Xone Phone : Kompaktowy przenośny statyw na smartfony IMMO

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Statyw na smartfona

Fotografowie smartfonów szukający sposobu na łatwą stabilizację smartfona za pomocą kija do selfie lub statywu na smartfona. Być może zainteresowany IMMO to kompaktowy statyw na smartfona, który został wypuszczony na Kickstarter w tym tygodniu i jest teraz dostępny z wcześniejszymi przyrzeczeniami dla ptaków już od 34 USD lub około 27 GBP. Obejrzyj film demonstracyjny poniżej, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach i funkcjonalności przenośnego kompaktowego statywu smartfona IMMO, który w razie potrzeby może być również używany jako kij do selfie.

„IMMO to nie tylko kij do selfie, to także jednoosiowy, ręczny stabilizator gimbala. Jest lekki, łatwy w użyciu, przyjazny dla budżetu i współpracuje z większością popularnych smartfonów. Przekształca smartfon w potęgę wideo, eliminując wstrząsy i kołysanie w celu uzyskania ostrzejszych, wyraźniejszych zdjęć i nagrań, bez zwiększania objętości ani dodawania zbędnych funkcji do telefonu. Dzięki składanej konstrukcji można go łatwo złożyć do bardzo małego rozmiaru, który można nosić w kieszeni. ”

„IMMO oferuje stabilizację przechyłu twojego smartfona, nawet jeśli poruszasz się szybko, i bez wibracji, gdy próbujesz transmitować na żywo lub robić zdjęcia lub nagrywać filmy. Silnik rolkowy IMMO poziomuje smartfon poziomo w ciągu milisekund, niezależnie od kierunku, w którym go trzymasz. Profesjonalne ujęcia filmowe nigdy nie były łatwiejsze! ”

Aby uzyskać więcej informacji i pełną listę wszystkich dostępnych opcji dotacji, kliknij poniższy link, aby przejść do oficjalnej strony kampanii finansowania społecznościowego Kickstarter.
Źródło: Kickstarter

Zakres tematyczny: Nowości z aparatu, Nowości z gadżetów

Najnowsze oferty gadżetów technicznych

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *