Xone Phone : Najlepsze smartfony z Androidem, które możesz kupić

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

P.W przypadku telefonów starszych niż rok lub dwa mogą Państwo otrzymać zwrot 15 GBP miesięcznie za standardowy limit minut, SMS-ów i danych. Najnowsze flagowe telefony zazwyczaj kosztują jednak więcej niż 40 funtów miesięcznie i mogą również wymagać dodatkowych opłat za telefon.

Niemniej najlepsze oferty telefonów komórkowych zmieniają się z miesiąca na miesiąc i jesteśmy zawsze pod ręką, aby Cię o tym informować.

Ile powinienem zapłacić za telefon z Androidem?

Najtańsze telefony z Androidem będą kosztować zaledwie 99 funtów, ale przyzwoitych w tej cenie jest niewiele. Złote jaja będą jednak wysokiej jakości, tylko przy mniejszej mocy i magazynowaniu.

Telefony średniej klasy będą kosztować od 250 do 500 funtów, w zależności od strategii cenowej marki i popytu konsumentów. Telefony OnePlus, Nokia i Motorola zwykle należą do tej kategorii.

Telefony z wyższej półki będą miały najnowszą naukę aparatu, sztuczną inteligencję, mnóstwo miejsca do przechowywania i potężne specyfikacje, ale generalnie popchną cię do rozstania z 500 £ lub więcej.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *