Xone Phone : Najlepsze oferty telefonów komórkowych w Kanadzie – listopad 2019

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Podsumowanie artykułu

Najlepsze oferty telefonów komórkowych 2019
  1. Freedom Mobile Absolute 0 USD iPhone 11 (64 GB) za najlepsza oferta na iPhone'a: 0 USD w dół i 90 USD / miesiąc
  2. Cityfone Google Pixel 3 dla najlepsza oferta na Androida: 80 USD / miesiąc
  3. Koodo Mobile Motorola One Vision dla Niedrogi smartfon: 0 USD w dół i zaczynając od 55 USD / miesiąc

Wybór smartfonów nigdy nie był bardziej zróżnicowany. Tam, gdzie kiedyś trzeba było przemycać iPhone'a przez granicę, aby dostać go w Kanadzie, jest teraz ponad pół tuzina modeli do wyboru. Telefony z Androidem są zbudowane zgodnie z najwyższymi specyfikacjami i oferują unikalne funkcje we flagowych smartfonach, ale modele średniej i niskiej klasy oferują również opcje.

Kupuj mądrze, a otrzymasz potężne urządzenie, które zapewni łączność za kilka dolców miesięcznie.

Najlepsza oferta Apple iPhone


Na rynku dostępnych jest ponad pół tuzina różnych modeli iPhone'ów, nie licząc wycofanych modeli, takich jak iPhone 6, które wciąż można tam znaleźć. Możesz uzyskać najnowszy, najszybszy, najbardziej bogaty w funkcje telefon lub prosty model przyjazny dla budżetu. Przeczytaj naszą ulubioną ofertę dostępną dziś w Kanadzie.

Wybór redakcji: iPhone

iPhone 11 (64 GB) na Freedom Mobile

Najlepsza oferta iPhone'a w Kanadzie to iPhone 11 (64 GB) za 0 USD w dół i 0 USD / miesiąc MyTab w planach 90 USD + miesięcznie.

Dlaczego to kochamy: Nowe iPhone'y 11 w 2019 roku są na rynku, ale trudno znaleźć najlepszą ofertę. Większość planów operatorów po prostu dzieli pełną cenę detaliczną na 24 miesięczne płatności bez zniżek. Jeśli jednak mieszkasz w obszarze sieci Freedom Mobile (obejmującym znaczną część Ontario, BC i Alberty), możesz uzyskać najlepszą ofertę na iPhone'a w Kanadzie. Zarejestruj się przez dwa lata w dowolnym abonamencie 90 USD / miesiąc i więcej, a Freedom da Ci model 64 GB iPhone'a 11 za 0 USD i 0 USD / miesiąc.

Podczas gdy 90 USD miesięcznie brzmi dużo, masz nieograniczoną liczbę rozmów i wiadomości, 25 GB danych w sieci Freedom Network i kolejne 2 GB do wykorzystania w dowolnym miejscu w Kanadzie. Najtańsze plany obniżone o 0 USD od innych przewoźników kosztują ponad 100 USD miesięcznie i obejmują mniej danych.

Najlepsza oferta smartfonów z Androidem


Smartfony z Androidem wahają się od kilkuset dolarów do ponad 1000 dolarów. Najlepsze oferty często można znaleźć w modelach flagowych lub tych z wysokiej klasy sprzętem, ale w cenie, aby konkurować na rynku średniej klasy.

Wybór redakcji: Android

Google Pixel 3 w Cityfone

Najlepszą ofertą na smartfony z Androidem jest zakup Google Pixel 3 od Cityfone.

Dlaczego to kochamy: Być może nie słyszałeś o Cityfone, ale będziesz chciał spojrzeć na ich plany. Są pod-marką Rogers i oferują ten sam zasięg i szybką usługę LTE, ale przy znacznie niższych stawkach. Podczas gdy Pixel 4 to najnowszy telefon od Google, model 2018 nadal posiada jeden z najlepszych aparatów w branży, niesamowitą szybką moc, całodniową baterię i możesz przesyłać zdjęcia w pełnej rozdzielczości, które będą przechowywane przez Google za darmo do stycznia 2022 (nawet właściciele Pixela 4 tego nie rozumieją.

Teraz dostajesz 64 GB Pixel 3 za 0 USD w dół na dwuletni kontrakt. To kosztuje 80 USD miesięcznie, ale z nieograniczoną rozmową, SMS-em i 4,5 GB danych każdego miesiąca ten plan jest idealny dla prawie każdego Kanadyjczyka.

Najlepsza oferta tanich smartfonów


Smartfony istnieją już od ponad dekady. Zaawansowane funkcje, takie jak czytniki linii papilarnych, szybkie procesory i ekrany HD, można teraz znaleźć w modelach ekonomicznych. Podczas gdy flagowe smartfony sprzedają się za ponad 1000 USD, tanie modele można łatwo znaleźć za kilkaset dolarów lub za 0 USD w dół przy podpisywaniu umowy na 2 lata.

Wybór redaktora: Niedrogi smartfon

Motorola One Vision w Koodo Mobile

Najlepszym tanim smartfonem jest Motorola One Vision w planie Koodo Mobile Tab Medium.

Dlaczego to kochamy: Pixel 4 zostanie ogłoszony w tym miesiącu, więc Pixel 3 korzysta ze stromych rabatów na stronie internetowej Google. Z drugiej strony przewoźnicy nadal sprzedają Pixel 3 za dodatkową opłatą, a nawet zniżka Pixel 3a jest zawyżona. Aby cieszyć się czystym doświadczeniem z Androidem bez rozbijania bankowego spojrzenia na nową Motorola One Vision. Wyposażony jest w czujnik tylnego aparatu 48 MP, obiektyw selfie 25 MP, masywny ekran 6,3 "i kosztuje tylko 360 USD w ciągu 24 miesięcy od Koodo. Przeczytaj pierwszą pełną recenzję Kanady One Vision na temat Motorola One Vision, jej aparatu 48 MP i Androida One.

Jeśli nie chcesz angażować się w plan dwuletni, sprzedają go od razu za 455 USD, czyli o prawie sto dolców taniej niż Pixel 3a. Virgin Mobile oferuje również Motorola One Vision w tej samej cenie przez 24 miesiące, ale jej całkowity koszt będzie kosztował 549,99 USD.

Zarówno Koodo, jak i Virgin Mobile oferują kartę podarunkową 100 USD, gdy rejestrujesz się przez dwa lata. Oznacza to, że Motorola One Vision osiąga około 260 USD w ciągu dwóch lat!

Wybierz najlepszy telefon dla siebie

Przy tych wszystkich wyborach, w jaki sposób wybrać najlepszy telefon do swoich potrzeb? WhistleOut pomaga wybrać z naszym przewodnikiem, aby pomóc Ci znaleźć telefon najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, potrzeb i budżetu.

Który przewoźnik jest najlepszy?


Możesz przeskakiwać od jednego operatora do drugiego za każdym razem, gdy pojawia się dobra oferta lub jesteś w tej samej firmie od pierwszego telefonu z klapką. Wszystkie są takie same, prawda?

WhistleOut może pomóc Ci znaleźć idealnego przewoźnika dla swoich potrzeb. Jeśli masz rodzinę lub wiele urządzeń mobilnych (takich jak tablet lub smartwatch), Rogers ma najlepszą różnorodność planów mobilnych, aby zaspokoić twoje potrzeby. Aby uzyskać najlepszą obsługę klienta, spójrz na Koodo, Fido i Virgin Mobile, które regularnie uzyskują najwyższe oceny zadowolenia klientów. Jeśli regularnie podróżujesz po naszym pięknym kraju, skorzystaj z planu telefonu komórkowego Telus, ponieważ oferuje on najszybszą, największą i najbardziej niezawodną sieć.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *