Drone XPro : Te drony Star Wars są w sprzedaży i mogą być idealnym prezentem

:

Aby poinformować Cię, jeśli kupisz coś opisanego tutaj, Mashable może zarobić prowizję partnerską.

Zdjęcie: Propel

Jeśli masz zagorzałego fana Gwiezdnych wojen w swoim życiu, są szanse, że prawdopodobnie już posiadają każdy oficjalny towar. Miecze świetlne, figurki, droidy R2D2, BB-8 i pluszowe zabawki Chewbacca – cały shebang. Teraz możesz łatwo wybrać losową parę skarpet z haftem Boba Fett na podeszwach, ale gdzie jest w tym zabawa?

Ponieważ jesteśmy obecnie w sezonie dawania, możesz być wyjątkowo hojny w tym roku i dać im najlepszy prezent w galaktyce. Mówimy o dronach Propel z Gwiezdnych wojen, które są teraz w sprzedaży w sklepie Mashable za 49,99 USD.

Nie żartujemy, kiedy mówimy, że te quadcoptery są prawie tak dobre, jak prawdziwe. Niezależnie od tego, czy uważają się za część Sojuszu Rebeliantów, czy też są ukrytą postacią Armii Cesarskiej (hej, to wolna galaktyka!), Z wielką przyjemnością będą pilotować te drony.

Sprawdź je:

Te drony Star Wars są w sprzedaży i mogą być idealnym prezentem

Te drony Star Wars są w sprzedaży i mogą być idealnym prezentem

Te drony Star Wars są w sprzedaży i mogą być idealnym prezentem

Wzorowane na kultowych pojazdach kosmicznych serii – T-65 X-Wing Starfighter, TIE Advanced X1 i 74-Z Speeder Bike – te mini śmigłowce są wyposażone w technologię wstecznego napędu, aby wykonywać ekscytujące akrobacje i osiągać imponujące prędkości do 35 mil na godzina. W zależności od doświadczenia w lataniu możesz wybierać spośród różnych ustawień prędkości, które mogą zadowolić zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pilotów. Jeśli jesteś początkujący, możesz doskonalić swoje umiejętności pilotażowe dzięki misjom szkoleniowym dostarczanym przez aplikację towarzyszącą. A jeśli jesteś zawodowcem, możesz wykonywać akrobacje powietrzne za jednym naciśnięciem przycisku.

Ale to nie koniec. Aplikacja pozwala również na kampanie wieloosobowe, umożliwiając walkę z innymi dronami napędzającymi i walkę o galaktyczną wielkość.

A co sprawia, że ​​te drony są idealnym prezentem? Gdy odbiorca rozwinie gablotę, automatycznie się zaświeci, a muzyka i efekty dźwiękowe związane z Gwiezdnymi Wojnami zaczną buczeć z głośników.

Zdobądź śmigło Star Wars w edycji kolekcjonerskiej (lub dwa lub trzy) za 49,99 USD – to 66% mniej niż zwykle 149,95 USD.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *