Male Extra : Nowy raport z badania ujawnia najważniejsze punkty bólu dla konsumentów opieki zdrowotnej | 13.11.19

Male Extra

AUSTIN, Teksas, 13 listopada 2019 r / PRNewswire / – Medici, wirtualna firma opieki zdrowotnej, opublikowała nowy raport ankietowy zatytułowany „Unbreaking the health system”, oparty na ankiecie przeprowadzonej pod koniec lipca przez 800 konsumentów opieki zdrowotnej. Jednym z kluczowych elementów raportu jest to, że pacjenci nie obwiniają lekarzy za frustracje związane z systemem opieki zdrowotnej, ale wierzą, że lekarze mogą zrobić więcej, aby proaktywnie złagodzić niektóre z największych problemów związanych z wygodą, dostępnością i personalizacją.

Medici pracuje nad zmianą sposobu świadczenia opieki zdrowotnej poprzez odtworzenie relacji lekarz-pacjent. Dzięki bezpiecznej aplikacji do przesyłania wiadomości lekarze i pacjenci łączą się za pomocą SMS-ów, połączeń lub wideo z dowolnego miejsca. Dzięki temu pacjenci mogą rozmawiać z lekarzem, weterynarzem lub terapeutą w dowolnym momencie, a lekarze mogą przedłużyć opiekę i otrzymać wynagrodzenie bez dodatkowych kosztów ogólnych lub uciążliwych. Dzięki ponad 20 000 lekarzy na wszystkich platformach Medici jest liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej. www.Medici.md (PRNewsfoto / Medici)

Aby pobrać „Un-Breaking the Health System” kliknij tutaj.

Kluczowe wnioski:

Pacjenci są ogólnie zadowoleni ze swoich lekarzy – 70% jest pewnych opieki, jaką lekarz zapewnia im i ich bliskim.

Pacjenci są bardzo niezadowoleni z obecnego stanu opieki zdrowotnej – 84% zgadza się, że amerykański system opieki zdrowotnej jest zepsuty, a większość uważa, że ​​gorzej.

Pacjenci obwiniająsystem opieki zdrowotnej z powodu braku dostępu, wygody i personalizacji – Pokolenie milenialsów wyróżnia się jako pokolenie najbardziej sfrustrowane brakiem wygody. Umówienie się na wizytę zajmuje średnio dziewięć minut – 6 razy dłużej niż na rezerwację w restauracji i 3,5 razy dłużej niż na zakup online.

W rezultacie wiele osób opóźnia się lub rezygnuje z opieki – Jeden na trzech konsumentów powiedział, że udał się na pogotowie, aby uniknąć niedogodności i opóźnień związanych z wizytą u lekarza. Wielu całkowicie zrezygnowało z opieki, ponieważ umówienie się na wizytę było zbyt niewygodne.

Pacjenci nie są traktowani równo przez system – Istniała znaczna rozbieżność w postawach niektórych grup, szczególnie Latynosów, którzy zgłosili najdłuższy czas oczekiwania i dlatego są najbardziej narażeni na opóźnienie lub rezygnację z opieki.

Dostawcy mogliby zrobić więcej – Podczas gdy respondenci badania zgodzili się, że awarie w systemie opieki zdrowotnej są odpowiedzialne za ich frustracje, zdecydowana większość uważa również, że lekarze powinni lepiej wykorzystywać dostępną technologię w celu poprawy wyzwań systemowych.

  • 82% zgodziło się, że „opieka medyczna na moim urządzeniu mobilnym powinna być równie łatwa, jak zamawianie jedzenia lub samochodu / przejazdu.”
  • 77% życzy sobie, aby mogli wysłać SMS-a ze swoim lekarzem.
  • 69% chciałoby mieć możliwość wirtualnego odwiedzania swojego lekarza za pomocą urządzenia mobilnego.

„Ta ankieta ujawnia powszechną frustrację konsumentów związaną z krajowym systemem opieki zdrowotnej, ilustrując, dlaczego musimy ponownie wyobrazić sobie relacje lekarz-pacjent”, powiedział Clinton Philips, założyciel i dyrektor generalny Medici. „Misją Medici jest wyeliminowanie stresu związanego z medycyną, zarówno dla dostawców, jak i ich pacjentów. Dzięki naszemu mobilnemu rozwiązaniu do wirtualnej opieki, pacjenci mogą rozmawiać ze swoimi lekarzami, terapeutami, weterynarzami i pracownikami służby zdrowia ze swoich smartfonów. Dostawcy mogą zapewniać wysokiej jakości opiekę od gdziekolwiek i nie ograniczać się do czterech ścian ich praktyk. Zasadniczo się zmieniamy, ale jednocześnie upraszczamy świadczenie opieki zdrowotnej ”.

O badaniu
Medici zebrał dane ankiety online dla tego raportu 22 lipca – 26 lipca 2019 r. Raport z ankiety oparto na 800 odpowiedziach. Respondentami w ankiecie byli dorośli Amerykanie, którzy sami zidentyfikowali się jako odpowiedzialni za zarządzanie opieką zdrowotną nad sobą i / lub członkami rodziny. Badanie ma margines błędu wynoszący +/- 3% przy poziomie ufności 95%. Średni wiek uczestników wynosił 40 lat; 40% zidentyfikowanych jako mężczyźni, 60% jako kobiety; 52% jest w związku małżeńskim, a 54% ma dzieci. 77% samoidentyfikuje się jako rasy białej, 8% jako Azjatki, 7% jako Afroamerykanie, 6% jako Latynos, 1% jako rdzenni Amerykanie i 1% jak inni.

O Medici
Medici pracuje nad zmianą sposobu świadczenia opieki zdrowotnej poprzez odtworzenie relacji lekarz-pacjent. Dzięki bezpiecznej aplikacji do przesyłania wiadomości lekarze i pacjenci mogą łączyć się za pośrednictwem wiadomości tekstowych, połączeń lub wideo z dowolnego miejsca i według harmonogramu. Dzięki temu pacjenci mogą rozmawiać z lekarzem, weterynarzem lub terapeutą w dowolnym momencie, a klinicyści mogą przedłużyć opiekę i otrzymać wynagrodzenie bez dodatkowych kosztów ogólnych lub uciążliwych. Dzięki ponad 20 000 lekarzy na wszystkich platformach Medici jest liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej. Po więcej informacji odwiedź http://www.medici.md.

Kontakt z mediami:
[email protected] lub (480) 664-8412

Cision "src =" https://c212.net/c/img/favicon.png?sn=LA35217&sd=2019-11-13 Wyświetl oryginalną treść do pobrania multimediów: http: //www.prnewswire.com/news-releases/new-survey-report-reveals-top-pain-points-for-healthcare-consumers-300957342.html

ŹRÓDŁO Medici

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *