Xone Phone : Analiza krytyczna: Zaawansowana usługa informacyjna PCL (OTCMKTS: AVIFY) a grupa BT (OTCMKTS: BT)

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Zaawansowana usługa informacyjna PCL (OTCMKTS: AVIFY) i BT Group (NYSE: BT) to zarówno duże firmy komputerowe, jak i technologiczne, ale która z nich jest lepszą inwestycją? Porównamy obie spółki na podstawie siły ich dywidend, rekomendacji analityków, wyceny, rentowności, własności instytucjonalnej, ryzyka i zysków.

Zmienność i ryzyko

Advanced Info Service PCL ma współczynnik beta 0,35, co sugeruje, że jego kurs akcji jest o 65% mniej zmienny niż S&P 500. Dla porównania, BT Group ma współczynnik beta 0,74, co sugeruje, że jego kurs akcji jest o 26% mniej zmienny niż S&P 500.

Informacje poufne i własność instytucjonalna

1,1% akcji Grupy BT należy do inwestorów instytucjonalnych. Silna własność instytucjonalna wskazuje, że zarządzający dużymi pieniędzmi, fundusze hedgingowe i fundusze uważają, że akcje są gotowe do długoterminowego wzrostu.

Dywidendy

Zaawansowana usługa informacyjna PCL wypłaca roczną dywidendę w wysokości 0,20 USD na akcję, a jej stopa dywidendy wynosi 2,9%. BT Group wypłaca roczną dywidendę w wysokości 1,29 USD na akcję. Grupa BT wypłaca 101,6% swoich zysków w formie dywidendy, co sugeruje, że może nie mieć wystarczających dochodów, aby pokryć wypłatę dywidendy w przyszłości.

Zarobki i wycena

Ta tabela porównuje przychody brutto, zysk na akcję i wycenę Advanced Info Service PCL i BT Group.

Przychód brutto Cena / stosunek sprzedaży Dochód netto Zysk na akcję Stosunek ceny do zarobków
Zaawansowana usługa informacyjna PCL 5,26 miliarda USD 3,87 920,15 mln USD Nie dotyczy Nie dotyczy
Grupa BT 27,71 mld USD 0,00 2,83 miliarda USD 1,27 USD Nie dotyczy

Grupa BT ma wyższe przychody i zyski niż Advanced Info Service PCL.

Zalecenia analityka

Jest to zestawienie obecnych ocen dla Advanced Info Service PCL i BT Group, dostarczonych przez MarketBeat.

Sprzedaj oceny Trzymaj oceny Kup oceny Mocne oceny kupna Wynik oceny
Zaawansowana usługa informacyjna PCL 0 0 1 0 3,00
Grupa BT 3) 2) 3) 0 2,00

Rentowność

W tej tabeli porównano marże netto, zwrot z kapitału własnego i zwrot z aktywów Grupy Advanced Info Service PCL i BT Group.

Marże netto Zwrotu z kapitału Zwrot z aktywów
Zaawansowana usługa informacyjna PCL 16,96% 52,58% 10,03%
Grupa BT Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy

Podsumowanie

Zaawansowana usługa informacyjna PCL bije BT Group na 7 z 12 czynników w porównaniu do dwóch akcji.

Informacje o zaawansowanej usłudze informacyjnej PCL

Advanced Info Service Public Company Limited działa jako firma sieci telefonii komórkowej głównie w Tajlandii. Firma działa w trzech segmentach: usługi telefonii komórkowej, sprzedaż telefonów komórkowych i sprzętu oraz usługi sieci danych i szerokopasmowego Internetu. Bierze udział w działaniu komórkowych sieci telefonicznych na częstotliwości 900 MHz; oraz w częstotliwościach 2,1 GHz i 1800 MHz. Firma importuje i dystrybuuje również telefony i akcesoria, a także dystrybuuje karty płatnicze; i świadczy usługi online w zakresie transmisji danych za pośrednictwem stacjonarnych linii telefonicznych i światłowodów, a także usługi płatności elektronicznych. Ponadto świadczy międzynarodowe usługi telefoniczne, sieć nadawczą i usługi nadawania telewizyjnego dla różnych kanałów, a także usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego. Ponadto firma oferuje usługi informatyczne, agregowanie treści oraz usługi outsourcingu rozliczeń i windykacji; usługi call center; oraz usługi wynajmu gruntów i budynków, a także powiązane urządzenia. Ponadto zapewnia internetowe centrum danych oraz internetowe i satelitarne usługi łącza nadawczego do komunikacji; i dystrybuuje sprzęt internetowy; publikuje biznesowe książki telefoniczne i reklamę; oferuje treści mobilne; i świadczy usługi reklamowe online. Advanced Info Service Public Company Limited została założona w 1989 roku i ma siedzibę w Bangkoku w Tajlandii.

O Grupie BT

BT Group plc świadczy usługi komunikacyjne na całym świecie. Segment konsumencki sprzedaje telefony, elektroniczne nianie i przedłużacze Wi-Fi za pośrednictwem sklepów detalicznych, sklepu internetowego BT i witryny internetowej BT.com; i oferuje usługi telefonii domowej, szerokopasmowej miedzi i światłowodu, telewizji i usług mobilnych w różnych pakietach. Segment EE firmy oferuje usługi sieci komórkowej 2G, 3G i 4G; usługi szerokopasmowego, stacjonarnego głosu i telewizji; oraz plany przedpłacone i przedpłacone oraz sieć służb ratunkowych. Segment ten sprzedaje również telefony komórkowe 4G, tablety, podłączone urządzenia i mobilne urządzenia szerokopasmowe różnych producentów. Segment biznesu i sektora publicznego zapewnia usługi telefonii stacjonarnej, mobilności, światłowodów i łączności oraz sieciowe usługi IT dla sprzedawców detalicznych, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora publicznego, opieki zdrowotnej, sportu, budownictwa, finansów i edukacji. Segment globalnych usług firmy oferuje komunikację biznesową i usługi ICT obejmujące BT Connect, BT Security, BT One, BT Contact, BT Compute, BT Advise i BT dla rynków finansowych. Ten segment obsługuje około 5500 klientów w 180 krajach. Segment sprzedaży hurtowej i przedsięwzięć umożliwia dostawcom usług komunikacyjnych i innym organizacjom świadczenie usług telefonii stacjonarnej lub komórkowej. Jego przedsięwzięcia świadczą usługi masowego rynku, takie jak zapytania o numery telefonów i automaty telefoniczne; oraz usługi dla przedsiębiorstw obejmujące BT Fleet i BT Redcare. Segment ten obejmuje również usługi szerokopasmowe i Ethernet, głosowe, hostowaną komunikację, operatora wirtualnej sieci mobilnej, rozwiązania zarządzane, maszynę do maszyny, roaming i usługi medialne. Segment Openreach firmy zajmuje się świadczeniem usług przez lokalną sieć dostępową; oraz instalacja i konserwacja światłowodowych i miedzianych sieci komunikacyjnych łączących domy i firmy. Firma była wcześniej znana jako Newgate Telecommunications Limited i zmieniła nazwę na BT Group plc we wrześniu 2001 r. BT Group plc została zarejestrowana w 2001 r., A jej główna siedziba znajduje się w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Otrzymuj wiadomości i oceny dla Advanced Info Service PCL Codziennie – Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać zwięzłe codzienne podsumowanie najnowszych wiadomości i ocen analityków dla Advanced Info Service PCL i powiązanych firm z DARMOWYM codziennym biuletynem MarketBeat.com.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *