Xone Phone : Uhonorowany adwokat Douglas Borthwick otrzymuje wyróżnienie prawnika od sieci ekspertów

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

RIVERSIDE, Kalifornia, 11 października 2019 r. / PRNewswire / – Douglas Borthwick, Esq. dołączył do The Expert Network, usługi tylko dla zaproszonych wybitnych profesjonalistów. Pan Borthwick został wybrany jako Zasłużony Prawnik w oparciu o energiczny proces selekcji oparty na recenzjach i ocenach, wysokich standardach etycznych, zdolnościach prawnych oraz uznaniach i osiągnięciach w całej jego karierze.

Zasłużony prawnik sieci ekspertów wyznaczenie przyznawane jest prawnikom, których wkład, doświadczenie i perspektywy zasługują na uznanie. Wybór opiera się na wieloetapowym procesie badawczo-ewaluacyjnym, który co roku analizuje akta tysięcy prawników w celu wyłonienia tylko najbardziej wykwalifikowanych specjalistów wykazujących najwyższy wpływ, przywództwo, uczciwość, reputację i wiedzę.

O biurach prawnych Douglasa Borthwicka:

Douglas Borthwick urodził się w Cleveland w stanie Ohio w 1965 r. Ukończył z wyróżnieniem Muskingum College w 1988 r., Uzyskując tytuł licencjata w dziedzinie biznesu, ekonomii i religii. W Muskingum College był laureatem nagrody Wall Street Journal Award i nagrody Financial Executive Institute. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał w 1991 r. W Capital University Law School, gdzie otrzymał stypendium naukowe i znalazł się na liście dziekana.

Pan Borthwick jest dopuszczony do wykonywania zawodu przed wszystkimi sądami stanu Kalifornia, w tym sądami okręgowymi Stanów Zjednoczonych Ameryki Środkowej, Północnej, Wschodniej i Południowej Kalifornii, a także przed dziewiątym okręgowym sądem apelacyjnym.

Pan Borthwick prowadził spory sądowe dla wielu klientów korporacyjnych, w tym w zakresie ochrony przed obrażeniami ciała, wypadków w wesołym miasteczku, wypadków rozrywkowych, poślizgnięć i upadków, wypadków samochodowych, odpowiedzialności za produkt, sporów dotyczących wad budowlanych, sporów dotyczących kredytów hipotecznych i pożyczek oraz obrony podmiotów świadczących opiekę zdrowotną. Przeprowadził wiele wiążących i niewiążących arbitrażów i mediacji z dużym powodzeniem.

Obecna praktyka pana Borthwicka koncentruje się na obrażeniach ciała powoda, prawie rodzinnym i sporach cywilnych.

„Wzrastamy do poziomu naszego wizerunku. Z dumą buduję innych, aby wierzyli w siebie i widzieli ich wielką wartość” – Douglas Borthwick

Douglas Borthwick zdobył zaufanie i szacunek swoich klientów i współpracowników za uczciwość, przygotowanie, determinację i dbałość o szczegóły.

Doświadczenie Douglasa Borthwicka obejmuje, ale nie wyłącznie, następujące dziedziny: prawo odszkodowawcze, prawo rodzinne, prawo karne i ogólną praktykę w zakresie spraw cywilnych.

Aby dowiedzieć się więcej o kancelariach prawnych Douglasa Borthwicka, odwiedź www.borthwicklawyer.com.

Douglas Borthwick jest wyróżniony przez Martindale-Hubbell przez AV, najwyższą oceną w zakresie oceny prawnej pod względem zdolności prawnych i standardów etycznych.

Kontakt z mediami: John Walter Telefon: 714-564-9400

Santa Ana, Kalifornia Kontakt Douglas M. Borthwick Kancelaria Douglas Borthwick Telefon: 714-654-6742 Strona internetowa firmy: www.borthwicklawyer.com

Cision Wyświetl oryginalną treść do pobrania multimediów: http: //www.prnewswire.com/news-releases/honored-attorney-douglas-borthwick-receives-the-expert-network-distinguished-lawyer-designation-300936788.html

ŹRÓDŁO Kancelarie prawne Douglasa Borthwicka

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *