Drone XPro : KAŻDY Pocket Drone [Review]: Zabawne, tanie i lekkie

:Dron EACHINE E58

Dostajesz to, za co płacisz

Jeden z lepszych prefabrykowanych dronów, które możesz kupić za mniej niż 100 USD, ale będziesz chciał kupować z realistycznymi oczekiwaniami dla dronów w tej cenie.

Dobry

  • Nowoczesny styl dronów
  • Wbudowany aparat fotograficzny
  • Dobra stabilność w powietrzu
  • Przystępna cena
  • Szybko zacząć latać

Źli

  • Lekki do usterki
  • Działanie aparatu jest podejrzane
  • Części plastikowe pękają łatwo

Pierwszy lot

EACHINE E58 Pocket Drone: Funkcje

Najbardziej przekonującą cechą tego drona jest jego cena. Prawdopodobnie nie znajdziesz tak imponująco zaprojektowanego drona z aparatem, który zmieściłby się w kieszeni za lepszą cenę niż ta – ale pamiętaj, aby również zachować kontrolę nad swoimi oczekiwaniami.

Myślę, że można śmiało powiedzieć, że projekt E58 był ciężko zainspirowany DJI Mavic Air, jednym z wiodących dronów konsumenckich na rynku w 2018 r. Ale porównanie E58 i Mavic musi się zatrzymać, ponieważ E58 ma wszystkie znane pułapki drona budżetowego – na lepsze lub gorsze.

E58 jest niewiarygodnie lekki, waży nieco mniej niż 100 gramów i jest wyposażony w całkiem niezły kontroler, który zawiera przyciski jednodotykowe do startów i lądowań, ale także naprawdę źle zaprojektowany uchwyt na smartfona, w który od razu straciłem zaufanie, kiedy wyskoczył mój telefon wyszedł podczas pierwszego testu. Dron zawiera standardowy żyroskop na pokładzie, który pomaga utrzymać stabilność podczas lotu, a także inne fajne funkcje, takie jak funkcja utrzymywania wysokości i odwrotne akrobacje w powietrzu, aby uczynić rzeczy przyjemnymi i łatwymi dla początkujących pilotów.

Model, który testowałem, ma aparat 2 MP, który nagrywa wideo 720p, co jest więcej niż w porządku do codziennego użytku, ale po prostu nie wyciąłby go do żadnego profesjonalnego użytku – czy wspominałem, że ten dron ma tylko 75 USD? – a wymienne akumulatory zapewniają około 10 minut lotu po pełnym naładowaniu.

Fajnie latać…

EACHINE E58 Pocket Drone To, co lubię

E58 jest naprawdę świetny dla każdego początkującego w tym hobby, który chce doświadczyć posiadania i latania dronem, ale niekoniecznie musi mieć pieniądze na drop na dronie DJI. Uwielbiam, jak kompaktowy staje się, gdy jest złożony, ponieważ z łatwością zmieści się w większości kieszeni kurtki lub w plecaku. Również kontroler ma mniej więcej taki sam rozmiar jak złożony dron, dzięki czemu cały pakiet jest bardzo przenośny.

Jest to jeden z najszybszych dronów w tym przedziale cenowym, dzięki czemu latanie jest super zabawne.

Start za jednym dotknięciem działa zgodnie z oczekiwaniami, a dron unosi się około trzech stóp nad ziemią. Gdy jesteś w powietrzu, latanie w powietrzu to świetna zabawa. Nie ma wymienionej prędkości maksymalnej, ale jest dość szybka i zwrotna ze względu na swój rozmiar.

Dron oferuje również naprawy modułowe – jeśli jeden z silników złapie się lub ramię ulegnie uszkodzeniu, możesz łatwo wymienić całość, o ile masz pod ręką części zamienne.

… Ból do naprawienia

EACHINE E58 Pocket Drone Czego nie lubię

Mam pęknięcia z tworzywa sztucznego, ale podczas testowania tego drona miałem około sześciu łopat śmigła. Uniknięcie wypadków spowodowanych błędem pilota może temu zapobiec, ale chciałbym również, aby strażnicy śmigła lepiej chronili rekwizyty. Miałem za każdym razem instalowane osłony podpór Z tego powodu zdecydowanie polecam także zakup zestawu akcesoriów o wartości 12 USD, który zawiera pełny zestaw śrub napędowych, osłony śmigieł i płozy do lądowania, które zawsze warto mieć pod ręką.

Przygotuj się do wymiany wiązki tych kruchych, kruchych części – często.

Jednym z problemów związanych z wymianą łopatek jest to, że każda para śmigieł jest utrzymywana razem z małymi zespołami, które zawierają trzy małe śruby. Jest to mniej niż idealne, jeśli utkniesz, zastępując gdzieś złamane rekwizyty, ponieważ są niezwykle łatwe do zgubienia.

Podczas moich testów aparatu stwierdziłem, że cały zestaw jest ogólnie niezadowalający. Musisz podłączyć telefon do drona za pomocą aplikacji o nazwie JY UFO, która jest niezgrabna w użyciu i często zapewnia naprawdę chwiejne ujęcia, które czasami pojawiają się i znikają. Oto kilka przykładowych materiałów, które pokażą Ci, co mam na myśli:

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=F0g4t8zXTuc (/ embed)

Jak zobaczycie, klip zakończył się, gdy dron spadł z nieba. Może przypadkowo nacisnąłem przycisk awaryjnego lądowania, nie wiedząc o tym, ale podejrzewam, że dron właśnie utracił połączenie z kontrolerem. Inną rzeczą, o której muszę wspomnieć, jest to, że ponieważ ten dron jest tak lekki, że nie radzi sobie z wietrznymi warunkami w ogóle. Jeśli planujesz latać tym dronem na zewnątrz, będziesz musiał poczekać na bardzo spokojny dzień, a ta rzecz może i zostanie bardzo łatwo zdmuchnięta przez silny podmuch wiatru.

Dolna linia

EACHINE E58 Pocket Drone Czy powinieneś to kupić?

Kupowanie tańszego drona dla kogoś, kto od czasu do czasu interesuje się dronami, to świetny pomysł, ponieważ jest to stosunkowo mało ryzykowny sposób na naukę latania. Zdecydowanie trzeba jednak zaopatrzyć się w części zamienne, ponieważ plastik łatwo pęka.

3.5
z 5


Przy odrobinie cierpliwości i praktyki możesz być w stanie uzyskać przyzwoity materiał filmowy lub zdjęcia z tego drona z aparatem, ale lepiej skupić się na sterowaniu dronem, zanim zaczniesz bawić się z kamerą.

Zobacz w Amazon

Możemy otrzymać prowizję za zakupy za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *