Xone Phone : Poznaj cenę akcji grupy, prognozę i analizę

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Meet Group, Inc prowadzi portfel mobilnych aplikacji do rozrywki społecznościowej, aby zaspokoić potrzebę kontaktów międzyludzkich na całym świecie. Firma wykorzystuje platformę wideo na żywo, umożliwiając społeczności nawiązywanie ważnych połączeń. Główne aplikacje firmy to: MeetMe, LOVOO, Skout, Tagged i Growlr, która utrzymuje codziennych aktywnych użytkowników mobilnych, bawi i angażuje, a także generuje liczbę zwykłych czatów, przyjaźni, dat i małżeństw. Czytaj więcej…

Przemysł, sektor i symbol

Przemysł Reklama

Pod-przemysłOprogramowanie i usługi internetowe

SektorKomputer i technologia

Telefon215–862–1162

Dług

Cena do zysku

Sprzedaż i wartość księgowa

Coroczne wyprzedaże178,61 mln USD

Rentowność

Różne

Pracowników296

Data następnego zarobku3/4/2020 (Szacowany)

OpcjonalnieOpcjonalnie

Meet Group (NASDAQ: MEET) Często zadawane pytania

Jaki jest symbol akcji Meet Group?

Poznaj transakcje grupy na NASDAQ pod symbolem „MEET”.

Jakie były zarobki Meet Group w ostatnim kwartale?

Meet Group Inc (NASDAQ: MEET) ogłosiło wyniki kwartalne w środę, 2 maja. Dostawca usług informacyjnych odnotował zysk w wysokości 0,05 USD na akcję (EPS) za kwartał, pokonując konsensus szacunkowy Thomson Reuters na 0,02 USD o 0,03 USD. Dostawca usług informacyjnych zarobił w tym kwartale 37,64 mln USD, w porównaniu z szacunkami analityków na 34,15 mln USD. Grupa Meet miała zwrot z kapitału własnego w wysokości 12,28% i marżę netto w wysokości 5,20%. Zobacz historię zarobków Meet Group.

Kiedy będzie następna data zarobków Meet Group?

Jakie wytyczne wydała Meet Group na temat zysków w następnym kwartale?

Grupa Meet zaktualizowała swoje wytyczne dotyczące zysków za trzeci kwartał 2019 r. W czwartek, 3 października. Firma przedstawiła wytyczne dotyczące EPS na ten okres. Firma wydała wytyczne dotyczące przychodów w wysokości 52-52,3 mln USD, w porównaniu do konsensusowego szacunku przychodów na 50,72 mln USD.

Jaką cenę docelową mają analitycy dla MEET?

6 analityków z Wall Street opublikowało roczne ceny docelowe akcji Grupy Meet. Ich prognozy wynoszą od 6,00 $ do 8,00 $. Średnio przewidują, że cena akcji Meet Group osiągnie w przyszłym roku 6,83 USD. Sugeruje to możliwy wzrost o 39,5% w stosunku do obecnej ceny akcji. Zobacz docelowe ceny dla analityków dla Meet Group.

Jakie jest zalecenie analityków konsensusowych dla Meet Group?

6 analityków z Wall Street wydało w ostatnim roku oceny „kup”, „wstrzymaj” i „sprzedaj” dla Meet Group. Obecnie jest 1 ocena wstrzymania i 5 ocen kupna dla akcji, co skutkuje rekomendacją konsensusu „Kup”. Zobacz oceny analityków dla Meet Group.

Co analitycy z Wall Street mówią o akcjach Meet Group?

Oto kilka ostatnich cytatów analityków badawczych na temat akcji Meet Group:

  • 1. Według Zacks Investment Research, „The Meet Group, Inc. to firma zajmująca się technologiami mediów społecznościowych. Oferuje usługi wymiany informacji, interakcji społecznościowych i tworzenia aplikacji mobilnych. Na aplikację firmy składają się obecnie MeetMe®, Skout® , Tagged (R) i Hi5 (R). Meet Group Inc., wcześniej znana jako MeetMe Inc., ma siedzibę w New Hope w Pensylwanii. ”(11/14/2019)
  • 2. Analitycy Aegis skomentowali: „Niedawno odbyliśmy spotkania inwestorów z dyrektorem generalnym MEET Geoffreyem Cookiem, podczas którego zauważył, że kilka nowych funkcji związanych z krótkoterminowym zaangażowaniem i monetyzacją jest w trakcie wprowadzania w drugiej połowie. Poziomy, które zachęcają zarówno streamerów, jak i widzów w celu zwiększenia wykorzystania w celu odblokowania funkcji poprzez wyrównywanie poziomów, spodziewane jest uruchomienie w MeetMe i Skout późniejszym latem. Poziomy powinny zwiększyć zaangażowanie aplikacji. Inne, takie jak Dating Game, która jest nocną grą randkową, jest również na dobrej drodze na lunch w drugiej połowie 1919 roku, a także powinno zwiększyć zaangażowanie w aplikację. MEET planuje także uruchomienie wydarzeń specjalnych i bitew tematycznych, które powinny zwiększyć zarówno przychody, jak i zaangażowanie. Wreszcie MEET spodziewa się również uruchomić niezależną aplikację na żywo dla użytkowników, którzy chcą wziąć udział w transmisji na żywo ale nie chcę tego robić na produkcie randkowym ”. (7/11/2019)

Czy grupa Meet otrzymała pozytywne wiadomości?

Według InfoTrie nagłówki w mediach na temat akcji MEET są wyjątkowo pozytywne w niedzielę. Firma badawcza ocenia nastroje w prasie, monitorując ponad sześć tysięcy źródeł blogów i wiadomości. Firma plasuje się w rankingu spółek publicznych w skali od pięciu do pięciu, przy czym wyniki najbardziej zbliżone do pięciu są najbardziej korzystne. Grupa Meet zdobyła ocenę medialną 5,0 w skali InfoTrie. Przekazali również w mediach historie o dostawcy usług informacyjnych o 3,0 na 10, co wskazuje, że niedawne relacje prasowe raczej nie będą miały wpływu na cenę akcji spółki w najbliższej przyszłości. Zobacz historie wiadomości dla Meet Group.

Czy inwestorzy zwodzą Meet Group?

Grupa Meet odnotowała wzrost krótkiego zainteresowania w październiku. Według stanu na dzień 15 października krótkoterminowe odsetki wyniosły 12 860 000 akcji, co stanowi wzrost o 9,6% w stosunku do łącznej kwoty 15 730 000 akcji z 15 września. W oparciu o średni wolumen obrotu wynoszący 1 250 000 akcji, wskaźnik pokrycia dni do pokrycia wynosi obecnie 10,3 dnia. Obecnie 19,0% akcji spółki jest sprzedawane krótko. Zobacz aktualny łańcuch opcji Meet Group.

Kim są niektórzy z kluczowych konkurentów Meet Group?

Niektóre firmy powiązane z Meet Group to Facebook (FB), Equinix (EQIX), eBay (EBAY), Twitter (TWTR), Verisign (VRSN), CoStar Group (CSGP), Akamai Technologies (AKAM), SEA (SE) , J2 Global (JCOM), LogMeIn (LOGM), ANGI Homeservices (ANGI), Cornerstone OnDemand (CSOD), Cimpress (CMPR), Envestnet (ENV) i LivePerson (LPSN).

Jakie inne akcje posiadają akcjonariusze Meet Group?

Kim są kluczowi kierownicy Meet Group?

Zespół zarządzający Meet Group obejmuje następujące osoby:

  • Pan Geoffrey Cook, CEO i dyrektor (Wiek 40)
  • Pan James E. Bugden, Dyrektor finansowy (Wiek 49)
  • Pan Michael Johnson, Główny księgowy (Wiek 48)
  • Pan Frederic Beckley, Gen. Counsel & Exec. Wiceprezes ds. Autobusowych. Sprawy (Wiek 55)
  • Pani Leslie Arena, Wiceprezes ds. Relacji inwestorskich

Kim są główni akcjonariusze Meet Group?

Akcje Grupy Meet są własnością wielu różnych inwestorów detalicznych i instytucjonalnych. Do największych inwestorów instytucjonalnych należą Chicago Equity Partners LLC (0,27%), Systematic Financial Management LP (0,21%), Russell Investments Group Ltd. (0,18%), Plan odroczonych wynagrodzeń pracowników NJ State (0,09%), Kalifornijski system emerytalny dla pracowników publicznych (0,08%) %) i Bailard Inc. (0,06%). Znawcy firmy, którzy posiadają akcje Meet Group, to Bedi Ajay Singh, Geoffrey Cook, Jason Whitt, Luxor Capital Group, Lp, Spencer B Grimes i Spencer Garrett Rhodes. Zobacz trendy własności instytucjonalnej dla Meet Group.

Którzy główni inwestorzy sprzedają akcje Meet Group?

Akcje MEET zostały sprzedane przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym odroczonego planu wynagrodzeń pracowników NJ State, Systematic Financial Management LP, New Jersey Better Educational Savings Trust, Russell Investments Group Ltd., Chicago Equity Partners LLC i California Public Employees Emerytury System. Znawcy firmy, którzy sprzedali akcje spółki Meet Group w ostatnim roku, to Geoffrey Cook i Jason Whitt. Zobacz kupowanie i sprzedawanie poufnych informacji dla Meet Group.

Którzy główni inwestorzy kupują akcje Meet Group?

Akcje MEET zostały nabyte przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym Bailard Inc. i Hancock Whitney Corp. Osoby, które kupiły akcje Meet Group w ciągu ostatnich dwóch lat to Luxor Capital Group, Lp, Spencer B Grimes i Spencer Garrett Rodos Zobacz kupowanie i sprzedawanie poufnych informacji dla Meet Group.

Jak kupić akcje Meet Group?

Akcje MEET można nabyć za pośrednictwem dowolnego konta maklerskiego online. Popularne maklerskie sklepy internetowe z dostępem do giełdy amerykańskiej obejmują usługi maklerskie Vanguard, TD Ameritrade, E * TRADE, Robinhood, Fidelity i Charles Schwab.

Jaka jest dziś cena akcji Meet Group?

Jedną akcję akcji MEET można obecnie kupić za około 4,90 USD.

Jak duża jest firma Meet Group?

Kapitalizacja rynkowa Meet Group wynosi 351,38 mln USD i każdego roku generuje 178,61 mln USD przychodów. Dostawca usług informacyjnych zarabia 1,14 mln USD dochodu (zysku) netto rocznie lub 0,24 USD na podstawie zysku na akcję. Meet Group zatrudnia 296 pracowników na całym świecie. Zobacz dodatkowe informacje o Meet Group.

Jaka jest oficjalna strona Meet Group?

Jak mogę się skontaktować z Meet Group?

Adres pocztowy grupy Meet to 100 UNION SQUARE DRIVE, NEW HOPE PA, 18938. Z dostawcą usług informacyjnych można skontaktować się telefonicznie pod numerem 215-862-1162 lub pocztą elektroniczną pod adresem (chroniony pocztą e-mail)

Ocena społeczności MarketBeat dla Meet Group (NASDAQ MEET)

Oceny społeczności MarketBeat to ankiety na temat tego, co myślą członkowie naszej społeczności o Meet Group i innych akcjach. Wybierz „Lepsze wyniki”, jeśli uważasz, że MEET osiągnie lepsze wyniki niż S&P 500 w dłuższej perspektywie. Jeśli uważasz, że MEET w dłuższej perspektywie osiągnie gorsze wyniki niż S&P 500, wybierz opcję „Słabsze wyniki”. Możesz głosować raz na trzydzieści dni.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *