Xone Phone : Telefony Samsung Galaxy Note10 i Note9 już otrzymują grudniową poprawkę bezpieczeństwa OTA

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Tak, przeczytałeś to poprawnie, grudniowe łaty bezpieczeństwa, mimo że w chwili pisania tego nadal technicznie jest listopad. Jednak nie usłyszysz, jak narzekamy, zwłaszcza, że ​​Samsung dokonał tego samego wyczynu w listopadowej łatce bezpieczeństwa Galaxy S10, która rozpoczęła się pod koniec października. Jeśli stanie się to nawykiem, koreański gigant zdecydowanie zasługuje na pochwały.

Telefony Samsung Galaxy Note10 i Note9 już otrzymują grudniową poprawkę bezpieczeństwa OTA

W obecnej sytuacji użytkownicy Galaxy Note10 i Note10 + na około 25 rynkach europejskich powinni móc pobrać pakiet OTA N97 * FXXS1ASKB, korzystając z menu aktualizacji telefonu. Jeśli chodzi o Galaxy Note9, o ile nam wiadomo, obecnie tylko użytkownicy w Niemczech zostali poddani działaniu odpowiedniej wersji oprogramowania N960FXXS4CSK2, która wprowadza te same łaty bezpieczeństwa dla Androida.

Dla bardziej niecierpliwych wśród was strona internetowa sammobile, którą można znaleźć pod linkiem źródłowym, ma dokładne archiwum oprogramowania układowego, w którym wspomniane pakiety można również pobrać i ręcznie flashować. Prawdopodobnie nie trzeba się spieszyć, widząc, jak Samsung wyraźnie wyprzedza harmonogram w tym przypadku. Ponadto pakiet OTA zawiera tylko grudniowe poprawki bezpieczeństwa Google. Żadne inne funkcje nie stanowią same w sobie Samsunga.

Telefony Samsung Galaxy Note10 i Note9 już otrzymują grudniową poprawkę bezpieczeństwa OTA

Ten rodzaj ma również sens, ponieważ dział oprogramowania mobilnego Samsunga jest obecnie bardzo zajęty, pracując na One UI 2 na Androidzie 10. Nawiasem mówiąc, obecnie uruchomione są otwarte wersje beta zarówno dla Note10, jak i Note9. Jeśli masz ochotę na przygodę, możesz również wskoczyć na jedną z nich. Proces ten jest obecnie bardzo prosty i dotyczy wyłącznie aplikacji członka Samsunga.

Źródło

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *