Drone XPro : 10 najlepszych dronów kontrolowanych przez iPhone'a i iPada: Quadkoptery kamer iOS

:

Kontroluj swojego drona ze smartfonów z systemem iOS

iphone-Controlled-drone "width =" 350 "height =" 350 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/Drone-XPro-10-najlepszych-dronow-kontrolowanych-przez-iPhone39a-i.jpg 350w, https: // 3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/09/iphone-controlled-drone-150x150.jpg 150w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/09/iphone-controlled-drone-300x300 .jpg 300w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/09/iphone-controlled-drone-100x100.jpg 100w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 350px) 100vw, 350px "/><br />Dlaczego miałbyś się przejmować, jeśli możesz używać iPada lub iPhone'a do obsługi drona? W końcu wiele UAV jest wyposażonych w zdalne sterowniki. Odpowiedzią jest wygoda i łatwość użycia. Główny problem z kontrolerami polega na tym, że mogą one zajmować dużo miejsca i zajmować dużo miejsca.</p>
<p>Najlepsze drony składają się, dzięki czemu są ładne i przenośne. Ale mając kontroler dronów w bagażu, masz dodatkowe rzeczy do noszenia i dlatego martwisz się.</p>
<p>Istnieją dwa główne powody, dla których warto rozważyć użycie drona sterowanego iPadem lub iPhonem:</p>
<ol>
<li>Współczynnik przenośności: rozmiar, waga i łatwa konfiguracja</li>
<li>Kontrola wzrokowa: widok z perspektywy pierwszej osoby FPV (tylko niektóre modele)</li>
</ol>
<div class=

Budżet
best-budget-ipad-iphone-drone
Parrot Airborne Cargo
4,8 / 5,0
Wymiary: 6,2 x 1 x 1,6 ″
Waga: 8,2 uncji
Tani w zakupie, przyzwoita aplikacja i trzy tryby lądowania.
Sprawdź Amazon
Najlepsza wartość
najlepsza jakość-iPad-iPhone-dron
Papuga Bebop 2
4,3 / 5,0
Wymiary: 8,6 x 5,3 x 4,1 ″
Waga: 17,6 uncji
Obiektyw typu rybie oko i cyfrowa stabilizacja.
Sprawdź Amazon
Najszczęściej wybierane
najwyższej jakości-iPad-iPhone-Drone
DJI Phantom 4 PRO
4,3 / 5,0
Wymiary: 6,3 x 0,7 x 0,7 ″
Waga: 12,8 uncji
60 klatek na sekundę wideo 4K i automatyczne tryby lotu.
Sprawdź Amazon

Lekka wygoda

Jeśli masz iPada lub iPhone'a, istnieje duża szansa, że ​​masz go zawsze przy sobie. Ta wygoda oznacza, że ​​zawsze jesteś gotowy na zrobienie wszelkich okazji, które mogą się zmaterializować.

Ok, więc aplikacje dronów mogą nie dać ci tyle kontroli i elastyczności, co kontroler celu. Mimo to nadal możesz wznosić się w przestworzach za pomocą quadów i zacząć filmować. O to chodzi.

Wizualna kontrola nad twoim dronem jest bezcenną funkcją. Oznacza to, że możesz zobaczyć, co widzi twoje oko na niebie. Daje to pełną kontrolę nad tym, jak materiał filmowy wygląda na tablecie lub smartfonie Apple.

Zostań okiem na niebie

drone-flying-with-ipad "width =" 500 "height =" 333 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574963251_450_Drone-XPro-10-najlepszych-dronow-kontrolowanych-przez-iPhone39a-i.jpg 500w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/09/drone-flying-with-ipad-300x200.jpg 300w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/09/drone -flying-with-ipad-400x266.jpg 400w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 500px) 100vw, 500px "/></p>
<p>Płynna interakcja z ekranem dotykowym oznacza, że ​​możesz zmienić widok w ciągu nanosekundy. Możesz obracać obiektyw oraz powiększać i pomniejszać w razie potrzeby. Kieruje to na wyciągnięcie ręki.</p>
<p>Nie wszystkie publiczne drony mają zdolność synchronizowania tabletu lub smartfona, ale niektóre mają. Właśnie tutaj pojawia się ten przewodnik. Czytaj dalej, jeśli masz iPhone'a lub iPada i zastanawiasz się nad zakupem drona.</p>
<p>Format tego przewodnika jest taki sam jak innych na tej stronie. Każda recenzja będzie zawierać:</p>
<ul>
<li>Wprowadzenie do prezentacji drona</li>
<li>Tabela ze specyfikacjami technicznymi, zaletami i wadami</li>
<li>Link do dalszego czytania i aktualnej kontroli cen</li>
</ul>
<h2><span id=Wiedz, czego chcesz od swojego drona

Możesz przeczytać wszystkie recenzje na tej stronie jako przedmiot zainteresowania. Jeśli wolisz przejść do sedna i powiększyć niektóre modele, upewnij się, że od samego początku wiesz, czego chcesz.

 • Ćwicz / baw się / dzieci: poszukaj wysokiej jakości zabawkowego drona, który pozbawiony jest wszystkich głównych dzwonków i gwizdków
 • Fotografia: priorytetem musi być wysokiej jakości aparat / obiektyw
 • Filmowanie: rozważ coś, co ma wizualne śledzenie

Końcowe punkty do odnotowania

Korzystanie z iPhone'a lub iPada może być naprawdę wygodne. Jednak urządzenia mobilne nie zawsze oferują pełen zakres funkcji i funkcji dedykowanego kontrolera. Jest to bardziej widoczne w przypadku dronów wyższej klasy.

Mobilne aplikacje dronów przeszły ostatnio długą drogę. Są intuicyjne i proste w użyciu. Upewnij się, że masz wszystko na wyciągnięcie ręki, zanim wybierzesz się na całodniowe kręcenie.

Pamiętaj też, że wyrafinowane nadajniki nie zawsze są wliczone w cenę droższych dronów. Jeśli możesz uzyskać wszystko, czego potrzebujesz z aplikacji, iPhone'ów i iPadów, oszczędzaj pieniądze i rób zakupy.

Na koniec upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi przepisami FAA, zanim cokolwiek kupisz. Czytać: Przed odlotem drona.

OK, w poniższej tabeli wymieniono 10 moich najlepszych wyborów z budżetowych, średnich i wysokiej klasy amatorskich pojazdów AUV.

Produkty według ceny:

Tabela porównawcza dronów kontrolowanych przez iPhone'a i iPada

Kontrolowane drony iPad i iPhone poniżej 100 USD

Tanie drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne (UAV), są świetną zabawą. Są niedrogim wprowadzeniem do świata dronów konsumenckich. Nawet modele poniżej stu dolarów pozwolą ci uchwycić pierwsze niesamowite zdjęcia lotnicze. Większość z nich jest również dość mała. Ich niewielki rozmiar oznacza, że ​​nie przyciągają zbyt wiele uwagi, gdy chwytasz się nowej zabawki.

Do tego przewodnika dodałem kilka tanich dronów dla wszystkich ciekawskich pilotów amatorów.

1. Najlepszy budżet: Parrot Airborne Cargo MiniDrone

Parrot Airborne Cargo MiniDroneZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4,8 / 5

To naprawdę zabawny dron wewnętrzny / zewnętrzny dla dzieci i ich rodziców. Zabierze nawet postacie Lego, które zwiększą emocje związane z lotem. Po iPhonie 4 można łatwo kontrolować za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.

W pudełku znajduje się kilka spersonalizowanych naklejek, dzięki którym dzieci mogą dostosować swoje rzemiosło. Być może pamiętasz stare modele Airfix i to, jak ekscytujące były dla ciebie naklejki w ciągu dnia.

Kontrolowanie tego małego piękna za pomocą iPhone'a to bułka z masłem. Sam dron jest niezwykle stabilny i leci gładko w powietrzu. Dwukrotne dotknięcie ekranu telefonu sprawi, że zrobi to nawet letnią pogodę.

Tryb standardowy to dziecinna zabawa, w której twórcy celują w Parrot Airborne Cargo MiniDrone na dzieci. Ale jest też tryb ekspercki, w którym młodzi nie są bardziej utalentowani.

Jedyne, na co należy uważać, to wietrzne warunki. To stabilna ulotka, ale jest również mała i lekka. Unikaj latania na zewnątrz w wietrzny dzień lub ryzykuj utratę lub uszkodzenie.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=2Ry3OWA_paY (/ embed)

Jest wiele rzeczy, których nie możesz zrobić z tym dronem. Mimo to za około 79 USD nie można oczekiwać cudów. Mimo to jest to świetny produkt i nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie.

Nawiasem mówiąc, ponieważ jest to tylko dron zabawkowy kategorii, nie musi być zarejestrowany przez FAA.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 62g (2,2 uncji)
Bateria: Litowo-jonowa
Czas ładowania: 25 min (90 min przez USB)
Zakres kontroli: 19,8 m (65 stóp)
Maksymalny czas lotu: 9 minut
Maksymalna prędkość: 5 m / s (11 mil / h)
Profesjonaliści
Świetny dron dla młodzieży
Tanio kupić
Dość solidny
Przyzwoita aplikacja
Trzy tryby lądowania
Wady
Średnia wszystko
Niska żywotność baterii

2. Dromida Ominus

Dromida OminusZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.4 / 5

To kolejny świetny zabawkowy dron skierowany do młodych ludzi, zwłaszcza chłopców o jego złym wyglądzie. Masz również dobry wybór kolorów, co jest miłym akcentem dla dzieci: niebieski, zielony, czerwony / biały i żółty.

Ta mała latająca maszyna jest tak wytrzymała, jak to tylko możliwe, pomimo jej lekkości i niskiej ceny. Oznacza to, że po tych nieuniknionych wypadkach nie będą łez.

Pilot zdalnego sterowania ma schludny punkt montażowy do umieszczenia iPhone'a. Możesz cieszyć się widokiem pierwszej osoby (FPV), ale najpierw sprawdź model. Tryb FPV pozwala zobaczyć, co widzi kamera za pomocą aplikacji FPVCam.

Lubię gumowe nóżki u dołu, które pomagają utrzymać drona stabilnie po wylądowaniu. To drobiazg, ale oszczędza to wszystko, co się dzieje z niektórymi tanimi modelami.

Masz nawet jasnoczerwoną diodę LED z tyłu jednostki, która miga, gdy poziom naładowania baterii spadnie. To naprawdę świetny mały dron dla początkujących. Działa równie dobrze na zewnątrz, jak w warunkach pogodowych.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=RPg5wEAwe-I (/ embed)

Do wyboru są trzy podstawowe tryby latania:

 1. Tryb samolotowy: początkujący
 2. Tryb samolotowy: zaawansowany
 3. Tryb odwracania: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo

Czas lotu wynosi 10-12 minut w zależności od użytkowania. Dobra wiadomość dla niecierpliwych pilotów polega na tym, że ładowanie USB zajmuje tylko około 45 minut.

Inną rzeczą, którą lubię w tym zabawkowym dronie, jest to, że wszystkie części są wymienne. Więc jeśli zdarzy ci się go uszkodzić, możesz po prostu przejść do trybu online i zamówić potrzebne bity zamienne.

Chociaż ten mały quad jest przeznaczony dla dzieci, jest świetną zabawą dla każdego w każdym wieku. Z pewnością chętnie poprę go tutaj, aby rozpocząć naszą listę tanich dronów.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 101g (3,6 uncji)
Bateria: 700 mAh 3.7 V 1S akumulator LiPo
Czas ładowania: 45 minut
Zakres kontroli: 100 m (328 stóp)
Maksymalny czas lotu: 12 minut
Maksymalna prędkość: 13,4 m / s (30 mil / h)
Profesjonaliści
Bardzo elastyczny
Mocny i trwały
Niesamowity projekt zabawki
Wybór kolorów
Łatwe do wymiany części
Łatwy w lataniu i świetna zabawa
Wady
Głośne silniki
Przepustnica trochę słaba

Kontrolowane iPady i iPhone'y Drony poniżej 500 USD

Przejście do dronów o średniej cenie zabierze Cię z zabawek na wyższy poziom. Do tej pory masz błąd i chcesz być bardziej kreatywny dzięki swoim fotografiom i / lub filmowaniu.

Drony poniżej 500 USD są doskonałe dla początkujących. Nadal możesz zacząć od drona z zabawkami, jeśli nigdy wcześniej nie latałeś samolotem bezzałogowym (zobacz pierwsze dwa typy).

Drony w tej kategorii – zwłaszcza pod koniec 500 $ – dają ci znacznie więcej pieniędzy. Dostajesz inteligentniejsze funkcje, lepszą budowę, jakość aparatów i dodatkową pamięć.

Drony wymienione poniżej są uporządkowane według oceny redaktora, a najlepsze typy są na górze.

3. DJI Spark

DJI SparkZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.3 / 5

Jeśli bawiłeś się jakimkolwiek zabawkowym dronem, będziesz mieć teraz zupełnie nowe wrażenia z DJI Spark. To mała, kolorowa, mocna i niesamowicie inteligentna maszyna latająca.

Jako dron sterowany iPadem i iPhonem łatwo jest zabrać ten statek w dowolne miejsce. Ta przenośność oznacza, że ​​możesz natychmiast wzbić się w powietrze.

Nazwałbym to najlepszym dronem dla początkujących i prosumentów. Możesz nawet użyć dłoni jako miejsca startu i lądowania. Obsługa zaawansowanego technicznie drona nie jest o wiele prostsza.

Elastyczne opcje sterowania tego drona dodatkowo zwiększają jego popularność:

 • Kontrola ręczna
 • Pilot
 • iPad, iPhone i inne urządzenia mobilne
 • Gogle DJI

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=a_KVQAcMZc4 (/ embed)

Jeśli martwisz się lataniem, po prostu dotknij FLY i pozwól dronowi wykonać resztę. Możesz nauczyć się bardziej zaawansowanych ruchów i funkcji, gdy lepiej zapoznasz się z DJI Spark.

Unikanie przeszkód (OA) to fajna funkcja Spark. OA nie jest jeszcze czymś, co można znaleźć na wielu dronach. Istnieje również funkcja powrotu do bazy (domu), jeśli się zgubi – lub ją zgubisz!

Stabilizacja obrazu, tryby śledzenia i szereg opcji sterowania stawiają DJI Spark na pierwszym miejscu w moich kategoriach. Miałby ocenę 5 gwiazdek, gdyby nie żałosna żywotność baterii.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 300g (10,6 uncji)
Bateria: LiPo 3S Spark 1480 mAh
Czas ładowania: 90 minut (1,5 godz.)
Zakres kontrolera: 500 m (1640 stóp)
Zakres smartfonów: 100 m (328 stóp)
Maksymalny czas lotu: 12-15 minut
Maksymalna prędkość: 14 m / s (31 mph)
Profesjonaliści
Przystępna cena
Kompaktowy i lekki
Łatwy w lataniu
Stabilizacja GPS
Wiele inteligentnych trybów lotu
Funkcja powrotu do domu
Obsługuje sterowanie gestami
Unikanie przeszkód
Technologia za mną
Wady
Ograniczona prędkość i zasięg
Brak wideo 4K
Krótka żywotność baterii

4. Najlepsza wartość: Parrot Bebop 2

Papuga Bebop 2Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.3 / 5

Parrot BEBOP 2 podoba się zarówno hobbystom, jak i prosumentom. To świetny wybór, jeśli chcesz jednostki, która daje nieco więcej czasu lotu i kreatywne sposoby latania. Jest również lekki i zapewnia mnóstwo zabawy.

To najnowocześniejszy dron wideo z funkcją śledzenia GPS i doskonałą technologią śledzenia wizualnego. Cokolwiek zrobisz, Parrot BEBOP 2 podąży za Tobą i sfilmuje Twoją aktywność.

Dron pobiera tę samą baterię co pilot zdalnego sterowania, chociaż bateria zdalna działa dłużej. Jeśli bateria drona się wyczerpie, możesz ją wymienić i wydłużyć czas lotu.

Elastyczne opcje sterowania tego drona dodatkowo zwiększają jego popularność:

 • Kontrola ręczna
 • Pilot
 • iPad, iPhone i inne urządzenia mobilne
 • Gogle DJI

Kontroler to imponujący element wyposażenia, który poprawia wrażenia z latania. Możesz włożyć dowolny tablet iPad od 7 ″ i więcej. Jest też miejsce na podłączenie iPhone'a.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=2qdW7ramMr4 (/ embed)

Wbudowany aparat z cyfrową stabilizacją i 14-megapikselowym obiektywem typu rybie oko jest dobry. Jakość nie jest wyjątkowa, ale jest bardziej niż zadowalająca dla drona w kategorii poniżej 500 USD.

BEBOP 2 bardzo dobrze łączy się z GPS. Wiele innych dronów ma tendencję do nieco zbaczania z kursu, ale nie tego. Jeśli przestaniesz, przestaniesz, poruszysz się, poruszy się. Działa w całkowitej synchronizacji z tematem.

Ze względu na uproszczoną konstrukcję, Parrot BEBOP 2 nie ma wiele do złamania, jak niektóre inne drony. Dodaj do tego solidność tej latającej maszyny i możesz latać z pewnością siebie.

Wybierz sposób obsługi tego gładkiego latającego drona: pilota lub urządzenia mobilnego. Jeśli to drugie, zabierz ze sobą dodatkową baterię z pilota podczas swoich podróży do kina.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to fantastyczny UAV ze wszystkimi zwykłymi funkcjami i trybami lotu. Polecam to dla poważnego hobbysty, który lubi latać i ścigać się tak samo jak filmowanie i robienie zdjęć.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 500 g (1,1 funta)
Bateria: Akumulator 2700 mAh
Czas ładowania: 55 minut
Zakres kontroli: 300 m (984 stóp)
Maksymalny czas lotu: 24 minuty
Maksymalna prędkość: 16 m / s (36 mil / h)
Profesjonaliści
Lekka konstrukcja
Długi czas pracy baterii
Działa bardzo dobrze w powietrzu
Przyzwoita kamera pokładowa
Soczewka 'rybie oko
Cyfrowa stabilizacja
Długi czas lotu
Wady
Ograniczone funkcje aparatu
Niektóre raporty o niereagujących drążkach kontrolnych

5. 3DR Solo

3DR SoloZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.1 / 5

Jeszcze nigdy zdjęcia lotnicze i wideo wysokiej jakości nie były tak dostępne. Wszystko to dzięki dronom takim jak 3DR Solo. Jest to idealny wybór dla każdego, kto poważnie myśli o kręceniu filmów z lotu ptaka.

Intuicyjne tryby lotu sprawiają, że ten niesamowicie łatwy dron może latać i jednocześnie kontrolować kamerę. Dowiesz się, jak trudne może być to, jeśli znasz już latające drony.

Tryb kamery kablowej pozwala ustawić dwa punkty, między którymi można latać. Gdy dron automatycznie podąża swoją ścieżką, przejmujesz pełną kontrolę nad kamerą. Teraz możesz zapomnieć o dronie i skoncentrować się wyłącznie na nagraniu.

Inne inteligentne tryby lotu obejmują tryb orbity, tryb selfie i tryb śledzenia. Te inteligentne tryby i inne obok sprawiają, że jest to wszechstronny i prosty w obsłudze dron. Obejmuje to początkujących.

Nie ma wbudowanej kamery z dronem 3D Robotics, tak jak w przypadku Parrot BEBOP 2. Oznacza to, że będziesz musiał kupić GoPro i Gimbal za dodatkową opłatą. Albo to, albo poszukaj pakietu na Amazon.

https://www.youtube.com/watch?v=PfN9lTp8ma0

Solo ma własny inteligentny kontroler, który akceptuje iPada mini. Po podłączeniu masz większy wyświetlacz do pracy. Teraz możesz lepiej kontrolować komponowanie niesamowitych ujęć z góry.

W tej cenie będziesz mieć szczęście, znajdując bardziej atrakcyjny projekt i łatwiejszy do latania dron niż ten. Jest szybki, zwrotny i zapewnia imponujące, ostre filmy.

Jeśli potrzebujesz niedrogiego drona wideo o przyzwoitej jakości, ten jest właśnie dla Ciebie. To model, który pozwala amatorom tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy przy ograniczonym budżecie.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 1814g zawiera aparat (4 funty).
Bateria: 14,8 V LiPo 5200 mAh
Czas ładowania: 90 minut
Zakres kontroli: > 1,5 km (0,9 mil)
Maksymalny czas lotu: 25 minut
Maksymalna prędkość: 24 m / s (55 mil / h)
Profesjonaliści
Kompatybilny z GoPro
Aplikacja sterująca na Androida i iOS
Dobry czas lotu
Dobra ogólna wydajność
Powtarzalne inteligentne zdjęcia
Funkcja bezpieczeństwa powrotu do domu
Inteligentny komputer pokładowy
Wady
Unosi się nieco podczas unoszenia się
Gimbal opcjonalny dodatek
Brak aktywnego unikania kolizji

6. Ehang Ghostdrone 1.0

Ehang Ghostdrone 1.0Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4/5

Wszystkie drony na tej stronie można łatwo latać za pomocą kontrolera, iPada, iPhone'a i innych urządzeń mobilnych. Ale Duch jest chyba najłatwiejszym ze wszystkich, a na pewno najłatwiejszym w swojej klasie.

Ehang GHOSTDRONE 1.0 Aerial to dron, który spodoba się zarówno początkującym użytkownikom, jak i wykwalifikowanym pilotom. Pobierz aplikację na telefon, dodaj GoPro i przygotuj się na filmowanie z powietrza.

To idealny dron dla każdego, kto nie chce ciągnąć za sobą nieporęcznego kontrolera RC. Nie musisz się martwić, bo takiego nie ma. Więc nie ma winy z powodu nieużywania czegoś, za co zapłaciłeś.

Kontrolowanie drona-ducha to pestka. W większości przypadków polecenia jednym kliknięciem na iPhonie są tak skomplikowane, jak to tylko możliwe. Poważnie, przenoszenie tego drona w powietrze i poruszanie się jest dziecinnie proste.

Ghost zawiera także tryb automatycznego śledzenia, który jest obecnie coraz bardziej popularny. Jeśli chcesz być gwiazdą serialu, funkcja śledzenia musi znajdować się na liście rzeczy, które musisz mieć.

Nowy GHOSTDRONE 1.0 jest dostarczany w stanie wstępnie zmontowanym i gotowym do lotu od razu po wyjęciu z pudełka. Po zainstalowaniu aplikacji dotknij ODBLOKUJ, a następnie dotknij TAKEOFF. Twój statek unosi się w oczekiwaniu na następne polecenie.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=2F7gIhcwC80 (/ embed)

Chociaż ten dron jest łatwy do obsługi, istnieje również opcja mikrokontrolera. Pozwala na ręczne sterowanie takimi parametrami, jak prędkość, kierunek, kąty kamery i inne.

Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie tego inteligentnego małego drona można w pełni dostosować. I możesz spodziewać się nowych funkcji i możliwości, które pojawią się cały czas.

Ten dron daje wiele do myślenia i odkrywania. To musi być jeden z najprostszych latających robotów z tak dużą przestrzenią do awansu. Jedyne ograniczenia wynikają z wyobraźni użytkownika.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 771 g (1,7 funta)
Bateria: 5400 mAh LiPo
Czas ładowania: 60 minut (1 godz. Lub mniej)
Zakres kontroli: 1000 m (3280 stóp)
Maksymalny czas lotu: 30 minut
Profesjonaliści
Przystępna cena
Najłatwiejszy dron do latania
Lekki w transporcie (wystarczy wziąć drona i urządzenie mobilne)
Odporny na wiatr / wodę
Wady
Dodatkowa opłata za aparat

7. Babrit UPlay FPV

Babrit UPlay FPVZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 3,8 / 5

Jest to najtańszy w kategorii poniżej 500 USD. Nie ma tych samych imponujących cech innych dronów. Jednak za te pieniądze warto wspomnieć o Babrit UPlay FPV.

To nie jest najłatwiejszy dron do opanowania pomimo niskiej ceny. Nie jest to trudne, ale zajmuje więcej czasu niż wiele innych maszyn.

Latanie staje się drugą naturą, gdy przyzwyczaisz się do sposobów drona. Doskonale nadaje się do transmisji w czasie rzeczywistym za pomocą iPhone'a lub innego urządzenia mobilnego. FPV jest coraz bardziej popularną funkcją.

Polecam ten dron jako doskonałe narzędzie do nauki dla każdego, kto musi ćwiczyć na dworze. Nie musisz też martwić się o uszkodzenie drogich części. Jest jednak trochę duży do wnętrz.

To zdecydowanie ulepszenie moich najtańszych typów. Osobiście nadal wybrałbym Parrot Airborne Cargo MiniDrone i Dromida Ominus. Zarówno tańsze, jak i równie przyjemne do nauki.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=27dX9HKHJOc (/ embed)

Babrit UPlay FPV jest objęty pełną 12-miesięczną gwarancją. To mówi nam coś o zaufaniu producenta do jego produktu, pomimo niskiego kosztu (130 USD).

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele interesujących funkcji tak taniego drona. Nic cię nie zdmuchnie, ale też nie będziesz rozczarowany, nie za cenę.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 448 g (15,8 uncji)
Bateria: Akumulator 7,4 V 1200 mAh Li-Po
Czas ładowania: 150 minut (2,5 godz.)
Zakres kontroli: 110 m (109 jardów)
Maksymalny czas lotu: 8-10 minut
Profesjonaliści
Niedrogie
Obrót o 360 stopni
Jedna funkcja powrotu klucza
Może ostro uderzyć
Materiał w czasie rzeczywistym
12 miesięcy gwarancji
Wady
Przeciętny dron
Długi czas ładowania
Fiddly dla początkujących

Kontrolowane drony iPad i iPhone poniżej 1500 USD

Teraz jesteśmy na poważnym końcu prosumenta na rynku. Piloci dronów, którzy publikują niesamowite zdjęcia lotnicze na YouTube, często używają dronów z tej kategorii.

Latanie cywilnych dronów to świetna zabawa na każdym poziomie. Może to być także poważna sprawa dla każdego, kto chce zmienić hobby w biznes. Drony od 500 do 1500 USD są zarówno zabawne, jak i funkcjonalne.

Najpopularniejsze są zdjęcia lotnicze i wideografia. Jednak ich możliwości szybko się rozwijają. Istnieją powietrzne badania geologiczne i śledzenie bydła, aby wymienić dwa z wielu zastosowań.

Jeśli chcesz poznać wszystkie drony i ich zalety, sprawdź nasze inne strony z recenzjami.

8. DJI Mavic Pro

DJI Mavic ProZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.5 / 5

Ten dron jest jednym z najpopularniejszych wśród osób, które lubią robić zdjęcia lotnicze i nagrywać filmy z podróży. Z zamiłowania fotografowie, kamerzyści i ulotki uwielbiają to rzemiosło z bardzo dobrych powodów.

DJI Mavic Pro jest kompatybilny z iPhonem i iPadem, co zwiększa jego wszechstronność. Latanie i obsługa jednostki jest tak prosta, że ​​prawie surrealistyczna. Najlepiej jest opisany jako poważny dron, który zapewnia mnóstwo zabawy.

Fizyczne osiągi DJI Mavic Pro są imponujące, podobnie jak 25 minut lotu. Jeszcze kilka lat temu miałbyś szczęście zobaczyć 12-15 minut z większością dronów konsumenckich.

Przy najszybszej prędkości w trybie sportowym Mavic Pro jest stabilny i lata przez długi czas w stałym tempie. W rzeczywistości wszystko, co powinna zrobić ta potężna mała maszyna. Właśnie dlatego jest tak popularny.

Nie możesz się pomylić pod kątem przenośności. Po złożeniu zajmie niewiele miejsca w torbie lub plecaku. Kontroler mieści się nawet w kieszeni, ale wygodniej byłoby go schować.

W DJI Mavic Pro uwielbiam to, że jego przenośność nie wiąże się z kosztem wysokiej jakości funkcji. Oprogramowanie i sprzęt spakowane w tym inteligentnym statku nie mogą pozostać pod wrażeniem.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=p1d_ptE6yrc (/ embed)

Jakość aparatu Mavic Pro i imponująca cyfrowa stabilizacja nie mają sobie równych. Sprytne tryby ustawiania ostrości pozwalają kontrolować głębię ostrości (DOF), co jest przydatne do kreatywnego fotografowania.

8-sekundowa ekspozycja z pewnością zrobi wrażenie na kreatywnych fotografach. Dzięki cyfrowej stabilizacji jest to możliwe. Oznacza to, że możesz robić niesamowite zdjęcia nocne lub przy słabym świetle.

Inteligentna bateria bezpiecznie opuszcza drona, gdy moc spadnie. To kolejna z tych rzeczy, o których jako pilot nie musisz się martwić.

Jest wiele do odkrycia z wydajnością, przenośnością, funkcjami aparatu, elementami sterującymi i trybami. Inteligentne funkcje działają naprawdę dobrze. Masz TapFly, tryb gestów, śledzenie terenu i wiele innych.

Ten składany quadkopter jest tak dobry, jak drony konsumenckie w kategorii cenowej poniżej 1500 USD. Możesz cieszyć się nim na bardzo podstawowym poziomie lub dostać się do bardziej skomplikowanego latania i strzelania dronami.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 735 g (1,6 funta)
Bateria: 2970 mAh
Czas ładowania: 60+ minut
Zakres kontroli: 4,3 mili (7 km)
Maksymalny czas lotu: 27 minut
Maksymalna prędkość: 18 m / s (40 mph)
Profesjonaliści
Wiele funkcji, ale łatwe do nauczenia
Doskonały czas lotu
Szybkie ładowanie baterii
Elastyczny gimbal
Tryb gestów dłoni
Lekki i kompaktowy
Wady
Pełne doświadczenie wymaga smartfona
Wąskie pole widzenia (FOV)
Niełatwe uruchomienie z trawy

9. DJI Phantom 3

DJI Phantom 3Zobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.4 / 5

Drony konsumenckie DJI mają dużo zasięgu i świetnych recenzji, ponieważ są takie dobre. Gdyby tak nie było, zgubiliby się w labiryncie cywilnych dronów, które obecnie zalewają rynek UAV.

DJI Phantom 3 jest dla każdego, kto poważnie myśli o lataniu dronami i strzelaniu z góry. Wykorzystuje zakres od profesjonalnych celów komercyjnych, przez wakacje, po proste loty po okolicy.

Unikalny tryb dla początkujących to świetny sposób na naukę bezpiecznego latania w ograniczonych przestrzeniach. Możesz ustawić wstępnie zdefiniowane limity odległości i wysokości. Początkujący piloci mogą wtedy latać z pewnością siebie podczas ćwiczeń.

Chcesz zobaczyć, co widzi twój dron? Podłącz iPhone'a lub iPada do kontrolera radiowego, aby oglądać wideo na żywo. Teraz możesz naprawdę zająć miejsce pilota, płynnie szybując po niebie.

Sposób korzystania z DJI Phantom 3 nie ma tak naprawdę znaczenia. Jedyne, co się liczy, to przyjemne latanie i doskonałej jakości nagrania, jakie otrzymują użytkownicy.

Nie zniechęcaj się futurystycznymi opcjami lotu. Podobnie jak większość dobrze wykonanych dronów w swojej klasie, jest to quadkopter, który sprawia frajdę lataniem i jest łatwy w obsłudze. To doświadczenie jest zarówno intuicyjne, jak i satysfakcjonujące.

Phantom 3 jest wyposażony w wysokiej jakości zintegrowaną kamerę. Zarówno zdjęcia, jak i jakość wideo są niczym wyjątkowym. Jest tak dobry, że możesz z łatwością odtwarzać to wszystko na dużych ekranach.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=QIav0Qbw55g (/ embed)

System stabilizacji obrazu zapewnia, że ​​nagrane wideo jest zawsze ostre i wyraźne. Jasne kolory i wysoka rozdzielczość zapewniają zapierające dech w piersiach rezultaty o profesjonalnej jakości.

Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania jest łatwy w obsłudze i wygodnie mieści się w rękach. Lub jeśli wolisz, możesz sterować dronem bezpośrednio z iPhone'a za pomocą aplikacji mobilnej.

Imponujący jest 25-minutowy czas lotu i zasięg transmisji do 1000 metrów. A funkcje lotu z asystą GPS są darem niebios dla zaawansowanych pilotów.

Jeśli latanie w pomieszczeniach jest dla Ciebie ważne, jest jeszcze więcej powodów, aby rozważyć Phantom 3. Technologia „Vision Positioning” pozwala latać bezpiecznie i dokładnie w strefach wolnych od GPS.

Jest to wyrafinowany dron prosument, który oferuje niezawodny inteligentny system lotu. Pomaga Ci stać się lepszym pilotem za naciśnięciem jednego przycisku. Pozwól dronowi latać, koncentrując się na filmowaniu.

DJI Phantom 3 można znaleźć w Standard, Profesjonalny, i zaawansowane wersje, z których każda oferuje coś innego. Upewnij się, że masz krótką listę najlepiej pasującą do twoich potrzeb.

amazon "width =" 268 "height =" 80 "srcset =" https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/ uploads / 2017/03 / amazon-30x9.jpg 30w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 268px) 100vw, 268px "/></p>
</div>
<div class=

Dane techniczne
Waga: 1280g (2,8 funta)
Bateria: 2600 mAh LiPo18650 2S
Czas ładowania: 60+ minut (1+ godz.)
Zakres kontroli: 2 km (1,2 mil)
Maksymalny czas lotu: 25 minut
Maksymalna prędkość: 16 m / s (55 mil / h)
Profesjonaliści
Świetnie wyglądający dron
Znakomita jakość wideo
Przyjazny dla użytkownika (łatwy do latania)
Mocny i trwały, lekki
Doskonała żywotność baterii
Transmisja na żywo z urządzeń mobilnych
Aplikacja jakości
Niezawodny
Wady
Kamera przymocowana do gimbala
Ograniczony zasięg (wersja standardowa)

10. Najlepszy wybór: DJI Phantom 4 PRO

DJI Phantom 4 PROZobacz na Amazon

Ocena redakcji: 4.3 / 5

Mój ostatni wybór to kolejna jakość drona konsumenckiego wyposażonego w aparat DJI. Jak sama nazwa wskazuje, jest to wysokiej jakości quadkopter prosumencki. Każdy może cieszyć się nim na dowolnym poziomie, jeśli cena nie stanowi problemu.

Jeśli potrzebujesz przenośności, użyj iPhone'a jako ekranu przeglądania. Dodaj do tego mały rozmiar drona i możliwość złożenia. To, co masz w dłoni, to idealny dron podróżnego.

To szybki, przyjemny w locie dron, który jest prawie odporny na zderzenia – prawie! Recenzenci oceniają go w podobny sposób, jak entuzjaści Apple oceniają produkty Apple. Podejrzewam, że można powiedzieć, że DJI jest światem Apple of the Drone.

Unikanie przeszkód to świetna funkcja, ale nie jest dostępna we wszystkich dronach. Jest to jednak standard w DJI Phantom 4 PRO. Miło wiedzieć, że ta kosztowna latająca maszyna sama na siebie patrzy.

DJI Phantom 4 PRO jest wyposażony w nowy duży czujnik. Aparat nie zawiedzie poważnych kamerzystów i fotografów. Może nagrywać filmy w rozdzielczości 4k przy 60 fps i nadal robić zdjęcia do 20 MP.

Jeśli jesteś kreatywny, spodoba ci się sterowanie przysłoną aparatu (AC) i mechaniczna migawka. AC daje większy wpływ na głębię ostrości (DOF) i inne preferencje ekspozycji.

DJI Phantom 4 PRO ma wiele trybów fotografowania dopasowanych do potrzeb i oczekiwań pilota. Za każdym razem możesz polegać na wyraźnych materiałach wideo i niesamowitych zdjęciach.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=ZVNO-fib6fg (/ embed)

Other highlights of the 4 PRO are its rapid flight (45 mph) and the intelligent flight controls. The long flight time is another major plus point for anyone but especially pro flyers.

There are welcome new flight modes added to the 4 PRO. You’ve got Reverse TapFly, Draw (flight path), Gesture (hand controls), the Advanced Return-to-Home mode, and a plethora of others.

This is not a high-priced drone if you’re a professional aerial photographer or videographer. That’s because it comes equipped with all kinds of features a prosumer needs to exploit.

There are cheaper drones if you just want decent footage from an easy-to-fly craft. Some differences are subtle to the new flyer. However, such subtleties are essential extras to a professional.

amazon" width="268" height="80" srcset="https://ovcad.eu/wp-content/uploads/2019/11/1574457269_381_Drone-XPro-10-najlepszych-Dronow-Follow-Me-2019.jpg 268w, https://3dinsider.com/wp-content/uploads/2017/03/amazon-30x9.jpg 30w" sizes="(max-width: 268px) 100vw, 268px"/></p>
</div>
<div class=

Tech Specs
Waga: 1388g (3.1 lbs.)
Battery: Li-Po 4S 5,870 mAh
Charging Time: 210 minutes (3.5 hrs.)
Control Range: > 7000 meters (7 km)
Max Flight Time: 30 minut
Maksymalna prędkość: 20 m/s (45 mph)
The Pros
Good quality follow-me drone
60fps 4K video
Automated flight modes
Built-in controller screen
Gimbal lock
High-performance Sport mode
Long battery life
Long-distance control
Obstacle detection system
Return-to-home feature
Wide angle 24mm lens
20MP Raw and JPG images
The Cons
Price tag
Taxing firmware updates

This concludes my 10 best compatible drone reviews for iPad and iPhone devices. There are others, and no doubt more to come. In my opinion, the flying robots on this page are the best of them all.

This guide is not definitive. Consumer drone technology is advancing all the time and it’s all good. As and when more superior models become available I’ll update this page accordingly.

Thank you for reading and happy flying.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *