Xone Phone : Warto grać | „Guild Wars 2” Dodanie rozdziału o sadze Icebrood W dalszej części tego miesiąca

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Guild Wars 2 na nowo definiuje masowo wieloosobowe gry fabularne online z fascynującą walką zorientowaną na akcję; wspaniały, żywy świat pełen ciągle ewoluujących dynamicznych wydarzeń; konfigurowalne osobiste historie, które są unikalne dla każdego gracza; intensywna walka Gracz kontra Gracz między małymi drużynami lub ogromną armią a co najważniejsze, wspólny świat online, w którym gracze pracują razem jako sojusznicy zamiast jako rywale – a wszystko to bez miesięcznej opłaty abonamentowej.

[osadzanie] https://www.youtube.com/watch?v=srVjBev0dyc [/ embed]

Starożytna potęga mieszająca się spod lodu Dalekiego Dreszcza jest najnowszym zagrożeniem dla graczy Guild Wars 2 w The Icebrood Saga, najnowszej kolekcji epizodycznych treści.

Gracze mogą wcześnie poznać nowe lokalizacje, konflikty i ekscytującą historię, która pojawi się w nagradzanej MMO 17 września wraz z wydaniem odcinka prologu Bound by Blood. Cała Saga o Lodowcach, w tym Bound by Blood, będzie bezpłatna dla graczy posiadających Guild Wars 2: Path of Fire, a pierwszy odcinek zostanie wydany tej jesieni.

W połączeniu z debiutem tego zupełnie nowego rozdziału Living World, pierwszego Guild Wars 2 ekspansja Serce cierni będzie bezpłatny dla wszystkich graczy, którzy są właścicielami lub kupują Guild Wars 2: Path of Fire, począwszy od dzisiaj. Każdy gracz, który wcześniej kupił Serce cierni otrzyma wyłączność Serce cierni Pakiet Weterana w grze zawierający unikalny szybowiec Mordrem, tytuł „Straż Przednia” i kupon na jedną z szesnastu możliwych skórek zbroi w sklepie z klejnotami.

Saga Lodowata oznacza początek nowej przygody w Guild Wars 2Fabuła. Jest to czas wstępnego świętowania wszystkich ras Tyrii po heroicznej porażce Starszego Smoka Kralkatorrika przez członków Smoczej Straży. Ale szepty z Północnych Szczytowych Szczytów opowiadają historie o starożytnych siłach wstających z ich snu. Podczas gdy Synowie Svaniru – odrodzonego kultu nornów, którzy odwrócili się od oddawania czci Duchom Dzikiej Przyrody – poświęcają się starszemu lodowemu smokowi Jormagowi, opowieści o sile smoka i cnotach zaczynają się rozprzestrzeniać wraz z jego niszczącym wpływem.

Saga Lodowata wprowadzi wiele nowych funkcji, w tym misje strajku, które są epickimi 10-osobowymi bossami, które łączą umiejętności koordynowania grup podczas rajdów z konfliktem na dużą skalę Guild Wars 2 wydarzenie meta. Nowe stwory z bossami będą również zaludniać środowiska Doliny Grothmar i Północnych Szczytowych Szczytów, w tym złowrogiego, świeżo przebudzonego Drakkara po raz pierwszy widzianego w oryginale wojny Gildii, podczas gdy nowe Specjalizacje będą dostępne w Epizodzie pierwszym i drugim, które będą badać historię i wpływy Duchów Dzikich, mistycznych bóstw zwierząt norn.

Oprócz tego nowego rozdziału Living World, NCSOFT i ArenaNet debiutują również w ramach różnych partnerstw produktowych Guild Wars 2, w tym:

  • Książka z okazji 20. rocznicy sztuki we współpracy z Dark Horse Comics. Wydana wiosną 2020 roku książka o sztuce będzie zawierać obszerną kolekcję niespotykanej wcześniej grafiki koncepcyjnej, materiałów produkcyjnych i komentarzy twórców wojny Gildii franczyzowa
  • Guild Wars 2 Funko Pop! postacie z postaciami ulubionymi przez fanów. Aurene, Palawa Joko i Rytlock Brimstone będą dostępne od stycznia 2020 r
  • Nowa odzież inspirowana Guild Wars 2 od Hot Topic and Insert Coin. Gama odzieży obejmuje nowe projekty koszulek i bluz z kapturem
  • Nowy Guild Wars 2 podkładki pod mysz i etui na telefony od Razer
  • Współpraca w zakresie strumieniowego przesyłania muzyki z globalną usługą rozrywkową i strumieniową TIDAL, dzięki której oryginalne utwory muzyczne Path of Fire, Heart of Thorns i Living World sezonów 2, 3 i 4 są dostępne do słuchania na platformie TIDAL.

Więcej artykułów o Guild Wars 2

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *