Drone XPro : Najlepsze tanie drony 2019: Niedrogie drony poniżej 250 g

:

Zakup niedrogiego drona może być dobrym wprowadzeniem do tego niesamowitego latającego gadżetu, zanim wydasz setki na „właściwy”. A przy tych cenach robią również świetne prezenty.

W porównaniu do drogich dronów, które mogą kosztować setki funtów, tanie nie mają automatycznego zawisu, automatycznego latania i jedynie podstawowej stabilizacji z pokładowego żyroskopu. Oznacza to, że trudniej jest im latać, ale są wyjątki, takie jak Ryze Tello. Kolejnym wyjątkiem jest Micro Drone 4.0, który trafi do sprzedaży w październiku / listopadzie 2019 r. Możesz znaleźć więcej szczegółów na stronie Micro Drone 4.0 Indiegogo (ale pamiętaj, że nie możesz go tam kupić – płacenie za park to po prostu dodając do projektu crowdfundingowego i nie gwarantuje, że otrzymasz jeden).

Tanie drony to świetna zabawa, ale czas lotu jest ograniczony do kilku minut, więc budżet na kilka dodatkowych baterii. W większości przypadków są one zwykle tanie i łatwo dostępne. Tylko upewnij się, że otrzymałeś właściwy typ. Uważaj na tych, których baterii nie można wyjąć, ponieważ będziesz musiał ładować je przez około 45 minut po każdym pięciominutowym locie.

Pakiety zderzeniowe są również dostępne dla wielu zabawkowych dronów i warto je zdobyć, jeśli nie tylko kilka zestawów dodatkowych śmigieł Wola rozbić te, które są w pudełku. Nie zapominaj, że nie wszystkie są takie same: jedna para obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, druga para przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Na koniec pamiętaj, że brytyjski Dronecode stosuje się do nich tak samo, jak większe droższe drony. Jeśli jesteś w USA, musisz zarejestrować swojego drona w FAA. W Wielkiej Brytanii od końca listopada 2019 r. Musisz zarejestrować drona, ale nie ma to zastosowania, jeśli waży mniej niż 250 g. Wszystkie są lżejsze.

Jeśli szukasz drona do najwyższej jakości zdjęć lotniczych i filmów, sprawdź naszą ofertę najlepszych dronów.

Cheerson CX-10

Cheerson CX-10

Hubsan X4 H107C

Hubsan X4 H107C

Ryze Tello

Ryze Tello

Revell Proto Quad XS

Revell Proto Quad XS

Papuga Mambo

Papuga Mambo

Nikko Air Elite 115

Nikko Air Elite 115

Mota JetJat Nano

Mota JetJat Nano

Hubsan X4 FPV

Hubsan X4 FPV

Syma X5C

Syma X5C

Tagi:

Uwaga: Możemy otrzymać prowizję, gdy kupisz za pośrednictwem linków na naszej stronie, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Nie wpływa to na naszą niezależność redakcyjną. Ucz się więcej.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *