Xone Phone : To najlepsze telefony, których nie można łatwo dostać w Kanadzie

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Kanada ma marki smartfonów, takie jak LG, Samsung i Apple, ale w kraju brakuje wielu urządzeń, które są dostępne tylko w Europie i Azji.

MobileSyrup opracował listę najlepszych urządzeń z Androidem, które trudno zdobyć w Kanadzie. Lista koncentruje się głównie na flagowych urządzeniach z Androidem niektórych największych marek z całego świata, ale w Kanadzie nie ma uznania

Kupujący strzeżcie się: zewnętrzni sprzedawcy detaliczni sprzedają wiele takich urządzeń. Nie spiesz się i przeczytaj recenzje sprzedawcy, aby sprawdzić, czy sprzedawca ma dobrą reputację. Amazon, eBay i Newegg mają przyzwoite zasady zwrotu pieniędzy, ale musisz je całkowicie zrozumieć przed dokonaniem zakupu.

Opisaliśmy zasady zwrotu pieniędzy na dole naszego artykułu.

Innym aspektem kupowania zagranicznych telefonów jest to, że nie zawsze są one dostarczane z usługami Google, a przede wszystkim ze Sklepem Play. Istnieją sposoby, aby pobrać aplikacje i usługi po fakcie, ale czasami zajmuje to dużo pracy.

Vivo Nex


Vivo NEX był jednym z pierwszych telefonów, który zaczął szaleć na ekranie od krawędzi do krawędzi. Na Mobile World Congress w lutym Vivo zaprezentowało prototypowy telefon o nazwie APEX FullView.

Przedni aparat telefonu wyskakuje z góry telefonu jak mały gniazdko w pudełku. Poza tym ma również wbudowany czujnik odcisków palców i kilka innych sztuczek w rękawie.

NEX ma baterię 4000 mAh, 8 GB pamięci RAM, Snapdragon 845 i prawie 6,6-calowy wyświetlacz super AMOLED, który pozostaje pięknie niezakłócony przez wycięcie.

Telefon ma również mały dolny podbródek, ale poza tym jest prawie cały wyświetlacz.

Uzyskanie Play Store na NEX jest dość łatwym procesem. Użytkownicy muszą otworzyć ustawienia telefonu i przejść do „Konta i synchronizacja”. Następnie dodaj konto Google. Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą do użytkowników o pobranie usług Google Play. Wybierz „Tak” i poczekaj, aż zakończy się pobieranie. Gdy to zrobi, Play Store będzie teraz na ekranie głównym telefonu.

Osoby zainteresowane Vivo NEX mogą uzyskać 4G LTE w zależności od operatora. Osoby korzystające z Rogers, Bell, Telus i Videotron powinny spodziewać się średniego zużycia 4G w NEX. Nie będzie to dokładnie taki sam zasięg, jak telefony zakupione w Kanadzie, jednak powinien zapewniać przyzwoity sygnał, szczególnie na obszarach miejskich. W przypadku MTS, SaskTel i Eastlink telefon powinien mieć ograniczony zasięg, ponieważ te telekomunikacje używają pasma 4 i pasma 13, a Vivo NEX obsługuje tylko pasmo 13. Zwykle, aby uzyskać lepszy zasięg, wymagane są niskie i wysokie częstotliwości. Oznacza to, że osoby korzystające z Freedom Mobile mogą chcieć pominąć NEX.

Amazon Canada: Telefon zaczyna się od 860 CAD na Amazon. Ten model ma 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

eBay Canada: W serwisie eBay telefon kosztuje od 837 USD do 1 278 USD. Zalecamy kupowanie od „Najlepiej ocenianego sprzedawcy”.

Oppo Znajdź X

Find X to najnowszy flagowiec chińskiego producenta Oppo.

Oppo jest spółką dominującą OnePlus i co roku produkuje szeroką gamę telefonów.

Find X to jeden z nielicznych smartfonów z wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi. Jest to możliwe, ponieważ część jego pleców przesuwa się w górę, aby odsłonić kamerę.

Słuchawka wyposażona jest w chipset Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB pamięci RAM i akumulator 3730 mAh. Na zewnątrz znajduje się 6,4-calowy ekran AMOLED, który pokrywa większość przedniej części telefonu.

Urządzenie występuje w dwóch kolorach: „Glacier Blue” i „Boudreaux Red”.

Pobieranie Play Store jest trochę trudniejsze w Find X. Aby rozpocząć, przejdź do APKMirror.com i pobierz najnowszą wersję Play Store. Następnie zainstaluj aplikację. Po zakończeniu instalacji aplikacja powinna zachęcić użytkowników do pobrania usług Google Play. Zgadzam się z tym oknem dialogowym, a wtedy wszystko powinno być gotowe.

Find X wydaje się używać wielu niskich częstotliwości 700 MHz, ale unika Pasma 7, powszechnie używanej częstotliwości dla Bell, Telus, Rogers i Videotron. Wygląda na to, że telefon ma wystarczająco wysokie częstotliwości, aby uzyskać akceptowalny zasięg. Więc chociaż zwykle powinieneś być podłączony do 4G, nie zawsze oczekuj najszybszych prędkości. Nie jest jasne, czy Oppo Find X używa pasma 4 lub 13. Oznacza to, że jeśli korzystasz z MTS, SaskTel, Eastlink i Freedom, kup Find X na własne ryzyko.

Amazon.com: Aby znaleźć Find X w Amazon, wyszukaj Find X w amerykańskiej wersji Amazon. Tam kosztuje 986,71 USD (1290 CAD). Oba kolory są również dostępne. Koszt wysyłki 7,77 USD (10 CAD).

Amazon Canada: Na Amazon.ca Find X sprzedaje za 1369 CAD. Obie opcje kolorów są dostępne.

eBay Canada: W serwisie eBay cena Find X waha się od 730 USD do 1 487 CAD w momencie pisania. Zalecamy wybranie opcji od „Najlepiej ocenianego sprzedawcy”.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S jest prawdopodobnie jednym z najlepszych smartfonów w firmie. To powiedziawszy, Xiaomi ma obecnie również dwie flagowe oferty o podobnych specyfikacjach.

Mi Mix 2s to jeden z trudniejszych telefonów do uruchomienia Play Store. Globalne wersje telefonów Xiaomi często pochodzą z Google Play, ale chińskie modele nie. Aby dowiedzieć się, jak zainstalować usługi Google na telefonach Xiaomi, kliknij tutaj.

Xiaomi Mi Mix 2S ma procesor Snapdragon 845, do 8 GB pamięci RAM, do 256 GB pamięci, podwójne 12-megapikselowe czujniki tylnego aparatu i 5-megapikselową strzelankę do selfie.

Ponieważ Xiaomi Mi Mix 2S obejmuje obsługę pasma 4, pasma 13 i pasma 7, spodziewaj się dość pełnego zasięgu 4G u kanadyjskich przewoźników, z wyjątkiem Freedom Mobile. Freedom testuje pasmo 13 na wybranych rynkach, więc w zależności od tego, czy jesteś w jednym z tych konkretnych regionów, możesz doświadczyć pełnej prędkości 4G.

Amazon Canada: Mi Mix 2S jest dostępny na stronie Amazon Canada za 699,94 USD z doskonałą wysyłką. Użytkownicy mogą również kupić Mi Mix 2S za 724,95 USD z Prime realizacją od JP Mobiles, który ma ponad 2000 ocen na Amazon.

Newegg: Newegg sprzedaje zarówno biały, jak i czarny wariant Mi Mix 2S. Dwa telefony detaliczne w różnych cenach. W momencie pisania biała opcja kosztuje 815 USD, a czarna 789 USD. Oba oferują 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci.

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 to drugi flagowiec dostępny w Xiaomi. Telefon ma 6,21-calowy wyświetlacz z potężnym wycięciem w stylu iPhone'a X. Ponadto zawiera do 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci, podwójne 12-megapikselowe czujniki skierowane do tyłu i 20-megapikselowy aparat do selfie.

Xiaomi Mi 8 nie ma pasma 13, jednak telefon ma pasmo 12 i pasmo 17, aby to nadrobić. Spodziewaj się średniego zasięgu w Rogers, Bell, Telus i Videotron. Jednak możesz doświadczyć miernego zasięgu dzięki MTS, SaskTel, Eastlink i Freedom Mobile.

Newegg: Wygląda na to, że w Newegg telefon jest dostępny od 759 USD i idzie w górę do 839 USD. Wariant dostępny w Newegg zawiera 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci.

Amazon Canada: Xiaomi Mi 8 jest dostępny przez Amazon Canada. Ta aukcja nie obejmuje jednak najlepszej wysyłki. W Amazon Kiletrading sprzedaje i sprzedaje urządzenie za 813,99 USD. Kiletrading ma również mieszane recenzje.

eBay: Mi 8 jest dostępny w serwisie eBay od 592,98 USD plus opłata za zakupy w wysokości 26 USD.

Huawei Honor 10

Oprócz P20 Pro, Huawei ma inne sztandarowe oferty, takie jak Honor 10. Honor 10 ma wiele podobieństw do Huawei P20, takich jak wyświetlacz 5,8 cala, procesor 970 Kirin, bateria 3400 mAh i odcisk palca z przodu skaner. Telefon jest wyposażony w podwójny aparat fotograficzny z 16-megapikselową strzelanką i 24-megapikselową strzelanką.

Sklep Play na telefony Honor również nie jest łatwy. Użytkownicy muszą pobrać program o nazwie GMS Installer, aby uzyskać dostęp do usług Google Play, a następnie stamtąd można pobrać plik APK do sklepu Play. Szczegółowy przewodnik po forach XDA znajduje się tutaj.

Huawei Honor 10 ma bardzo niski zasięg LTE, co powoduje prędkości 3G. Na obszarach miejskich spodziewaj się szybkiego użycia 4G z pasmem wysokiej częstotliwości 7.

Amazon Canada: Huawei Honor 10 jest dostępny w Amazon Canada za 886,48 USD. Ten wariant ma 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

eBay: W serwisie eBay możesz kupić Honor 10 w dowolnym miejscu od 455 USD do 546 USD. Dostępnych jest wiele opcji.

Wyróżnienie

Pocophone Xiaomi

Najnowszy Pocophone Xiaomi ma 6,18-calowy wyświetlacz IPS LCD z procesorem Snapdragon 845, do 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci. Telefon ma również podwójną konfigurację tylnego aparatu z 20-megapikselową strzelanką do selfie. Chociaż telefon wydaje się doskonały i ma niską cenę, nawet po konwersji na kanadyjski, nie ma ładowania bezprzewodowego, wodoodporności IP68 i NFC.

Pocophone ma również bardzo niski zasięg LTE, co oznacza, że ​​przeważnie uzyskasz prędkości 3G. Na obszarach miejskich spodziewaj się szybkiego użycia 4G z pasmem wysokiej częstotliwości 7.

eBay: Pocophone można kupić od wielu sprzedawców zewnętrznych. Telefon jest dostępny za jedyne 560,25 USD za wariant z 64 GB pamięci i 6 GB pamięci RAM. Wygląda na to, że wersja Pocophone 8 GB / 256 GB nie jest dostępna.

Zasady zwrotu / wymiany

Amazonka

Amazon ma obszerny zestaw zasad dotyczących zwrotów lub zwrotów, gdy użytkownicy zamawiają u zewnętrznego sprzedawcy.

W przeważającej części gigant detaliczny chce, aby użytkownicy wchodzili w interakcje z sprzedawcą, od którego kupili swoje towary. Jeśli kupujący nie może dojść do porozumienia ze sprzedawcą, Amazon ma gwarancję ochrony od A do Z. Ochrona rozpoczyna się po 30 dniach od daty zamówienia lub 3 dni po maksymalnej dacie zamówienia.

Użytkownicy mogą złożyć jedno z tych roszczeń, jeśli muszą współpracować z Amazonem, aby uzyskać zwrot pieniędzy.

Każdy użytkownik jest ograniczony do 50 roszczeń od A do Z w całym okresie użytkowania. Maksymalna kwota pieniędzy, jaką użytkownik może otrzymać na roszczenie, wynosi 2500 USD, co powinno wystarczyć na pokrycie kosztów smartfona.

Aby złożyć roszczenie, odwiedź sekcję „Twoje zamówienia” w witrynie. Kliknij zamówienie, w którym chcesz złożyć roszczenie, i kliknij „Plik / Wyświetl roszczenie”. Następnie wprowadź potrzebne informacje i kliknij „Zgłoś problem”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zamawiania od zewnętrznych sprzedawców w Amazon, kliknij tutaj. Dodatkowo tAby dowiedzieć się więcej o wytycznych firmy od A do Z, kliknij tutaj.

eBay

eBay, podobnie jak Amazon, chce, aby użytkownicy współpracowali ze sprzedawcą przed próbą zgłoszenia roszczenia w firmie. Jeśli to nie działa, firma ma gwarancję zwrotu pieniędzy, która obejmuje praktycznie wszystkie produkty i koszty wysyłki na stronie.

Jeśli więc skontaktowałeś się ze sprzedawcą i nie współpracuje, skontaktuj się z eBayem po trzech dniach roboczych.

Aby rozpocząć proces, przejdź do historii zakupów w sekcji „Mój eBay” na stronie. Następnie wybierz produkt, za który chcesz otrzymać zwrot pieniędzy. Jeśli sprzedawca chce odzyskać produkt, odeślij go, a następnie eBay wkroczy i upewni się, że wszyscy mają pieniądze.

Newegg

Standardowy zwrot produktu Newegg na smartfony wynosi 15 dni na wymianę. Jeśli jednak nie mają telefonu do wymiany, otrzymasz zwrot pieniędzy. Newegg woli, aby konsumenci najpierw współpracowali ze sprzedawcami. Ponadto, w zależności od miejsca zakupu, obowiązuje również opłata za uzupełnienie zapasów. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, kliknij tutaj.

Komputery Kanady

Canada Computers ma 14-dniową politykę zwrotu / wymiany. Użytkownicy muszą zwrócić paczkę w takim samym stanie, w jakim został zakupiony. Telefony komórkowe mają również 10-procentową opłatę za uzupełnienie zapasów.

Źródło: Android Central

Aktualizacja: 30/08/2018: Videotron używa pasm 4, 7, 12 i 17, co daje dostęp 4G do wielu z tych urządzeń, niż pierwotnie zgłoszono. Poprawiliśmy powyższy artykuł, aby odzwierciedlić te informacje.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *