Xone Phone : Kontroler smartfona Razer Junglecat – Geeky Gadgets

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

kontroler smartfona

Dedykowana firma Razer, zajmująca się projektowaniem i produkcją sprzętu do gier, wprowadziła w tym tygodniu swój nowy kontroler Razer Junglecat, który umożliwia zakup w cenie 99 USD. Modułowa budowa Razer Junglecat pozwala na korzystanie z kontrolera na wiele różnych sposobów ze smartfonem.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=VduZ_Ok4I9g (/ embed)

Jeśli lubisz grać w gry z urządzenia przenośnego podobnego do tego na konsoli Nintendo Switch, możesz użyć kontrolera jako podpórki na urządzeniu mobilnym, jak pokazano na powyższym zdjęciu. Możesz też usunąć smartfon i używać kontrolera jako kompletnego gamepada. Kontrolery są ładowane przez USB-C, a pojedyncze ładowanie może zapewnić ponad 100 godzin gry.

Kontroler Razer Junglecat

„Razer Junglecat jest dostarczany z trzema niestandardowymi obudowami, dzięki którym można go przymocować do telefonu, dzięki czemu można podłączyć lewą, prawą lub obie strony kontrolera gier. Zawiera także adapter, który zamienia go w samodzielny kontroler, który łączy się z innymi urządzeniami z Androidem i komputerami z systemem Windows. ”

kontroler smartfona

Funkcje kontrolera Razer Junglecat:

– POŁĄCZENIE NISKIEJ LATENCJI: Ten mobilny kontroler do gier zapewnia natychmiastową reakcję z niezawodnym połączeniem ze smartfonem o niskim opóźnieniu.

– BLUETOOTH LOW ENERGY: Efektywne zużycie energii zapewnia, że ​​nawet jeśli jesteś poza domem, będziesz w stanie przeżyć ponad 100 godzin grania, zanim będzie wymagać naładowania.

– FUNKCJA REGULACJI CZUŁOŚCI: Mapowana za pomocą aplikacji Razer Gamepad, możesz przełączać czułość drążka pomocniczego, która pozwala na bardziej precyzyjne celowanie, gdy zajdzie taka potrzeba – kluczowa dla gier FPS.

Aby uzyskać więcej informacji i opcje zakupu, przejdź do strony Razer, gdzie kontroler jest teraz dostępny do zakupu w cenie 99,99 USD lub 99,99 GBP.

kontroler smartfona

Źródło: Razer

Zakres tematyczny: Wiadomości o gadżetach, Wiadomości o grach, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów technicznych

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *