Drone XPro : Statyw aluminiowy Manfrotto 055 kosztuje zaledwie 90,99 GBP – ogromna oszczędność w wysokości 39% w Czarny piątek!

:

Oferty na aparat fotograficzny z okazji Czarnego piątku zbliżają się wielkimi krokami i jest to jedna z najlepszych ofert akcesoriów, jakie widzieliśmy do tej pory – zaoszczędź 58 funtów na 3-sekcyjnym trójnogu aluminiowym statywu Manfrotto 055.

To tylko jedna z wielu niesamowitych ofert amatorskiego Czarnego Piątku na zestaw fotograficzny, ale musisz działać szybko, gdy umowa wygaśnie o północy dziś wieczorem!

Statyw aluminiowy Manfrotto 055: 90,99 GBP (wcześniej 149 GBP)
055 oferuje doskonałą stabilność i wszechstronność dzięki mechanizmowi środkowej kolumny. Szybkie blokady zasilania na nogach zapewniają stabilność i ułatwiają instalację i pakowanie. Inne funkcje obejmują poziomnicę, która obraca się wokół środkowej kolumny, oraz łatwe złącze linkowe do mocowania akcesoriów. Głowica statywu nie jest dołączona.
Umowa z Wielkiej BrytaniiZobacz ofertę

Manfrotto jest jednym z wiodących producentów akcesoriów fotograficznych, a jego statywy są bardzo cenione.

055 to wszechstronny model z kilkoma świetnymi funkcjami, w tym z poziomym systemem środkowej kolumny, solidnymi zaciskami blokującymi i elastycznymi kątami nóg. Ma maksymalną wysokość 170 cm i waży 2,5 kg.

Zaledwie 90 funtów za ten statyw to rewelacyjna cena. Ta oferta dotyczy wyłącznie statywu – nie jest dostarczana z głowicą statywu.

Ale znaleźliśmy też kilka świetnych okazji. Trójdrożna głowica XPRO jest kolejnym z naszych ulubionych produktów Manfrotto, a na jeden dzień jest dostępna tylko za 63,99 £. Oznacza to, że otrzymujesz wysokiej jakości statyw i udaj się za jedyne 154 £!

Ale co, jeśli chcesz kręcić wideo na nowym statywie Manfrotto 055, a nie na zdjęciach? Nie ma problemu – na jeden dzień możesz spakować lekką głowicę Manfrotto za jedyne 65,99 £…

Lekka głowica wideo Manfrotto: 65,99 GBP było 129,95 £

Zaoszczędź niewiarygodne 39% na tej najwyższej jakości płynnej głowicy wideo. Profesjonalne naboje z płynem w osiach obrotu i pochylenia oznaczają, że każdy ruch kamery będzie płynny i precyzyjny. Mimo niewielkiej masy, ten model może wytrzymać do 5 kg sprzętu i ma szerszą platformę dla korpusów HDSLR, a przesuwana płyta ma przesuw w celu zrównoważenia kamer z wymiennymi obiektywami. Oprócz standardowego montażu 6,4 mm, produkt ten ma łatwe łącze 9,5 mm złącze do podłączenia zewnętrznego monitora lub innych akcesoriów.
Umowa z Wielkiej Brytanii Zobacz ofertę

Promocje w Czarny piątek:

Oferty kamer Amazon w Czarny piątek: nasze prognozy na Czarny piątek 2019!
Najlepsze oferty na drony w Czarny piątek w 2019 roku
Prognozy Adorama na Czarny piątek 2019 + świetne oferty kamer już dostępne!

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *