Xone Phone : Instrukcja Google Stadia wyciekła przed uruchomieniem

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Google Stadia

Za kilka dni 19 listopada 2019 r. Google uruchomi nową usługę przesyłania strumieniowego gier Stadia, która może przesyłać strumieniowo gry wideo AAA do rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, z obsługą wysokiego zakresu dynamiki. Przed jego uruchomieniem wyciekła instrukcja obsługi kontrolera Google Stadia, dzięki czemu możemy zobaczyć, czego możemy oczekiwać od kontrolera, który jest częścią pakietu Google Stadia.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=Pwb6d2wK3Qw (/ embed)

Jak można się spodziewać, większość przycisków Stadia Controller oferuje tradycyjne funkcje i funkcje, jakich można się spodziewać po każdym kontrolerze gier, takim jak PlayStation lub Xbox, i ma dwa analogowe drążki, zderzaki i wyzwalacze, D-Pad i 4 x Action guziki. Jedną z unikalnych cech kontrolera Google Stadia jest to, że wyzwalacze mogą wykryć, jak daleko zostały wciśnięte, oferując użytkownikom wrażliwość na nacisk, aby zwiększyć mechanikę gry i kontrolę. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do oficjalnej strony pomocy Google, klikając poniższy link.

Zanim zaczniesz

 • Aby skonfigurować kontroler Stadia, musisz zainstalować aplikację Stadia na urządzeniu mobilnym.
 • Aby grać w gry na Stadii za pomocą telewizora, potrzebujesz Chromecast Ultra. Upewnij się, że urządzenie Chromecast Ultra jest skonfigurowane i podłączone do sieci Wi-Fi. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy podłączenie Chromecast Ultra do routera Wi-Fi za pośrednictwem przewodowego Ethernetu po zakończeniu konfiguracji.
 • Aby grać w gry na Stadii za pomocą laptopa lub komputera, musisz mieć najnowszą wersję Google Chrome zainstalowaną na komputerze.
 • Bateria kontrolera Stadia musi zostać naładowana.

Podłącz kontroler Stadia do Wi-Fi

Aplikacja Stadia korzysta z dostępu do lokalizacji, Wi-Fi i Bluetooth, aby znaleźć i skonfigurować kontroler. Jeśli którykolwiek z nich zostanie wyłączony na początku konfiguracji, pojawi się monit o włączenie ich podczas procesu konfiguracji.

 1. Aby włączyć kontroler Stadia, przytrzymaj przycisk Stadia przez dwie sekundy, aż zacznie wibrować.
 2. Na urządzeniu mobilnym otwórz aplikację Stadia.
 3. Naciśnij ikonę kontrolera w prawym górnym rogu.
 4. Jeśli pojawi się monit, włącz dostęp do lokalizacji, Wi-Fi i Bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym.
 5. Wybierz kontroler z listy.
 6. Kontroler wibruje, aby upewnić się, że konfigurowany jest właściwy sterownik. Kiedy kontroler zacznie wibrować, dotknij Tak> Kontynuuj

 7. Stuknij Połącz z (nazwa sieci), aby połączyć kontroler z tą samą siecią Wi-Fi, do której podłączony jest telefon.

  1. Jeśli chcesz podłączyć kontroler Stadia do innej sieci, dotknij Wybierz inną sieć.

 8. Wprowadź hasło do Wi-Fi> dotknij Połącz z Wi-Fi> Gotowe

 9. Twój kontroler pobierze i zainstaluje aktualizację. Przed kontynuowaniem nie musisz czekać na zakończenie aktualizacji. Kran DOBRZE.W pobliżuW pobliżu

Źródło: Google

Zakres tematyczny: Wiadomości z gier, Nowości technologiczne, Najważniejsze wiadomości

Najnowsze oferty gadżetów technicznych

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *