Drone XPro : Oferty DJI na Czarny piątek 2019: Najlepsze oferty DJI Spark, Osmo, Mavic i dronów sprawdzone przez Deal Stripe

:

Przegląd najlepszych ofert dronów DJI w Czarny piątek 2019, obejmujący najlepsze wyprzedaże quadkoptera DJI Mavic Pro, Air, Spark i Phantom

Szukasz najlepszych ofert DJI na Czarny piątek 2019? Recenzenci Deal w Deal Stripe opublikowali listę najlepszych ofert dronów Phantom, Spark i Mavic na rok 2019. Znajdź ich zaktualizowaną listę linków do ofert poniżej.

Najlepsze oferty na DJI.com:

Najlepsze oferty Walmart DJI:

Najlepsze oferty Amazon DJI:

Sprzedaż w Czarny piątek trwa przez ograniczony czas. Aby zobaczyć tysiące innych ofert na żywo, odwiedź stronę Strona Amazon Czarny piątek i Strona upuszczenia oferty Walmart. Deal Stripe zarabia prowizje od zakupów dokonanych przy użyciu podanych linków.

Trend zakupów dronów wzrósł w ostatnich latach. Według FAA w 2018 r. Zarejestrowano ponad 2 miliony dronów. Jest to spowodowane technologią, która jest wbudowana w te urządzenia. DJI ma duży udział w sprzedaży dronów w USA. DJI Mavic Pro z OcuSync służy do wykonywania zdjęć lotniczych. Mavic Air jest doskonałym wyborem dla początkujących, ponieważ ma technologię stabilności i może być kontrolowany przez telefon lub kontroler. DJI Spark nazywany jest „dronem selfie”, podczas gdy DJI Phantom jest znany jako półprofesjonalny inteligentny dron.

Ile procent rabatu zazwyczaj dają sprzedawcy w Czarny piątek? Detaliści zazwyczaj obniżają ceny swoich produktów w Czarny piątek. W 2018 r. Adobe Digital Insights stwierdził, że oferty zabawek były oferowane ze średnimi oszczędnościami wynoszącymi 31%.

W ostatnich latach coraz więcej klientów odchodzi od tradycyjnych sklepów i robi zakupy online. Według CNBC całkowite przychody ze sprzedaży online w Czarny piątek osiągnęły 6,22 mld USD w 2018 r., Czyli o 23,6% więcej niż w roku poprzednim.

O grze Deal Stripe: Deal Stripe dzieli się e-commerce i nowościami sprzedażowymi. Jako partner stowarzyszony Amazon, Stripe zarabia na kwalifikujących się zakupach.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *