Xone Phone : Ellie Goulding mówi, że kierowcy, którzy sfilmowali wypadek ciężarówki, działali „instynktownie”

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Piosenkarka Ellie Goulding powiedziała, że ​​świadkowie wypadku między ciężarówką a samochodem, którego widziała kręcącego incydent zamiast próbować pomóc, działali „instynktownie” z powodu mediów społecznościowych.

W zeszłym tygodniu uratowała kierowcę, którego Volkswagen GTi został popchnięty na bok przez jedną z najbardziej ruchliwych dróg w Londynie przez kierowcę Royal Mail, który później twierdził, że nie widział samochodu.

Goulding, który osobiście sprawdził, czy kierowca jest w porządku po zobaczeniu kolizji, powiedział jej 14,4 miliona obserwujących na Instagramie, że była zszokowana, że ​​inni świadkowie zdecydowali się sfilmować incydent i ustnie znęcali się nad kierowcą, zamiast próbować mu pomóc.

Świąteczne centrum kryzysowe "data-title =" Świąteczne centrum kryzysowe "data-copyright-holder =" PA Wire "src =" PA Wire Images / PA Images "data-credit =" Jonathan Brady "data-use-terms =" "srcset = „https://image.assets.pressassociation.io/v2/image/production/d5aa2f4633ea3994adb719bf3447c1e7Y29udGVudHNlYXJjaCwxNTc3MTk0Mjc0/2.49205076.jpg?w=320 320W, https://image.assets.pressassociation.io/v2/image/production/d5aa2f4633ea3994adb719bf3447c1e7Y29udGVudHNlYXJjaCwxNTc3MTk0Mjc0/ 2.49205076.jpg? W = 640 640w, https://image.assets.pressassociation.io/v2/image/production/d5aa2f4633ea3994adb719bf3447c1e7Y29udGVudHNlYXJjaCwxNTc3MTk0Mjc0/jw.jw (maksymalna szerokość: 1000px) 54vw, (maksymalna szerokość: 1071px) 543px, 580px "/>
 
<figcaption>Ellie Goulding podaje kawę gościowi, zgłaszając się w poniedziałek rano do świątecznego centrum kryzysowego w Londynie (Jonathan Brady / PA)</figcaption></figure>
<p><!-- EMBED END Image { id:

W poniedziałek powiedziała agencji prasowej PA: „Myślę, że ludzie instynktownie teraz wyjmują telefony, aby filmować.

„Myślę, że to tylko kultura telefonu komórkowego. Z Instagramem i TikTokiem jest tak wielka rzecz i tylko nagrywanie filmów, więc myślę, że to była instynktowna sprawa.

„Moją instynktowną rzeczą było sprawdzenie, czy ta osoba jest w porządku, i nie filmowanie.

„Myślę, że to pokazuje różnicę między priorytetami niektórych osób”.

Ellie Goulding przybywa na ratunek kierowcy T-boned przez Royal Mail van
Udostępniła informacje o swojej historii na Instagramie (Instagram / PA)

W materiale opublikowanym w mediach społecznościowych o katastrofie na Western Avenue, A40, kierowca dostawy ostatecznie zatrzymuje się po tym, jak kierowcy ostrzą rogi i krzyczą na niego: „Co ty kurwa robisz, stary ?!”

Potem wydaje się zaskoczony, widząc samochód przed jego ciężarówką, twierdząc, że go nie widział lub nie wiedział, że tam był.

Usłyszał, jak krzyczy: „Nie widziałem go, szczerze go nie widziałem”.

Goulding ujawniła na Instagramie, że jej kierowca, Guy, również był jednym z tych, którzy zatrzymali się, aby pomóc.

Rzecznik Royal Mail powiedział, że są „bardzo zaniepokojeni” tym incydentem.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *