Drone XPro : Jak sobie radzi drony xCraft?

:

Podczas odcinka 5 w sezonie 7 Shark Tank, który został wyemitowany pod koniec 2015 r., Każdy z pięciu rekinów postanowił zainwestować w rozwijający się biznes dronów. Producentem dronów był xCraft, a teraz w 2017 r. Dokonano wielu poważnych zmian w xCraft. Członkowie / wspierający na Kickstarter otrzymywali swoje drony X PlusOne i zestawy rozwojowe. Na początku 2016 r. Doszło do pomieszania numerów zamówień, a także trudności z korzystaniem z wielu platform, takich jak Indiegogo, Kickstarter i sama strona internetowa XCraft, ale wszystkie te wczesne problemy zostały rozwiązane.

Znajdź drony xCraft na Amazon

Teraz xCraft odnotował gwałtowny wzrost w swojej działalności, więc zatrudnili kompletny zespół i nowego kierownika ds. Społeczności do obsługi problemów klientów. Ich trzy główne modele dronów są sprzedawane na Amazon od lata 2016 r., A także z bezpłatną wysyłką Amazon Prime. Najtrudniejsza część zakupu jednego z tych niesamowitych dronów xCraft może po prostu wybierać spośród wielu opcji dostępnych w każdym modelu i to decyduje o cenie. Quadcoptery Plus One, AT2 i RC1 zaczynają się już od 499 USD i mogą zbliżać się do 2 000 USD lub nawet nieco więcej.

XCraft Drones X PlusOne

X PlusOne: Platinum Quadcopter pozwala użytkownikom dobrze bawić się na wysokościach i robić niesamowite zdjęcia lotnicze lub korzystać z trybu o nazwie „Follow Me” do robienia wyjątkowych selfie podczas aktywności takich jak jazda na nartach lub wyścigi rowerowe. X PlusOne sprzedaje za 709,66 USD i jest reklamowany jako łatwy w obsłudze dzięki samostabilizatorom w trybie aktywnym. Ma również skierowane do góry skrzydło do pochylania do przodu o więcej niż 90 stopni w celu szybkiego ruchu do przodu. Inne modele Plus One obejmują:

  • Zestaw DIY Quadcopter xCraft X Plus One w kolorze białym za 499,00 USD
  • XCraft XPlusOne dla GoPro HERO z bezszczotkowym gimbalem w kolorze czarnym za 612,15 USD
  • XCraft X Plus One Quadcopter HD Advanced z Gimbalem i Run Cam HD w cenie 795,00 USD
  • Quadcopter xCraft XPlusOne z Gimbal i Run cam HD plus dwie dodatkowe baterie w cenie 895,00 USD

Drony xCraft RC1

Do tej pory RC! ma tylko jeden model sprzedawany na Amazon i jest to pakiet kamery:

  • XCraft RC1-XP1-001-BK Quadcopter Drone in Black w cenie 1 893,55 USD

XCraft Drones AT2

AT2 ma wiele modeli na Amazon, w tym:

  • Zestaw kamery Quadcopter xCraft AT2-XP1-002-WH Dron w kolorze białym za 694,00 $
  • Hybrydowy śmigłowiec xCraft Quad ze stałym skrzydłem AT2-XP1-002-CB-B1 wraz z GoPro Gimbal w cenie 709,66 $
  • Zestaw kamery quadcopter xCraft AT2-XP1-002-BK w kolorze czarnym za 2,080,42 USD

Nie tylko programista Drone Tech

Tak więc teraz xCraft stał się nie tylko twórcą technologii dronów, ale także masowym sprzedawcą jednych z najbardziej innowacyjnych produktów w historii technologii dronów. X PlusOne, który jest głównym produktem firmy, jest dobrze znany z łączenia zdolności zawisu śmigłowca z prędkością samolotu. To w zasadzie mniejszy dron, który w pełni wykorzystuje wiele funkcji smartfona. W dzisiejszych czasach xCraft korzysta z wielu ostatnich niezależnych rozwiązań w zakresie lotów, a także robi postępy w zakresie zwiększania dostępności i jakości kamer. Obecnie zdecydowanie wydaje się, że XCraft szturmem zdobywa rynek dronów. Z 25 procentami zysków idących do kieszeni wydaje się, że Rekiny podjęły doskonałą decyzję.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *