Drone XPro : Prezenty z podróży wakacyjnych za 500 USD i więcej na Amazon: Wiadomości: TravelersToday

:

Więc jesteś osobą, dla której pieniądze nie są przedmiotem – lub po prostu chcesz zobaczyć, jak druga połowa prezenty.

Będziesz chciał kupić coś dla podróżnika w swoim życiu, co on / ona będzie mógł zabrać ze sobą – coś, co sprawi, że długie oczekiwania na lotniskach będą znośne, loty wygodniejsze, uchwycone wspomnienia, a ogólne wrażenia bardziej przyjemne . Czasami wszyscy możemy korzystać z wyjątkowych akcesoriów turystycznych, które dodają luksusu każdej podróży.

Sezon wakacyjny może być gorączkowy, ale nie musisz niepotrzebnie stresować swojego życia, zalewając idealny prezent podróżny.

1. MacBook Air (Kliknij link, aby sprawdzić cenę)

(Zdjęcie: Amazon.com)

(Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić cenę)

Podróżuj z tym laptopem, ponieważ jest lekki, ma wystarczającą moc do regularnego użytkowania, a żywotność baterii trwa długo.

Apple MacBook Air z edycji 2019 jest tańszy i ma nieco bogatszy zestaw funkcji niż MacBook 2018. Choć dobry, MacBook Air 2018 nie był wystarczająco wydajny, nie miał klawiatury i cen. MacBook Apple 2019 ma piękny wyświetlacz Retina, który jest w odcieniach True Tone, dzięki czemu odpowiada temperaturze barwowej w pomieszczeniu.

2. Aparat cyfrowy Canon PowerShot G7 X Mark II (Kliknij link, aby sprawdzić cenę)

(Zdjęcie: Amazon.com)

(Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić cenę)

Mając tylko swój bagaż podręczny, który towarzyszy Ci w podróży, nawet jeśli masz ładną lustrzankę cyfrową, nie musisz męczyć się z noszeniem soczewek i mnóstwem rzeczy.

Canon PowerShot G7 X Mark II zapewnia doskonałą jakość wideo i niesamowite zdjęcia w kompaktowej obudowie. 20-megapikselowy 1-calowy czujnik w tym aparacie PowerShot zbiera światło i robi wyraźne zdjęcia długo po tym, jak telefon wrzuci ręcznik.

3) Panasonic GH5 (Kliknij link, aby sprawdzić cenę)

(Zdjęcie: Amazon.com)

(Kliknij, aby sprawdzić cenę)

Lumix GH5 to najnowszy z serii najwyższej klasy bezlusterkowych aparatów Panasonic GH w taki sposób, że nie ma lustra.

Flagowy aparat najnowszej generacji Lumix kontynuuje tradycję pakowania mnóstwa unikalnych funkcji fotografowania w wytrzymały, uszczelniony korpus DSLR. Jego czujnik 2/3 20MP jest mniejszy niż pełnoklatkowe czujniki innych lustrzanek lub lustrzanek cyfrowych.

Seria GH znalazła zasłużony dom wśród twórców wideo i twórców filmowych dzięki bardzo wysokiej jakości wideo, zaawansowanym funkcjom i konkurencyjnej cenie w porównaniu do profesjonalnych kamer wideo.

4 DJI Mavic 2 Pro (Kliknij link, aby sprawdzić cenę)

(Zdjęcie: Amazon.com)

(Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić cenę)

Jeden z najnowszych i najlepszych dronów na rynku, DJI Mavic 2 Pro to połączenie Mavic Pro i Phantom 4 Pro. Kompaktowy rozmiar, jakość obrazu, czas lotu i elegancka konstrukcja Mavic Pro ustanawiają poprzeczkę inaczej w branży dronów.

Nowy Mavic 2 występuje w dwóch wariantach: Pro i Zoom. Oba są identyczne oprócz kamer i gimbali, a obie wersje Mavic 2 poprawiają specyfikację oryginalnego Mavica w prawie każdym aspekcie, od jakości obrazu po unikanie przeszkód.

4 Pakiet startowy GoPro HERO 5 (Kliknij link, aby sprawdzić cenę)

(Zdjęcie: Amazon.com)

(Kliknij zdjęcie, aby sprawdzić cenę)

Najbardziej zaawansowany jak dotąd GoPro, podobnie jak Hero 4 i inne kamery GoPro Hero, nigdy nie był szczególnie odporny na warunki pogodowe, zamiast tego polegał na zewnętrznych obudowach, aby zapewnić odporność na śnieg, morze i burzę. Interfejs ekranu dotykowego i aktywacja głosowa sprawiają, że jest to jak dotąd najbardziej przyjazny dla użytkownika GoPro.

Podczas nurkowania z akwalungiem nadal będziesz musiał go wyrzucić, ale surferzy, żeglarze i narciarze będą zadowoleni, że mogą po prostu zamontować kamerę i iść. Niezwykle gładkie wideo 4K jest standardem w Hero5 Black, a materiał zarejestrowany przez te solidne małe kamery akcji (lub kamery POV) jest historycznie jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, na rynku.

POKREWNY ARTYKUŁ: Najlepsze prezenty podróżnicze dla każdego w 2020 roku

Zobacz teraz:

Stany Zjednoczone miały największą liczbę obiektów Most Wanted, dominując w konkursie Hotels.com Loved By Guests Awards 2018

Tagi
amazon, inwestuj

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *