Xone Phone : Jak korzystać z Discord na Xbox One

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Discord, aplikacja do czatowania na przyjęciach i rozmów głosowych, podbiła sektor gier komputerowych. Dziesiątki milionów graczy na PC korzysta z Discorda do komunikacji i koordynacji, a bezpłatna usługa szybko przyćmiła przyjazne dla graczy aplikacje do czatowania, takie jak TeamSpeak i Skype.

Źródło: Microsoft

(Źródło zdjęcia: Microsoft)

Discord pozwala graczom komunikować się za pomocą mikrofonu i tekstu, tworzyć imprezy i grupy, a nawet sprawdzać, w jakie gry grają ich znajomi. Wcześniej jednak ta ostatnia funkcja była ograniczona do oglądania gier, w które grali znajomi z komputera. Dzięki nowej integracji Discord z Xbox One, użytkownicy Discorda mogą teraz zobaczyć, co grają ich przyjaciele na Xbox One. Jako dodatkowy plus, ustawienie Discord na Xbox One jest niezwykle proste.

1) Utwórz konto Discord.

Źródło: Discord / Tom's Guide

(Źródło zdjęcia: Discord / Tom's Guide)

Krok 1 polega na utworzeniu konta Discord. Jest to łatwe do zrobienia i darmowe. Po prostu stwórz nazwę użytkownika, hasło i dołącz e-mail (prawdziwy, bo Discord będzie chciał to zweryfikować). Możesz utworzyć konto Discord za pomocą aplikacji mobilnej, aplikacji komputerowej lub strony internetowej Discord.

2) Połącz swoje konta.

Źródło: Microsoft

(Źródło zdjęcia: Microsoft)

Na konsoli Xbox One wybierz tag gracza w lewym górnym rogu ekranu. Wybierz opcję Ustawienia, która znajduje się zarówno w menu Home, jak i System. Następnie kliknij Konto i wybierz Połączone konta społecznościowe, po czym zostaniesz poproszony o podanie klucza dostępu do konta. Po zakończeniu wybierz kafelek Discord, aby rozpocząć proces łączenia kont.

3) Użyj aplikacji Discord.

Źródło: Microsoft

(Źródło zdjęcia: Microsoft)

Za pomocą aplikacji Discord na telefonie lub komputerze wybierz opcję Ustawienia, która jest reprezentowana przez ikonę koła zębatego. Po stuknięciu koła zębatego wybierz Połączenia, a następnie Dodaj. Po zakończeniu wybierz logo Xbox, które się pojawi.

4) Wprowadź swój kod PIN.

Źródło: Discord / Tom's Guide

(Źródło zdjęcia: Discord / Tom's Guide)

Po wybraniu logo Xbox w aplikacji Discord kod PIN pojawi się na ekranie telewizora Xbox One. Wpisz go w aplikacji. Po wprowadzeniu konta powinny zostać natychmiast połączone.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *