Xone Phone : Koncerty wakacyjne i inne atrakcje w Greenwich

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Opublikowany


Aby zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami i działaniami w Greenwich, przejdź do rekordu. Aby uwzględnić wydarzenie, prześlij opis, datę, godzinę, cenę i dane kontaktowe. Zdjęcia są mile widziane. Napisz do nas e-mail o swoich najnowszych wydarzeniach na [email protected]


Zimowe antyki Podgląd i pokaz

Zimowy pokaz antyków w Greenwich powróci w tym tygodniu do Eastern Greenwich Civic Center. Charlotte Barnes, Pamela Frisoli z Trovare Home i Patrick Mele wezmą udział w pokazie sponsorowanym przez Towarzystwo Historyczne Greenwich, w którym udział weźmie ponad 30 wystawców. Winter Antiques Show będzie czynny od 10 rano do 18 wieczorem. sobota i od 11:00 do 17:00 niedziela. Aby uzyskać ogólne bilety wstępu (15 USD za sztukę) i więcej informacji, odwiedź www.barnstar.com.Świąteczna herbata i butik

Kościół Społeczności Kobiet Żywej Nadziei w Old Greenwich organizuje coroczną świąteczną herbatę i butik w godzinach od 11.00 do 14.00. sobota na 38 West End Avenue. To popularne wydarzenie odbywa się w kościele, który otwiera drzwi dla społeczności na wczesne świąteczne zakupy i ciepłą społeczność. Kupujący cieszą się bezpłatną herbatą, kawą, herbacianymi kanapkami i domowymi świątecznymi ciasteczkami podczas słuchania muzyki na żywo na pianinie. Butik oferuje różnorodne wyjątkowe upominki, w tym świąteczne dekoracje i dekoracje domowe, ozdoby, zastawy stołowe, poduszki igłowe, szaliki, biżuterię, białe papierowe żarówki, prezenty dla gospodyni, prezenty dla nauczycieli i pończochy, żeby wymienić tylko kilka. Mają też popularny stół z jedzeniem dla smakoszy wypełniony zapiekankami, quiches, ciastami, ciastami, dżemami, piklami i innymi wyrobami członków kościoła. Wszystkie wpływy zostaną przekazane na misje w kościele, społeczności i na świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.facebook.com/events/154489558498212/ lub zadzwoń na 203-637-3669.


Festiwal Wigilijny

Cos Cob świętuje ten sezon corocznym festiwalem Winters Eve od 14 do 18. sobota za Cos Cob Firehouse przy 200 E. Putnam Ave. Ochotniczy Patrol Pożarny Cob Cos będzie kierował trasą wzdłuż Sinawoy Road, dzięki czemu Święty Mikołaj, z pomocą Straży Pożarnej Cos Cob, będzie mógł jeździć zabytkowym wozem strażackim. Chóry z North Mianus School i Cos Cob School wykonają kolędy, a Cos Cob Library będzie gospodarzem tworzenia kart i muzyki. Rozgrzej się z gorącym kakao podczas pisania listów do Świętego Mikołaja z Make-A-Wish i przynieś nieopakowaną zabawkę, aby przekazać darowiznę na Toys-for-Tots. Będzie coś dla całej rodziny z malowaniem twarzy, grami i ceremonią zapalania drzew. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.facebook.com/wintersevefestival.Pierwsze światło

Większa część Sound Beach Avenue zostanie zamieniona w deptak dla pieszych, z drogą zamkniętą dla pojazdów od Station Way do minionego ronda w pobliżu Old Greenwich School, na tegoroczne First Light. Wydarzenie potrwa od 17:00 do 20:00 sobota w dzielnicy biznesowej Old Greenwich. Odwiedzający mogą wędrować po okolicy, odwiedzać lokalne firmy, cieszyć się świąteczną atmosferą, jeździć powozem i brać udział w występach muzycznych na żywo. First Light jest organizowane przez Old Greenwich Merchants Association. Przewiduje się udział blisko 30 sklepów. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.ogmerchants.com/.


Oświetlenie drzewka Byram

Biblioteka Byrama Shuberta organizuje coroczne oświetlenie drzew i otwarty dom sobota. Wszyscy są zaproszeni do wzięcia udziału w dwugodzinnym wydarzeniu, które rozpocznie się o godzinie 16.00 wspólnym śpiewem wokół drzewa. Oświetlenie drzewa odbędzie się o 16:15, a następnie otwarty dom rozpocznie się w pomieszczeniu. Muzykę zapewni Bob Leinbach, a dzieci będą mogły zająć się rzemiosłem, czekając na przybycie gościa, który przyniesie świąteczny nastrój. Dodatkowo świąteczny bufet potluck – z ulubionymi przez rodzinę członkami społeczności – zostanie rozłożony na dole. W recepcji biblioteki znajduje się arkusz rejestracyjny, w którym mieszkańcy mogą powiedzieć, co przyniosą. Wydarzenie organizowane jest przez Friends of Byram Shubert Library. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń 203-531-0426 lub odwiedź www.greenwichlibrary.org/byram-shubert/.


Mark Twain i Prezydenci

Szczere obserwacje Marka Twaina na temat kultury amerykańskiej w epoce złocenia często są dzisiaj prawdziwe. Korupcja, tożsamość narodowa, siła wielkiego biznesu i globalna rola Ameryki były tak samo kwestionowane jak teraz. Jego zabawne, wnikliwe spostrzeżenia na temat prezydentów jego czasów z łatwością odnoszą się do współczesnej prezydentury. W tym wydarzeniu od 13:00 do 15:00 sobota w Galerii Flinn w Greenwich Library usłysz od Mallory Howard, asystentki kuratora Domu i Muzeum Marka Twaina oraz Jasona Scappaticciego. Przedstawią stymulującą prezentację na temat najważniejszego obserwatora polityki narodu. Prezentacja będzie dotyczyć aktualnych, bieżących wydarzeń dla naszej społeczności, z uwzględnieniem wpływu historii.


Albanian Film plus Meet and Greet

Albańskie Centrum Młodzieży będzie gościć wielokrotnie nagradzany film „Growing up FAT & Albanian”, a następnie spotkanie i powitanie z obsadą i twórczynią filmową Elzą Zagredą od 10 rano do południa sobota w Bow Tie Criterion Cinemas w Greenwich Plaza, 2 Railroad Ave. Zabierz swoje dzieci, dziadków i przyjaciół, aby cieszyć się tą komedią. Miejsca siedzące są ograniczone. Przekąski i napoje wliczone w cenę wstępu. Bilety kosztują 20 USD z góry, 25 USD przy drzwiach. Bezpłatny wstęp dla studentów zapisanych do AYC. Aby uzyskać bilety i informacje, odwiedź www.eventbrite.com/e/growing-up-fat-and-albanian-film-plus-meet-and-greet-tickets-81390175205.


Świąteczna ekstrawagancja

Dołącz do Alliance Francaise of Greenwich i The Greenwich Arts Council, aby spędzić wieczór w towarzystwie specjalnych świątecznych smakołyków sobota podczas słuchania, śpiewania i pamiętania wyjątkowych chwil, które łączą nas w okresie wakacyjnym. To wyjątkowe doznanie sensoryczne powstaje we współpracy z Pamelą Kuhn i Chórem Aniołów. Spotkanie i powitanie rozpoczyna się o 18:00, a koncert i śpiew razem od 18:30 do 19:30 w Greenwich Arts Council, 299 Greenwich Ave. Bilety dla członków GAC i Alliance wynoszą 20 USD, a dla osób niebędących członkami – 25 USD. Aby kupić bilety, zadzwoń na 203.862.6750 lub odwiedź www.greenwichartscouncil.org/Holiday-Extravaganza.


Sprzedaż drzew i wieńców

Pierwszy kościół kongregacyjny w Old Greenwich organizuje coroczną wyprzedaż drzew i wieńców. Popularna wyprzedaż potrwa od 9:00 do 18:00 sobota i od 11:00 do 17:00 niedziela. Odbędzie się w godzinach od 9:00 do 18:00 14 grudnia, jeśli to konieczne. Sprzedaż odbędzie się na trawniku przed kościołem przy 108 Sound Beach Ave., naprzeciwko Binney Park. Wpływy ponownie zostaną przeznaczone na lokalne organizacje charytatywne.


Koncerty Towarzystwa Chóralnego

Stowarzyszenie chóralne w Greenwich organizuje coroczne koncerty wakacyjne, z tegorocznym tematem „Świąteczna gobelin” o godz. 16.00. sobota oraz o 14:30 i 17:00 niedziela. w Christ Church Greenwich. Podczas koncertów odbędzie się festiwal muzyki chóralnej Haendla i Ruttera, piosenka Ladino z okazji Chanuki oraz „Gobelin narodzin świętych” Stephena Magera. Bilety kosztują 45 USD i 38 USD, ze specjalnymi cenami dla studentów. Bilety można zamówić online na stronie www.GreenwichChoralSociety.org lub dzwoniąc pod numer 203-622-5136. (Sprzedaż grupowa jest dostępna przez telefon).


Świąteczny spacer

Tradycja Greenwich powraca, gdy jedenasty doroczny weekendowy weekend w Greenwich odbywa się w godzinach 10: 00–18: 00. sobota i od południa do 17 po południu niedziela. To wydarzenie, które obejmuje zakupy, restauracje i zabawę, odbywa się w Greenwich, Byram, Glenville, Cos Cob i Riverside. Ponad 125 sprzedawców detalicznych, restauracji i lokalnych firm przerywa obchody sezonu świątecznego, oferując wyprzedaże, promocje, napoje i świąteczną atmosferę. Najważniejsze z nich to Boże Narodzenie w First United Methodist Church w Greenwich z żywymi owcami i osłem, kolędami i namiotem gościnnym z gorącą czekoladą i ciastkami; występy na żywo i świąteczne karaoke w namiocie Holiday Music Entertainment; bezpłatne przejażdżki bryczką; Noc tradycyjnej muzyki świątecznej w pierwszym kościele prezbiteriańskim w Greenwich o 16:30 8 grudnia; profesjonalna demonstracja rzeźby lodowej Autor: Apple Ice na parkingu Rady Edukacji; Strefa dla dzieci z zabawnymi zajęciami; i pisanie listów do Świętego Mikołaja i skrzynek pocztowych Świętego Mikołaja w wielu sklepach i restauracjach. Zostanie utworzona ciężarówka z jedzeniem Backcountry Bar & Grill, ciężarówka z żywnością Lobster Craft i ciężarówka z trzema świnkami. Pełna lista wydarzeń, lokalizacji i godzin znajduje się na stronie www.Greenwichreindeerfestival.com. Rodzice mogą skorzystać z oferty „Drop and Shop” Greenwich YMCA dla rodziców, aby pracownicy YMCA zajęli swoje dzieci zajęciami rozrywkowymi, podczas gdy rodzice robią zakupy na wakacje. Aby oddać ten sezon wakacyjny, wielu kupców wystawi materiały i skrzynki darowizn na wsparcie lokalnych organizacji non-profit.


Wakacyjne rodzinne wesołe miasteczko YWCA

W trzecim roku YWCA Greenwich będzie gospodarzem Holiday Fun Fair w swoim domu przy 259 E. Putnam Ave. na sobota aby uczcić wszystkie tradycje wakacyjne, które mają miejsce w ciągu miesiąca. Świąteczne zakupy potrwają od 9:00 do 16:00 a rodzinna zabawa będzie od południa do 15:00 Odbędzie się muzyka, gry, sztuka i rzemiosło, malowanie twarzy, gimnastyka, gorąca czekolada i ciasteczka, spotkanie z Mikołajem i jego Elfami oraz inne niespodzianki. Będzie 14 sprzedawców, których oferta będzie się wahać od biżuterii delikatnej i kostiumowej, akcesoriów damskich, odzieży dziecięcej i Tupperware na sprzedaż. Rodzice mogą również znaleźć informacje na temat rejestracji na zimowe i wiosenne programy YWCA Greenwich. Darmowe i otwarte dla publiczności.


Jednoosobowy pokaz sztuki

Greenwich Art Society zaprezentuje „Glaser and the Grid”, indywidualną wystawę Scotta Glasera z osobistej kolekcji artysty z sobota do 3 stycznia w galerii przy 299 Greenwich Ave., drugie piętro. System siatki jest wspólnym wątkiem w pracach Glasera, od pejzaży miejskich tworzonych z męskiej tkaniny garniturowej, mozaik portretowych wykonanych całkowicie z bandaży podobnych do Bandid Aid, rysunków neo-pointillistycznych, obrazów fotorealistycznych lub dzieł mieszanych. Recepcja artysty odbędzie się w godzinach 18–21. 12 grudnia. Obrazy będą oglądać od 10 rano do 16 po południu Od wtorku do piątku i południa do 16:00 Soboty Wszystkie prace można kupić, kontaktując się ze społeczeństwem Greenwich Art pod numerem 203-629-1533 lub pod adresem [email protected] Aby uzyskać informacje, odwiedź www.greenwichartsociety.org.


Autorzy bestsellerów prowadzą dyskusję

Biblioteka Greenwich będzie gościć dwóch bestsellerów, Sarę Shepard i Wendy Walker, w ramach AuthorsLive o 15:30. niedziela w bibliotece Flinn Gallery. Uczestnicy będą się toczyć ożywioną dyskusję, gdy dwaj przyjaciele omawiają nową powieść Sheparda o sabotażu i intrygach, zwrotach akcji, zatytułowaną „Reputacja”. Shepard jest autorem popularnej serii „Pretty Little Liars” dla młodych dorosłych. W swojej ekscytującej nowej powieści dla dorosłych „Reputacja” kobiety z ciasnego miasteczka uniwersyteckiego dowiadują się poprzez plotki, skandal i zdradę, kim naprawdę są ich mężowie i sąsiedzi. Walker jest lokalnym autorem „All is Not Forgotten”, „The Night Before” i „Emma in the Night”. Książki będą dostępne do kupienia i podpisania za pośrednictwem książek Diane. Otwarty dla wszystkich bez żadnych opłat. Drzwi otworzą się o 15.00 Aby uzyskać informacje, odwiedź www.greenwichlibrary.org/authorslive lub zadzwoń na 203-622-6536.


Otwarcie „Perpetual Motion”

C. Parker Gallery prezentuje wystawę „Perpetual Motion” niedziela w galerii przy 409 Greenwich Ave. Wielowymiarowy i wybitny współczesny artysta Rick Garcia, który stworzył dzieła sztuki dla niektórych najbardziej widocznych organizacji, wydarzeń i przyczyn, organizuje swój pierwszy solowy pokaz od prawie dekady. Jego osiągnięcia obejmują różne media i tematy, od rock and rolla po zagrożone gatunki; obejmujący fotografię, surrealistyczne renderingi na płótnie i gitarach, a nawet rzeźbę ośmiornicy z włókna szklanego o powierzchni 1800 stóp kwadratowych. Został trzykrotnie oficjalnie wybrany do nagrody Grammy. Wystawa obejmuje obrazy akrylowe na płótnie, druk 3D w postaci soczewek, sitodruk i malowane gitary. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.cparkergallery.com lub zadzwoń 203-253-0934.


Wystawa pędzla

Muzeum Bruce'a oferuje bezpłatny wstęp dla wszystkich odwiedzających do 31 stycznia, podczas gdy główne przestrzenie galerii są odnowione. „Współcześni artyści / tradycyjne formy: chiński pędzel” można oglądać w galerii wykładów Bantle przez niedziela. Prezentuje amerykański debiut 15 dzieł współczesnego chińskiego pędzla podarowanego miastu Greenwich w ramach amerykańsko-chińskiej wymiany sztuki i kultury w 2019 roku. W fazie remontu Galeria Stałej Nauki pozostanie otwarta, wraz z Galerią Wykładów Bantle, Warsztatem Edukacyjnym i Sklepem Muzealnym. Galerie zostaną ponownie otwarte 1 lutego wraz z instalacją ważnych nowych wystaw sztuki i nauki. Odwiedź BruceMuseum.org, aby uzyskać więcej informacji.


Wycieczki po galerii rodzinnej

The Bruce Museum, 1 Museum Drive, gospodarz Family Gallery Tours od 11:30 do 12:15 na Niedziele. Wycieczki są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat. Bezpłatnie z regularnym wstępem i nie jest wymagana rejestracja. Odwiedź brucemuseum.org, aby uzyskać więcej informacji.


Sztuka wyzwolenia w klasycznych Atenach

Koło do badań ceramiki w Connecticut zaprezentuje „The Art of Libation in Classical Athens” z Milette Gaifman, profesorem nadzwyczajnym greckiej sztuki i archeologii na Uniwersytecie Yale. W swoim wykładzie o 13:15 9 grudnia w Muzeum Bruce'a Gaifman zbada obrazy libacji w sztuce greckiej piątego wieku p.n.e. Goście są mile widziani: czek 25 USD lub płatność gotówką przy drzwiach.


Duplikaty gier brydżowych

Cotygodniowe otwarte duplikaty gry brydżowe odbywają się o 12:15 Poniedziałki na Greenwich YWCA. Gry są sankcjonowane przez American Contract Bridge League, z nagrodami Masterpoint dla najlepszych finalistów. Opłata za kartę do gry w jednej sesji wynosi 12 USD. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stevem Beckerem pod numerem 203-637-8927.


Opcje operacji odchudzania

Jeśli masz 60 funtów lub więcej i masz nadwagę i obawiasz się rozwoju schorzeń związanych z otyłością, takich jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, bezdech senny i refluks żołądkowy, możesz być kandydatem do operacji odchudzania. Podczas bezpłatnego seminarium edukacyjnego od 17:00 do 18:00 9 grudnia w szpitalu w Greenwich chirurdzy omówią kryteria niezbędne do zakwalifikowania się do zabiegu, zalety i wady każdej procedury, długoterminowe korzyści zdrowotne oraz porady i wsparcie pooperacyjne dostępne od zespołu bariatrycznego szpitala. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Hyde. Aby się zarejestrować, zadzwoń pod numer 888-305-9253 lub odwiedź stronę www.greenwichhospital.org/events.


Mesjasz Haendla

First Congregational Church of Greenwich zaprezentuje 43. doroczne wykonanie pierwszej części Mesjasza Haendla, części świątecznej i zakończy się refrenem Alleluja o godz. 16.00. 14 grudnia. Chórowi pierwszego festiwalu kościelnego towarzyszyć będzie pierwsza kościelna orkiestra kameralna. Podczas gdy udział społeczności jest najważniejszy, występ zakotwiczą profesjonalni soliści, w tym sopran Rise Renea Harman, mezzo sopran Sarah Bleasdale, tenor Daniel Young i bas Constantine Novotny. Każdy, kto chce dołączyć do chóru festiwalowego, jest zaproszony na jedną próbę w godzinach od 19:30 do 21:00. 9 grudnia w Domu Spotkań. Od 19:30 do 21:00 odbywa się także próba wieczorowa z orkiestrą. 11 grudnia. Depozyt zwrotny wynosi 20 $. Nie ma przesłuchań; wszyscy są mile widziani. Śpiewacy zainteresowani dołączeniem do chóru festiwalowego powinni przyjść na próbę 9 grudnia lub skontaktować się z Craig Symons pod adresem [email protected] Przedstawienie jest otwarte dla publiczności i otrzyma darmową ofertę z sugerowaną darowizną w wysokości 20 USD.


Przesłuchania do „Matilda”

Gracze St. Catherine przeprowadzą przesłuchania do produkcji „Matilda The Musical” w 2020 r. Odbędą się przesłuchania otwarte 9 grudnia i 10 grudnia w Lucey Parish Hall kościoła przy 4 Riverside Ave. Role są dostępne dla wszystkich grup wiekowych – musi mieć co najmniej 9 lat. Oddzwonienia, w razie potrzeby, będą 11 grudnia. Młodzież powinna przybyć o 19.00; licealiści i dorośli powinni przybyć o 20:30 Przyjdź z przygotowaną piosenką i nuty w kluczu dla akompaniatora. Przesłuchanie tańca grupowego odbędzie się każdego wieczoru; noś odpowiednie buty. Ponadto przynieś listę konfliktów prób i daty produkcji od stycznia do połowy marca. Próby trwają od 2 stycznia do 27 lutego, od poniedziałku do czwartku wieczorem i niektóre niedzielne popołudnia. (Nie wszyscy członkowie obsady są wezwani do każdej próby, a czasy różnią się w zależności od roli.) Daty produkcji to 28 lutego, 29 lutego, 1 marca, 6 marca, 7 marca i 8 marca, z kurtyną w piątki o 20:00, w soboty o 7 wieczorem i niedziele o 14.00 Aby uzyskać więcej informacji na temat ról, produkcji lub wolontariatu, odwiedź stronę: www.stcath.org lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]


Opcje płodności

Dr Nora Miller, endokrynolog reprodukcyjny, będzie rozmawiać o „Płodności 101: opcje budowania rodziny” w Long Ridge Medical Center, 260 Long Ridge Road, Stamford od 17:30 do 18:30. 10 grudnia. Rodziny są tworzone na wiele różnych sposobów. Dowiedz się o opcjach, nowych podejściach do poprawy płodności oraz o tym, jak możesz osiągnąć cel, jakim jest bycie rodzicem. Aby się zarejestrować, zadzwoń pod numer 888-305-9253 lub odwiedź stronę greenwichhospital.org/events. Wolny.


Bruce Beginnings

Bruce Beginnings to program dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat z osobą dorosłą o godzinie 11:00 i 13:00. na Wtorki w Muzeum Bruce'a. Przeglądaj kolekcje muzealne i wystawy poprzez książki z obrazkami i zajęcia praktyczne. Program odbywa się w dzień bezpłatnego wstępu do muzeum, a ilość miejsca jest ograniczona. Po przybyciu sprawdź punkt obsługi gości. Tematy zmieniają się co tydzień. Odwiedź brucemuseum.org, aby uzyskać więcej informacji.


Most idealnie grzeczny

Grupa Perfectly Polite Bridge oferuje gry w Duplicate Bridge na Greenwich YMCA Środy od 9:45 do południa w przypadku zrelaksowanego duplikatu i od 12:45 do 14:45 dla zrelaksowanego duplikatu mostu / konwencji. Koszt wynosi 10 USD dla członków i 12 USD dla osób niebędących członkami. Nie potrzebujesz partnera do gry. Tylko gracze opłaceni z góry mają zagwarantowane miejsce. Istnieje również gra / klasa dla początkujących z relaksującą grą i dyskusją od 15 do 17. Miejsca siedzące są ograniczone. Jeśli nie ma Cię na liście e-mail, zadzwoń do Franka Crockera pod numer 203-524-8032, aby się zarejestrować.


Prelegenci w Stowarzyszeniu Mężczyzn na emeryturze

Stowarzyszenie emerytów mężczyzn z Greenwich oferuje bezpłatny program każdego środa w Pierwszym Kościele Prezbiteriańskim, 1 W. Putnam Ave., który jest otwarty dla publiczności; nie wymaga rezerwacji. Przerwa społeczna rozpoczyna się o 10:40, a następnie prelegent o 11 rano. Aby uzyskać informacje, odwiedź www.greenwichrma.org lub skontaktuj się z [email protected] Przyszli prelegenci to Page Knox, wykładowca na Met and Columbia University, na temat „Leonardo at the Louvre” 11 grudnia; a Pam Kuhn & The Angel Choir wystąpią na RMA Family Holiday Celebration 18 grudnia. Żadne spotkania nie odbędą się 25 grudnia i 1 stycznia.


Napęd krwi

Ratusz w Greenwich będzie gościł jazdę krwią od 11:30 do 16:30. 11 grudnia na 101 Field Point Road. Amerykański Czerwony Krzyż zachęca kwalifikujących się dawców, aby stali się ratunkiem dla potrzebujących pacjentów w tym sezonie wakacyjnym, umawiając się na oddanie krwi lub płytek krwi. Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, odwiedź RedCrossBlood.org lub zadzwoń pod numer 1-800-RED CROSS (1-800-733-2767).


Kupuj i pomagaj CCI

Powrót do 40 Mercantile nadal wspiera agencję usług społecznych Greenwich Community Centers Inc., kontynuując promocję w sklepie do 11 grudnia. Kiedy odwiedzający sklep wspominają CCI podczas dokonywania zakupu, 10 procent płatności zostanie przekazane organizacji usług społecznych. Powrót do 40 Mercantile, przy 264 Sound Beach Ave., sprzedaje prezenty świąteczne w tym sezonie.


Dawanie prezentów potrzebującym dzieciom

Każdego roku Neighbor to Neighbor rozdaje dzieciom klienta radość i prezenty podczas wakacji. Pudełka na datki są ustawiane w siedzibie Junior League of Greenwich, Funky Monkey Toys and Books, 86 Greenwich Ave. i Neighbor to Neighbor, aby przyjmować nowe nieopakowane zabawki, które będą rozdawane noworodkom przez 16-latków. Funky Monkey oferuje listę życzeń dla dzieci, za pomocą których kupujący mogą dokonywać wyborów 11 grudnia.


Z Waszyngtonu do Lincoln

Biblioteka Greenwich i Yale Alumni Association of Greenwich zaprezentują Akhila Reeda Amara, znakomitego profesora prawa i nauk politycznych na Uniwersytecie Yale oraz wielokrotnie nagradzanego autora, który będzie mówił o „Prezydencji od Waszyngtonu do Lincolna”. W tym przemówieniu 7 do 20:30 11 grudnia w galerii Flinn w bibliotece Greenwich Library Amar odbędzie podróż przez prezydencję amerykańską w Ameryce sprzed wojny secesyjnej. Drzwi otworzą się o 18:30 Prezydent YAAG Cristina Vittoria wygłosi krótkie wprowadzenie o godz. 19.00, a rozmowa potrwa 45 minut, a następnie pytania i odpowiedzi oraz poczęstunek. Wymagana jest rejestracja za pomocą kalendarza online Biblioteki na GreenwichLibrary.org. Wykład będzie transmitowany na żywo strumieniowo do przestrzeni przepełnionej bezpośrednio poza Galerią Flinn. To wydarzenie jest otwarte dla wszystkich bezpłatnie, dzięki wkładowi członków YAAG i wsparciu Rady Powierniczej Biblioteki Greenwich.


Spróbuj Tai Chi

Tai Chi to relaksujące ćwiczenie, które może rozluźnić stawy, poprawić równowagę i uczyć ruchów z gracją. Zabawa i brak klas ciśnienia odbywają się o 8 rano Środy i o 9 rano czwartki w audytorium w First Congregational Church Auditorium na Sound Beach Avenue w Old Greenwich, naprzeciwko Binney Park. Koszt to 10 USD za godzinę sesji. Przybysze mile widziane. Aby uzyskać informacje, zadzwoń do Joe pod numer 203-504-4678.


Bruce Beginnings Jr.

Ten program w Muzeum Bruce'a zapewnia przyjemne i angażujące doświadczenie muzealne dla małych dzieci w wieku od 10 do 24 miesięcy oraz ich opiekunów poprzez praktyczną zabawę i eksplorację. Sesje Bruce Beginnings Jr. inspirowane są kolekcjami i eksponatami muzeum. Odbywa się od 9:45 do 10:45 w drugi czwartek każdego miesiąca, następnym razem
12 grudnia. Ten program jest bezpłatny, ale wstęp jest ograniczony. Po przybyciu sprawdź punkt obsługi gości.


Muzyka Światowa

Biblioteka w Greenwich zaprasza miejscową piosenkarkę Anitrę Brooks na koncert dla dzieci w godzinach 15: 45–16: 30 13 grudnia w pokoju dziecięcym. Anitra śpiewa w pięciu różnych językach i uczy publiczność refrenów, aby mogli razem z nią śpiewać fragmenty piosenek. Większość piosenek grana jest na jej ukulele, a wolontariusze grają z nią na perkusji. Ten koncert jest skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, ale mile widziane są starsze dzieci i dorośli.


Boże Narodzenie w Paryżu

Chór i zespół festiwalowy św. Katarzyny ze Sieny pod dyrekcją Liyi Petrides zaprezentują koncert zatytułowany „Boże Narodzenie w Paryżu” o godz. 20:00. 13 grudnia w kościele przy 4 Riverside Ave. W programie znajdą się świąteczne oratorium Camille Saint-Saëns i francuskie kolędy, z solistami, kwartetem smyczkowym, organami, harfą i zespołem fletowym GHS. Bilety – 10 USD za osobę dorosłą i bezpłatne dla dzieci w wieku 17 lat i młodszych – są teraz dostępne do kupienia na plebanii i w przedsionku kościoła po wszystkich weekendowych mszach lub rezerwacji przez e-mail [email protected] Deserowe przyjęcie dla wszystkich odbędzie się po koncercie w Lucey Parish Hall.


Odbiór kołdry

Biblioteka Cos Cob prezentuje piękne dzieło quilterów Common Threads na ich półroczny pokaz 14 grudnia. Pokój wspólny i wieżyczka ozdobione są ich dziełami, a także będą wisiały na naszych krokwiach. Odwiedzający bibliotekę są zaproszeni do wyświetlenia wyświetlacza.


Ciekawe szafki na wystawie

Ostatnia wystawa w Muzeum Bruce'a będzie prezentować miażdżące węże morskie statki, gigantycznych 7-metrowych gigantów, zmumifikowane Porsche i menażerię innych osobliwości, które z pewnością wzbudzą zainteresowanie każdego zwiedzającego zainteresowanego skrzyżowaniem sztuki i nauki. Otworzy się ekran o nazwie „Collecting Reimagined: A 2D Curiosity Cabinet” 14 grudnia i będzie można oglądać w galerii Bantle Lecture Gallery do 24 marca. Wystawę kuratorował H.S. Miller, muzeum Zvi Grunberg Resident Fellow na lata 2019-20. Miller omówi także historie niektórych ciekawszych przedmiotów wystawy w wykładzie „Tales from the Cabinet” w godzinach 10:30 – 11:30. 12 lutego. Wstęp do Muzeum Bruce'a jest bezpłatny do 31 stycznia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź brucemuseum.org.


Sing-a-Long Music Time

W bibliotece w Greenwich odbędzie się Sing-a-Long Music Time z Tomem Weberiem od 10:30 do 11:15 14 grudnia z tyłu pokoju dziecięcego. Występy Toma pełne są interaktywnego ruchu, rekwizytów, śpiewu, tańca i mnóstwa energicznej zabawy! Jego repertuar obejmuje zarówno oryginalne piosenki, jak i tradycyjne ulubione. Muzyka Toma ma na celu zachęcenie dzieci do ruchu, śpiewu, poczucia pewności siebie i dobrej zabawy.


Medytacja lecznicza

Zarejestrowana pielęgniarka Roberta Brown z medycyny integracyjnej wygłosi wykład na temat „Self Care: Sound Healing Meditation” w Noble Conference Centre w Greenwich Hospital od 18 do 19:30. 16 grudnia. Poznaj uważne praktyki samoopieki, aby całkowicie uspokoić umysł, uspokoić układ nerwowy i przywrócić ciało. Przeżyj relaksującą medytację z przewodnikiem w towarzystwie uzdrawiających dźwięków tybetańskich mis śpiewających. Ubierz się wygodnie; przynieś matę do jogi, jeśli to możliwe. Krzesła zostaną zapewnione. Aby się zarejestrować, zadzwoń pod numer 888-305-9253 lub odwiedź stronę greenwichhospital.org/events. Wolny.


Czas pogadać

Odbywająca się seria konwersacji dla uczących się języka angielskiego pod tytułem „Czas na rozmowę: seria konwersacyjna dla uczących się języka angielskiego” odbędzie się w godzinach 18:30 – 20:00. 17 grudnia w pokoju wspólnoty Biblioteki Byrama Shuberta. Przyjdź, aby poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, dowiedzieć się więcej o amerykańskiej kulturze i poczuć się bardziej komfortowo w społeczności. Rozmowy peer-to-peer dają możliwość ćwiczenia swobodnego języka w mniej formalnym środowisku niż w klasie. Wolontariusze ułatwiają rozmowy na codzienne tematy, takie jak wizyty u lekarzy, zakupy spożywcze oraz znalezienie mieszkania lub pracy. Ta seria jest otwarta dla wszystkich dorosłych. Witamy początkujących. Ponieważ biblioteka będzie zamknięta, wejście będzie na dole w sali programowej.


Poznaj Świętego Mikołaja i jego renifery

Święty Mikołaj i jego żywe renifery – Dasher, Dancer i Prancer – wrócili na 11. doroczny festiwal reniferów Greenwich i wioskę Świętego Mikołaja w Sam Bridge Nursery & Greenhouses, 437 North St., w tym sezonie wakacyjnym. Tradycja miasta trwa 24 grudnia. Odwiedzający mogą zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem, spotkać się z reniferem i cieszyć się Wioską Świętego Mikołaja, przejażdżkami pociągiem i karuzelą na „Biegunie Północnym na North Street”. Parking jest bezpłatny. Godziny na zdjęcia ze Świętym Mikołajem od południa do 18:00 dni powszednie i od 9:00 do 18:00 Soboty. Zamknięte w niedziele. Renifer odejdzie 22 grudnia, ale Święty Mikołaj pozostanie na zdjęciach Wigilię od 9 rano do 3 po południu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.Greenwichreindeerfestival.com.


Wakacyjna wystawa i wyprzedaż

Towarzystwo artystyczne Old Greenwich zorganizuje świąteczny pokaz i sprzedaż w 2019 roku w Gertrude White Gallery na YWCA w Greenwich, poprzez 27 grudnia. W tym świątecznym show zaprezentowane zostaną dzieła sztuki autorstwa artystów członkowskich ASOG. Wszystkie dzieła, w różnych mediach, będą dostępne do zakupu. YWCA znajduje się przy 259 E. Putnam Ave. W godzinach pracy galerii zadzwoń pod numer 203-869-6501.


Pokaz sztuki w Byram Shubert

Biblioteka Byrama Shuberta jest gospodarzem wystawy prac dwóch artystów – fotografa Brenta Keetinga i malarza Marialiisy Pettengi – w programie „Liryczne krajobrazy i odważne abstrakcje” poprzez 28 grudnia. Recepcja artystów odbędzie się w godzinach 15-17. 14 grudnia w pokoju wspólnym. Poczęstunek będzie obsługiwany i sponsorowany przez Friends of Byram Shubert Library.


One Day to Resume

W bibliotece w Greenwich odbędą się interaktywne warsztaty od 9:30 do 14:30. 6 stycznia aby pomóc seniorom szkół średnich i studentom w wieku od 18 do 23 lat w rozpoczęciu poszukiwania pracy lub stażu. Warsztaty zatytułowane „Od szkoły do ​​kariery” będą koncentrować się na pomocy uczniom w zdobyciu niezbędnych umiejętności, których potrzebują, aby postawić stopę w drzwiach. Uczestnicy odejdą z życiorysem roboczym, stroną na LinkedIn, profesjonalnym strzałem w głowę, wskazówkami, jak się ubrać (a czego nie nosić) podczas rozmowy kwalifikacyjnej, oraz umiejętnościami pracy w sieci, z których mogą korzystać na studiach i poza nimi. Pakiet rejestracyjny z informacją o tym, w co się ubrać i co zabrać, aby przygotować CV, zostanie wysłany do wszystkich, którzy zarejestrują się wcześniej. Uczestnicy wezmą udział w losowaniu, aby wygrać bony upominkowe dla Amazon i Garden Catering. Program ten odbędzie się w Galerii Flinn i jest współfinansowany przez Greenwich Alliance for Education i Greenwich Library. Wymagana jest rejestracja na GreenwichLibrary.org.


„An American Story”

Greenwich Historical Society przy 47 Strickland Road, Cos Cob, prezentuje wystawę poświęconą imigrantom pod tytułem „An American Story: Finding Home in Fairfield County” poprzez 6 stycznia. Wystawa zawiera historie piasku i odporności imigrantów i uchodźców, w tym 12, którzy znaleźli dom w Greenwich. Historie oświetlone na tej wystawie docierają na cały świat z pięciu kontynentów, rzucając światło na sposoby, w jakie uchodźcy i osoby ubiegające się o azyl znajdują nadzieję i wytrwają w obliczu wyzwań związanych z tworzeniem nowego życia w hrabstwie Fairfield. Jest prezentowany we współpracy z Connecticut Institute for Refugees and Immigrants. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę greenwichhistory.org.


Greenwich Symphony Orchestra

Greenwich Symphony Orchestra będzie koncertować w dniu 11 stycznia i 12 stycznia wystąpi Verdi, uwertura do La Battaglia di Legnano; Schumann, Koncert fortepianowy z Benjaminem Hochmanem na fortepianie; i Korngold, Symphony, op. 40, z Benjaminem Hochmanem na fortepianie. Koncerty trwają 22 lutego i 23 lutego wystąpi Beethoven, III Symfonia (Eroica); and Beethoven, Piano Concerto No. 5 (Emperor), with John O’Conor on piano. The concerts on April 18 i April 19 will feature Hindemith, Concert Music for Strings and Brass; Herbert, Concerto No. 2 for Cello, with Daniel Miller on cello; and Berlioz, Symphonie Fantastique. Concerts are at the Greenwich High School Performing Arts Center, 10 Hillside Road, at 8 p.m. on Saturdays and 4 p.m. on Sundays. Tickets are $40 per person, $10 for students. For more information, call 203-869-2664 or visit www.greenwichsymphony.org.


Flinn Gallery reopens

The Flinn Gallery at the Greenwich Library has reopened after being closed for several months while construction was going on outside its walls. The exhibit, “In Plain Sight, Library Art Collection,” is made up of works that belong to the library’s permanent collection and will be on display through Jan. 30. Many pieces on display have been hanging in various locations, often behind closed doors. Barbara Richards is the curator and sleuth who has gathered and arranged this collection. The gallery’s hours are 1 to 5 p.m. Sundays, 10 a.m. to 5 p.m. Tuesdays, Wednesdays and Fridays; 10 a.m. to 8 p.m. Thursdays; 10 a.m. to 5 p.m. Saturdays. Closed Mondays. Visit flinngallery.com or call 203.622.7947 for more information.


League of Women Voters to honor leaders

For its 100th Anniversary Gala, the League of Women Voters of Connecticut will honor Indra K. Nooyi, a Greenwich resident and former chairman and CEO of PepsiCo, and Juanita T. James, president and CEO of the Fairfield County Community Foundation. Nooyi will receive the Outstanding Woman in Business award and James will be recognized with the Outstanding Woman in Philanthropy award. The gala will take place Feb. 22 at the Italian Center in Stamford. For more information, visit www.lwvct.org.


SLS golf tourney

The St. Lawrence Society will hold its 29th annual Charity Golf Tournament on May 11. Enjoy a perfect day of golf, food and fun. Get your foursomes together and join the fun. Cost is $175 for everything: the luncheon, cart, golf, cocktail hour and dinner. For cocktails and dinner only, it’s $100. Starts at 11:30 a.m. at E. Gaynor Brennan Golf Course, with a 12:45 p.m. shotgun start, scramble format. Golf is followed by cocktail hour, antipasti and a prime rib dinner back at the Club. To RSVP, visit www.stlawrencesociety.com/events or call 203-618-9036.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *