Xone Phone : BT Group (NYSE: BT) kontra Liberty Sirius XM Group Seria C (NYSE: LSXMK) Analiza finansowa

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

BT Group (NYSE: BT) i Liberty Sirius XM Group Series C (NASDAQ: LSXMK) to spółki użyteczności publicznej, ale która z nich jest lepszą inwestycją? Porównamy te dwie firmy na podstawie siły ich instytucjonalnej własności, dywidend, rekomendacji analityków, rentowności, ryzyka, zysków i wyceny.

Zalecenia analityka

To jest podsumowanie ostatnich ocen dla BT Group i Liberty Sirius XM Group Series C, dostarczone przez MarketBeat.com.

Sprzedaj oceny Trzymaj oceny Kup oceny Mocne oceny kupna Wynik oceny
Grupa BT 3) 2) 3) 0 2,00
Liberty Sirius XM Group Series C 0 0 1 0 3,00

Liberty Sirius XM Group Series C ma konsensusową cenę docelową wynoszącą 61,00 USD, co sugeruje potencjalny wzrost o 28,07%.

Informacje poufne i własność instytucjonalna

1,1% akcji Grupy BT należy do inwestorów instytucjonalnych. Dla porównania, 80,5% akcji serii C Liberty Sirius XM należy do inwestorów instytucjonalnych. Silna własność instytucjonalna wskazuje, że zarządzający dużymi pieniędzmi, fundusze hedgingowe i fundusze uważają, że akcje osiągną w dłuższej perspektywie lepsze wyniki na rynku.

Ryzyko i zmienność

Grupa BT ma współczynnik beta 0,74, co sugeruje, że jej kurs akcji jest o 26% mniej zmienny niż S&P 500. Dla porównania, Liberty Sirius XM Group Seria C ma współczynnik beta 1,22, co sugeruje, że jej kurs akcji jest o 22% bardziej zmienny niż S&P 500

Wycena i zarobki

Ta tabela porównuje najwyższe przychody, zysk na akcję (EPS) i wycenę BT Group i Liberty Sirius XM Group Series C.

Przychód brutto Cena / stosunek sprzedaży Dochód netto Zysk na akcję Stosunek ceny do zarobków
Grupa BT 27,71 mld USD 0,00 2,83 miliarda USD 1,27 USD Nie dotyczy
Liberty Sirius XM Group Series C 5,77 mld USD 1.68 408,93 mln USD 2,01 USD 23,70

Grupa BT ma wyższe przychody i zyski niż seria Liberty Sirius XM Group C. Grupa BT handluje po niższym stosunku ceny do zysków niż seria Liberty Sirius XM Group C, co wskazuje, że obecnie jest ona bardziej przystępna z obu akcji.

Rentowność

Ta tabela porównuje marże netto, zwrot z kapitału własnego i zwrot z aktywów Grupy BT i Liberty Sirius XM Group serii C.

Marże netto Zwrotu z kapitału Zwrot z aktywów
Grupa BT Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy
Liberty Sirius XM Group Series C Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy

Podsumowanie

Liberty Sirius XM Group Seria C pokonuje BT Group na 5 z 8 czynników w porównaniu do dwóch akcji.

Profil firmy BT Group

BT Group plc świadczy usługi komunikacyjne na całym świecie. Segment konsumencki sprzedaje telefony, elektroniczne nianie i przedłużacze Wi-Fi za pośrednictwem sklepów detalicznych, sklepu internetowego BT i witryny internetowej BT.com; i oferuje usługi telefonii domowej, szerokopasmowej miedzi i światłowodu, telewizji i usług mobilnych w różnych pakietach. Segment EE firmy oferuje usługi sieci komórkowej 2G, 3G i 4G; usługi szerokopasmowego, stacjonarnego głosu i telewizji; oraz plany abonamentowe i przedpłacone oraz sieć służb ratunkowych. Segment ten sprzedaje również telefony komórkowe 4G, tablety, podłączone urządzenia i mobilne urządzenia szerokopasmowe różnych producentów. Segment biznesu i sektora publicznego zapewnia usługi telefonii stacjonarnej, mobilności, światłowodów i łączności oraz sieciowe usługi IT dla sprzedawców detalicznych, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora publicznego, opieki zdrowotnej, sportu, budownictwa, finansów i edukacji. Segment globalnych usług firmy oferuje komunikację biznesową i usługi ICT obejmujące BT Connect, BT Security, BT One, BT Contact, BT Compute, BT Advise i BT dla rynków finansowych. Ten segment obsługuje około 5500 klientów w 180 krajach. Segment sprzedaży hurtowej i przedsięwzięć umożliwia dostawcom usług komunikacyjnych i innym organizacjom świadczenie usług telefonii stacjonarnej lub komórkowej. Jego przedsięwzięcia świadczą usługi masowego rynku, takie jak zapytania o numery telefonów i automaty telefoniczne; oraz usługi dla przedsiębiorstw obejmujące BT Fleet i BT Redcare. Segment ten obejmuje również usługi szerokopasmowe i Ethernet, głos, komunikację hostowaną, mobilnego operatora wirtualnej sieci, rozwiązania zarządzane, maszynę do maszyny, roaming i usługi medialne. Segment Openreach firmy zajmuje się świadczeniem usług przez lokalną sieć dostępową; oraz instalacja i konserwacja światłowodowych i miedzianych sieci komunikacyjnych łączących domy i firmy. Firma była wcześniej znana jako Newgate Telecommunications Limited i zmieniła nazwę na BT Group plc we wrześniu 2001 r. BT Group plc została zarejestrowana w 2001 r., A jej główna siedziba znajduje się w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Liberty Sirius XM Group Series C. Profil firmy

Grupa Liberty SiriusXM, poprzez swoją spółkę zależną, Sirius XM Holdings Inc., transmituje muzykę, sport, rozrywkę, komedię, rozmowy, wiadomości, ruch drogowy i kanały pogodowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Firma świadczy również usługi informacyjno-rozrywkowe; oraz usługi przesyłania strumieniowego za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne i domowe oraz inny sprzęt elektroniczny powszechnego użytku, a także online. Ponadto oferuje usługi związane z pojazdami; i Travel Link, pakiet usług danych, które obejmują graficzną pogodę, ceny paliw, harmonogramy i wyniki sportowe oraz listy filmów. Ponadto firma zajmuje się bezpośrednią sprzedażą radia satelitarnego i akcesoriów. Dystrybuuje swoje radia satelitarne za pośrednictwem producentów samochodów, a także poprzez sprzedawców detalicznych i stronę internetową; i świadczy usługi satelitarnego radia klientom wynajmujących samochody. Na dzień 31 grudnia 2018 r. Miała około 34 milionów subskrybentów. Siedziba firmy znajduje się w Englewood w Kolorado. Grupa Liberty SiriusXM jest spółką zależną Liberty Media Corporation.Otrzymuj wiadomości i oceny dla BT Group codziennie – Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać zwięzłe codzienne podsumowanie najnowszych wiadomości i ocen analityków dla BT Group i powiązanych firm z DARMOWYM codziennym biuletynem MarketBeat.com.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *