Xone Phone : Mikroskop smartfona DIPLE oferuje powiększenie 1000x

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Mikroskop DIPLE do smartfona

Firma Smart Micro Optics z siedzibą w Genui we Włoszech stworzyła nowy mikroskop smartfonowy, który można stosować z dowolnym smartfonem lub tabletem, aby uzyskać szczegółowe spojrzenie na otaczający świat. DIPLE jest w stanie zapewnić powiększenie 1000x przy użyciu smartfona lub tabletu jako monitora, oferując naprawdę wyjątkowe wrażenia wizualne.

„Niezależnie od tego, czy używasz go do badań, edukacji, czy po prostu dla zabawy, od obserwacji mikroorganizmów lub komórek po mineralogię i materiałoznawstwo, dzięki DIPLE każdy może uzyskać szczegółowe informacje na temat mikroświata! Konfiguracja zajmuje kilka sekund – wystarczy umieścić aparat w układzie optycznym. Możesz nawet robić zdjęcia i nagrywać filmy w jakości HD!

Aby mieć pewność, że DIPLE jest naprawdę przenośny do eksploracji w podróży, zaprojektowaliśmy go tak, aby łatwo wytrzymywał upadek – nawet z trzeciego piętra budynku (tak, zrobiliśmy test!) Dostępny w wersji z pojedynczymi lub połączonymi soczewkami w zależności od wymagany poziom powiększenia, tak zaawansowany system nigdy nie był używany do mikroskopii na smartfonach. DIPLE zapewnia niespotykaną jakość obrazu dla mikroskopu budżetowego. ”

Funkcje mikroskopu smartfona:

– LEKKI, KOMPAKTOWY I PRZENOŚNY: Cały system DIPLE można zabrać ze sobą wszędzie. Mierzący 17,6 cm długości, 10 cm szerokości i 4 cm wysokości, jest w rzeczywistości mniejszy niż pudełko, w którym był smartfon!
– WYJĄTKOWO MOCNY: Możesz wyraźnie zobaczyć komórki, szczegóły, a nawet bakterie! Dzięki dużej mocy optycznej można cyfrowo powiększyć obraz, aby uzyskać ogólne POWIĘKSZENIE 1000X przed uzyskaniem pikselizacji.
– OBIEKTYWNY OBIEKTYW: W przeciwieństwie do innych produktów, oddzielenie soczewki obiektywu od aparatu telefonicznego zapewnia łatwiejszy sposób znalezienia idealnej odległości ogniskowej, nawet dla próbek DODATKOWYCH (np. Komórek krwi). Oznacza to również, że nie zależy od kształtu telefonu, więc działa ze wszystkimi typami.
– MIKROSKOPIA IMMERSYJNA: Płaskie powierzchnie soczewek powiększających mogą działać po zanurzeniu w przezroczystych cieczach.
– FILTRY: DIPLE można rozszerzyć o filtry dla określonych potrzeb, ponieważ jego konstrukcja wywodzi się z mikroskopów „z korekcją nieskończoności”.
– MODUŁOWY: Oznacza to, że możesz uaktualnić swój system w przyszłości, uzyskać nowe pojedyncze części zamienne lub użyć go do własnych ulepszeń optycznych.
– WYTRZYMAŁOŚĆ: innowacyjna soczewka obiektywu DIPLE jest wykonana z metalu, co oznacza, że ​​soczewka obiektywu może bez problemu spaść z odległości 10 metrów.
– BEZ BEZPIECZNIKÓW: Aby skonfigurować tak prosty i bezproblemowy, jak to możliwe, nie musisz wyjmować obudowy telefonu / tabletu, jak w przypadku innych produktów
– DODATKOWE REGULACJE (PODMIKRON) DOTYCZĄCE ODLEGŁOŚCI Ogniskowej. Specjalnie zaprojektowany system mechaniczny pozwala przesuwać się w kierunku lub z dala od próbki z najwyższą precyzją, zawsze uzyskując idealne ustawienie ostrości.
– ORYGINALNY PROJEKT: opatentowana konstrukcja jest wyjątkowa, nie musisz niczego dodawać ani zaciskać na obudowie telefonu.
– SKRZYNKA NOSZĄCA: to nie tylko pojemnik, ale funkcjonalna część produktu. Jest to wsparcie mechaniczne dla wszystkich komponentów podczas korzystania z produktu.

Źródło: Kickstarter

Zakres tematyczny: Wiadomości o gadżetach, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów technicznych

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *