Drone XPro : iOS 13.2: Użytkownicy iPhone'a są źli, ponieważ nowa aktualizacja zawiera dziwne błędy wpływające na aplikacje

:

Według różnych użytkowników nowa aktualizacja iPhone'a zabija aplikacje i spowalnia telefony ludzkie.

Najnowsze pobieranie – znane jako iOS 13.2 – przyniosło całą gamę ulepszeń, w tym nowe emoji i funkcję aparatu głębokiej fuzji, którą Apple wprowadziło, gdy ujawniło iPhone'a 11 we wrześniu.

Ale zmieniło także sposób, w jaki telefon obsługuje aplikacje działające w tle, mówi wiele osób, które z niego korzystały. Ta zmiana spowodowała, że ​​telefon działa wolniej, a niektóre operacje są trudniejsze.

Gdy użytkownik zamyka aplikację na iPhonie, nie zamyka się całkowicie: zamiast tego jest trzymany w pamięci w tle, dzięki czemu może wrócić do życia po ponownym otwarciu i nie musi zaczynać całkowicie od nowa. Jednak po pewnym czasie telefon całkowicie wyłączy aplikację, aby zapewnić wystarczającą ilość pamięci.

Nowa aktualizacja zmieniła ilość czasu potrzebną do tego, co oznacza, że ​​aplikacje zamykają się zbyt agresywnie i budzą się w razie potrzeby dłużej.

Może to sprawić, że codzienne zadania – takie jak krótkie odejście od oglądania lub czytania – będą znacznie bardziej skomplikowane, a czasem niemożliwe, narzekają użytkownicy. Jeśli dana osoba ogląda film na YouTube, ale zatrzymuje się, aby na przykład odwiedzić inną aplikację, teraz bardziej prawdopodobne jest, że oryginalny film zostanie utracony.

Użytkownicy twierdzą, że wpływa to również na wydajność aplikacji w tle. Może to oznaczać, że pobieranie się nie powiedzie lub dźwięk zostanie utracony.

Wydaje się, że zmiana dotyczy wszystkich urządzeń z systemem iOS, nawet jeśli są one najnowszymi urządzeniami iPhone 11 lub iPad Pro.

Problemy zostały zgłoszone na forach Apple i na wielu różnych portalach społecznościowych, takich jak Reddit.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *