Drone XPro : Nowy Mavic Mini firmy DJI to idealny dron dla każdego

:

DJI

Mavic Mini jest gotowy do startu.
Zdjęcie: DJI

DJI wypuściło dziś rano swój najmniejszy i najlżejszy dron na świecie i może to być najładniejszy dron w historii.

Mavic Mini jest tak lekki, że jest jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszych) dronów masowych, które nie muszą być rejestrowane w FAA. Nie daj się zwieść jego niewielkim rozmiarom. Ten mały dron może uchwycić poważne filmy i jest tak tani, że nie zaszkodzi Twojemu bankowi.

Jeśli zastanawiasz się nad pierwszym dronem, ten jest właśnie dla Ciebie:

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=hS_OjalEpZI (/ embed)

Wyceniony za jedyne 399 USD, Mavic Mini zawiera ten sam czujnik aparatu z matrycą 1 / 2,3 cala, który znajduje się w Mavic Air. Może nagrywać filmy 2,7K przy 30 klatkach na sekundę i 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Cały ten film jest nagrywany bardzo płynnie za pomocą 3-osiowego gimbala. Może także robić zdjęcia w rozdzielczości 12 MP, jeśli to twoja sprawa.

Korpus Mavic Mini jest bardzo podobny do Mavic Air. Wszystkie cztery ramiona składają się, dzięki czemu jest bardzo kompaktowy i przenośny. Żywotność baterii wynosi 30 minut na lot, w zależności od prędkości lotu. Podobnie jak wszystkie inne drony DJI, ma inteligentne tryby robienia zdjęć, dzięki czemu bardzo łatwo można uchwycić oszałamiający materiał.

Jedną z jedynych wad Mavic Mini jest to, że nie ma wielu czujników omijania przeszkód, podobnie jak inne drony DJI, które ułatwiają awarię. Na dole znajdują się czujniki uziemienia, które ułatwiają miękkie lądowanie. To nie będzie rywalizować z DJI Mavic 2 pod względem jakości wideo, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś latającej kamery, nie ma lepszego drona wprowadzającego.

Mavic Mini jest już dostępny. Standardowy pakiet 399 USD zawiera sterownik, jedną baterię i dodatkowy zestaw śmigieł. Po wyrzuceniu pakietów 499 $ Fly More otrzymasz osłony śmigieł do lotu w pomieszczeniu, trzy akumulatory, hub ładujący, walizkę, kontroler i trzy zestawy śmigieł.


Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *