Xone Phone : Kirk Windstein powraca w dół na pokazy 2020

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Kirk Windstein nie chce wracać do Down na rok 2020. Gitarzysta opuścił zespół w 2013 roku, ale podczas rozmowy z Bravewords ujawnił, że będzie częścią składu grupy na rok 2020.

„Rozmawiałem przez telefon z Pepper Keenan prawdopodobnie 20 razy w ciągu ostatnich czterech dni; próbujemy to rozgryźć. Po raz pierwszy od lat rozmawiałem z (wokalistą) Filipem Anselmo; odbyłem miłą 45-minutową rozmowę, tylko nadrabiałem zaległości. Zdecydowanie jestem jego częścią – powiedział Windstein, dodając – Ujmując to w ten sposób, Pepper powiedział mi: „Jeśli Kirk tego nie robi, to nie robię tego”. Powiedział to Philowi ​​i Jimmy (Bower). Powiedziałem Pepperowi, że byliśmy razem dużo, ale bardzo bym to zrobił, a jeśli tego nie zrobisz, nie zrobię tego ”.

2020 to 25-lecie Down's NOLA album, coś, co nie jest stracone na Windsteinie. "To jest NOLA rekord! … Nikt z nas nie staje się młodszy. Chciałbym robić więcej rzeczy, takich jak Psycho Las Vegas. Planowaliśmy tam iz powrotem; to jest problem. Wróciłeś na pełen etat do Crowbar, masz COC z Pepperem, Phil z The Illegals… to trudne, ale mam nadzieję, że uda nam się wcisnąć te kilka programów i sprawić, żeby się stało ”.

Obecnie Down ogłosił trzy występy na europejskich festiwalach w czerwcu. Zagrają w Copenhell w Kopenhadze w Danii, Graspop w Dessel w Belgii i Hellfest w Clisson we Francji.

Windstein dodał dalej: „Jeśli to nie ja, to nie będzie nikogo. Bez cienia wątpliwości rozumiem Phila i Peppera, że ​​nie robią tego beze mnie. Doceniam to! przyjaźń sięga czasów, gdy byliśmy nastolatkami; mamy teraz 50. To sprawia, że ​​czuję się dobrze. Odtąd wszystko, co dzieje się poniżej, bez względu na to, czy jest to pełna trasa, czy jeden koncert, jestem na 99,9 procent pewien, część tego."

Doszedł do wniosku: „Wrócił do tego, co się zaczęło, co jest projektem pobocznym. Szczerze mówiąc – z perspektywy czasu 20/20 – ale jest lepszy jako projekt poboczny. Każdy ma silną osobowość, każdy ma własne zespoły. , trwa pisanie własnych piosenek. Chodzi o to, że chcemy to zrobić. Wszystko, co dzieje się z Downem, niezależnie od tego, czy jest to jeden koncert, czy 100 koncertów, o ile wiem, jestem z powrotem w zespole. ”

Jak wspomniano, Windstein opuścił zespół w 2013 roku, głównie spędzając czas ze swoją główną grupą Crowbar. Bobby Landgraf ostatecznie zajął swoje miejsce w Down, choć w ostatnich latach zespół był raczej cichy. Windstein ma również solowy album w drodze. Dream in Motion należy się 24 stycznia.

66 najlepszych metalowych piosenek 2019 roku

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *