Xone Phone : Marlin Usługi biznesowe Cena, prognoza i analiza akcji

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Marlin Business Services Corp. dostarcza produkty i usługi kredytowe małym i średnim firmom w Stanach Zjednoczonych. Produkty i usługi spółki obejmują pożyczki i leasing na zakup sprzętu handlowego i pożyczki na kapitał obrotowy. Oferuje finansowanie najmu około 100 kategorii sprzętu. Na dzień 31 grudnia 2018 r. Firma posiadała portfel około 94 000 leasingów i pożyczek na sprzęt. Czytaj więcej…

Przemysł, sektor i symbol

Przemysł Państwowe banki komercyjne

Pod-przemysłSpecjalizacja finansowa

SektorFinanse

Telefon888–479–9111

Dług

Cena do zysku

Sprzedaż i wartość księgowa

Coroczne wyprzedaże134,30 mln USD

Rentowność

Różne

Pracowników352

Data następnego zarobku1/30/2020 (Szacowany)

OpcjonalnieOpcjonalnie

Marlin Business Services (NASDAQ: MRLN) Często zadawane pytania

Co to jest symbol giełdowy Marlin Business Services?

Marlin Business Services handluje na NASDAQ pod symbolem „MRLN”.

Jak często Marlin Business Services wypłaca dywidendy? Jaka jest stopa dywidendy dla Marlin Business Services?

Marlin Business Services ogłosił dywidendę w czwartek, 31 października. Rekordowi inwestorzy w poniedziałek, 11 listopada, otrzymają dywidendę w wysokości 0,14 USD na akcję w czwartek, 21 listopada. Datą dywidendy dla byłej dywidendy jest czwartek, 7 listopada. Jest to wzrost w stosunku do poprzedniej dywidendy Marlin Business Services w wysokości 0,11 USD. Zobacz historię dywidend Marlin Business Services.

Jakie były zarobki Marlin Business Services w ostatnim kwartale?

Marlin Business Services Corp. (NASDAQ: MRLN) opublikował wyniki finansowe w czwartek, 31 października. Dostawca usług finansowych odnotował 0,60 USD zysku na akcję (EPS) za kwartał, nie osiągając konsensusu szacowanego przez Zacka na 0,62 USD na 0,02 USD. Dostawca usług finansowych osiągnął przychód w wysokości 35,38 mln USD za kwartał. Marlin Business Services uzyskał zwrot z kapitału własnego w wysokości 12,32% i marżę netto w wysokości 17,19%. Zobacz historię zarobków Marlin Business Services.

Kiedy będzie następna data zarobków Marlin Business Services?

Czy Marlin Business Services otrzymuje pozytywne wiadomości?

Nagłówki mediów o akcjach MRLN mają w poniedziałek tendencję spadkową, informuje InfoTrie Sentiment Analysis. InfoTrie identyfikuje negatywne i pozytywne relacje prasowe, monitorując ponad sześć tysięcy wiadomości i blogów. Firma plasuje się w rankingu firm w skali od pięciu do pięciu, przy czym wyniki najbliższe pięciu są najbardziej korzystne. Marlin Business Services uzyskał wynik optymizmu zasięgu -2,2 w skali InfoTrie. Przypisali również medialnym historiom o dostawcy usług finansowych szum wiadomości w wysokości 0,0 na 10, co wskazuje, że bardzo mało prawdopodobne jest, aby niedawne relacje prasowe miały wpływ na cenę akcji spółki w najbliższej przyszłości. Zobacz historie wiadomości dla Marlin Business Services.

Kim są niektórzy z kluczowych konkurentów Marlin Business Services?

Jakie inne akcje posiadają akcjonariusze Marlin Business Services?

Kim są kluczowi menedżerowie Marlin Business Services?

Zespół zarządzający Marlin Business Services składa się z następujących osób:

  • Pan Jeffrey A. Hilzinger, Pres, CEO i dyrektor (Wiek 60)
  • Pan Gregory Le Sting, Starszy wiceprezes i dyrektor operacyjny (Wiek 56)
  • Pan Edward R. Dietz Jr., Starszy wiceprezes Admin., Gen. Counsel & Sec. (Wiek 44)
  • Pan Louis E. Maslowe, Dyrektor ds. Ryzyka i wiceprezes ds. Ryzyka (Wiek 55)
  • Pan Michael R. Bogansky, Starszy wiceprezes i dyrektor finansowy (Wiek 41)

Kim są główni akcjonariusze Marlin Business Services?

Akcje Marlin Business Services są własnością wielu inwestorów instytucjonalnych i detalicznych. Najwięksi inwestorzy instytucjonalni to California Public Employees Retirement System (0,56%), Monarch Partners Asset Management LLC (0,28%), Rhumbline Advisers (0,12%), Russell Investments Group Ltd. (0,07%) i Hancock Whitney Corp (0,07%). Znawcy firmy, którzy posiadają akcje Marlin Business Services, to Edward Ralph Jr Dietz, James Sherlock i James W Wert. Zobacz trendy własności instytucjonalnej dla usług biznesowych Marlin.

Którzy inwestorzy instytucjonalni sprzedają akcje Marlin Business Services?

Akcje MRLN zostały sprzedane przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym przez firmy Hancock Whitney Corp. Company, które sprzedały akcje spółki Marlin Business Services w ostatnim roku, między innymi Edward Ralph Jr Dietz i James Sherlock. Zobacz Kupowanie i sprzedawanie informacji poufnych dla Marlin Business Services.

Którzy inwestorzy instytucjonalni kupują akcje Marlin Business Services?

Jak kupić akcje Marlin Business Services?

Akcje MRLN można nabyć za pośrednictwem dowolnego rachunku maklerskiego online. Popularne maklerskie sklepy internetowe z dostępem do giełdy amerykańskiej obejmują usługi maklerskie Vanguard, TD Ameritrade, E * TRADE, Robinhood, Fidelity i Charles Schwab.

Jaka jest dzisiaj cena akcji Marlin Business Services?

Jeden udział akcji MRLN można obecnie kupić za około 21,27 USD.

Jak dużą firmą jest Marlin Business Services?

Kapitalizacja rynkowa firmy Marlin Business Services wynosi 258,43 mln USD i generuje 134,30 mln USD przychodów rocznie. Dostawca usług finansowych osiąga 24,98 mln USD dochodu (zysku) netto rocznie lub 2,04 USD na podstawie zysku na akcję. Marlin Business Services zatrudnia 352 pracowników na całym świecie. Zobacz dodatkowe informacje o Marlin Business Services.

Jaka jest oficjalna strona Marlin Business Services?

Jak mogę się skontaktować z Marlin Business Services?

Adres korespondencyjny Marlin Business Services to 300 FELLOWSHIP ROAD, MT. LAUREL NJ, 08054. Z usługodawcą finansowym można skontaktować się telefonicznie pod numerem 888-479-9111 lub pocztą elektroniczną pod adresem (chroniony pocztą e-mail)

Ocena społeczności MarketBeat dla usług biznesowych Marlin (NASDAQ MRLN)

Oceny społeczności MarketBeat to ankiety na temat tego, co myślą członkowie naszej społeczności o Marlin Business Services i innych akcjach. Wybierz „Lepsze wyniki”, jeśli uważasz, że MRLN osiągnie lepsze wyniki niż S&P 500 w perspektywie długoterminowej. Jeśli uważasz, że MRLN w dłuższej perspektywie osiągnie gorsze wyniki od S&P 500, wybierz „Underperform”. Możesz głosować raz na trzydzieści dni.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *