Xone Phone : Zwiększenie upału w piątek wieczorem

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W PIĄTEK:

DWP Bar KL

Unit 1-2, Trillion KL, 338, Jalan Tun Razak, KL

Zawiera specjalną edycję gry Dreamscape w nowym DWP Z francuskim DJ-em JP Lantieri, który grał TAKŻE w najlepszych londyńskich klubach, w tym EGG i Ministry of Sound.

Występował także na festiwalach takich jak Transitions London, wydając kolejne utwory w wytwórniach takich jak Egothermia, Black Hole / Magic Island Deep, Universal Music Emotion, Deep Motion, Right Recordings, Poolside, In You Records, Darkest Before Dawn podczas kompilacji swojej regularnej Enigmy program emitowany w wybranych radiach w Europie i USA i zarządzający jego wytwórnią Flemcy Music.

Dołączy do naszych DJów Dreamscape Abuy, Adama Harrisa i Mino na jedną wyjątkową noc. Infolinia dla rezerwacji: + 6012-310-2616

LE NOIR KL

Unit H-G-07, The Hive, TREC, Lot 435, Jalan Tun Razak, KL

Le Noir KL prezentuje Alexa Martina i Kumę na dachu z deep i tech house i techno przez całą noc.

Kuma jest jednym z niewielu uznanych DJ-ów z Malezji, który gra w Azji i Europie.

Dzięki tym charakterystycznym podziemnym techno i dźwiękom opartym na techno zyskał sobie miano w azjatyckiej społeczności undergroundowej muzyki house, zabierając muzykę na parkiety taneczne w Azji i Europie.

Alex Martin jest stałym elementem sceny lokalnej i regionalnej przez większą część nowej dekady.

Opiekun głębokich, rytmicznych bitów tanecznych i beztroskiej atmosfery. W ten sposób Alex opisuje siebie jako DJ, nigdy nie bojącego się zbyt głęboko, jego emocjonalne muzyczne wybory są jego własną terapią.

W Club Lounge DJ-e Charleston Cornelius, Dougie J i DJ K (format otwarty) trzymają swoje zwykłe piątkowe automaty w nocy w klubie w otwartym formacie i EDM, a DJ Kooler jest na dole.

Taras na dachu otwiera się o 17:00. Opłata za ubezpieczenie może obowiązywać po godzinie 23:00. Aby RSVP uzyskać bezpłatny wstęp przed 1 rano, po prostu kliknij „Going” na stronie wydarzenia na Facebooku. RM40 przy drzwiach (obejmuje 1 darmowego drinka i dostęp do dachu i klubu). Aby zarezerwować miejsce: E-mail: [email protected] / Phone / WhatsApp: 012-224 5416

KYO KL (Ren Room)

Mandarin Oriental Kuala Lumpur, off Jalan Pinang, KLCC, KL

Ren Room: Xes Xes Loveseat na noc. Spodziewaj się mocnych i ciężkich edycji house i disco zmieszanych z dźwiękami międzyplanetarnymi; pomyślcie o tańczących melodiach złożonych z maszynowych emocji i kosmicznej przypadkowości. To dżem wyzwolenia duchów, a on jest jednym z wiodących świateł Malezji w utrzymywaniu ruchu winylu.

Pokój Kyo: Aku Ash i przyjaciele z DJ Hawk i Nahsyk tej nocy.

Znany na lokalnej scenie hip hopowej DJ Aku Ash wypełnia klub swoimi złymi miksami i mieszankami o wysokiej energii.

Przez lata rezydował w najlepszych klubach w mieście. Nahsyk, młody 21-letni eurazjatycki DJ i producent muzyczny z KL z pasją i pasją do muzyki.

DJ Hawk był na scenie KL od 2012 roku, z pierwszą rezydencją w Elixir, Bukit Bintang, a później kilkakrotnie występował w różnych klubach i wydarzeniach w KL. Wstęp (z jednym napojem): RM40 przed 1 rano / RM60 po 1 rano. Bezpłatny wstęp przed 23:00. W sprawie rezerwacji stolików prosimy o kontakt z [email protected] lub 012-921 1730.

CHINY BAR

Hive, TREC, 436, Jalan Tun Razak, KL

Thrift Shop Beast Friday z Fashą Anderson i DJ Low. Fasha nie jest twoją zwykłą DJ-ką, od 2008 roku maluje scenę dla DJ-ów z Malezji; przecina pokolenia R&B, hip hop, funk, soul, koreański hip hop, trap, moombah i twerk. Organizator imprez klubowych, właściciel akademii DJ-skiej i pionier malezyjskiego drum'n'bassu, DJ Low jest liderem lokalnej branży klubowej od 18 lat i pod szyldem Loops Collective. W celu rezerwacji zadzwoń pod numer 017-635 6525

Typ artykułu: pomiarowy

Typ użytkownika: anonimowa sieć

Status użytkownika:

Identyfikator kampanii: 7

Typ Cense: bezpłatny

Status dostępu użytkownika: 3

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *