Xone Phone : Cena akcji, prognoza i aktualności Air Canada (OTCMKTS: ACDVF)

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Air Canada świadczy usługi krajowe, transgraniczne i międzynarodowe linie lotnicze. Oferuje regularne usługi pasażerskie pod marką Air Canada Vacations i Air Canada Rouge na rynku kanadyjskim, rynku transgranicznym Kanada-USA oraz na rynku międzynarodowym do i z Kanady, a także poprzez umowy zakupu zdolności innych przewoźników regionalnych. Na dzień 31 grudnia 2018 r. Firma obsługiwała flotę 184 samolotów pod marką Air Canada, obejmującą 91 samolotów wąskokadłubowych Boeing i Airbus, 74 samolotów szerokokadłubowych Boeing i Airbus oraz 19 odrzutowców regionalnych Embraer 190; oraz 53 samoloty pod marką Air Canada Rouge składające się z 22 samolotów Airbus A319, 6 samolotów Airbus A321 i 25 samolotów Boeing 767-300. Świadczy również usługi transportu lotniczego na krajowych i amerykańskich trasach transgranicznych, a także na trasach międzynarodowych między Kanadą a rynkami w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Australii. Ponadto firma działa, rozwija, sprzedaje i dystrybuuje pakiety wakacyjnych podróży na Karaibach, w Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Środkowej i Południowej, na Południowym Pacyfiku, w Australii i Azji; i oferuje pakiety rejsowe w Ameryce Północnej, Europie i na Karaibach. Air Canada została założona w 1937 roku i ma siedzibę w Saint-Laurent w Kanadzie.

Przemysł, sektor i symbol

Przemysł Transport lotniczy, zaplanowany

Pod-przemysłNie dotyczy

SektorTransport

CIKNie dotyczy

Telefon514–422–5000

Dług

Cena do zysku

Sprzedaż i wartość księgowa

Coroczne wyprzedaże13,94 mld USD

Rentowność

Różne

Pracowników32 100

Data następnego zarobku21.02.2020 (Szacowany)

OpcjaNiedostępne

Air Canada (OTCMKTS: ACDVF) Często zadawane pytania

Jaki jest symbol akcji Air Canada?

Air Canada handluje na rynku OTCMKTS pod symbolem „ACDVF”.

Jakie były zarobki Air Canada w ostatnim kwartale?

Air Canada (OTCMKTS: ACDVF) opublikował wyniki finansowe we wtorek, 29 października. Firma odnotowała 1,72 USD EPS za kwartał. Firma zarobiła w tym kwartale 4,21 miliarda dolarów. Zwrot z kapitału własnego Air Canada wyniósł 25,91%, a marża netto 5,74%. Zobacz historię zarobków Air Canada.

Kiedy będzie następna data zarobków Air Canada?

Jaką cenę docelową mają analitycy dla ACDVF?

6 domów maklerskich wydało roczne ceny docelowe akcji Air Canada. Ich prognozy wynoszą od 53,00 USD do 53,00 USD. Średnio oczekują, że cena akcji Air Canada w przyszłym roku osiągnie 53,00 USD. Sugeruje to możliwy wzrost o 42,0% w stosunku do obecnej ceny akcji. Zobacz docelowe ceny dla analityków dla Air Canada.

Jakie są zalecenia analityków konsensusowych dla Air Canada?

6 analityków z Wall Street wydało w ostatnim roku oceny „kup”, „wstrzymaj” i „sprzedaj” dla Air Canada. Obecnie dostępnych jest 6 rekomendacji kupna akcji, co skutkuje rekomendacją konsensusu „Kup”. Zobacz oceny analityków dla Air Canada.

Czy Air Canada otrzymuje pozytywne wiadomości?

Nagłówki wiadomości o akcjach ACDVF stały się w tym tygodniu wyjątkowo negatywne, donosi InfoTrie Sentiment Analysis. Firma badawcza ocenia nastroje dotyczące wiadomości, monitorując w czasie rzeczywistym ponad sześć tysięcy źródeł blogów i wiadomości. Firma plasuje się w rankingu firm w skali od ujemnej piątej do dodatniej piątki, przy czym wyniki najbliższe pięciu są najbardziej korzystne. Air Canada uzyskała ocenę medialną na poziomie -5,0 w skali InfoTrie. Przekazali także artykuły informacyjne o firmie o wartości 10,0 na 10, co wskazuje, że najnowsze wiadomości mają bardzo duży wpływ na cenę akcji spółki w najbliższym czasie. Zobacz historie dla Air Canada.

Kim są niektórzy z głównych konkurentów Air Canada?

Niektóre firmy powiązane z Air Canada to Delta Air Lines (DAL), Southwest Airlines (LUV), United Continental (UAL), Ryanair (RYAAY), Azul (AZUL), American Airlines Group (AAL), Deutsche Lufthansa (DLAKY) , Alaska Air Group (ALK), China Southern Airlines (ZNH), China Eastern Airlines Corp. Ltd. ADR klasa H (CEA), LATAM Airlines Group (LTM), INTL CONS AIRL / S (ICAGY), easyJet (EJTTF), JetBlue Airways (JBLU) i CATHAY PAC AIRW / S (CPCAY).

Jakie inne akcje posiadają akcjonariusze Air Canada?

Na podstawie zagregowanych informacji z list kontrolnych My MarketBeat, niektóre firmy, które posiadają inni inwestorzy Air Canada, obejmują Air Canada (AC), Lundin Mining (LUN), Lam Research (LRCX), Viavi Solutions (VIAV), Bombardier, Inc. Klasa B (BBD) .B), NVIDIA (NVDA), Crescent Point Energy (CPG), Southwest Airlines (LUV), Magna International (MGA) i Valero Energy (VLO).

Kim są kluczowi dyrektorzy Air Canada?

Zespół zarządzający Air Canada składa się z następujących osób:

  • Pan Calin Rovinescu L.L.B., LLL, LLB, CEO, Pres & Non Independent Independent Director (Wiek 63)
  • Pan Michael Stewart Rousseau, Zastępca CEO i CFO (Wiek 61)
  • Pan David J. Shapiro, Starszy wiceprezes ds. Międzynarodowych i regulacyjnych oraz dyrektor ds. Prawnych
  • Pani Lucie Guillemette, Exec. Wiceprezes i dyrektor ds. Handlowych
  • Pan Craig Landry, Exec. Wiceprezes ds. Operacyjnych

Jak kupić akcje Air Canada?

Akcje ACDVF można nabyć za pośrednictwem dowolnego internetowego rachunku maklerskiego. Popularne maklerskie sklepy internetowe z dostępem do giełdy amerykańskiej obejmują usługi maklerskie Vanguard, TD Ameritrade, E * TRADE, Robinhood, Fidelity i Charles Schwab.

Jaka jest dziś cena akcji Air Canada?

Jedną akcję ACDVF można obecnie kupić za około 37,32 USD.

Jak duża jest firma Air Canada?

Jaka jest oficjalna strona internetowa Air Canada?

Jak mogę się skontaktować z Air Canada?

Adres pocztowy Air Canada to 7373 Cote-Vertu Blvd. West, Saint-Laurent A8, H4S 1Z3. Z firmą można skontaktować się telefonicznie pod numerem 514-422-5000 lub pocztą elektroniczną pod adresem (chroniony pocztą e-mail)

Ocena społeczności MarketBeat dla Air Canada (OTCMKTS ACDVF)

Oceny społeczności MarketBeat to ankiety na temat tego, co myślą członkowie naszej społeczności o Air Canada i innych akcjach. Wybierz „Lepsze wyniki”, jeśli uważasz, że ACDVF osiągnie lepsze wyniki niż S&P 500 w dłuższej perspektywie. Jeśli uważasz, że ACDVF w dłuższej perspektywie nie osiągnie lepszych wyników niż S&P 500, wybierz opcję „Słabsze wyniki”. Możesz głosować raz na trzydzieści dni.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *