Xone Phone : Główny konstabl atakuje skarżącego – Hindusów

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Naczelnik posterunku policji w Jeedimetla został dołączony do biura komisarza Cyberabadu po tym, jak rzekomo wykorzystał i napadł na młodzieńca, który zgłosił bójkę w okolicy.

Inspektor P. Ramana Reddy powiedział w poniedziałek około 2.10 rano, Shiva Krishna (23), pracownik prywatnej firmy, widział, jak niektórzy kłócą się w sali funkcyjnej w pobliżu jego domu i zadzwonił pod numer 100, aby poinformować o tym policję. Starosta Koteshwar Rao otrzymał zadanie, po czym zadzwonił do skarżącego o adres i inne szczegóły.

Kiedy Pan Rao był w drodze, Pan Kryszna zadzwonił do niego i poinformował, że problem został rozwiązany, a ludzie opuścili to miejsce. Jednak około 2.20 rano zadzwonił do oficera i poprosił go, aby przyszedł, ponieważ ludzie ponownie zgromadzili się na sali funkcyjnej, powiedział inspektor.

„Zirytowany powtarzającymi się telefonami od Pana Kryszny, szef policji dotarł na miejsce, wykorzystał go w obrzydliwym języku i spoliczkował, po sprawdzeniu, że w sali funkcyjnej przepycha się”, powiedział oficer, dodając, że pan Rao wziął skarżący się na komisariat policji, a później go odrzucił.

Przestępstwo wyszło na jaw po tym, jak Pan Krishna złożył skargę na aplikację mobilną HawkEye Telangana Police.

Po zweryfikowaniu skargi inspektor stwierdził, że szef policji był winny, i wysłał raport do kwatery głównej, a następnie został przydzielony do biura CP.

Chłopiec tonie

Czteroletni chłopiec utopił się w zbiorniku wodnym w centrum obsługi pojazdów w Medchal, po tym, jak przypadkowo wpadł do niego podczas zabawy z kawałkiem termoloru w niedzielny wieczór.

Na nagraniu wideo z kamery monitorującej wydanej przez policję chłopiec, Chinta Anjiah, syn Chinty Kanakaraju, był widziany, bawiący się termokolorem i wrzucił go do wykopu, który został wykopany, aby zapobiec przepływowi wody na drogę przez Nagappa Motors.

Inspektor Medchal D. Appa Rao powiedział, że incydent miał miejsce około 17:00. i do 18:00 Po zbadaniu materiału z kamery CCTV policja stwierdziła, że ​​podczas zabawy chłopiec wpadł do dołu wypełnionego wodą. „Do 18.30 wyłowiliśmy ciało i wysłaliśmy je do szpitala Gandhi w celu przeprowadzenia sekcji zwłok” – powiedział Rao.

Na podstawie skargi złożonej przez rodziców Anjiah, Kanakaraju i Lalithę, zarejestrowano sprawę na podstawie § 304-A (powodującą śmierć z powodu zaniedbania) przeciwko właścicielowi centrum obsługi Nagappa.

SI znaleziono martwy

W poniedziałek w jego domu w Patel Nagar z Amberpet znaleziono martwego podinspektora przy Centralnej Stacji Kryminalnej w Hyderabad.

Policja powiedziała, że ​​ofiara, K. Saidulu Goud (42), sub-inspektor partii z 2007 roku, popełnił samobójstwo, wieszając się na wentylatorze sufitowym około 8 rano, kiedy był sam w domu. Jego żona, Nirmala, która poszła porzucić dzieci w szkole, zastała Saidulu wiszącą po powrocie do domu.

„Był uzależniony od alkoholu i nieregularny w służbie. Podczas gdy wszyscy jego partnerzy zostali awansowani do stopnia inspektora, Saidulu niedawno zakończył okres próbny, ”powiedział dodatkowy DCP (Strefa Wschodnia) T. Govinda Reddy. Dodał, że ofiara również nie czuje się dobrze i była przygnębiona kilkoma „nieujawnionymi” sporami rodzinnymi.

Saidulu, pochodzący z Mandhe Mothey w dystrykcie Nalgonda, przebywał na zwolnieniu chorobowym od 1 września 2017 r. Do 14 listopada tego roku. „Nawet gdy został wysłany do CCS, jego żona zwykła go podrzucać i odbierać z biura, bojąc się, że nie pojawi się na służbie”, powiedział oficer, dodając, że na miejscu nie znaleziono żadnej wiadomości.

Ofiara wraz z żoną i dwójką dzieci przebywała w wynajętym domu w Patel Nagar. Dom był własnością starszego oficera szeregowego.

Sprawa została zarejestrowana przez policję Amberpet, a ciało przeniesiono do kostnicy szpitala ogólnego w Osmanii w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

(Zawsze jest ktoś do słuchania pod numerem: +914066202000 lub 66661117 w przypadku jakiegokolwiek załamania emocjonalnego w tym centrum interwencji samobójców z siedzibą w Hyderabadzie, Roshni.)

W tym miesiącu osiągnąłeś limit bezpłatnych artykułów.

Zarejestruj się w The Hindu za darmo i uzyskaj nieograniczony dostęp przez 30 dni.

Korzyści z subskrypcji obejmują

Dzisiejszy artykuł

Znajdź wersję artykułów z gazety na urządzenia mobilne na jednej, łatwej do odczytania liście.

Nielimitowany dostęp

Miłej lektury dowolną liczbę artykułów bez żadnych ograniczeń.

Spersonalizowane rekomendacje

Wybrana lista artykułów pasujących do Twoich zainteresowań i upodobań.

Szybsze strony

Płynnie poruszaj się między artykułami, gdy nasze strony ładują się natychmiast.

Deska rozdzielcza

Wszystko w jednym miejscu, aby zobaczyć najnowsze aktualizacje i zarządzać swoimi preferencjami.

Odprawa

Trzy razy dziennie informujemy o najnowszych i najważniejszych wydarzeniach.

Nieprzekonany? Dowiedz się, dlaczego warto płacić za wiadomości.

* Nasze plany abonamentu cyfrowego nie obejmują obecnie e-papieru, krzyżówki, iPhone'a i iPada oraz aplikacji mobilnych. Nasze plany zwiększają komfort czytania.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *