Xone Phone : IPhone 11 Pro firmy Apple pokonany przez kamerę wideo o wartości 250 000 USD. Oczywiście

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

W tym momencie powszechnie wiadomo, że aparaty w iPhonie 11 firmy Apple są imponujące. Ale wciąż są małe i przymocowane do telefonu, więc nie jest uczciwie oczekiwać, że będą w stanie konkurować z naprawdę drogimi kamerami wideo. Zwłaszcza, gdy oświetlenie nie jest idealne. I YouTuber Zebra Zone chciał to podkreślić. Tak zrobił.

Aby to zrobić, wziął skromnego iPhone'a 11 Pro i postawił go przed zestawem kamery wideo o wartości 250 000 USD. I tak, wszystko poszło tak, jak można się tego spodziewać.

Kup jeden iPhone 11, a otrzymasz ZA DARMO w Verizon

Jak zauważa PetaPixel (przez Cult of Mac), żadna z tych rzeczy nie jest zaskoczeniem dla YouTuber. I nie jest szczególnie zaniepokojony tym, co potrafi iPhone 11 Pro. Tyle tylko, że choć mówi, że przez większość czasu telefon może być OK, tak nie będzie wszystko czas.

Jego argumentem jest, że iPhone może być w porządku w 80% przypadków – co może być przesadą – ale że to, za co klient płaci, kiedy zatrudnia kamerzystę, to 100% niezawodności, spójności i jakości. Nawet w słabym lub mieszanym oświetleniu. Nawet jeśli jesteś zmuszony strzelać z większej odległości, niż ci się wydaje. Nawet we wszystkich sytuacjach, w których smartfon wciąż jest wyjątkowo krótki.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *