Xone Phone : Najlepsze miksery dla DJów poniżej 300 £

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Profesjonalne miksery DJ rzadko są oferowane w przystępnej cenie – i nie bez powodu. Jakość dźwięku, efektów i przedwzmacniacza gramofonowego jest na najwyższym poziomie, a jakość wykonania jest gotowa wytrzymać nocny atak DJ-ów uderzających w tłumiki, subwoofery wstrząsające sceną i ekipa gości rzucająca drinki wokół stoiska. Nie wspominając już o wystarczających szczegółach, aby zadowolić nawet najbardziej ambitnych motocyklistów.

Dla większości początkujących DJ-ów lub każdego, kto szuka konfiguracji domowej, wysoki koszt standardowego miksera przemysłowego jest zbyt duży do zniesienia, dlatego postanowiliśmy zaokrąglić w górę pięć mikserów, które idealnie nadają się na konfigurację domową przy ograniczonym budżecie. Jak zawsze, upewnij się, że wykonałeś swoje badania, zanim wybierzesz mikser dla siebie – każdy ma swoje preferencje, jeśli chodzi o konfigurację, ale ten przewodnik pomoże ci zacząć.

Allen & Heath Xone: 23
Cena: 239 £

Plusy

 • Znany filtr analogowy A&H
 • Cztery niezależne wejścia
 • Booth and Rec out
 • Główne wyjścia na XLR

Cons

 • Bez efektów
 • Brak karty dźwiękowej USB
 • Filtr współdzielony dla wszystkich kanałów

Często przy zakupie produktów budżetowych najlepiej trzymać się najtańszych wersji linii produktów uznanej marki, a nie wyłącznie marek budżetowych. Czasami nie tylko odziedziczysz funkcje po flagowych produktach – w tym przypadku uznanym filtrze analogowym Allen & Heath – marki zwykle używają tych samych podstawowych części w całej linii produktów, co oznacza, że ​​Twój mikser jest bardziej wytrzymały i brzmi lepiej.

A & H's Xone: 23 to prosty dwukanałowy romans z jednym wspólnym filtrem analogowym, który może działać w trybie górnoprzepustowym lub dolnoprzepustowym. Kanały mogą pracować w trybie gramofonowym lub liniowym, chociaż z niezależną regulacją głośności na każdym z czterech wejść, teoretycznie można przesyłać cztery sygnały audio przez mikser jednocześnie. Gdzie indziej jest wejście mikrofonowe XLR z dwuzakresowym korektorem oraz dedykowanym wyjściem do kabiny i regulacją głośności, co jest rzadkością w budżetowych mikserach.

Do tego dochodzi zapis wyjściowy, wysyłanie i powrót efektów (nie ma wbudowanego żadnego) oraz zapis wyjściowy. Z głównymi wyjściami przez XLR, jest to profesjonalny mikser z ceną budżetową. Jeśli potrzebujesz tylko dwóch ins i nie masz nic przeciwko FX, jest to bardzo silna opcja.

Pioneer DJ DJM-250mkII
Cena: 299 £

Plusy

 • Wbudowana karta dźwiękowa USB
 • Suwaki Magvela i efekt filtra zaczerpnięte z flagowych modeli
 • Dołączona licencja Rekordbox dj
 • Główne wyjścia na XLR

Cons

 • Tylko jeden efekt (filtr)
 • Brak dedykowanego stoiska lub nagrania

Gama DJM firmy Pioneer jest jednym z najbardziej wszechstronnych mikserów w klubach na całym świecie. Słynący z wysokiej jakości zakresu efektów, wielofunkcyjnych wejść i wyjść oraz dla każdego kanału Sound Color FX, DJM-950nxs2 jest flagowym produktem w ofercie DJ Pioneera, podczas gdy DJM-250mkII jest odpowiednikiem klasy podstawowej. Mimo to oferuje wysoką cenę za sprawą dwóch kanałów, zarówno z przedwzmacniaczem gramofonowym, jak i liniowym, suwaków Magvela zaczerpniętych ze znacznie droższych modeli, indywidualnych filtrów wielomodowych na każdym kanale, a nawet wbudowanej karty dźwiękowej USB.

Zaokrąglone do tyłu są wspomniane wejścia RCA dla linii lub phono, a także osobne wejście Aux In, kontrolowane niezależnym pokrętłem głośności – idealne do pozostawienia podłączonego smartfona do słuchania w tle.

Chociaż nie ma dedykowanego wyjścia na stoisko, istnieją dwa wyjścia główne – jedno na RCA i jedno na XLR – więc możesz poświęcić jedno na booth, jeśli monitor ma własne pokrętło głośności. Port USB jest naprawdę tym, co sprawia, że ​​DJM-250mkII ma świetny stosunek jakości do ceny. Może być używany jako karta dźwiękowa dla dowolnego kompatybilnego oprogramowania DJ, a wejścia obsługują również sygnały DVS, dzięki czemu można kontrolować rekrdbox dj za pomocą winylu lub płyt CD z kodem czasowym, bez dodatkowego sprzętu.

W zestawie jest nawet licencja na rekordbox dj. Biorąc pod uwagę przyzwoitą dwukanałową kartę dźwiękową, sama ustawi się z powrotem na około 75-100 £, DJM-250mkII nagle wygląda jak okazja mikser.

Reloop RMX-33i
Cena: 275 £

Plusy

 • Łącznie cztery efekty
 • Dedykowane wejście dla iPada / tabletu
 • Trzy niezależne kanały
 • Dedykowane stoisko na zewnątrz

Cons

Gama mikserów Reloop zawsze przekraczała granice, a innowacyjna cyfrowa funkcjonalność często określa ich ofertę DJ-ską. Ich podstawowy model RMX-33i właśnie to robi, wyposażony w trzy kanały, z których dwa mają wzmacniacze gramofonowe, cztery efekty z łącznie dziesięcioma wejściami i siedmioma wyjściami.

Dla wszystkich DJ-ów z iPadem lub tabletem RMX-33i ma wejścia 3,5 mm na dwóch kanałach, obsługując dowolną aplikację oferującą funkcję „split-cue”. Podczas gdy kanał trzeci nie oferuje żadnego sprzężenia zwrotnego LED ani wejścia gramofonowego, nadal jest to rzadka okazja, aby mieć kontrolę nad trzema pojedynczymi suwakami w tym przedziale cenowym, a przełączany korektor oznacza, że ​​możesz zmienić krzywą z klasycznej na „zabijającą”, całkowicie usuwając pasmo z sygnału, podobne do funkcji Iso Pioneera. Wrzuć do niego dedykowane stoisko i sterowanie, a RMX-33i jest niewątpliwie jednym z najbardziej wszechstronnych mikserów w tej cenie. Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłego miksera z dwoma wejściami, musi znajdować się na Twojej liście.

Numark M6 USB
Cena: 169 GBP

Plusy

 • Ultra niska cena
 • Cztery kanały
 • Karta dźwiękowa USB
 • Dedykowane stoisko na zewnątrz

Cons

 • Bez efektów
 • Niewiele więcej w tej cenie

Nazwa Numark od dawna kojarzy się z wysokiej jakości produktami dla DJ-ów, zwykle przeznaczonymi dla drapaczy i turntablistów. Chociaż oferowali szeroką gamę mikserów w ciągu roku, ich obecny asortyment M jest zdecydowanie jednym z najbardziej przystępnych cenowo urządzeń na rynku. M6 USB to ich najbardziej w pełni wyposażony mikser, który znajduje się w naszym przedziale cenowym i prawie trudno uwierzyć, jakie funkcje ma w tym nakładzie.

Wyposażony w cztery kanały, z których dwa mają wzmacniacze gramofonowe, kartę dźwiękową USB do nagrywania kanału głównego lub wysyłania dźwięku z powrotem do miksera przez kanał 3, dwa wejścia mikrofonowe, dedykowane wyjścia kabiny, wyjście nagrywania, trzypasmowy korektor na kanał i master XLR wyjścia. Wszystko kosztuje 169 funtów, co czyni go najtańszym mikserem na naszej liście.

Pomimo potencjalnego dźwięku lub jakości wykonania, których możesz doświadczyć w tej cenie, jest mało prawdopodobne, aby Numark nadał swoją nazwę każdemu produktowi, który nie spełniałby ich wysokich standardów – jedyną wadą, jaką widzimy, jest to, że nie ma żadnej ścieżki uaktualnienia do więcej standardowych mikserów przemysłowych. Mimo to jednostka, która zasługuje na umieszczenie na twojej liście.

Pilnuj DJ Mag Tech, a jeśli budżet może się wydłużyć, nowy mikser bitewny Rane może być dla Ciebie.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *