Drone XPro : Filipiński wynalazca zabiera latający samochód na udany lot testowy w domowym samochodzie dronowym

:

[osadzenie] https://www.youtube.com/watch?v=j9mCPq665DE [/ embed]

W duchu inżynierów lotniczych i pionierów na całym świecie wynalazca na Filipinach powiedział, że jego domowy latający samochód zakończył swój pierwszy udany lot testowy po sześciu latach rozwoju.

Kyxz Mendoza z Quezon City powiedział, że jego „Ultralight Aircraft” osiągnął wysokość 25 stóp podczas lotu testowego, który został nagrany na wideo i pokazany powyżej.

Powiedział, że lot testowy przyszedł po sześciu latach pracy nad jego wynalazkiem.

„Mieliśmy złą pogodę, więc minęło trochę czasu po naszym terminie, zanim w końcu mogliśmy pokazać to naszym obserwatorom. Ale po dwóch miesiącach tuningu, oto jest. Mam nadzieję, że wszyscy pozytywnie zareagują na ten pojazd. To był dla nas tylko sen pięć lat temu – powiedział Mendoza.

Wynalazca powiedział, że szuka inwestorów, aby mógł masowo produkować pojazdy. „To pojazd typu latającego samochodu, który do latania wykorzystuje technologię dronów lub technologię wielokopterową. To jest jak dron – powiedział. „Chciałem, żeby to był samochód sportowy, może latające Lamborghini. Projekt był procesem prób i błędów. Niektóre materiały uległy spaleniu podczas użytkowania. Inne materiały nie działały ”.

Przestrzeń dla dronów i samochodów zyskała ostatnio sporo trakcji z dużymi producentami samochodów, takimi jak Porsche, które opracowują samochód dronów. Ehang od wielu lat pracuje nad dronem pasażerskim z modelem drona 184.

Inni producenci, zarówno duzi, jak i mali, również pracują nad dronami pasażerskimi.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *