Drone XPro : 8 najlepszych dronów | Świetne drony na każdym poziomie

:

Świetny aparat, długa żywotność baterii (w miarę lotu dronów) i tak kompaktowy, że zabierzesz go w miejsca, w których chcesz fotografować. Mavic 2 Pro robi zdjęcia w rozdzielczości 20 megapikseli i kręci filmy 4K, które mają dużą rozdzielczość nawet dla poważnych YouTuberów. Ten aparat jest tak potężny, że naprawdę nie musisz kupować jednego z większych dronów fantomowych DJI.

Wśród powodów, dla których DJI absolutnie zdominowało rynek dronów, są inteligentne funkcje lotu. Możesz ustawić Mavic 2 tak, aby utrzymywał swoją pozycję nawet przy silnym wietrze, autonomicznie podążał za celem lub reagował na gesty filmowanej osoby. Ma także czujniki, które pomagają mu unikać przeszkód, zapobiegając wypadkom, które były nieuniknioną częścią posiadania drona jeszcze kilka lat temu. Mavic 2 Pro pokonuje także inne drony, jeśli chodzi o żywotność baterii, z czasem lotu wynoszącym ponad 30 minut na jedno ładowanie. Gimbal i większy system stabilizacji należą do najlepszych w branży, co daje materiał, który wygląda jak film o wysokim budżecie.

DJI produkuje również model Mavic 2 Zoom, który ma kamerę z mniejszą matrycą, oraz Mavic Air, bardziej przenośną wersję Pro, ale kosztem żywotności baterii i jakości obrazu.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *