Xone Phone : Rynek dźwigów mobilnych 2019 Wielkość branży, producenci, segmenty, udziały, przychody, analiza popytu regionalnego i badania prognoz – Denton Chronicle

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Globalny rynek dźwigów mobilnych

Dźwig samojezdny to nic innego jak urządzenie podnoszące, które jest specjalnie stosowane w sektorze produkcyjnym i budowlanym. Ponadto łączy w sobie dźwig sterowany kablowo, który jest zbudowany na dźwigu napędzanym hydraulicznie wraz z wysięgnikiem teleskopowym. Z drugiej strony dźwigi mobilne są najczęściej używane do bezpiecznego przeładunku, przenoszenia, załadunku i rozładunku kilku wrażliwych i cennych ciężkich materiałów. Łatwy styl życia i rosnące możliwości pracy na obszarach miejskich co roku przyciągają ogromną liczbę ludzi ze wsi i małych miast. Ponadto gwałtowny wzrost liczby mieszkańców miasta spowodował nieprzewidziany deficyt w miastach.

Zamów przykładową kopię Global Mobile Crane Market pod adresem: https://www.adroitmarketresearch.com/contacts/request-sample/1163

Jednak rządy oraz prywatni kontrahenci inwestują ogromny kapitał w budowę niezbędnej infrastruktury, takiej jak szkoły, budynki i szpitale, co jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do globalny wzrost rynku dźwigów mobilnych. Rosnące zapotrzebowanie na infrastrukturę jest także związane z ogromnym wzrostem dźwigów mobilnych na całym świecie. Ponadto obecny trend telematyki maszynowej rośnie w szybkim tempie, co stwarza szereg lukratywnych możliwości rozwoju globalnego rynku dźwigów samojezdnych. Żurawie mobilne mają jednak ogromne koszty konserwacji i instalacji i oczekuje się, że zahamują wzrost globalnego rynku dźwigów mobilnych w okresie prognozy. W związku z tym nowo wprowadzone przez USA taryfy na stal i aluminium prawdopodobnie znacznie podniosą koszty dźwigów.

UZYSKAJ 10% ZNIŻKI: https://www.adroitmarketresearch.com/contacts/discount/1163

Globalna segmentacja rynku dźwigów mobilnych odbywa się za pomocą takich czynników, jak użytkownik końcowy, typ i regiony geograficzne. Biorąc pod uwagę ten typ, globalny rynek dźwigów mobilnych dzieli się na boczny, trudny teren, montowany na ciężarówce i cały teren. Pod względem użytkowników końcowych rynek jest podzielony na sektory przemysłu, usługi komunalne i budownictwo. Według przeglądu geograficznego globalny rynek dźwigów mobilnych jest podzielony na Europę, Amerykę Północną, LAMEA i region Azji i Pacyfiku. Spośród nich region Azji i Pacyfiku jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków dla rosnącej infrastruktury, na którą w dużej mierze wpływ mają rosnące wydatki rządowe w Indiach, a także w Chinach w 2017 r.

Wiodącymi graczami na globalnym rynku dźwigów mobilnych są Manitowoc, Liebherr-International Deutschland GmbH, Terex Corporation, Tadano Ltd., Action Construction Equipment Ltd., Xuzhou Construction Machinery group Co., Ltd., BAUER Aktiengesellschaft, Broderson Manufacturing Corp. i Bocker Maschinenwerke GmbH. Ogromna liczba producentów stoi w obliczu kilku wyzwań podczas eksportu swoich towarów, takich jak przepisy, wymagania i normy specyfikacji w wielu regionach i krajach.

Kluczowe segmenty globalnego rynku dźwigów mobilnych

Typ produktu Outlook (przychody, miliardy USD, 2015-2025)

 • Montaż na ciężarówce
 • Zamontowany na przyczepie
 • Żuraw gąsienicowy

Typ aplikacji Outlook (przychody, miliardy USD, 2015-2025)

 • Budowa
 • Przemysłowy
 • Użyteczność

Perspektywy regionalne (przychody, miliardy USD, 2015-2025)

 • Ameryka północna
 • Europa
 • Azja i Pacyfik
 • Ameryka Łacińska
 • Bliski Wschód i Afryka

Więcej informacji na temat raportu można znaleźć na stronie: https://www.adroitmarketresearch.com/researchreport/purchase/1163

O nas:

Adroit Market Research to indyjska firma zajmująca się analizą biznesową i konsultingiem, założona w 2018 roku. Naszymi odbiorcami są szerokie grono korporacji, firm produkcyjnych, instytucji rozwoju produktu / technologii oraz stowarzyszeń branżowych, które wymagają zrozumienia wielkości rynku, kluczowych trendów, uczestników i przyszłe perspektywy branży. Zamierzamy zostać partnerem wiedzy naszych klientów i dostarczać im cennych informacji rynkowych, aby pomóc w tworzeniu możliwości, które zwiększą ich przychody. Przestrzegamy kodu – Eksploruj, ucz się i przekształcaj. U podstaw są ciekawi ludzie, którzy uwielbiają identyfikować i rozumieć wzorce branżowe, tworzyć wnikliwe badania wokół naszych ustaleń i opracowywać plany zarabiania pieniędzy.

Informacje kontaktowe:

Ryan Johnson

Menedżer konta globalny

3131 McKinney Ave Ste 600, Dallas,

TX75204, U.S.A.

Numer telefonu: USA: +1 972-362-8199 / +91 9665341414

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *