynym celem. Łatwość użytkowania i radość z latania to główny priorytet.

Witamy w przewodniku dla dronów dla początkujących.

Początkujące drony są często tańsze, ponieważ oferują mniej dzwonków i gwizdków. Niektóre zaawansowane drony nadają się również dla początkujących. W tym przewodniku zamieszczam także kilka z nich.

Celem tej strony z recenzjami jest wyróżnienie najlepszych dostępnych dronów dla kompletnego nowicjusza i zaawansowanego początkującego. Każda recenzja tutaj ma prosty i znany format dla łatwego odniesienia.

Pod nazwą każdego drona przedstawiam produkt. Wskazuję powody, dla których uważam, że jest to dobry zakup dla początkujących. Mogę również podkreślić wszelkie wady, które moim zdaniem powinieneś wiedzieć.

Na końcu każdej recenzji znajduje się prosty stół. Zawarłem trzy kolumny. Od lewej do prawej: przydatne dane techniczne, najważniejsze zalety i główne wady.

Oto tabela moich 12 najlepszych typów dronów dla początkujących na pierwszy rzut oka (od najtańszego do najdroższego). Omówiłem coś dla każdego, od 32 USD do nieco poniżej 1000 USD i mnóstwo między:

Kliknij poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdego drona według przedziału cenowego.

Początkujący drony poniżej 100 USD

Drony w tej kategorii mogą wyglądać trochę jak zabawki, ale nie zniechęcaj się. To, co tu masz, to bardzo zdolne latające roboty, które nie złamią brzegu. Nauczą cię latania. Jest to największa kategoria z łącznie pięcioma UAV. Ceny wahają się od 32 USD do około 90 USD.

Sky Viper Scout Video Streaming Quadcopter

Sky Viper Scout Video Streaming QuadcopterZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.2 / 5

Poznaj Scouta, zabawnego i niedrogiego drona z kamerą strumieniową Sky Viper. Jest to idealny quadkopter dla początkujących. Automatycznie obsługuje loty, dzięki czemu nie musisz, ale to nie wszystko.

Flying the Sky Viper Scout

Wystarczy rzucić się w powietrze, aby quad wzniósł się w powietrze. Skanowanie powierzchni i zatrzymanie pozycji następnie wprowadzają drona w tryb zawisu, gdy czeka na następne polecenie. Kamera 720p Scouta ma szerokokątny obiektyw o regulowanym kącie 100 ° do strumieniowego przesyłania wideo. Możesz obrócić mały aparat, jeśli chcesz zapisać scenerię poniżej. Lub obróć go do przodu, aby sfilmować tor lotu.

Przejąć kontrolę

Piloci mogą zapisać materiał na karcie MicroSD o pojemności do 32 GB i odtworzyć go w dowolnym momencie. Istnieją dwa tryby lotu, tj. Normalny i Sport, przy czym ten ostatni jest najszybszy i najbardziej wszechstronny. Na przykład tryb sportowy pozwala wykonywać akrobacje jednym dotknięciem, takie jak przewracanie beczek i przewracanie. Możesz także dostosować tryby lotu za pomocą intuicyjnej aplikacji Sky Viper Video Viewer 2.0.

Ten dron jest gotowy do lotu (RTF) i ma również kilka dodatków w pudełku. Obejmują one kabel ładujący USB, kontroler, uchwyt telefonu, śrubokręt i kilka dodatkowych śrub. Są nawet zamienne ostrza i osłony ostrzy. Negatywy Skauta są wspólne dla innych quadów w jego kategorii cenowej. Jednym z nich jest krótki czas lotu wynoszący 7–9 minut, drugim jest średnia jakość wideo.

Zobacz na Amazon

Dane techniczne
Waga: 218 g (0,48 funta)
Bateria: 3,7 V 650 mAh LiPo
Czas ładowania: 60 min (1 godzina)
Aparat fotograficzny: Hi-Def 720p
Gimbal: Żaden
Maksymalny czas lotu: 7–9 minut
Zakres kontrolny: 150 stóp (rozwijany)
Maksymalna prędkość: Nieokreślony
Profesjonaliści
Czteroosobowy aparat gotowy do lotu (RTF)
Bardzo łatwe dla pilotów na poziomie podstawowym
Wideo na żywo
Gniazdo karty pamięci (dodatkowa karta)
2 tryby lotu
Konfigurowalne tryby lotu
Stunty za jednym dotknięciem
Szybki czas ładowania
Mocowania do telefonu
Dodatkowe ostrza i osłony
Doskonała wartość
Wady
Krótki czas lotu
Średnia jakość wideo

Uchwyt DROCON Blue Bugs 3 W / 4K

Uchwyt DROCON Blue Bugs 3 W / 4KZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.7 / 5

DROCON Blue Bugs 3 to doskonały dron dla osób uczących się latać i filmować na zewnątrz. Jest to jednak odrobina potężna dla surowych pilotów, ale niezwykła latająca maszyna dla początkującego zaawansowanego.

Mocne silniki bezszczotkowe

Ten dron wykorzystuje droższe silniki bezszczotkowe. Są cichsze, bardziej niezawodne i trwalsze niż szczotkowane alternatywy. Blue Bugs 3 obsługuje także akumulator o dużej pojemności 1800 mAh. Czas lotu wynosi ponad 15 minut na jednym ładowaniu – dwukrotnie więcej niż w przypadku wielu quadów w swojej klasie. Piloci mogą wybierać między dwoma trybami prędkości, latać w nocy dzięki jasnym diodom LED i wykonywać fantazyjne akrobacje.

Ty wybierasz kamerę

Jedną z najlepszych cech drona jest mocowanie 4K, które pozwala pilotom podłączyć wybraną kamerę. Obsługiwane modele to GoPro, Xiami, Xiaoyi i inne. Blue Bugs 3 jest łatwy do latania i pozostaje stabilny z dołączoną kamerą. Jeśli jednak chcesz tego quada i nie masz pewności co do kompatybilności aparatu, najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą.

Najważniejsze cechy błędów 3

Blue Bugs 3 DROCON nie jest pozbawiony funkcji. Piloci mogą utrzymać kontrolę nad tym ptakiem z odległości 300 m (934 stóp) i dalej w idealnych warunkach. Wytrzymała, aerodynamiczna nylonowa skorupa quada utrzymuje stabilny lot nawet w trudnych warunkach. Niezawodne funkcje obejmują alarmy o niskiej mocy i słabym sygnale, więc nie ma ryzyka przypadkowej utraty lub lądowania.

Jedynymi prawdziwymi negatywami są długi 3-godzinny czas ładowania i brak funkcji utrzymywania wysokości. To drugie dlatego polecam raczej zaawansowanym początkującym niż kompletnemu nowicjuszowi.

Zobacz na Amazon

Dane techniczne
Waga: 1402 g (3,09 funta)
Bateria: 1800mah Li-Po
Czas ładowania: 400 min (3 godziny)
Aparat fotograficzny: Tylko mocowanie kamery akcji
Gimbal: Żaden
Maksymalny czas lotu: 20 minut
Zakres kontrolny: 300 m (934 stóp)
Maksymalna prędkość: 64 km / h (40 mph)
Profesjonaliści
Mocne silniki bezszczotkowe
Mocowanie kamery sportowej 4K
2 tryby prędkości lotu
Stabilna ulotka, nawet na wietrze
Responsywne kontrole
Długi czas lotu w swojej klasie
Bezpieczne alarmy
Jasne diody LED do nocnego latania
Wady
Długi czas ładowania
Brak funkcji zatrzymania wysokości

UDI 818A HD +

udi-818a-quadcopterZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,6 / 5,0

Rejestracja FAA: Nie

To zabawny dron latający na dowolnym poziomie, ale twórcy zbudowali go z myślą o początkujących. Ma dobre, elastyczne plastikowe osłony ostrzy, które pomagają chronić przed nieuniknionymi wypadkami dla początkujących.

Odporna na zderzenia konstrukcja jest odporna na zderzenia ze ścianami, drzewami i innymi przedmiotami, a także na twarde lądowania. To idealny pierwszy dron dla każdego, kto chce nauczyć się pilotować UAV.

Wystarczy rozpakować tego drona, naładować akumulator, a następnie wzbić się w powietrze. Zapewni to niezapomniane wrażenia z pierwszego lotu. Poważnie, ten mały UAV ma na sobie napis „EASY”.

Nie będziesz też nudzić się lataniem tego prostego w manewrze robota. Masz możliwość obrócenia go o 360 stopni w dowolnym kierunku, robienia zdjęć i nagrywania wideo z dźwiękiem. Spójrzmy na mały aparat.

UDI 818A HD + jest już wyposażony w mały aparat 2 MP skierowany do przodu. Jakość optyki jest znakomita dla drona w tym przedziale cenowym. Powiedziałbym, że jest jednym z najlepszych w swojej klasie.

Jest przyzwoity pilot z dwoma joystickami i przyciskiem przewijania do wykonywania tych błyskawicznych zwojów 360˚. Jest też ładny ekran LCD, który pokazuje aktualny status lotu.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=-BlFwp7uecQ (/ embed)

Czterokanałowa funkcja zapewnia stabilne latanie i prostą obsługę: w lewo / w prawo, w górę / w dół, do przodu / do tyłu i obrót o 360 °. Nie ma nic mylącego w kontrolerze.

Jedną z irytujących wad tego drona jest instrukcja obsługi. Dla drona początkującego wydaje mi się, że mogliby lepiej napisać przewodnik. Poza tym nie ma się czym przejmować, nie około 90 USD. To idealny quadkopter startowy.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 130 g (4,6 uncji)
Bateria: 2 akumulatory Li-Po 3,7 V 500 mAh
Czas ładowania: 90+ min (1,5+ godz.)
Zakres kontrolny: 32 m (98 stóp)
Maksymalny czas lotu: 7 – 9 minut
Maksymalna prędkość: Nieznany
Aparat fotograficzny: 720p 2MP
Profesjonaliści
Świetny dron dla początkujących
Łatwy w lataniu
Bardzo zwinny i solidny
Stabilna ulotka
Zawiera aparat
Zawiera kontroler
Niedrogie
Wady
Źle napisany podręcznik
Krótka żywotność baterii
Ograniczony zasięg lotu
Drone Flying 101: Naucz się latać dronem jak profesjonalista dzięki temu kursowi.

Hubsan X4 H107 C.

hubsan-beginner-easy-droneZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,4 / 5,0

Rejestracja FAA: Nie

Hubsan X4 H107 C zajmuje drugie miejsce. Za mniej niż 30 dolców początkujące drony nie stają się o wiele tańsze. Bardzo łatwo jest także przestrzegać instrukcji obsługi dostarczonej z tym statkiem.

X4 lata niesamowicie dobrze. To też jest szybkie. Kontroler ma wszystkie podstawowe ustawienia lotu, których można się spodziewać, bez żadnych dodatków, które mylą początkującego pilota (baterie kontrolera nie są dołączone).

To, co najprawdopodobniej zepsuje Twoją zabawę, to krótki 9-minutowy czas lotu. Zawsze sugeruję zamówienie zapasowej baterii lub dwóch. To jedyny sposób, aby przedłużyć zabawę i ćwiczyć.

X4 ma wskaźniki ostrzegawcze, które informują o niskim poziomie naładowania baterii. Nadajnik oferuje funkcję bezpieczeństwa, która ostrzega, gdy dron znajdzie się poza zasięgiem.

To świetny dron do ćwiczenia umiejętności pilotowania, ale to wszystko. Jest mały i lekki i całkiem dobrze radzi sobie z awariami. Jakość aparatu nie jest świetna przy 0,3 MP, ale przynajmniej można się z nim pobawić.

To świetny mały dron do ćwiczenia umiejętności latania wewnątrz i na zewnątrz, ale uważaj! Brzmi jak duża rój zadziornych pszczół. Możesz upewnić się, że jesteś sam w domu, aby ćwiczyć w domu 😉

Dodatkową zaletą Hubsan X4 jest zaawansowany tryb latania. Mimo to nie musisz się martwić zaawansowanym lataniem w tych pierwszych dniach. Ale warto udoskonalić swoje umiejętności latania w trybie podstawowym.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=Y6YrmjNh55Y (/ embed)

W przeciwieństwie do UDI 818A HD + powyżej, X4 nie ma osłon ostrzy. To sprawia, że ​​rekwizyty są nieco wrażliwe. Z drugiej strony łatwo jest kupić części zamienne, jeśli popsuniesz coś na statku.

Wielu entuzjastów dronów wsiada obecnie do quadcopterów wyścigowych. X4 H107 C to idealny mini quadkopter do rozwijania umiejętności prędkości, jeśli interesują Cię wyścigi dronów.

Niski koszt i niewielki rozmiar tego quada prawdopodobnie zapewnią dość krótką żywotność jego silników. Jeśli chcesz latać długo po udoskonaleniu swoich umiejętności, cóż … zawsze możesz kupić nowe silniki.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 554 g (1,2 funta)
Bateria: Akumulator Li-Po 240 mAh
Czas ładowania: 30 – 40 min
Zakres kontrolny: 100 m (328 stóp)
Maksymalny czas lotu: 6 – 9 minut
Maksymalna prędkość: Nieznany
Aparat fotograficzny: 0.3MP
Profesjonaliści
Świetny dron dla początkujących
Szybki czas ładowania
Mały i lekki
Łatwy do latania i zwrotny
Przetrwanie naprawdę się zawiesza
Niedrogie
Niedrogie części zamienne
Wady
Brak osłon ostrzy
Krótki czas lotu

Żucie Syma X5SW-V3

tani początkujący dronZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.0 / 5.0

Rejestracja FAA: Tak

W porównaniu z pierwszymi dwoma typami Syma X5SW-V3 ma kilka dodatkowych funkcji. To wciąż świetny dron dla początkujących w przystępnej cenie. Czytaj dalej, aby zobaczyć, czy te dodatkowe cechy Ci się podobają.

Zauważ, że ten dron nie jest całkiem gotowy do wyskoczenia z pudełka. Nie martw się Proces montażu jest szybki i łatwy dla każdego – nawet jeśli nigdy wcześniej nie składałeś drona.

Rozważ ten UAV, jeśli chcesz doskonalić umiejętności w zakresie fotografii lotniczej i wideo, a także latania. Aparat z obsługą WIFI wysyła zdjęcia i wideo na żywo prosto na Androida lub iPhone'a.

FPV (widok z perspektywy pierwszej osoby) pozwala zobaczyć, co kamera widzi w locie. Najpierw potrzebujesz aplikacji. Z boku pudełka znajduje się przydatny kod QR, który wystarczy zeskanować, aby pobrać aplikację.

Ten dron jest wyposażony w ochronne osłony śmigła. Wszystko, co pomaga chronić przed kolizjami i lądowaniami przy zderzeniach, musi być dobrą rzeczą, szczególnie w rzemiośle dla początkujących.

Potrzebujesz specjalnego uchwytu do smartfona, aby podłączyć urządzenie mobilne do nadajnika (w zestawie). Po naprawie uruchom Wi-Fi i otwórz aplikację Syma FPV. O to chodzi. Jesteś teraz gotowy, aby wzbić się w niebo.

X5SW-V3 jest wciąż niesamowicie lekki, choć znacznie większy niż moje wcześniejsze typy. Jednak wiatr ma o wiele więcej do zaoferowania. Oznacza to, że nie jest to najlepsza ulotka w wietrznych warunkach.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=mVByAO51HJw (/ embed)

To ładna, stabilna ulotka, którą łatwo opanować w spokojnych warunkach. Trzymaj jednostkę na niższych wysokościach, jeśli chcesz latać na wietrze. W ten sposób będzie o wiele łatwiej.

Upewnij się, że pozostajesz w trybie niskiej prędkości, dopóki nie będziesz bardziej kompetentny. Łatwo się niecierpliwić, ale uważaj. Zbyt szybkie latanie kończy się jedynie kolizjami i lądowaniami zderzeniowymi.

Jednym z zarzutów jest niski czas pracy baterii, więc upewnij się, że zamówiłeś zapasowy. Nawiasem mówiąc, dostaniesz trochę więcej czasu lotu bez dołączonego aparatu. Zastanów się, kiedy nie strzelasz.

Jest to nadal godny quadcopter pomimo kilku wad. Przy około 55 USD naprawdę nie możesz się pomylić.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 635 g (1,4 funta)
Bateria: 3,7 V 500 mAh Li-po
Czas ładowania: 90+ min (1,5+ godz.)
Zakres kontrolny: 50 m (164 stóp)
Maksymalny czas lotu: 7 minut
Maksymalna prędkość: Nieznany
Aparat fotograficzny: 0.3MP
Profesjonaliści
Dobry dron dla początkujących
Trwałe rzemiosło
Tryb bezgłowy
Włącznik / wyłącznik akumulatora
Lekki
Dobry do ćwiczeń kaskaderskich
Przystępność
Wady
Krótki czas lotu
Krótki zasięg transmisji
Tylko Android 4.0 i nowszy
Nie tak dobrze na wietrze

Parrot Rolling Spider

papuga-toczący-pająk-dronZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 3,8 / 5,0

Rejestracja FAA: Nie

Parrot Rolling Spider to mikro quadkopter wielkości dłoni. W rzeczywistości jest dość wyrafinowany, pomimo jego uproszczonego wyglądu. W przeciwieństwie do wielu innych dronów, ten tradycyjny pilot zdalnego sterowania nie istnieje.

Potrzebujesz niskoenergetycznego połączenia Bluetooth, aby latać tym małym statkiem za pośrednictwem aplikacji na smartfony Parrot. Żaden początkujący nie powinien mieć problemów z lataniem Pająkiem w najbardziej podstawowych ustawieniach.

Nowi piloci mogą cieszyć się prostymi trybami „dotknij i leć”, takimi jak stuknij, aby wystartować i stuknij, aby wylądować. Dron wykonuje wtedy polecenie, jakie mu nakazujesz. Te funkcje automatyzacji zapewniają stabilne, posłuszne i latające jednostki.

Jest mnóstwo bardziej zaawansowanych funkcji do odkrycia, gdy masz już trochę czasu za sobą. Możesz na przykład kontrolować przyspieszenie, prędkość wznoszenia i skrętu oraz ograniczenia wysokości.

Podoba mi się ten dron, ponieważ jest bardzo zdolnym, niezależnym lotnikiem i podróżnikiem. Dziwnie wyglądające zatrzaskowe koła pomagają chronić obracające się rekwizyty. Ochrona śmigła jest zawsze dobrą funkcją dla początkujących.

Koła nie tylko chronią ostrza. Chronią meble i wrażliwe przedmioty podczas lotu w pomieszczeniach. Toczą również drona przez sufity i ściany. Musisz to zobaczyć, aby w to uwierzyć.

Kiedy koła nie są potrzebne, trzymaj je z daleka. Wszystko, co możesz zrobić, aby zmniejszyć ładunek, wydłuży czas lotu – obecnie około ośmiu minut na jedno ładowanie.

Połączenie Bluetooth wpływa na działanie Parrot Rolling Spider. Im jesteś bliżej zewnętrznych granic zasięgu lotu, tym większa szansa na powolne doświadczenie.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=v7Q1giJOpxA (/ embed)

Gdyby latanie było bardziej przewidywalne, ten UAV byłby wyżej na liście. Sekret polega na tym, aby trzymać się około 20 metrów. W ten sposób uzyskasz bardziej spójne wrażenia z latania.

Kiedy staniesz się biegłym lotnikiem, masz wiele okazji do podniesienia swojej gry. Co więcej, Rolling Spider jest zaskakująco szybki i akrobatyczny, gdy dostosujesz tryby lotu.

Chociaż ten dron jest wyposażony w aparat skierowany w dół, nie zdobędzie żadnych nagród fotograficznych ani wideo. Jest lepszy niż nic, ale jego głównym celem jest wykrywanie ruchu, a nie obrazowanie.

Niektórzy mogą twierdzić, że ten dron jest zbyt łatwy do latania. Nie zniechęcaj się. Pamiętaj, że istnieje wiele konfigurowalnych opcji, z którymi możesz się zmierzyć, ale najpierw musisz rozwinąć umiejętności latania.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 55 g (7 uncji)
Bateria: 3,7 v 550 mAh
Czas ładowania: 90 min (1,5 godz.)
Zakres kontrolny: 20 m (66 stóp)
Maksymalny czas lotu: 7-8 minut (bez kół)
Maksymalna prędkość: 5 m / s (11 mil / h)
Aparat fotograficzny: Niska rozdzielczość
Profesjonaliści
Niezły dron dla początkujących
Świetny projekt / kompilacja
Łatwy w konfiguracji
Trwały
Innowacyjne funkcje
Unikalna funkcja kół
Wady
Ograniczony zasięg (Bluetooth)
Krótki czas lotu

Początkujący drony poniżej 150 USD

Drony w tym przedziale cenowym dają ci trochę więcej mocy. Pierwszy to bestseller Amazon nr 1. Drugi z nich to również sprzedawca z dużą ilością pozytywnych opinii użytkowników.

Holy Stone F181 RC

Holy-Stone-F181-DroneZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5,0

Rejestracja FAA: Tak

Za nieco ponad 100 dolców jest to kolejny niedrogi dron zbudowany z wytrzymałego elastycznego tworzywa sztucznego. Materiał jest ważnym czynnikiem, ponieważ pomaga chronić jednostkę przed wszystkimi katastrofami dla początkujących.

Quadkopter F181 jest wyposażony w zestaw osłon ostrzy. Pamiętaj, aby dołączyć je przed odlotem. Będziesz wdzięczny za ochronę, którą mogą zapewnić podczas awarii.

Nowi użytkownicy nie znoszą krótkich czasów lotu, które nękają początkujące drony. Po około ośmiu minutach F181 nie jest wyjątkiem. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ten dron ma dodatkową baterię. To niespotykane.

Drony mogą się nagrzewać przy ciągłym lataniu. Dobrym pomysłem jest odczekać 10 minut na ostygnięcie przed startem z nową baterią. Pomaga to przedłużyć żywotność silników.

Holy Stone F181 jest również wyposażony w odłączaną kamerę 2MP. Pozostaw kamerę wyłączoną, dopóki nie opanujesz latania dronem. Zmniejszona waga daje również nieco więcej czasu lotu.

Rozdzielczość aparatu wynosi 1280 × 720. Możesz robić zdjęcia i nagrywać rozsądne filmy. Jakość obrazu nie jest czymś ekscytującym. Mimo to jest bardziej niż akceptowalny dla drona w tej cenie.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=UH8UDYi4JzE (/ embed)

Tym, co wyróżnia Holy Stone F181 od niektórych tańszych modeli, jest stała wydajność i świetny design. Łatwo latać i ma mnóstwo świetnych dodatków, takich jak aparat i tryb bezgłowy.

Utrata F181 jest prawie niemożliwa. Dzieje się tak dzięki bezgłowym zabezpieczeniom i funkcjom zwrotów kluczy. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby przywrócić jednostkę, jeśli zniknie z pola widzenia lub znajdzie się poza zasięgiem.

Te funkcje bezpieczeństwa są ważne, biorąc pod uwagę brak GPS. Biorąc wszystko pod uwagę, ten dron jest krokiem naprzód w stosunku do tańszych mikro opcji. To świetne rzemiosło dla początkujących zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych. To jest dla Ciebie, jeśli szukasz drona startowego o większej liczbie funkcji niż model podstawowy.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 400 g (14,1 uncji)
Bateria: Lipo 3,7 V 750 mAh (zawiera zapasowe)
Czas ładowania: 90 min (1,5 godz.)
Zakres kontrolny: 100 m (328 stóp)
Maksymalny czas lotu: 8 – 9 minut
Maksymalna prędkość: 4,4 m / s (10 mil / h)
Aparat fotograficzny: 720p
Profesjonaliści
Świetny dron dla początkujących
Łatwy do uchwycenia
Trwały
Zawiera aparat
Intuicyjne sterowanie
Miękkie lądowiska
Wady
Krótki czas lotu
Silniki bardzo się nagrzewają
Głośny

Altair AA818 Hornet (najlepszy budżet)

altair-hornet-beginner-dronZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5,0

Rejestracja FAA: Tak

Każdy na dowolnym poziomie umiejętności może cieszyć się dronem Altair AA818 Hornet Plus. Jest to doskonały wybór dla początkujących, którzy chcą poznać zdjęcia lotnicze i wideografię.

 • Najlepsza funkcja 1: Trwała kompilacja
 • Najlepsza funkcja 2: Smartfon gotowy na wrażenia FPV
 • Punkty plus: Kamera HD 720p, 3 ustawienia umiejętności, tryby lotu, dodatkowe rekwizyty, obsługa klienta
 • Punkty ujemne: Długi czas ładowania, brak powrotu do domu, brak funkcji GPS

Nie wszyscy użytkownicy na poziomie podstawowym chcą drona klasy zabawkowej. Altair 818 Hornet to doskonały quadkopter średniego zasięgu dla entuzjastów początkujących. Konstrukcja wykorzystuje trwałe tworzywa sztuczne i gumę, aby była jak najbardziej odporna na zderzenia. Podwozie ma gumowe tłumienie, które amortyzuje uderzenie przy przyziemieniu. Samo to jest znaczące, gdy weźmie się pod uwagę, że większość obrażeń występuje w wyniku twardych lądowań.

Sterowanie smartfonem

Możesz używać drona ze smartfonem, choć nie jest to wymagane. Więc po co zawracać sobie głowę? Po zamontowaniu kamery HD 720p (w zestawie) możesz użyć smartfona, aby odbierać wideo na żywo. Aparat staje się twoim okiem na niebie, a ekran Twojego urządzenia inteligentnego zapewnia widok z lotu ptaka. Latanie w widoku pierwszej osoby (FPV) nie jest czymś, co powinien spróbować początkujący.

Flying the Altair 818 Hornet

Jedną z głównych atrakcji jako dron dla początkujących są trzy tryby umiejętności. Są to początkujący, średniozaawansowani i zaawansowani. Różne poziomy pozwalają nowym pilotom rozwijać swoje umiejętności jednym quadem zamiast ulepszać je za każdym razem, gdy się poprawiają. To z pewnością warte rozważenia.
Istnieją również inne imponujące funkcje, w tym:

 • Tryb bezgłowy
 • Start / lądowanie za jednym dotknięciem
 • Alarmy ostrzegające o przekroczeniu zasięgu i baterii
 • Tryb zatrzymania wysokości

Możesz spodziewać się około 15 minut lotu z Szerszeniem AA818. Jest to wysoka średnia. Istnieje również dodatkowy akumulator, który skutecznie podwaja czas lotu do 30 minut. Czas ładowania akumulatora nie jest niczym specjalnym (patrz poniżej). Zasięg operacyjny wynosi około 490+ stóp (150 m), i to wystarcza dla początkującego drona. Zasięg wideo jest dobry dla około 197 stóp (60 m).

Obsługa klienta i obsługa Altair

Altair zawiera również dodatkowy zestaw rekwizytów w pudełku. Dodatki, takie jak akumulator dodatkowy i zapasowe ostrza, zwracają uwagę na potrzeby klientów. AA818 Hornet to wyjątkowy quadcopter, który jest zabawny i łatwy do latania na dowolnym poziomie. Jest responsywny, trwały, elastyczny i oferuje płynną naukę dla początkujących pilotów. Najlepsze ze wszystkich jest doskonała obsługa klienta Altair – jeśli kiedykolwiek będziesz ich potrzebować.

Nie tak dobrze

Nie ma czegoś takiego jak idealny dron dla początkujących. Jednak 818 Hornet jest tak blisko ideału, jak to tylko możliwe dla kategorii cenowej. Mimo to istnieje kilka negatywów, które mogą odstraszyć niektórych ludzi. Czas ładowania 100 minut (1:40) jest długi. Oznacza to przerwy między czasami lotu, nawet przy dodatkowej baterii, chyba że kupisz dodatki. Nie ma też funkcji bezpieczeństwa GPS ani powrotu do domu.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 2,82 funta (1279 g)
Bateria: 2 akumulatory LiPo 7,4 V.
Czas ładowania: 100 minut (1:40)
Zakres kontrolny: 150 m (490+ stóp)
Maksymalny czas lotu: 15 minut
Maksymalna prędkość: Nieznany
Aparat fotograficzny: 720p
Profesjonaliści
Świetny cenowo, pełen funkcji quadkopter dla początkujących klasy średniej
Trwała jakość wykonania
Gotowy na smartfony do FPV
Trzy ustawienia poziomu umiejętności
Wiele trybów lotu
Nocne diody LED
Dodatkowe rekwizyty
Dodatkowa bateria
Doskonała obsługa klienta
Wady
Długi czas ładowania
Bez powrotu do domu
Brak funkcji GPS

Początkujący drony poniżej 500 $

Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie powyższych ośmiu niedrogich startowych dronów. Teraz czas na kilka świetnych opcji dla początkujących za mniej niż 500 USD. Oba modele są w tej samej cenie i mają takie same możliwości.

Twórcy dronów kierują te kompetentne roboty latające do bardziej doświadczonych entuzjastów. Są dobre do tego celu. Ale są również przyjazne dla użytkownika i mają świetne tryby latania dla początkujących.

Jeśli chcesz wydać pieniądze i nie chcesz schodzić się po schodach, rozważ dwie opcje tutaj. Będą ci służyć jako narzędzie do nauki, a później jako bardziej zaawansowane rzemiosło.

Quadkopter mini kamery DJI Mavic

Ultralekki Quadcopter DJI Ultra-Light MavicZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Nadszedł, ale czy nowa DJI Mavic Mini była warta oczekiwania? Jest za wcześnie, aby powiedzieć. Domyślam się, że fani DJI – zarówno starzy, jak i nowi – pokochają to, a ta recenzja analizuje powody tego.

Mały rozmiar, duże możliwości

There are plenty of portable, take-it-anywhere foldable drones, so what makes the Mavic Mini so unique? Well, it’s small in size but huge on details. You don’t have to register this 8.8 oz. (249g) quad with the FAA, either. Seriously, this thing is not much heavier than a regular smartphone. The Mini set also includes a remote controller, flight battery, spare props, various cables, and a few other bits.

A Novice Pilot’s Dream Quad

The Mavic Mini is an ultra-smooth, stable flying quad that’s easy to control at any level. That’s thanks to the new DJI Fly app, which has an intuitive interface that’s a simple to navigate. Even raw beginners can produce aerial footage of cinematic quality. Users get to activate QuickShot filming modes using simple tap-tap controls. They include Hollywood style Circle, Dronie, Rocket, and Helix effects.

This puppy takes 12MP stills and shoots tack-sharp 2.7K video with its 3-axis gimbal-stabilized camera. Best of all is that DJI’s Mini can stay airborne for up to 30 minutes on a single charge. Another standout feature is to view what the Mini’s camera sees in real-time on a smartphone screen. There’s much to explore with this incredible little quad, all of which has a very gentle learning curve.

The Perfect Portable Quadcopter?

There are no “perfect” camera quadcopters, not yet anyway. As for negatives, well, it’s too early to say. There are bound to be some disgruntled users; there always are. I’ll update this guide later, once we’ve all had more time to put it through stringent consumer tests. My gut says the DJI Mavic Mini is going to be a huge hit, though, and for all the right reasons.

View on Amazon

Tech Specs
Waga: 249g (0.54 lb.)
Battery: Intelligent Flight
Charging time: 270 minutes (4.5 hrs.)
Aparat fotograficzny: 12MP, 2.7k video
Gimbal: 3-axis
Max flight time: 30 minutes
Control range: 5km (2.5 miles)
Max speed: 48 km/h (30 mph)
The Pros
Feature-packed camera quad
Ultra-lightweight and portable
Beautiful, small design
Easy for beginners to fly and film
New DJI Fly app
High-quality gimbal camera
The Cons
Nothing to report—yet

Parrot Anafi PF728000 4K Foldable Quadcopter

Parrot Anafi PF728000 4K Foldable QuadcopterView on Amazon

Editor’s Rating: 4.3/5

The Parrot Anafi is a high-quality, ultra-compact, and foldable 4K camera drone. It’s a feature-packed, easy-to-fly quadcopter that unfolds in only 3 seconds. Let’s take a closer look.

The Travel-Friendly Camera Quad

This 4K camera quadcopter is perfect for folks on the move. Its ultra-portable design, foldable arms, and 11.3 oz., lightweight make it the ideal travel companion. USB-C charging adds further to its portable appeal. You can palm-launch this beautiful quad using a smartphone or the Skycontroller.

Flying and Filming with the Parrot Anafi

Flying and filming with the Anafi 4K camera drone is straightforward, even at the entry-level. That’s all thanks to the intuitive FreeFlight 6 app, simple controls, and 25 minutes flying time. The 4K HDR video and 22MP aerial stills produce the kind of footage once reserved for Hollywood. And the 180° tilting gimbal along with a 2.8x lossless zoom gives pilots plenty of creative control.

The Anafi’s other standout features include Geofence, Return to Home (RTH), and fast speeds. The quad comes with a smart and durable protective case to store and carry the precious drone. The biggest drawback is that the Anafi doesn’t have obstacle avoidance. The battery charging time is also quite long at around 3 hours. That means most owners will want to invest in at least one spare.

View on Amazon

Tech Specs
Waga: 454g (1 lb.)
Battery: 7.6V 2700 mAh 2S LiPo
Charging time: 180 min (3 hours)
Aparat fotograficzny: 21MP, 4K Zoom
Gimbal: 3-axis Hybrid
Max flight time: 25 minutes
Control range: 4 km (2.5 miles)
Max speed: 55 km/h (27 mph)
The Pros
Easy to fly at any level
Compact, foldable design
Feature-packed Freeflight app
Simple hand launch
Smartphone or remote controller
Parrot Skycontroller 3
Quality, versatile camera
Long flight time
Fast top speed (Sport mode)
USB charging
Smart Return to Home (RTH)
Geofence
Smart, protective carry case
The Cons
No obstacle avoidance
Quite long charging time

Beginner Drones Under $1000

Most beginner drone pilots don’t want to spend a small fortune learning to fly. But this guide wouldn’t be complete without offering something for those who don’t mind paying the extra.

The two picks below sell for under 1000 bucks. The typical buyer is the prosumer, but there’re also plenty of basic flying features for entry-level users.

DJI Mavic Air (Top Pick)

udi-818a-quadcopterView on Amazon

Editor’s Rating: 4.6/5.0

FAA Registration: Yes

The Mavic Air sits between the DJI Mavic Pro and the DJI Spark drones. It’s portable, powerful, and a great choice for beginners serious about piloting drones. It’s also a feature-packed quadcopter despite its small size and user-friendly appeal.

Enthusiasts best suited to this incredible flying camera have much in common. They’re outdoorsy types and demand portability, easy functions, flight safety, and quality footage.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=uF-WXHwzURs(/embed)

Meet the Mavic Air’s Quality Camera

The onboard camera boasts a 12-megapixel 1/2.3″ CMOS sensor. It has a wide-angle lens to capture high-quality 12MP aerial stills. The camera can shoot stunning 4K video at 30fps (frames per second). Ariel photos and vids are free from blur and shake thanks to the effective 3-axis mechanical gimbal.

Another handy feature is the Air’s 8GB internal storage. That means users can save video footage and still images directly to the quad. And if live streaming is your thing, well, you’ve got that too. Many beginner pilots like to stream their footage in real time and upload it to social media.

Ultra-Portable and Feature Packed

The standout feature of the Mavic Air is its ability to fold down to the size of a regular smartphone. That makes it the perfect travel quad for folks on the move. And getting this puppy in the air is quick and easy even for entry-level pilots. Here are its three easy-to-use smart flight features:

 • ActiveTrack (follows moving targets)
 • 6 QuickShots choices; one-tap filming options for epic selfie vids
 • SmartCapture (hand controls)

These things and others are what make complex flights and professional filming easy for beginners. Is it a perfect camera quad? No (see cons below), but it’s near perfect for a drone in its class.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Waga: 430 g (15.2 oz.)
Battery: 2375 mAh LiPo
Charging time: 55 minutes
Control range: 4 km (2.4 miles)
Max flight time: 21 minutes
Max speed: 15.5 mph (25 km/h)
Aparat fotograficzny: X
The Pros
Foldable, ultraportable design
Collapsible remote controller (RC)
Easy flight features for beginners
3-axis stabilizing gimbal
Decent flight time
Long control range
The Cons
Obstacle avoidance lacks sensors on the sides
MicroSD awkward to access
Noisy for such a tiny quad

DJI Mavic Pro

mavic-pro-droneView on DJI.com

Editor’s Rating: 4.6/5.0

FAA Registration: Yes

A few beginners won’t mind spending $1000 on their first drone. My one pick in this higher priced category has to be the DJI Mavic Pro (consider the ‘Fly More Bundle’ for an even better deal).

New pilots want to get as much flying time as possible. Well, the ‘Fly More Bundle‘ gives you two extra batteries and a charging hub. There’re more goodies, but the batteries alone are worth the extra.

The small, high-quality Mavic Pro controller is awesome. It does a lot despite its simple design. It feels as good as it looks too. You just attach your phone or tablet to the controller and you’re good to go.

It won’t take you long to figure out the DJI GO App. As a new flyer, and especially considering the price of the drone, you may want to find a nice wide open space for your maiden flight.

DJI Mavic Pro is very easy to fly despite its high quality and sophistication. My advice is to stay well away from the Sport Mode until you’re comfortable and familiar with all the drone’s basic features.

The makers have designed the Beginner Mode specifically for novice pilots. It has restrictions on how high and how far you can fly. This means you don’t have to worry about losing sight or control.

Once comfortable with Beginner Mode, familiarize yourself with Tripod Mode. Although this drone flies well indoors, my advice is to learn outside first—in windless conditions. After that, the sky’s the limit.

Let’s not forget the portability of the Mavic Pro. This is thanks to its clever retractable legs. With the drone and phone in your bag and a fully-charged battery, you’re always ready to take to the sky.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=p1d_ptE6yrc(/embed)

This is a wonderful drone to pilot, but it’s more than just a capable flyer. It’s also an excellent aerial camera. These impressive optics and recording capabilities contribute to the high price tag.

The camera offers a sharp 4K/24 fps imaging system. It can shoot JPG photos and DNG RAW. Heck, there’s even an option for live streaming to YouTube and Facebook if that’s your thing.

Ideally, the DJI Mavic Pro is a prosumer level UAV. It still works well as a beginner drone for those who don’t want to step-stone through the cheaper models on their way to better things.

Some of the more novice-friendly features include the Beginner Mode, Obstacle Avoidance, and the Return to Home feature, but there’s so much more to explore.

As this is a beginner’s review, I won’t complicate things by looking into the DJI Mavic Pro’s full range of impressive capabilities. Just know that there’s a lot to marvel at once you’ve learned to fly.

At the time of writing, the Mavic Pro is perhaps one of the best small sized drone performers in its class. And its numerous smart features make it one of the top quadcopters on the market today.

As a new flyer, you’ll only run into problems if you become impatient and try to run before you can walk. Don’t attempt to master the more complex features before you’ve had time to grasp the basics.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Waga: 735g (1.6 lbs.)
Battery: 2970mAh
Charging time: 60+ minutes
Control range: 4.3 mile (7 km)
Max flight time: 27 minutes
Max speed: 18 m/s (40 mph)
Aparat fotograficzny: 4K 12MP
The Pros
Great beginner drone
Small and foldable
Long flight time
Quiet for a UAV
Includes safety features
Autonomous features
Fly by phone or over WiFi
The Cons
Narrow field of view (FOV)
Doesn’t launch well from grass
Lots of features (could overwhelm some beginners)

The rapidly evolving beginner’s drone market means there are new models coming out on a fairly regular basis. My 12 picks in this guide give you the most sought after drones available right now.

As and when better models arrive, I’ll update this page. Please check back regularly.
Thank you for reading, and happy flying.

Happy flying.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *