Xone Phone : Nowy telefon OnePlus ma ekran 90 Hz, tańszy niż 7 Pro

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

oneplus-2

OnePlus ma w swojej ofercie nowy niedrogi telefon, który według plotek będzie wyglądał podobnie jak 7 powyżej.

Érika García / CNET

Aktualizacja, 26 września: CNET Recenzja OnePlus 7T jest teraz na żywo. Przeczytaj więcej o nowym telefonie od OnePlus. Oryginalna historia następuje.


OnePlus ma nowy telefon w przygotowaniu i będzie miał niższą cenę niż obecny OnePlus 7 Pro. W wywiadzie e-mailowym z CNET założyciel i dyrektor generalny OnePlus Pete Lau potwierdził, że kolejny produkt jest w trakcie prac, dodając, że będzie on bardziej „przystępny” niż obecny OnePlus 7 Pro firmy, który zaczyna się od 669 USD (699 GBP). Mimo że Lau nie wdał się w pełne szczegóły dotyczące specyfikacji, mówi, że nowe urządzenie uruchomi się „bardzo szybko” i utrzyma wyświetlacz 90 Hz znajdujący się w obecnym wysokiej klasy telefonie firmy.

„OnePlus jako pierwszy w branży zastosował ekran AMOLED QHD Plus 90Hz z ultrapremium OnePlus 7 Pro”, powiedział Lau dla CNET. „Ogromna pozytywna opinia zmusiła nas do wprowadzenia częstotliwości 90 Hz, która naszym zdaniem stanie się standardem w flagowych telefonach, do naszej cieszącej się uznaniem oferty premium, aby więcej osób mogło cieszyć się płynnym przewijaniem ekranu”.

Ekran, który ma wyższą częstotliwość odświeżania niż wyświetlacze 60 Hz zwykle spotykane w smartfonach, zapewnia płynniejsze działanie, szczególnie podczas przewijania stron internetowych lub grania, nasze Recenzja OnePlus 7 Pro uznany.


Teraz gra:
Patrz na to:

Wskazówki i porady dotyczące OnePlus 7 Pro


2:03

Lau nie potwierdziłby, czy procesor zasilający nowy tańszy telefon byłby taki sam, jak Qualcomm Snapdragon 855 znaleziony w 7 Pro, choć nawiązywał do podobnego.

„Projektujemy urządzenia OnePlus, aby uzyskać najlepszą szybką i płynną obsługę na rynku” – powiedział Lau. „Wdrożenie najlepszych w branży procesorów z serii Qualcomm 800 jest istotną częścią osiągnięcia tej wysokiej klasy wydajności”.

Wśród innych niewiadomych jest to, czy wyświetlacz będzie pełnoekranowy z wyskakującym przednim aparatem, takim jak 7 Pro, czy też wycięcie podobne do modelu OnePlus 7, który firma sprzedaje na całym świecie, ale nie w USA. Ostatnie wycieki sugerują, że nowy OnePlus 7T utrzyma wycięcie w kształcie łzy, jak w zwykłym 7, ale ma przeprojektowany tylny aparat z trzema kamerami i mocniejszy procesor Snapdragon 855 Plus.

Wiemy jednak jeszcze, że nowy telefon OnePlus będzie sprzedawany w USA.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *