Xone Phone : Cena akcji ExOne, prognoza i analiza

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Firma ExOne opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny drukujące trójwymiarowe (3D), drukowane 3D oraz inne produkty, materiały i usługi dla klientów przemysłowych, przede wszystkim w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Firma produkuje i sprzedaje maszyny do drukowania 3D, które służą do bezpośrednich i pośrednich zastosowań, w tym komponenty i narzędzia do produkcji komponentu; i oferuje klientom współpracę przedprodukcyjną i produkty do drukowania. Czytaj więcej…

Przemysł, sektor i symbol

Przemysł Druk maszyn handlowych

Pod-przemysłMaszyny przemysłowe

SektorProdukty przemysłowe

Telefon724–863–9663

Dług

Cena do zysku

Sprzedaż i wartość księgowa

Coroczne wyprzedaże64,64 miliona USD

Rentowność

Różne

Pracowników257

Data następnego zarobku3/12/2020 (Szacowany)

OpcjonalnieOpcjonalnie

ExOne (NASDAQ: XONE) Często zadawane pytania

Jaki jest symbol giełdowy ExOne?

ExOne handluje na NASDAQ pod symbolem giełdowym „XONE”.

Jakie były zarobki ExOne w ostatnim kwartale?

ExOne Co (NASDAQ: XONE) opublikowało wyniki kwartalne w czwartek, 7 listopada. Firma produkująca wyroby przemysłowe odnotowała (kwartał) zysk (0,30 USD) na akcję (EPS), pokonując konsensus szacunkowy Zacksa (0,32 USD) o 0,02 USD. Firma produkująca produkty przemysłowe zarobiła w tym kwartale 10,88 mln USD, w porównaniu z oczekiwaniami analityków na 10 mln USD. ExOne miała ujemną marżę netto w wysokości 18,10% i ujemny zwrot z kapitału własnego w wysokości 19,58%. Zobacz historię zarobków ExOne.

Kiedy będzie następna data zarobków ExOne?

Jakie wytyczne wydała ExOne na temat zysków w następnym kwartale?

ExOne zaktualizowało swoje wytyczne dotyczące zysków za trzeci kwartał 2019 r. W czwartek, 10 października. Firma przedstawiła wytyczne dotyczące zysku na akcję (EPS) w danym okresie. Firma wydała wytyczne dotyczące przychodów w wysokości 10-11 milionów USD, w porównaniu do konsensusowego szacunku przychodów na 16,73 miliona USD.

Jaką cenę docelową mają analitycy dla XONE?

2 analityków z Wall Street wydało roczne cele cenowe dla akcji ExOne. Ich prognozy wynoszą od 10,50 USD do 12,00 USD. Średnio oczekują, że cena akcji ExOne osiągnie 11,25 USD w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Sugeruje to możliwy wzrost o 60,7% w stosunku do obecnej ceny akcji. Zobacz docelowe ceny dla analityków dla ExOne.

Jakie jest zalecenie analityków konsensusowych dla ExOne?

2 analityków z Wall Street wydało w ostatnim roku oceny „kup”, „trzymaj” i „sprzedaj” dla ExOne. Obecnie są 2 oceny kupna akcji, w wyniku czego rekomendowana jest konsensus „Kup”. Zobacz oceny analityków dla ExOne.

Czy ExOne cieszy się dobrą popularnością?

Historie medialne na temat akcji XONE zyskały ostatnio na popularności, informuje InfoTrie Sentiment Analysis. Grupa badawcza ocenia nastroje w mediach, monitorując w czasie rzeczywistym ponad sześć tysięcy wiadomości i źródeł blogów. Firma plasuje się w rankingu firm w skali od pięciu do pięciu, przy czym wyniki najbliższe pięciu są najkorzystniejsze. ExOne uzyskał wynik 2,2 w opinii InfoTrie w mediach. Nadali także nagłówkom medialnym o firmie produkującej artykuły przemysłowe 0,0 na 10, co wskazuje, że bardzo mało prawdopodobne jest, aby ostatnie relacje w mediach wpłynęły na cenę akcji w ciągu najbliższych kilku dni. Zobacz historie wiadomości dla ExOne.

Kim są niektórzy z kluczowych konkurentów ExOne?

Niektóre firmy powiązane z ExOne to Illinois Tool Works (ITW), Ingersoll-Rand (IR), Parker-Hannifin (PH), Stanley Black & Decker (SWK), Dover (DOV), Xylem (XYL), IDEX (IEX ), Nordson (NDSN), Snap-on (SNA), Graco (GGG), Pentair (PNR), Woodward, Inc. Common Stock (WWD), Donaldson (DCI), Gardner Denver (GDI) i Middleby (MIDD).

Jakie inne akcje posiadają akcjonariusze ExOne?

Kim są główni menedżerowie ExOne?

Zespół zarządzający ExOne obejmuje następujące osoby:

  • Pan S. Kent Rockwell, Exec. Chairman & CEO (Wiek 74)
  • Pan John F. Hartner, Dyrektor operacyjny (Wiek 56)
  • Pan Brian W. Smith, Wiceprezes Corp. Devel. (Wiek 61)
  • Pan Douglas D. Zemba, Dyrektor finansowy, główny księgowy i skarbnik (Wiek 39)
  • Pan Rick Lucas, Dyrektor Techniczny (Wiek 53)

Kim są główni akcjonariusze ExOne?

Akcje ExOne są własnością wielu inwestorów instytucjonalnych i detalicznych. Do największych inwestorów instytucjonalnych należą Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. (8,59%), Nikko Asset Management Americas Inc. (8,59%) i SG Americas Securities LLC (0,82%). Znawcy firmy, którzy posiadają akcje ExOne, to John Irvin, Lloyd A Semple i Roger William Thiltgen. Zobacz trendy własności instytucjonalnej dla ExOne.

Którzy główni inwestorzy kupują akcje ExOne?

Akcje XONE zostały zakupione przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc., Nikko Asset Management Americas Inc. i SG Americas Securities LLC. Zobacz Kupowanie i sprzedawanie informacji poufnych dla ExOne.

Jak kupić akcje ExOne?

Akcje XONE można kupić za pośrednictwem dowolnego konta maklerskiego online. Popularne maklerskie sklepy internetowe z dostępem do giełdy amerykańskiej obejmują usługi maklerskie Vanguard, TD Ameritrade, E * TRADE, Robinhood, Fidelity i Charles Schwab.

Jaka jest dziś cena akcji ExOne?

Jedną akcję akcji XONE można obecnie kupić za około 7,00 USD.

Jak duża jest firma ExOne?

Kapitalizacja rynkowa ExOne wynosi 114,89 mln USD i co roku generuje 64,64 mln USD przychodów. Firma produkująca produkty przemysłowe zarabia -12.670.000,00 $ zysku netto (zysku) każdego roku lub (0,78 $) na podstawie zysku na akcję. ExOne zatrudnia 257 pracowników na całym świecie. Zobacz dodatkowe informacje o ExOne.

Jaka jest oficjalna strona ExOne?

Jak mogę się skontaktować z ExOne?

Adres pocztowy ExOne to 127 INDUSTRY BOULEVARD, PÓŁNOCNY HUNTINGDON PA, 15642. Z firmą produkującą wyroby przemysłowe można skontaktować się telefonicznie pod numerem 724-863-9663.

Ocena społeczności MarketBeat dla ExOne (NASDAQ XONE)

Oceny społeczności MarketBeat to ankiety na temat tego, co myślą członkowie naszej społeczności o ExOne i innych akcjach. Wybierz „Lepsze wyniki”, jeśli uważasz, że XONE osiągnie lepsze wyniki niż S&P 500 w dłuższej perspektywie. Jeśli uważasz, że XONE osiągnie gorsze wyniki od S&P 500, wybierz opcję „Słabsze wyniki”. Możesz głosować raz na trzydzieści dni.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *