Xone Phone : Sąd hrabstwa Yates: Mężczyzna, który prowadził pościg za policją, będzie odsiadywał karę pozbawienia wolności – Wiadomości – The Evening Tribune

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Następujące sprawy zostały rozpatrzone przez sędziego Jason L. Cook w sądzie karnym hrabstwa Yates we wtorek, 17 grudnia.

GARY K. WILSON, 29 lat z Addison, oskarżony o lekkomyślne zagrożenie 1. stopnia (przestępstwo klasy D), bezprawną uciekającą policję 3. stopnia, lekkomyślną jazdę, pogarszającą się działalność nielicencjonowaną 2. stopnia, jazdę bez urządzenia blokującego zapłon alkoholu i dwa przypadki przekroczenia prędkości , zgodził się na zawarcie ugody w związku z samym zarzutem popełnienia przestępstwa w zamian za zmniejszenie kary.

Wilson został aresztowany przez policję Penn Yan po pościgu, który rozpoczął się na Clinton Street we wsi około 23:00. 23 czerwca i doprowadził do Genewy. Policja zaobserwowała, że ​​Wilson jeździ pick-upem na 45 w strefie 30 mil na godzinę. Próbowali powstrzymać Wilsona i ścigali go z prędkością ponad 100 km / h do hrabstwa Ontario. Hrabstwa Yates, Ontario i policja genewska pomagały w próbach zatrzymania Wilsona, który w pewnym momencie przeszedł na przeciwny pas i zmusił innego kierowcę do zjechania z drogi, aby uniknąć zderzenia czołowego. W Genewie Wilson zostawił ciężarówkę i uciekł pieszo. Policja nie była w stanie zlokalizować Wilsona na miejscu zdarzenia, ale aresztowała pasażera poszukiwanego w hrabstwie Ontario. Policja odkryła, że ​​Wilson był na warunkowym zwolnieniu i skontaktowała się z jego oficerem. Wilson został aresztowany 25 czerwca przez zwolnienie warunkowe w Bath i został przekazany policji Penn Yan, osadzony w areszcie i zwolniony za kaucją z powodu dwóch wcześniejszych wyroków skazujących za przestępstwo, w tym włamania w hrabstwie Steuben, za które odbywał od 2 do 4 lat więzienia.

Wilson musiał stawić czoła 3 1/2 do 7 lat w związku z oskarżeniem o przestępstwo, ale jako potencjalnie uporczywy przestępca, mógł zostać skazany na 15 lat dożywotniego wyroku po procesie. Wraz ze spowiedzią obiecano mu 2 do 4 lat, ale konsekwencją każdego naruszenia kary zwolnienia warunkowego, zgodnie z N.Y. State Parole. Został aresztowany bez zwolnienia za kaucją aż do skazania 20 lutego.

38-letni Paul KHOUZAM, mężczyzna oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia i inne przestępstwa o przestępstwo z powodu 6 sierpnia 2018 r. Śmierci swojej matki, MD Magdy Khouzam-Daoud, pojawił się na wniosek sądu.

Khouzam został oskarżony 1 listopada 2018 r. Za przestępstwa morderstwa 2 stopnia (brutalne przestępstwo klasy A), włamania 1 stopnia (brutalne przestępstwo klasy B), dwa przypadki kryminalnego posiadania broni 3 stopnia (przestępstwo klasy D) i pogorszenie okrucieństwo wobec zwierząt (przestępstwo klasy E).

Cook wyraził zgodę na ocenę innego psychiatry, ale sesji nie należy rejestrować ani transkrybować. Cook kontynuował kaucję w wysokości 1 miliona dolarów lub 2 miliony dolarów i ustanowił trzecią formę kaucji zgodnie z nowymi przepisami stanowymi: 1,5 miliona dolarów w częściowo zabezpieczonej obligacji poręczeniowej. Khouzam został aresztowany z powrotem do więzienia bez zwolnienia za kaucją z powodu trwającego naruszenia jego zawieszenia w okręgu Schuyler.

PATRICK J. BROWN, 39, z Branchport, oskarżony o sfałszowanie dowodów (przestępstwo klasy E), dwa przypadki kryminalnego posiadania substancji kontrolowanej 7 stopnia, bezprawne posiadanie narzędzia do iniekcji podskórnej oraz przestępcze stosowanie akcesoriów związanych z narkotykami drugiego stopnia błagać targu o zbrodnię samą za skrócenie wyroku.

Brown przyznał, że zawiózł przyjaciela, który przedawkował heroinę / fentanyl, do jego domu na Elm Street, wyciągnął go z samochodu i zostawił nieprzytomnego na podwórku. Brown zadzwonił pod 911 po swojego przyjaciela, ale przed ucieczką próbował ukryć narkotyki przed policją. W obliczu 2 do 4 lat więzienia Brown otrzymał wyrok od 1 1/2 do 3 lat więzienia z nakazem dla Willard Drug Treatment Centre. Został aresztowany bez zwolnienia za kaucją do momentu skazania 7 stycznia.

22-letni RYAN WALKER z ​​Neapolu, oskarżony o dwie liczby pogarszających się DWI z dzieckiem w pojeździe (prawo Leandry, przestępstwo klasy E) i jedną szkodliwą dla dobra dziecka, przyjął ofertę prowizji za jedną liczbę przestępstw. Został skazany na 90 dni więzienia w szeryfie Weekend Alternative Programme (SWEAP), 5 lat próby i grzywnę w wysokości 1000 USD.

CHAMEIL HANEY, 44 lata, skazany za DWI z wcześniejszym skazaniem w ciągu 10 lat (przestępstwo klasy E) został skazany na 90 dni więzienia, a następnie na 5 lat próby, grzywnę w wysokości 1 800 USD, cofnięcie licencji, nałożenie blokady blokady zapłonu alkoholu po przywróceniu, i musi uczestniczyć w Panelu Wpływu Ofiary Pijanego Kierowcy. Została aresztowana 8 sierpnia na Rte. 364 w Middlesex z 0,18% BAC i kolejnym niedawnym aresztowaniem za DWI. Ma kolejny wcześniej DWI z 2016 roku w Urbana.

BRIAN ALNUTT, 49 lat, skazany za naruszenie wyroku zawieszającego na przestępstwo DWI w 2018 r. Z wcześniejszym skazaniem w ciągu 10 lat w hrabstwie Seneca, został skazany na 1–3 lata więzienia z zaleceniem programów obozów szokowych lub więziennych programów leczenia uzależnień. Alnutt przyznał, że po przeniesieniu tutaj jego okresu próbnego uciekł, nie pozostając w kontakcie z kuratorem okręgu hrabstwa Yates, nie odpowiadając na telefony, listy ani wizyty domowe.

RUSSELL ALIFF, 31 lat, skazany za naruszenie jego zawieszenia na karę śmierci w 2018 r. W sprawie wielkiego kradzieży czwartego stopnia (przestępstwo klasy E, przeniesione z hrabstwa Ontario), został skazany na 1–3 lata więzienia z zaleceniem obozu szokowego lub narkotyku w więzieniu programy leczenia. Przyznał się do pogwałcenia zawieszenia prawa do wyroku skazującego za DWI i zaostrzoną nielicencjonowaną operację trzeciego stopnia; pozytywny wynik testu na obecność marihuany, oksykodonu, suboksonu i kokainy; oraz próbę oszukiwania w badaniach przesiewowych narkotyków poprzez przyniesienie plastikowej butelki moczu innej osoby w celu zastąpienia jej własnym.

* Wszystkie wynegocjowane wyroki zawierają obowiązkowe dopłaty stanowe, opłaty rejestracyjne banku danych DNA oraz zwolnienia z odwołania, chyba że zaznaczono inaczej.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *