Xone Phone : GAO twierdzi, że GSA zaniża wysokość wydatków na nieruchomości federalne

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Aby posłuchać Federalnego Newscastu na telefonie lub urządzeniu mobilnym, zasubskrybuj PodcastOne lub Apple Podcasts. Najlepsze wrażenia dźwiękowe na komputerze można znaleźć w przeglądarce Chrome, Firefox lub Safari.

 • Śledząc dane w celu zmniejszenia śladu rządowego na rynku nieruchomości, Administracja Usług Ogólnych oraz Biuro Zarządzania i Budżetu zaniżają dane o kosztach stóp kwadratowych dla budynków będących własnością agencji i wynajmowanych. Rządowy Urząd ds. Odpowiedzialności stwierdził, że agencje wykluczyły ponad 271 mln USD kosztów budowy rocznie, między rokiem fiskalnym 2015 a 2018. GAO zaleca współpracę GSA z OMB w celu wykorzystania informacji o rzeczywistych kosztach do obliczenia średniego kosztu na metr kwadratowy powierzchni zarządzanej przez GSA. (Biuro Odpowiedzialności Rządu)
 • Pracownicy federalni uzyskaliby dostęp do 12 tygodni płatnego urlopu rodzicielskiego od października 2020 r., Gdyby Kongres uchwalił tegoroczny projekt upoważnienia do obrony. Płatny urlop rodzicielski jest odrębny od nieodpłatnego urlopu rodzinnego i medycznego, jaki mają obecnie pracownicy. Płatnego urlopu rodzicielskiego nie można kumulować ani przenosić z roku na rok. Pracownicy muszą zgodzić się na spędzenie co najmniej 12 dodatkowych tygodni w pracy w swoich agencjach po urlopie. (Federalna sieć informacyjna)
 • Grupy pracowników i ustawodawcy nazywają umowę o płatnym urlopie rodzicielskim „historyczną” i „zmieniającą życie” dla federalnej siły roboczej. Przewodnicząca Komisji Nadzoru i Reformy Domu Carolyn Maloney (D-N.Y.) Wraz z innymi Demokratami z parlamentu twierdzi, że nowa zasiłek powinien przygotować grunt pod dalsze świadczenia rodzinne i świadczenia z tytułu urlopu medycznego w całym kraju. (Federalna sieć informacyjna)
 • Ostateczna wersja projektu upoważnienia do obrony na 2020 r. Zawiera ponad 50 przepisów dotyczących sprywatyzowanych przez wojsko kwestii mieszkaniowych. Projekt ustawy tworzy kartę praw najemcy, która chroni członków serwisu przed działaniami odwetowymi, zapewnia im dostęp do elektronicznego portalu serwisowego i daje im możliwość rozwiązywania sporów. Ustawa daje także Departamentowi Obrony więcej możliwości karania firm, które nie utrzymują domów na wysokim poziomie. Członkowie służby wojskowej w całym kraju zgłaszali farby ołowiowe, myszy, pleśń i inne niesprzyjające warunki życia w sprywatyzowanych domach. (Federalna sieć informacyjna)
 • Kongres umieszcza więcej informacji na tablicy DoD CIO poprzez ustawę o autoryzacji obrony. Główny informator DoD będzie miał znacznie bardziej pracowity rok 2020, ponieważ prawodawcy dodali nowe i stare obowiązki do swojej tablicy. W ustawie o zezwoleniach na obronę narodową w roku budżetowym 2020, przyjętej w poniedziałek, Kongres oddaje nadzór biura CIO nad systemami biznesowymi DoD. Prawodawcy zdjęli tę odpowiedzialność w 2018 r. Ponadto w nowym ustawodawstwie Kongres wymaga, aby główny inspektor danych zgłaszał się bezpośrednio do CIO. NDAA wymaga również od CIO DoD, aby poinformował komisje parlamentarne i senackie do 3 lutego o swoich planach optymalizacji procesów informatycznych i rozwoju budżetu cybernetycznego.
 • Kongres ingeruje w plan Departamentu Obrony dotyczący reformy systemu przenoszenia rodzin wojskowych. U.S. Transportation Command chce zawrzeć jedną zarządzaną umowę o świadczenie usług, aby nadzorować wszystkie ruchy towarów wojskowych w gospodarstwie domowym, a nie kontrakty z przeprowadzkami pojedynczo. Ale po udanym lobbingu w branży ruchomej Kongres dodał przepis do tegorocznej ustawy o zezwoleniach na obronę, który przynajmniej opóźniłby zmiany. Wymaga od firmy TRANSCOM dostarczenia analizy uzasadnienia biznesowego dla globalnej umowy dotyczącej towarów gospodarstwa domowego (GHC) i opóźnienia udzielenia zamówienia do następnego kwietnia. Dostawcy złożyli oferty w zeszłym miesiącu.
 • Senatorowie Ron Wyden (D-Ore.) I Bernie Sanders (D-Vt.) Domagają się większej odpowiedzialności od Pentagonu po tym, jak niedawno zakończył swój drugi audyt. Chcą, aby Departament Obrony mniej koncentrował się na oczywistych problemach, a zamiast tego dążył do zmniejszenia liczby istotnych słabości, które mają większy wpływ na ogólne zarządzanie finansami DoD. DoD stwierdził 25 istotnych uchybień w swoim ostatnim audycie. (Sen Ron Wyden)
 • Pentagon przyznał Leidos 10-letni kontrakt o wartości 6,5 miliarda dolarów na wsparcie sieci szkieletowej. Leidos był jednym z trzech oferentów w kolejnej fazie zamówienia Global Solutions Management-Operations. Kontraktem zarządzała Agencja Systemów Informacji Obronnej. Jest to również obecny dostawca obecnego kontraktu GSM-O, zarządzanego przez Agencję Systemów Obrony. (Departament Obrony)
 • Oczekuje się, że przesłuchania w sprawie weteranów wirtualnych będą dostępne w całym kraju w przyszłym roku. Departament Spraw Weteranów twierdzi, że zdolność ta opiera się na popularnej aplikacji telezdrowia VA Video Connect. VA rozpoczął testowanie wirtualnych przesłuchań latem. Do tej pory Izba Odwoławcza przeprowadziła 155 udanych przesłuchań wirtualnych. Sekretarz VA Robert Wilkie powiedział, że nowa funkcja pozwoli weteranom, którzy w innym przypadku musieliby odwołać spotkania przesłuchań, wziąć udział i podjąć decyzję. (Departament Spraw Weteranów)
 • Dwustronne kierownictwo Komisji ds. Modernizacji Domu chce wprowadzić w życie prawie 30 swoich zaleceń. Ustawa „Przenoszenie naszej demokracji i działań kongresowych w kierunku modernizacji” przywróciłaby Biuro Oceny Technologii i usprawniła funkcje kadrowe Izby. Ustawa poprawiłaby również orientację i możliwości ciągłego uczenia się członków i ich personelu. Po głosowaniu na parlamencie… komitet będzie współpracować z komitetem administracji Izby w celu wdrożenia tych zaleceń. (Komitet Modernizacji Domu)
 • GSA zaczyna przygotowywać wykonawcę i inne systemy zewnętrzne do przejścia do nowego unikalnego identyfikatora dla kontrahentów do grudnia 2020 r. Agencja wydała dwa nowe interfejsy programowania aplikacji lub interfejsy API, aby umożliwić systemom łatwiejszy interfejs i pobieranie danych z wersji beta dot sam dot gov Przed końcem grudnia GSA wyda również plan testów i wyda zaktualizowane specyfikacje techniczne dla tych systemów zewnętrznych. (Administracja usług ogólnych)
 • Oczekuje się, że prezydent Trump wyznaczy szóstego członka na członka Rady Gubernatorów Poczty. Wybór Trumpa, William Zollars, zasiada w zarządzie Cerner, a wcześniej pracował jako prezes i dyrektor generalny firmy transportowej i logistycznej YRC Freight. Rada osiągnęła kworum po raz pierwszy od prawie pięciu lat… kiedy Senat potwierdził tego lata trzech nowych członków. Rada wybierze nowego generała postmaster po tym, jak obecna szefowa agencji, Megan Brennan, przejdzie na emeryturę w styczniu. (biały Dom)
 • Dwie agencje w powietrzu wyznaczyły nowych ludzi na kluczowe stanowiska. W Federalnej Komisji Łączności Francisco Salguero jest nowym dyrektorem ds. Informacji. Salguero był zastępcą dyrektora ds. Informatycznych w dziale rolnictwa. Wcześniej pracował w wykonawcy SAIC. W NASA Robert Pearce zostaje nowym administratorem zastępczym w Dyrekcji Misji Badawczej Aeronautyki, tracąc aktorstwo przed tytułem. 30-letni pracownik NASA, Pearce będzie nadzorował projekty, takie jak nowe koncepcje pojazdów powietrznych i badania operacji lotniczych.

Prawa autorskie © 2019 Federal News Network. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ta strona nie jest przeznaczona dla użytkowników z Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *