Drone XPro : 15 prezentów, które musisz kupić na sezon wakacyjny

:

Masz dość godzin spędzonych na szukaniu produktów dla przyjaciół i rodziny w okresie wakacyjnym? Cóż, tutaj w Influencive mogliśmy opracować listę produktów, które są nie tylko uwzględniające budżet, ale także bardzo funkcjonalne dla szerokiego grona osób na twojej liście w tym sezonie świątecznym.

Mamy napotkane prezenty i gadżety, które tworzą niesamowite nadziewane pończochy lub nawet lepsze prezenty na świąteczne przyjęcia świąteczne. Możesz nawet znaleźć tutaj prezent dla tego dawno zaginionego kuzyna.

Nawiązaliśmy współpracę z firmami odpowiedzialnymi za te produkty i uzgodniliśmy, że nasi czytelnicy w Influencive otrzymają świetne oferty dotyczące tych produktów, więc masz pewność, że znajdziesz świetne oferty.

Sprawdź najgorętsze tegoroczne prezenty na święta!

Bezprzewodowe słuchawki douszne są poważnym zmieniaczem gier. Do tej pory problem polegał na tym, że większość bezprzewodowych słuchawek dousznych jest wyjątkowo droga i nie myśli o studentach lub konsumentach zwracających uwagę na budżet. Te są nazywane PlayBeatz i rozwiązują ten problem. Ich elegancki i stylowy i niezbędny prezent na święta.

Pobierz teraz moją grę Beats!

Drony to świetny prezent dla szerokiego grona osób lub firm z Twojej listy w tym roku. Ten konkretny model o nazwie DroneX to świetny dron startowy, który ma wygodną cenę, ale pozwala użytkownikowi końcowemu na łatwe korzystanie z funkcji.

Wszyscy myślą, że obsługa drona jest trudna, a ta jest świetna dla dzieci, ojców, mam, a nawet babć, które chcą skorzystać z tych morderczych panoramicznych zdjęć i filmów, które wciąż oglądasz.

Dowiedz się więcej o DroneX

ID Pro Shield to portfel dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców, ponieważ pakuje wiele ciosów w małą ramkę. Klips na pieniądze, posiadacz karty, bloker RFID i mocna rama z włókna węglowego sprawiają, że ten portfel jest łatwym zakupem dla mężczyzny z twojej listy. Obecnie większość mężczyzn nosi karty i niewielkie ilości gotówki, więc ten elegancki i stylowy portfel można łatwo kupić.

Dowiedz się więcej o ID Pro Shield

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z przebitą oponą na poboczu drogi? Roadside Safety Disc daje Twoim bliskim dar przygotowania dzięki ultrajasnym tarczom bezpieczeństwa, które magnetycznie przylegają do zderzaka, maski silnika lub drzwi samochodu. Idealne dla dosłownie każdej osoby na liście, ponieważ bezpieczeństwo powinno być na pierwszym miejscu.

Dowiedz się więcej o 1TAC Road Safety Safety Disc!

To małe urządzenie jest legendarne, ponieważ umożliwia tworzenie kopii zapasowych wszystkich zdjęć, które robisz Ty i Twoi znajomi. To urządzenie jest nazywane „The PhotoStick Mobile” i podłącza się do portu ładowania telefonu za pomocą bezpłatnej aplikacji, aby automatycznie synchronizować wszystkie zdjęcia i filmy. Najlepsze jest to, że działa na urządzeniach z Androidem i Apple, takich jak iPhone i iPad.

Dowiedz się więcej o aplikacji PhotoStick Mobile

Ile razy znajdowałeś się w obcym kraju, który nie był w stanie mówić w ojczystym języku? Cóż, to już się nie stanie dzięki Pocket Translator. Ten gadżet tłumaczy między 40 językami w czasie rzeczywistym. Po prostu porozmawiaj z urządzeniem i uzyskaj tłumaczenie audio sekundę później. To niezbędny prezent dla globtrotera na twojej liście.

Dowiedz się więcej o Pocket Translator

Czy zdarza ci się, że jakieś postrzępione akordy leżą wokół, ale nie są użyteczne? Bondic to zastrzeżona formuła „płynnego plastiku”, która łączy praktycznie każdy materiał razem. Ta formuła może działać na metalu, szkle ceramicznym, drewnie, plastiku i innych.

Dowiedz się więcej o Bondic

Xtra-PC to mały dysk USB po podłączeniu do komputera, który pomaga go przyspieszyć. Oczekiwanie na załadowanie stron internetowych lub dokumentów nie będzie musiało długo czekać z tym nowym narzędziem. Po prostu ponownie uruchamiając komputer z włożonym napędem USB, omija on obecny system, który wolno używa błyskawicznie działającego systemu operacyjnego Linux. Co jeszcze można zrobić? Xtra-PC może również pomóc w odzyskaniu plików z komputera.

Dowiedz się więcej o Xtra-PC

Obecnie jeździmy naszymi pojazdami wszędzie i musi być lepszy sposób, aby wiedzieć, co się dzieje pod maską. W tym właśnie momencie pojawia się FIXD. Wystarczy, że podłączysz FIXD do portu OBD samochodu, aby za pomocą aplikacji odkryć, co jest nie tak na smartfonie. Teraz możesz zacząć sprawdzanie, czy to, co mówi mechanik, że potrzebujesz naprawy, naprawdę musi zostać naprawione.

Dowiedz się więcej o FIXD!

Czy znasz kogoś na liście, który cierpi na sezonowe alergie? To sprytne urządzenie o nazwie Plug N Pure uwalnia strumień ujemnie naładowanych jonów, które niszczą zanieczyszczenia. Pomyśl o tym jak o oczyszczaczu powietrza, którego możesz użyć, podłączając się do ściany. Ważne jest, aby powietrze, którym oddychamy każdego dnia, było czyste i wolne od zanieczyszczeń, dlatego jest to świetny sposób na zarybienie dla tej osoby z wrażliwymi bakteriami na liście.

Dowiedz się więcej o Plug N Pure

Zwykle w sytuacji, gdy potrzebujemy czegoś w rodzaju latarki, mówimy sobie, dlaczego nie mamy jednej z nich? Tak jest w przypadku latarek. Zamiast więc mieć nadzieję, że je masz, lub że twoje dziecko lub babcia ma je w potrzebie. Jest to z pewnością jedna z najlepszych latarek na rynku, aby uzyskać je w tym sezonie wakacyjnym.

Dowiedz się więcej o latarce TC100

Nowa rewolucyjna marka DocSocks zaprojektowała parę skarpet, które mają różne strefy kompresji, aby rozproszyć nacisk i zapewnić ulgę w bólach pleców, stóp i kolan. Tak więc w czasach, gdy ty lub twoi bliscy narzekają na chroniczny ból, DocSocks są doskonałym prezentem do zakupu.

Dowiedz się więcej o DocSocks

Utrata czegokolwiek to koszmar. Teraz nowe urządzenie pozwala nam znaleźć wszystko za pomocą zaledwie kilku dotknięć. XY Find Jest to niewielki znacznik, który można przymocować do pęku kluczy lub innego mienia, aby umożliwić natychmiastowe śledzenie. Za pomocą aplikacji XY Find It pokazuje, gdzie Twój przedmiot znajduje się na mapie. Może nawet zadzwonić na Twój telefon, jeśli będzie cicho.

Dowiedz się więcej o XY Find

Wydaje się, że każdy dom lub firma ma miejsce, w którym sygnał WiFi jest po prostu wolny. Czasami zmiana routerów nie jest odpowiedzią, a ciągły ból głowy powoduje powolny sygnał WiFi. WiFi UltraBoost to małe urządzenie, które podłącza się do gniazdka i powtarza sygnał WiFi do problematycznych obszarów w domu lub firmie. To świetny prezent dla osób zaawansowanych technologicznie na twojej liście, które nie znoszą wolnego połączenia internetowego.

Dowiedz się więcej o WifiBooster

Miejmy nadzieję, że dni rozgrzania piwa w ciągu 20 minut będą maleć wraz z tym wielkim wynalazkiem. 1Hydro Can otacza puszkę lub butelkę piwa z dwuścienną powłoką malowaną proszkowo, która jest szczelnie odkurzana, dzięki czemu puszka może być zimna przez wiele godzin. I nadaje stylowy wygląd twojej puszce, dzięki czemu nikt nie wie, co naprawdę jest w puszce, którą możesz pić. Tailgating ktoś?

Dowiedz się więcej o 1Hydro CanWyrażane tutaj opinie są opiniami autora. Influencive nie wspiera ani nie wspomina wspomnianych marek; nie bada i nie może badać relacji z wymienionymi markami, produktami i osobami, a ujawnienie zależy od autora. Kontrybutorzy VIP i Kontrybutorzy, między innymi kontami i artykułami, są profesjonalnie płatne.

Wpływać

Wpływowy personel. Opinie lub treści w tej kolumnie nie stanowią poparcia ze strony Influencive, ani jej personelu, ani kierownictwa. Zastrzeżenie: Należy założyć, że artykuły zamieszczone w tej kolumnie są sponsorowane, reklamowane lub zachęcane.

Opublikowano 29 listopada 2019 r

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *