Drone XPro : 10 najfajniejszych dronów, które możesz kupić

:

Wiele osób najeży się na słowo „dron”, od razu myśląc o kontrowersyjnych bezzałogowych statkach powietrznych używanych przez wojsko.

Ale drony przeszły długą drogę w ciągu ostatnich kilku lat. Firmy nadal oferują zaradne wersje konsumenckie, które możesz posiadać, nie będąc członkiem sił zbrojnych.

Przyjrzymy się 10 najfajniejszym dronom, jakie możesz kupić.

1. Dron Parrot AR 2.0 – 340 USD

Parrot AR to najpopularniejszy dron na rynku konsumenckim. Ma wbudowaną kamerę zdolną do przechwytywania wideo 720HD oraz funkcje WiFi. Teraz z akumulatorem o wysokiej gęstości 1500 mAh może szybować po niebie przez około 20 minut.

Odwiedź: ardrone, aby uzyskać listę sprzedawców detalicznych

2. DJI Phantom GPS Drone – 800 USD

Ta ręczna maszyna ma doskonały zasięg lotu – może pokonać 300 metrów za pomocą częstotliwości radiowej. Wbudowany aparat może rejestrować ujęcia o dużej mocy z dużej odległości. Ten dron korzysta z technologii GPS, aby powrócić do ostatnio odwiedzonego miejsca, jeśli włączony jest autopilot.

Kliknij tutaj po więcej informacji

3. Mikro helikopter UAV 5700 USD

Ten UAV jest również znany jako autonomiczny koncentryczny Skybotix. Jest bardzo nowoczesny i może dostarczyć do 37 Mbps przy pomocy WiFi. Jest to jeden z droższych dronów konsumenckich.

Kliknij tutaj po więcej informacji

4. H-King Darkwing 190 USD

Jest to zaprojektowane specjalnie do oglądania z perspektywy pierwszej osoby (FPV). Jest lekki i oferuje dużą ładowność do montażu akcesoriów (radia, kamery itp.) Dzięki dużej rozpiętości skrzydeł 1727 mm.

Odwiedź Hobby King, aby uzyskać więcej informacji

5. Turbo Ace X830-D Drone RTF 1300 $

Ta maszyna jest w pełni zmontowana i zaprogramowana. Jest świetny dla fotografów i kamerzystów, ponieważ może obsługiwać cięższe kamery wideo i obiektywy. Oferuje również najdłuższy w branży czas lotu: od 23-30 minut.

Odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji

6. Samolot UAV w stylu drapieżnika / żniwiarza 400 USD

Dron ten został zaprojektowany na wzór drona Predator amerykańskiego wojska, z wyjątkiem rozpiętości skrzydeł 1,5 metra.

Kliknij tutaj po więcej informacji

7. Aibotix Aibot X6 UAV 34 000 USD

Ten dron ma wiele funkcji, w tym potężną kamerę do rejestrowania scen z dużej odległości. Ma automatyczny start i lądowanie, bezpieczeństwo zderzeniowe, kamery i mikrofony. Ale ma swoją cenę i jest zwykle zarezerwowana dla profesjonalnych filmowców.

Odwiedź Aibotix, aby uzyskać więcej informacji

8. Walkera QR Infra X Smart Drone 150 USD

Wystarczająco mały, aby zmieścił się w dłoni, jest to pierwszy na świecie dron z CAS (system zapobiegania awariom) i jest wyposażony w 10 czujników zderzenia, aby zapobiec uderzeniu maszyny w ludzi, przedmioty i ściany. Umieszczenie dłoni w pobliżu podczas lotu spowoduje, że Walkera Infra X poleci w przeciwnym kierunku. Ultradźwiękowe czujniki wysokości pozwalają wspinać się po schodach i dostosowywać wysokość dla każdego kroku.

Kliknij tutaj po więcej informacji

9. Trimble Gateway 45,00 $

Jest drogi, ale może latać nawet do 45 minut. Posiada narzędzia antykolizyjne, system bezpieczeństwa w razie wypadku, automatyczne kamery, mikrofony i opcje geodezyjne.

Odwiedź Trimble, aby uzyskać więcej informacji

10. Latająca platforma STORM Drone FF 400 USD

STORM ma cztery wirniki i uchwyt na środku. Został zbudowany z myślą o kamerze GoPro do nagrywania materiału z lotu ptaka przez maksymalnie siedem minut, bez uszczerbku dla stabilności i jakości wideo. Gdy wiatr nie wieje, STORM może pozostawać w pozycji do 10 sekund, a czerwone i białe diody LED pomagają użytkownikom dostrzec go, gdy zachodzi słońce.

Kliknij tutaj po więcej informacji

* Ceny są jedynie orientacyjne i obowiązują w momencie pisania

– nzherald.co.nz

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *