Drone XPro : 10 najlepszych bezszczotkowych dronów: tanie bezszczotkowe quady silnikowe

:

Poziom podstawowy do zaawansowanego

Więc słyszałeś o bezszczotkowych dronach silnikowych i chcesz dowiedzieć się więcej. Ale czym jest bezszczotkowy silnik prądu stałego i dlaczego warto się tym przejmować? Co więcej, co mają wspólnego z dronami konsumenckimi?

Pod koniec tego wstępu będziesz mieć odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie martw się; to nie jest lekcja elektrotechniki. Powiem wszystko krótko, do rzeczy i w kategoriach laików.

Budżet
dron bezszczotkowy best-budget
RC Logger EYE One Xtreme
4,8 / 5,0
Wymiary: 6,2 x 1 x 1,6 ″
Waga: 8,2 uncji
Ma inteligentne tryby lotu i obsługuje PPM RX.
Sprawdź Amazon
Najlepsza wartość
bezszczotkowy dron o najlepszej wartości
EACHINE Racer 250 FPV
4,3 / 5,0
Wymiary: 8,6 x 5,3 x 4,1 ″
Waga: 17,6 uncji
Ma uchylną kamerę FPV i imponującą wydajność lotu.
Sprawdź Amazon
Najszczęściej wybierane
bezszczotkowy dron o najwyższej wartości
Ostrze 200 QX BNF
4,3 / 5,0
Wymiary: 6,3 x 0,7 x 0,7 ″
Waga: 12,8 uncji
Silniki bezszczotkowe, jasne światła LED i gładka ulotka.
Sprawdź Amazon

Co to jest silnik bezszczotkowy?

Do niedawna wszystkie publiczne drony latały z silnikami prądu stałego. Są to rotacyjne (ruchome) maszyny elektryczne, które wytwarzają energię. Przez eony były koniem małych, mechanicznych systemów mechanicznych.
silniki bezszczotkowe "width =" 400 "height =" 330 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/Drone-XPro-10-najlepszych-bezszczotkowych-dronow-tanie-bezszczotkowe-quady.jpg 400w, https://3dinsider.com/ wp-content / uploads / 2017/09 / brushless-motors-300x248.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 400px) 100vw, 400px "/></p>
<p>Bezszczotkowy silnik prądu stałego (BLDC) eliminuje potrzebę mechanicznego komutatora (ruchoma część). Brak obrotowych elementów mechanicznych powoduje, że maszyna jest bardziej trwała i niezawodna.</p>
<p>Silniki BLDC są zwykle mniejsze i znacznie lżejsze niż typy szczotkowe. To sprawia, że ​​są szczególnie przydatne w produktach, które są szczelne dla przestrzeni i muszą być lżejsze – jak drony konsumenckie.</p>
<p>Bez zbyt technicznych problemów bezszczotkowe drony silnikowe zużywają mniej energii i tracą moc. Początkowy koszt użytkowania silników BLDC jest wyższy, ale większa ogólna wydajność wkrótce to równoważy.</p>
<p>Oto podsumowanie sześciu głównych zalet silników bezszczotkowych:</p>
<ol>
<li>Trwa dłuzej</li>
<li>Mocniejszy</li>
<li>Bardziej trwałe</li>
<li>Bardziej wiarygodne</li>
<li>Nie rozgrzewaj się tak szybko</li>
<li>Nie wymaga konserwacji</li>
</ol>
<p>Za silnikami BLDC vs DC kryje się o wiele więcej wiedzy, ale nie musimy się tutaj zajmować. Ta strona przeglądu dotyczy bezszczotkowych dronów silnikowych, a teraz znasz główne zalety.</p>
<h2><span id=Terminologia dronów

Żadna z moich recenzji nie jest zgodna z tym nudnym, nudnym, naukowym formatem stosowanym przez tak wielu szefów technologii. Piszę wszystko czystym, bezpośrednim językiem, wolnym od zwykłego puchu.

Jest jednak trochę terminologii, którą musisz znać. Czasami mogę odnosić się do dronów konsumenckich jako UAV (bezzałogowe statki powietrzne) lub RPC (zdalnie sterowane jednostki), w zależności od kontekstu.

RTF jest znanym terminem, który po prostu oznacza Ready-to-Fly (obejmuje wszystko w pudełku potrzebne do latania). A potem jest BNF lub Bind-N-Fly. Oznacza to, że wszystko zawiera oprócz nadajnika.

OK, to prawie wszystko, co musisz wiedzieć. Wszystko inne na tej stronie jest zrozumiałe. Spójrzmy teraz na te potężne bezszczotkowe drony i powody, aby je rozważyć.

Top 10 tanich bezszczotkowych dronów

Ta recenzja skupia się na tańszych dronach BLDC. Poniższa lista zawiera moje niedrogie typy dronów z silnikami bezszczotkowymi. Z pewnością znajdziesz najlepszy dron bezszczotkowy poniżej 300 dolców.

Każdą recenzję przedstawiam w łatwym do naśladowania formacie, aby pomóc ci dokonać najlepszego wyboru. Pod nazwą każdego drona znajduje się opis wraz ze specyfikacjami technicznymi, zaletami i wadami.

Oto moje 10 najlepszych bezszczotkowych dronów w skrócie (od najtańszego do najdroższego):

Produkty według ceny:

Tabela porównawcza bezszczotkowych dronów

Drony na tej stronie to fantastyczne maszyny latające, które zapewnią ci mnóstwo przyjemności. Nic tu nie przekracza 300 USD, choć wszystko na tej liście da ci strasznie dużo pieniędzy.

Wyścigi dronów w USA

Niektóre z tych dronów są popularne w wyścigach w trybie First Person View (FPV). To sport, który ostatnio zyskuje na popularności. Możesz znaleźć, a nawet wziąć udział w tych wydarzeniach w całej Ameryce.

Z tego powodu dodałem maksymalne prędkości dla tych, które mogę znaleźć. Niektóre z nich są szybkie, naprawdę szybkie. Sądzę, że dla niektórych jest kilka przesadzonych twierdzeń o maksymalnej prędkości, ale nie jestem pewien.

W tej chwili przejdźmy do recenzji. Dla Twojej wygody podałem trzy kategorie cenowe. Drony tutaj wahają się od zaledwie 109 USD do 270 USD.

Bezszczotkowe drony silnikowe poniżej 150 USD

Jedną z rzeczy, które zawsze lubię zwracać uwagę na ludzi, jest to, że cena nie zawsze zapewnia najlepszy produkt. Mam na myśli to, że dron, który kosztuje więcej, może mieć mniej tego, czego chcesz.

Dlatego zawsze warto zanotować najbardziej pożądane funkcje. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to kupić dzwonki i gwizdki, z których absolutnie nie masz pożytku.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz – dokładnie – najpierw przeczytaj wszystkie recenzje. Po drodze zrób kilka notatek. Pod koniec tego przewodnika będziesz miał o wiele lepszy obraz swoich wymagań.

Drony poniżej 150 dolców mogą mieć wszystko, czego potrzebujesz lub bardzo mało. O to chodzi.

1. XK X251 Whirlwind

XK X251 WhirlwindZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Bezszczotkowy dron XK X251 Whirlwind to potężna maszyna, która zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Zastanów się, czy dopiero zaczynasz latać i chcesz czegoś taniego i przyjemnego do nauki.

Przy odrobinie wiedzy możesz dostosować XK X251 do swojego stylu latania. Poważnie, jest to idealny UAV dla początkujących, który jest prawie gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka. Dołączone są nawet śmigła.

To małe i ciche urządzenie dzięki bezszczotkowym silnikom XK X251. To oznacza, że ​​nie denerwujesz sąsiadów. Jest również super wydajnym i niesamowicie sprawnym dronem w swojej klasie.

Dzięki XK X251 Whirlwind otrzymujesz przyzwoity, przyjazny dla użytkownika nadajnik radiowy. Kiedy już poradzisz sobie z lataniem tej małej ślicznotki, będziesz gotowy do wyścigu – jeśli to twoja sprawa.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=1xuUAfsY5mo (/ embed)

Aby ścigać się z X251, musisz dodać możliwość FPV. To nie powinno kosztować dużo więcej niż 50 USD. Za swoje pieniądze dostaniesz monitor FPV, antenę, ramię, siedzisko, kamerę 720P, kartę SD 4G i kabel USB.

Latanie do góry nogami i przechylanie o 360 ° wszystko to zwiększa przyjemność. Po wzbiciu się w niebo wystrzeliwuje jak nietoperz z piekła rodem. Będzie również w stanie wytrzymać kilka powalonych uderzeń i lądowań.

Zasięg lotu wynosi około 300 metrów, co jest wystarczające. Czas lotu jest nieco rozczarowujący, zaledwie 10-12 minut. Podsumowując, nie mogę za wiele winić, przynajmniej nie za 143 USD.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 205g (8,8 uncji)
Bateria: Akumulator Lipo 7,4 V 950 mAh
Czas ładowania: 60–80 minut
Zakres kontrolny: 300 m (328 jardów)
Maksymalny czas lotu: 12 minut
Maksymalna prędkość: 21 m / s (46 mil / h)
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Niedrogie
Solidna konstrukcja
Szybka i stabilna ulotka
Cichy dla drona konsumenckiego
Lekki
Wady
Bez włącznika zasilania
Brak sekwencji uzbrajania / rozbrajania
Brak diod LED z przodu

2. Błędy MJX B3 3

Błędy MJX B3 3Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.6 / 5

Mój drugi wybór to MJX B3 BUGS 3. To kolejny malutki, ale potężny bezszczotkowy dron skierowany do początkującego. Jeśli chcesz filmować i robić zdjęcia, gdy jesteś w powietrzu, masz również tę opcję.

Do MJX B3 Bugs 3 możesz podłączyć wysokiej jakości kamery, takie jak SJCAM 4000, Xiaomi YI lub GoPro Hero 3 i 4. Nie ma żadnych wymyślnych funkcji, takich jak GPS czy Altitude Hold, ale wtedy nie są one potrzebne.

Ten mały statek nie potrzebuje wielu dzwonków i gwizdków, ponieważ jest łatwy w obsłudze bez kosztownych funkcji. Mówię na krótkiej liście MJX B3, jeśli masz ograniczony budżet i chcesz się dobrze nauczyć latania.

Pierwszą rzeczą, która Cię uderza, jest ogólna jakość i charakter tego drona, chociaż niektóre części są nieco delikatne. Ogólna jakość wykonania jest jednak miłym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, jak tanio jest kupić.

Nawet światła emitują mocne wiązki, bardziej powszechne w droższych jednostkach. Te światła są wystarczająco jasne, aby bezpiecznie latać na zewnątrz w nocy, o ile nie zboczysz zbyt daleko.

Dron ma cztery odczepiane nogi, które pozwalają bezpiecznie zamocować kamerę pod brzuchem. Silniki bezszczotkowe i śmigła 19 cm utrzymują aparat w stabilnym i bezpiecznym powietrzu.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=UGWcjBjVGCM (/ embed)

Możliwość przenoszenia drona oznacza, że ​​możesz dodać wysokiej jakości kamerę. Wadą jest to, że nie ma gimbala. Oznacza to, że będą poświęcać się podczas filmowania niektórych rzeczy w różnych warunkach.

Dwa ustawienia lotu to tryb sportowy i tryb aparatu. Tryb sportowy służy przede wszystkim do zabawy w lataniu, ściganiu się i popisywaniu się akrobatyką itp. Tryb aparatu zapewnia bardziej stabilny lot.

Jest kilka chwytów na temat baterii i nie ma opcji, aby kupić zapasową. Kolejną wadą jest to, że śmigła są cienkie i łatwo się łamią. A osłony ostrzy mogą czasami uszkodzić ostrza.

Spróbuj spojrzeć na to, co oferuje MJX B3 BUGS 3, a nie na to, czego mu brakuje. To, co masz, to imponujący dron w niezwykłej cenie. To także świetny mały zawodnik, jeśli lubisz rywalizację.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 1451 g (3,2 funta)
Bateria: 7.4V 2S 25C 1800mAh LiPo
Czas ładowania: 300 minut (5 godzin)
Maksymalny zakres sterowania: 500m (547 jardów)
Maksymalny czas lotu: 19 minut
Maksymalna prędkość: Nieznany
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Świetny stosunek jakości do ceny
Szybki, wydajny, elastyczny
Rozsądny czas lotu
Łatwy do kontrolowania
Wykonuje szereg kamer
Wady
Bez gimbala
Długi czas ładowania baterii
Słabe śmigła i osłony
Brak utrzymania wysokości

3. Najlepszy budżet: RC Logger EYE One Xtreme

RC Logger EYE One XtremeZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.2 / 5

Możesz kupić RC Logger EYE One Xtreme gotowy do wyjścia z pudełka. To świetny dron dla początkujących, choć nie jest tak szybki, jak niektóre inne bezszczotkowe opcje w tym przewodniku.

Tryb dla początkujących jest bardzo łagodny i daje każdemu nowicjuszowi dużo zabawy, gdy opanowuje rzemiosło. Po przejściu do trybu sportowego nigdy nie będziesz miał powodu, aby powrócić do kontrolek dla początkujących.

Różnice są oczywiste, jak tylko przejdziesz do trybu sportowego. Natychmiast zyskujesz więcej tempa, prędkości i zdolności twórczych. Pomimo dodatkowej mocy latanie pozostaje płynne i stabilne.

Światła LED na dronie informują Cię, w jakim trybie jesteś w danym momencie. Zielony to tryb dla początkujących, a żółty to tryb sportowy. Czerwony to tryb PRO, w którym wszystko staje się możliwe.

Niektórzy narzekają na kontroler przypominający zabawkę. Mówię, że jest idealny z dwóch powodów. Po pierwsze, nadal działa tak, jak powinien. Po drugie, zwiększa przenośność twojego drona, dzięki czemu łatwo go przewozić.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=eZnwgNyp3Jc (/ embed)

Zmodernizowana bateria zapewnia dodatkowy czas lotu. Z nieoptymalnym lataniem i standardową baterią powinieneś spodziewać się 11-12 minut. Sugeruję ulepszoną baterię, jeśli lecisz aparatem.

Sprawdź własne aparaty RC Drones, ponieważ oferują najlepsze rozwiązania do fotografowania filmów i zdjęć. Są bardziej niż odpowiednie do tego celu. Pozwalają dostosować obiektyw pod dowolnym kątem.

Możesz dostosować tego potężnego małego drona, aby był bardziej unikalny dla ciebie i twojego stylu. Możesz nawet kupić ramki z włókna węglowego i kolorowe naklejki do ozdabiania ciała.

Jest to kolejny niesamowicie tani dron z silnikami bezszczotkowymi, który oferuje duży stosunek wartości do ceny. To niesamowity latający quad, który możesz kupić za około 110 USD, dać lub wziąć kilka dolców.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 157g (5,54 uncji)
Bateria: 7,4 V LiPo
Czas ładowania: 150 minut (2,5 godz.)
Zakres kontrolny: 122 m (400 stóp)
Maksymalny czas lotu: 11 minut
Maksymalna prędkość: Nie wiadomo, ale szybko
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Gotowy do wyrzucenia z pudełka
Możliwość dostosowania
Inteligentne tryby lotu
Obsługuje PPM RX
Silniki wyłączają się automatycznie podczas wypadku
Wady
Ostrza zapasowe zbyt kruche
Podstawowy kontroler
Wolniej niż niektóre inne

4. JJRC Shuttle X1

JJRC Shuttle X1Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.2 / 5

JJRC X1 to szybki i mocny dron, który wykorzystuje silniki bezszczotkowe. To także ostatni z moich typów za mniej niż 150 $. Nie jest odpowiedni dla początkujących, ponieważ ma niewiarygodnie szybkie śmigła.

X1 jest także szybkim akceleratorem. Szybkie ruchy utrudniają początkującym kontrolowanie i utrzymanie pozycji. Powiedziałbym, że jest to idealny wybór dla każdego, kto odchodzi od zabawkowych quadów.

Istnieje tryb dla początkujących, ale nie jest tak oswojony, jak niektóre inne UAV w tym przewodniku. Jeśli jesteś zaawansowanym początkującym, powinieneś czuć się dobrze. Sugeruję nadzór dla wszystkich pozostałych.

Wykwalifikowani lotnicy uwielbiają ten sportowy dron, który testuje umiejętności pilota w sekundę, gdy wylatuje w powietrze. Zapewnia wiele wyzwań i kątów ataku. Jest idealny, jeśli chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami latania FPV.

Nie możesz latać Shuttle X1 zbyt daleko, pomimo jego jakości. Pamiętaj, że wciąż jest to tani quadcopter. Oznacza to, że otrzymujesz kontroler zabawkowy z ograniczeniami odległości.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=UoXWrE6RdLs (/ embed)

Ten wytrzymały mały dron wyścigowy nie jest niezniszczalny. Z przyjemnością dowiesz się, że jest wyposażony w zapasowy zestaw śmigieł i zapasowy zestaw łopat. Inne części są dość łatwe do przejścia online.

Shuttle X1 nie jest wyposażony w aparat. Pod brzuchem znajdują się haczyki, do których można podłączyć GoPro i inne kamery. Dron jest również kompatybilny z zestawem FPV Syma X5SC.

Jeśli lubisz spędzać dużo czasu latając dronami, upewnij się, że masz zapasowe baterie. Lot trwa co najwyżej około 12 minut. Czas ładowania baterii wynosi około 90 minut.

Czego JJRC Shuttle X1 nie ma w funkcjach, które nadrabia zabawą. Za mniej niż 140 USD jest to niedrogi sposób na wyostrzenie umiejętności latania przed przejściem na wyższy poziom dronów konsumenckich.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: Nieznany
Bateria: 7,4 V 1300 mAh LiPo
Czas ładowania: 90 minut (1,4 godz.)
Zakres kontrolny: 400 m (1312 stóp)
Maksymalny czas lotu: 15 minut
Maksymalna prędkość: Nie wiadomo, ale szybko
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Łatwe ustawienie
Zręczny projekt
Gotowy na FPV
Czuły
Dobrze przemyślane tryby lotu
Łatwo dostać części zamienne
Świetna jakość
Wady
Nieznany kontroler lotu
Nie tak dobrze na wietrze
Słabe oświetlenie LED

Bezszczotkowe drony wyścigowe poniżej 200 USD

Dwa drony, które tu zawarłem w kategorii poniżej 200 USD, są bardzo zdolnymi kierowcami. Jeśli wyścigi dronów to coś, co lubisz robić lub chciałbyś spróbować, nie pomiń tej sekcji.

5. HISKY HMX280

HISKY HMX280Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.2 / 5

Quadcopter wyścigowy HISKY HMX280 to niedrogi, sprawny i niezawodny dron. Latanie też jest dość łatwe. Dzieje się tak dzięki przyjaznemu dla użytkownika nadajnikowi X-6S i zasięgowi lotu około 400m.

Jest prawie gotowy do wyskoczenia z pudełka. Kontroler jest dość prosty i oferuje wszystkie standardowe opcje. Masz obrót w górę i w dół, od lewej do prawej, do przodu i do tyłu oraz obrót o 360 stopni.

Firma – hiSky – podkreśla, że ​​UAV jest wodoodporny i tak jest. Ale uważaj, aby nie pomylić wodoodporności z wodoodpornością. Ci, którzy to zrobią, mogą skończyć z nieistniejącym dronem.

Pamiętaj, że model podstawowy nie jest wyposażony w kamerę ani kardanę. Dobrą wiadomością jest to, że może pomieścić je jako opcjonalne dodatki. Za dodatkową opłatą musisz też kupić lekki aparat akcji.

Nawet z opcjonalnymi dodatkami nadal masz przyzwoity UAV w przystępnej cenie. Możesz go kupić z różnymi dodatkami lub bez nich, więc przed podjęciem decyzji sprawdź swoje opcje.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=ZIdUMPELXSI (/ embed)

Natknąłem się na kilka skarg dotyczących kontrolera. Główną przeszkodą jest to, że dron jest bardzo zdolny, ale nie ma nadajnika. Twórcy nie skonfigurowali go tak dobrze do latania z dużą prędkością.

Krótka żywotność baterii jest kolejną przeszkodą dla HISKY HMX280. Maksymalny czas lotu to zaledwie 10 minut w idealnych warunkach. Niestety, większość pilotów dronów przez większość czasu nie lata w idealnych warunkach.

Oprócz kilku niepowodzeń pamiętaj, że wciąż jest niedrogim dronem. Mimo to ma dobrą budowę i wysokiej jakości silniki bezszczotkowe. To naprawdę świetny dron ćwiczeniowy do wyścigów FPV i lotów zbliżeniowych FPV.

Dzięki silnikom bezszczotkowym i akumulatorowi 11v 1350 HMX280 jest mocny i szybki. I z pewnością należy do kategorii kierowców „ŁAP MNIE, JEŚLI MOŻESZ”, bez względu na sporne prędkości maksymalne.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 285 g (10 uncji)
Bateria: 25C 11,1 V 1350 mAh
Czas ładowania: 60-90 minut (1+ godz.)
Zakres kontrolny: 400 m (1312 stóp)
Maksymalny czas lotu: 10 minut
Maksymalna prędkość: 27,7 m / s (62 mph)
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Szybki
Niezawodny
Ładna ulotka: dzień i noc
Elegancki design
Kompatybilny z CC3D OpenPilot
Wodoodporny
Świetny stosunek jakości do ceny
Wady
Krótka żywotność baterii
Podstawowy kontroler
Kruche podwozie

6. Najlepsza wartość: EACHINE Racer 250 FPV

EACHINE Racer 250 FPVZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 3,9 / 5

Żaden dron nie jest niezniszczalny. Jednak EACHINE Racer 250 FPV to jeden twardy UAV. To sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla pilotów uczących się, którzy doświadczają więcej wypadków i kolizji niż doświadczają latających.

Najtańszy model wyposażony jest we wbudowaną kamerę HD i pokładowy nadajnik 5.8G. Musisz jeszcze trochę zainwestować w odbiornik lub parę gogli, jeśli jeszcze ich nie masz.

WSKAZÓWKA: Jeśli dodasz rekwizyty z trzema ostrzami zamiast podstawowego ostrza z dwoma dronami, które są dostarczane z dronem, otrzymasz jeszcze lepszą, bardziej stabilną ulotkę. Trzy wyskoki ostrza dadzą ci dodatkowe cztery ostrza.

Z estetycznego punktu widzenia pokochasz ten projekt lub go nie znosisz. Przypuszczam, że wygląda trochę jak latający jeep. Ale to jest ten rodzaj drona, w którym prędkość i funkcja mają większe znaczenie niż wygląd.

Żadna recenzja nie byłaby sprawiedliwa ani wyważona bez podkreślenia niektórych głównych wad. Pojawiły się skargi, że ładowanie akumulatora trwa zbyt długo i dłużej przy każdym nowym ładowaniu.

Niektórzy recenzenci twierdzą, że ten dron ma tendencję do po prostu wypadania z nieba, jeśli nie patrzysz. Upewnij się, że zawsze pilnujesz sygnałów słabej baterii kontrolera, jeśli nie lecisz FPV.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=OeYO2KiuS48 (/ embed)

Wreszcie, nie ma szczegółowych instrukcji z wykonanymi, a przynajmniej nie w momencie tej recenzji. Nie jest to poważna usterka, ponieważ zawsze możesz znaleźć mnóstwo pomocy online, w tym instruktażowe filmy z YouTube.

Ten dron jest doskonałym wyborem dla każdego, kto chce przejść od swojego UAV klasy zabawkowej. Chociaż jest to przede wszystkim dron wyścigowy dla początkujących, ma kilka interesujących opcji ulepszenia, gdy będziesz gotowy.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 400g (14,1 uncji)
Bateria: LiPo 3S 1500 mAh
Czas ładowania: 60 minut (1+ godz.)
Zakres kontrolny: 1,8 km (1 mila)
Maksymalny czas lotu: 14 minut
Maksymalna prędkość: 41,5 m / s (93 mph)
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Solidna konstrukcja ogólnie
Odchylana kamera FPV
Szybki i potężny
Imponująca wydajność lotu
Możliwość aktualizacji
Jasne diody LED
FPV z dźwiękiem
Wady
Obudowa obiektywu trochę się trzęsie
Instrukcja obsługi zbyt prosta
Sporne czasy ładowania
Brak dostępnej wersji RTF

Bezszczotkowe drony silnikowe powyżej 200 USD

To najwyższy poziom moich niedrogich bezzałogowych dronów. Zauważysz pewną poprawę maszyn, materiałów i funkcji. Są to wciąż drony dla początkujących, ale latają wielkie maszyny.

Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań zawęziłem tę sekcję do czterech modeli.

 1. Quadcopter Blade 200 QX BNF
 2. Quadcopter wyścigowy Eachine Falcon 180 FPV
 3. AOSENMA CG035 RC Bezszczotkowy quadopter
 4. Quadcopter Cheerson CX-20 CX20

OK, spójrzmy na to, co czyni te bezszczotkowe drony silnikowe tak wyjątkowymi.

7. Najlepszy wybór: Blade 200 QX BNF

Ostrze 200 QX BNFZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.3 / 5

Nie pozwól, aby zabawny wygląd Blade 200 QX BNF Cię zniechęcił. To bardzo wydajny mały quadkopter z silnikami bezszczotkowymi. To świetny mały dron dla początkujących i zaawansowanych.

Powodem, dla którego mówię „zaawansowani początkujący” jest to, że zbyt kruche jest podejmowanie zbyt wielu lądowań awaryjnych. Niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie, radzę ćwiczyć na obszarach trawiastych, dopóki się do tego nie przyzwyczaisz.

Trzymanie tego drona nie sprawia wrażenia, że ​​to koń roboczy, ale tak jest. Z łatwością przenosi kamerę E-flite® EFC-721 720p HD (brak w zestawie), chronioną przez wysunięte nogi dronów.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, musisz sparować intuicyjny E-flite® Kamera HD EFC-721 z nadajnikiem Spektrum. Następnie możesz przechwytywać wysokiej jakości zdjęcia lotnicze i filmy HD.

Korpus Blade 200 QX BNF jest półprzezroczysty. Powodem jest to, że wbudowane diody LED statusu mogą świecić. Nie są zbyt jasne, ale wystarczają do nocnego latania w bliskiej odległości.

Musisz kupić Blade 200 QX BNF w Bind-N-Fly, ponieważ nie ma wersji RTF. Oznacza to, że musisz mieć własne radio. Ceny kontrolera zwykle zaczynają się od około czterdziestu dolarów.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=Xqb_J3tLAlI (/ embed)

Szczególnie podoba mi się proste tryby, które są dostarczane z Blade 200 QX BNF:

 1. Stabilność przy niskim kącie (zielona dioda LED)
 2. Wysoka stabilność kąta (niebieska dioda LED)
 3. Tryb zwinności (czerwona dioda LED)

Tryby stabilności zapewniają naprawdę płynne latanie – idealne dla początkujących. Wykwalifikowani piloci mają dużą kontrolę ręczną w trybie zwinności, w którym możesz wykonywać wszelkiego rodzaju fantazyjne akrobacje.

Wskaźnik niskiego poziomu baterii to fajna funkcja. Pierwsze oznaki słabej baterii zaczynają się od powolnego migania. Im niższa moc, tym szybciej się ona dostanie. Zadbaj o swoją baterię, zatrzymując się na wczesnych migających ostrzeżeniach.

Kruchość tego quadkoptera i niemożność wyrzucenia go z pudełka zniechęci niektórych z was. Istnieje również niedogodność związana z koniecznością zakupu oddzielnego nadajnika.

Niezależnie od kilku wad, rozmiar, stabilność i gładkość tego małego UAV przemawia do wielu ludzi. Podsumowując, Blade 200 QX BNF ma wiele do życzenia, a także przystępną cenę.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 680 g (1,5 funta)
Bateria: 800mAH
Czas ładowania: 60+ minut (1+ godz.)
Zakres kontrolny: 274m (300 jardów)
Maksymalny czas lotu: 11 minut
Maksymalna prędkość: 15,6 m / s (35 mph)
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Gładka ulotka wewnątrz i na zewnątrz
Doskonały dron ćwiczeniowy
Jasne światła LED
Szybki i łatwy do latania
Idealne do latania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Łatwo znaleźć części zamienne
Świetny stosunek jakości do ceny
Wady
Dość kruche
Nadajnik nie wchodzi w skład zestawu

8. Eachine Falcon 180 FPV

Eachine Falcon 180 FPVZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4/5

Kupując quadkopter EACHINE Falcon 180 FPV, możesz wybrać jeden z trzech kontrolerów lotu. Różnica cen między tymi opcjami jest znikoma.

To dron wyścigowy dla entuzjastów wyścigów. To jest dla ludzi, którzy wiedzą, jak latać dronami na poziomie zawodów. Jeśli chcesz bardziej uniwersalnego UAV, spójrz na inne typy na tej stronie przeglądu.

Falcon 180 FPV wygląda prawie na wpół ukończony prototyp, ale tak nie jest. Zostawili wszystkie zwykłe zbędne części, więc nie ma nic, co mogłoby poświęcić jego szybkość.

Prostota konstrukcji sprawia, że ​​jest to tak wyjątkowy pojazd wyścigowy:

 • Mocne silniki bezszczotkowe
 • Solidny korpus z włókna węglowego
 • Dobrej jakości kamera 700 TVL (przymocowana do platformy pochłaniającej wibracje)
 • Minimalna obca waga

Falcon 180 jest gotowy do lotu (RTF). Masz wszystko, czego potrzebujesz od samego początku, w tym nadajnik wideo i kamerę. To hardcorowy wyścigowiec bez emocji stworzony z myślą o szybkości.

Podczas lotu z pełną siłą brzmi jak samochód wyścigowy, co dodaje emocji. Możesz zmniejszyć ciężar i zwiększyć prędkość, usuwając kilka części, takich jak bezszczotkowe osłony silnika.

10% pochylone silniki dają przewagę przyspieszenia w porównaniu z konkurencją. Musisz jednak uważać podczas lądowania. Mocne przyziemienie może złamać nogi lub diody LED z tyłu.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=SJC4BFXWyZs (/ embed)

Zakres FPV jest dość średni. Istnieje możliwość uaktualnienia anteny w celu zwiększenia zasięgu. Możesz także ulepszyć baterię, aby skrócić czas lotu o sześć minut.

Entuzjasta dronów wyścigowych chce dobrych opcji sterowania wraz z prędkością. Twórcy mogą pochwalić się niesamowitą prędkością maksymalną 150 km / h. Nie znalazłem jeszcze mocnego dowodu na najwyższą prędkość.

Jest oczywiście kilka wad drona tak potężnego i tak szybkiego. Niektórzy piloci zgłaszają drżenie przy dużych prędkościach. Spowodowało to, że antena koniczyny i podwozie spadły w trakcie lotu.

Lekki pasek z tyłu jest również cienki i podatny na odpadnięcie. Dobrze jest zdjąć pasek światła podczas wyścigu i być może zastąpić kruche metalowe podwozie podkładkami piankowymi.

Podoba mi się ten dron, ponieważ jest wszystkim, czym powinien być i niczym nie jest. Czy to jest idealne? Oczywiście, że nie. Ale nie jest to dalekie od doskonałości, biorąc pod uwagę przystępną cenę i wyjątkową wydajność.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 308 g (11 uncji)
Bateria: 3S 11,1 V 1500 mAh
Czas ładowania: 45 minut
Zakres kontrolny: 1-1,5 km (0,6-0,9 mil)
Maksymalny czas lotu: 6 minut
Maksymalna prędkość: 41,5 m / s (93 mph)
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Szybki i potężny
Ready to Fly (RTF)
Korpus z silnego włókna węglowego
Utytułowane silniki
Aparat wysokiej jakości (700 TVL)
Wielka wartość AUV
Wady
Szybkie latanie rozluźnia niektóre części
Krótka żywotność baterii

9. AOSENMA CG035 RC

AOSENMA CG035 RCZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 3,9 / 5

Bezszczotkowy quadopter AOSENMA (wym. AO SEN MA) CG035 RC unosi się w powietrzu za naciśnięciem jednego przycisku. Każdy, kto chce zabawnego, łatwego w obsłudze drona, pokocha CG035.

Ten dron jest idealny dla zaawansowanych początkujących, którzy chcą czegoś, co ma niewiele dzwonków i gwizdków, ale dobrze lata. Nie trzeba długo zajmować się orientacją i imponującymi funkcjami.

Tak długo, jak sygnał GPS jest wystarczająco silny, ten mały dron będzie unosił się w miejscu, w którym mu każesz. Użytkownicy, którzy lubią selfie i zdjęcia grupowe, pokochają sposób, w jaki CG035 zachowuje stabilność nawet w wietrznych warunkach.

Wbudowana kamera HD 1800P z szerokokątnym obiektywem obiecuje uchwycić niesamowite zdjęcia z lotu ptaka. A przynajmniej są niesamowite dla drona kosztującego około 230 USD.

Twój bezszczotkowy AOSENMA jest również wyposażony w technologię Follow Me. Wiernie podąża za nim, jakby zawieszony w powietrzu przez cyfrową smycz, rejestrując każdy twój ruch.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=33fXdJ40vKo (/ embed)

Aparat mocuje się do amortyzującej głowicy kołyski, aby umożliwić ruchy w pionie i poziomie. Ta elastyczność pozwala na bardziej kreatywne fotografowanie i filmowanie niż na statyczne obiektywy statyczne.

Funkcja surround jest dość schludna, oferując filmowanie 360 ​​stopni stałego punktu. Możesz sobie wyobrazić tę scenę jako swoje miejsce na szczycie góry. Te stare statyczne ujęcia z przeszłości nie mogły konkurować!

Jednym z bardziej powszechnych chwytów właścicieli jest zbyt prosta instrukcja obsługi. Kolejnym zarzutem jest niewygodna konstrukcja nadajnika. Wszystko tam jest, ale nie jest dobrze przemyślane.

Za te pieniądze można oczekiwać stabilnej ulotki o dużej elastyczności. A 6-osiowy system latania żyroskopów świetnie sprawdza się w kontrolowaniu i stabilizacji AOSENMA CG035 RC, gdy jest już w powietrzu.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 350g (12,3 uncji)
Bateria: 7,4 V 3200 mAh (wbudowany)
Czas ładowania: 210 minut (3,5 godz.)
Zakres kontrolny: 500 m (1640 stóp)
Maksymalny czas lotu: 20 minut
Maksymalna prędkość: Nie potwierdzone
Profesjonaliści
Silniki bezszczotkowe
Dobra jakość wykonania, elegancki design
Przyzwoity czas lotu
Doskonała funkcja utrzymywania wysokości
Dobry GPS
Diody LED do nocnego latania
Rozsądny nadajnik
Stabilna ulotka
Funkcja powrotu do domu
Wartość pieniądza
Wady
Cały biały (zły dla orientacji)
Własna bateria
Źle napisany podręcznik
Niezręczny układ nadajnika

10. Cheerson CX-20

Cheerson CX-20 CX20Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 3,8 / 5

Jesteśmy teraz przy ostatnim wyborze najlepszych bezszczotkowych dronów. Za nieco ponad 200 dolców dostajesz quadopter Cheerson CX-20. Wyposażony jest w auto-pathfinder RC z GPS i 6-osiową GYRO FPV.

Po rozpakowaniu CX20 nie ma wiele do zrobienia. You just have to attach the propellers and then charge the LiPo battery. This gives you some time to browse through the simple instruction manual.

The Cheerson CX-20 is slightly bigger and heavier when compared to some of the other brushless drones on this page. That means it takes a bit more getting used to, but not by much.

It’s a great drone for advanced beginners and above. If you often fly in blustery conditions you’ll love the strong wind-resistance and Stable Mode with Altitude and GPS Hold.

The CX20 quadcopter makes a great choice for anyone who likes to fly over water and rugged landscapes with unpredictable winds. You’ve also got failsafe return-to-home and landing features.

(embed)https://www.youtube.com/watch?v=4Za84vAJ5Zk(/embed)

The camera mount at the front lets you attach a GoPro or other camera of your choice. The mount has four rubberized vibration isolators to help keep the optics stable and allow for adjustments.

There’s not a lot to fault with the CX20 drone for the price. Okay, so you won’t impress others with any complicated acrobatics or fancy flying, but you do get a reliable and steady UAV all the same.

I’ve come across a few reviewers who complained that the drone didn’t take hard landings too well. I say crash landings should be few and far between as long as you exploit all the failsafe features.

As with all UAVs, get to know its controls and features inside out (including those on simple drones). You can’t avoid all crash landings and collisions, but pilot error and ignorance is often to blame.

The CX-20 has a modular design and that makes servicing easy. If, at any point you need replacement parts, you can find them easily online from all the major drone retailers.

It may not be a flying machine to compete with high end drones, but it’s pretty darn close when you consider how much you get for your dollar.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Waga: 980g (2.2 lbs.)
Battery: 11.1V 2700 mAh Lithium
Charging Time: 120 minutes (2 hrs.)
Control range: 500m (547 yards)
Max flight time: 15 minutes
Max speed: 9.8 m/s (22 mph)
The Pros
Brushless motors
Ready to fly (RTF)
Reasonably quick
Nice flight modes
Steady in windy conditions
Easy to use for advanced beginners
Good quality battery
The Cons
Long charging time
Transmitter batteries extra
Fragile to crashes

Summing Up

Drones that use brushless motors are superior to those that fly using conventional ones. The prices are dropping too. Before long all quality drones will embrace brushless technology.

All the budget brushless drones on this review page are popular for good reasons. You’ve got fast AUVs for racing, others better suited for stills and video, and some that’ll work for either purpose.

Remember, brushless motors are more powerful, last longer, and need zero maintenance.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *