Xone Phone : Najlepsze folie ochronne na Samsung Galaxy Note 8

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Samsung Galaxy Note 8 jest godny uwagi (przeznaczony specjalnie) ze swoim oszałamiającym wizualnie 6,3-calowym wyświetlaczem Infinity, który oferuje promienną rozdzielczość 1440p. Niestety, Galaxy Note 8 nie jest znany ze swojej trwałości – wystarczy jedna wpadka, aby rozbić wyświetlacz Infinity.

Jeśli chcesz zabezpieczyć Note 8 i przedłużyć jego żywotność, zalecamy zainwestowanie w folię ochronną, która sprawi, że Twój smartfon będzie wyglądał ostro, czysto i osłonięty.

whitestone dome best note 8 ochraniacze ekranu

Większość producentów używa kleju tylko na krawędziach szklanych ochraniaczy ekranu, ponieważ klej na ekranie może czasami rozmazywać lub zasłaniać ekran – ale zwykle oznacza to, że ochraniacz ekranu nie jest osadzony tak blisko, jak to możliwe, co może spowodować utrata pewnej czułości i przejrzystości ekranu. Aby uniknąć tego problemu i zapewnić możliwie jak najbliższe dopasowanie, Whitestone Dome używa pełnoekranowego ciekłego kleju, który jest nakładany przed osłoną ekranu. Ciecz ta jest następnie utwardzana za pomocą lampy UV, zapewniając jak najbliższe i wyraźne dopasowanie. Ta unikalna metoda aplikacji oznacza również, że jest to jeden z niewielu ochraniaczy ekranu, który twierdzi, że wypełnia istniejące awarie na ekranie. Ponieważ jest hartowanego szkła, jest mocny, klej sprawia, że ​​jest odporny na rozbicie i jest jednym z najlepszych ochraniaczy ekranu, aby upewnić się, że Twój widok nie jest zasłonięty. Jest drogi, ale jeśli pieniądze nie stanowią bariery, to jedna z najlepszych, jakie możesz zdobyć.

Amazon Mobile Fun

griffin survivor glass best note 8 ochraniacze ekranu

Jedna z największych nazwisk w ochronie urządzeń i akcesoriów, Griffin przywrócił gamę Survivor Glass do Note 8. Wykonany z hartowanego szkła o klasie 9H, ten ochraniacz ekranu jest prawie niewrażliwy na zadrapania po klawiszach lub monetach (nie trzeba się martwić o której kieszeni trzymasz Note 8), a także ochronę przed mikropęknięciami, które mogą rozprzestrzeniać się na inne ochraniacze ekranu i pogarszać stabilność strukturalną. Survivor Glass o grubości zaledwie 0,5 mm został „wykończony w piecu”, aby pasował do krzywych Note 8 – dzięki czemu nie ma nieestetycznych krawędzi, które mogłyby odwrócić uwagę od piękna Twojego nowego telefonu. Przy 35 USD jest to zdecydowanie po drogiej stronie na ochraniacz ekranu, ale Griffin to z pewnością nazwa, której można zaufać.

Nowicjusz

ochraniacze ekranu spigen neo flex best note 8

Kolejnym dużym chłopcem z tej listy i pierwszym wyborem, jeśli szukasz ochraniacza ekranu wykonanego z folii TPU zamiast hartowanego szkła, jest Neo Flex Spigen. Wykonany jest z miękkiego, samonaprawiającego się TPU, który zapewnia doskonałą ochronę przed codziennymi zadrapaniami. Spigen wybrał również metodę montażu na mokro dla tych ochraniaczy, niż zwykłą metodę na sucho. Dzięki osadzeniu warstwy płynu między osłoną ekranu a urządzeniem Spigen utrudnił tworzenie się pęcherzyków i zmniejszył prawdopodobieństwo utraty czułości na dotyk, która może wystąpić w przypadku innych ochraniaczy ekranu. Ponieważ jest w pakiecie podwójnym, możesz łatwo zmienić na nowy, gdy tylko stary zacznie wyglądać na zniszczonego.

Amazon Spigen

Olixar Glass Best Note 8 ochraniacze ekranu

Popularna nazwa w akcesoriach do smartfonów, Olixar wcześniej wywarł na nas duże wrażenie w zakresie ochrony ekranu w S8 i S8 Plus. Dzięki swoim ochraniaczom ekranu do Note 8 Olixar oferuje ochronę ekranu ze szkła hartowanego w rozsądnej cenie, z wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, których można oczekiwać od większej marki. Olixar zapewnił również, że ten ochraniacz ekranu jest przyjazny dla etui, więc nie powinien być popychany przez futerały ochronne – problem, który nękał pierwsze dni S8. Dzięki osłonie ekranu o grubości zaledwie 0,3 mm ledwo zauważysz, że tam jest. Jako dodatkowy bonus, Olixar wysyła te ochraniacze ze szkła hartowanego w postaci podwójnego opakowania – zapewniając jeszcze większy stosunek wartości do ceny.

Mobilna zabawa

ponownie dobieraj ochraniaczy ekranu na 8 najlepszych

Druga opcja dla miłośników filmów (przeznaczona na gry słów), te ochraniacze filmów Rearth mają wielowarstwową konstrukcję, która obejmuje samonaprawiającą się TPU, warstwę czułości ekranu dotykowego i warstwę kleju, która zapewnia pełną przyczepność na całym ekranie Note 8. Podczas gdy większość ochraniaczy ekranu pokrywa tylko – co nie dziwi – ekran, Invisible Defender obejmuje również boki telefonu i zawiera wycięcia na boczne przyciski. Co ciekawe, Rearth wymienia to również jako kompatybilne z obudową – czy to dlatego, że obudowa może po prostu przejść przez górną część bocznego pokrycia ekranu, nie jest znana, ale imponujące jest to, że Rearth poradził sobie z tak szerokim zasięgiem. Dzięki pokryciu ekranu i boków niewidoczny obrońca Rearth jest doskonałym wyborem, jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze skrzynki.

Amazonka

Otterbox Alpha Glass Best Note 8 ochraniacze ekranu

Jeśli interesują Cię wytrzymałe etui ochronne, prawdopodobnie znasz nazwę Otterbox. Otterbox to jedne z najlepszych pokrowców ochronnych i ma sztywny zestaw oczekiwań dotyczących ochrony smartfona. Możesz oczekiwać tego samego poziomu ochrony od ochraniaczy ekranu Alpha Glass, z Otterbox wykorzystującym mieszankę szkła i poliestru, aby stworzyć twardą i odporną na strzaskanie osłonę, która nie zakłóca wrażliwości na dotyk lub przeszkadza wspaniałej AMOLED ekran. Działa w większości przypadków, jak można się spodziewać po rodowodzie Otterbox, i jest wyposażony w narzędzia potrzebne do tego, aby instalacja była szybka.

Otterbox

Invisibleshield best note 8 ochraniacze ekranu

Istnieje wiele powodów, aby kupić ochraniacz filmu zamiast szklanego, a ochraniacz InvisibleShield HD ucieleśnia większość z tych powodów. Jest smukły, łatwy w aplikacji i wyjątkowo wytrzymały. Wykonany z ekskluzywnego materiału pierwotnie przeznaczonego do pokrywania łopat helikoptera, InvisibleShield HD ma również właściwości samonaprawiające, leczące nawet niewielkie wgniecenia i zadrapania na osłonie, jednocześnie chroniąc ekran. Trzyma się bardzo blisko telefonu, zapewniając niewielką lub żadną utratę czułości i przejrzystości, i jest objęty ograniczoną gwarancją InvisibleShield.

Amazon Zagg

bgz best note 8 ochraniacze ekranu

Idealne, jeśli masz wrażliwe informacje na wyświetlaczu, lub po prostu nie lubisz obcych podglądających Twój ekran, hartowanego szkła ochronnego Pure Arc Privacy od Bodyguardz ma wbudowany filtr prywatności, który wyłącza wszelkie próby spojrzenia na twoje urządzenie z kąt boczny. Chociaż może to prowadzić do problemów, gdy faktycznie próbujesz pokazać ludziom coś, kompromis jest bardziej niż prawdopodobne, jeśli jesteś wrażliwy na swoją prywatność. Chociaż cena jest wysoka, ten ochraniacz ma odporność na uderzenia i zarysowania, jakiej można oczekiwać od Bodyguardz, a także ich dożywotnią usługę wymiany. I jest również przyjazny dla skrzynki!

Bodyguardz

skinomi best note 8 ochraniacze ekranu

Skinomi to prosta i klasyczna opcja dla tradycjonalisty, która oferuje świetny, tani ochronny film. Używa aplikacji na mokro, takich jak Spigen Neo Flex, a Skinomi może się pochwalić, że udoskonalił proces instalacji na mokro, obiecując instalację bezbłędną. Ten ochraniacz wykorzystuje również przezroczystą powłokę UV, aby zapobiec żółknięciu folii z wiekiem, i ma samoleczący się czynnik, który znajdziesz w innych ochraniaczach folii. Jest to dwupak, więc nie musisz martwić się o poprawną instalację za pierwszym razem, nawet z obietnicami Skinomi, lub zapasowy może po prostu działać jako zapasowy na wypadek, gdybyś go potrzebował.

Amazonka

supcase ochraniacz ekranu najlepsza uwaga 8 ochraniaczy ekranu

SUPCASE są znane ze swoich futerałów ochronnych, ale również wytwarzają fale w wysokiej jakości ochronie ekranu. Ich hartowane szkło ochronne do Note 8 ma twardość 9H i wyjątkowo cienką krawędź o grubości 0,3 mm, która jest również przyjazna dla obudowy. Jak dotąd nic nie można dostać gdzie indziej. Ale za mniej niż połowę ceny większości na tym liście, SUPCASE może pochwalić się podobną specyfikacją i wydajnością. Chociaż SUPCASE może nie mieć dożywotnich gwarancji niektórych konkurentów, ten ochraniacz ekranu może konkurować z dużymi chłopcami.

Amazonka

Szukasz więcej akcesoriów do najnowszych produktów Samsunga? Sprawdź nasz zestawienie najlepszych etui i okładek dla Note 8 – a jeśli chcesz zmienić swój telefon w komputer, sprawdź również naszą recenzję stacji Samsung DeX!

Zalecenia redaktorów
Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *