Xone Phone : Warto grać | „Song of Horror” (ALL) Episode 3 otrzymuje datę premiery

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Do tych których może to dotyczyć,

Ten list jest wezwaniem do pomocy. Tydzień temu mój były mąż poszedł do domu słynnego pisarza, pana Hushera, szukając go po tym, jak nie znalazł go przez telefon lub w inny sposób. Nigdy nie wrócił. Po trzech dniach bez żadnych wieści poprosiłem jego przełożonego, żeby go znalazł. Nigdy też nie wrócił. Teraz jestem tutaj, sama, w domu, próbując dowiedzieć się, co się stało … Coś obserwuje wszystkie moje ruchy. Boję się o moje życie.

Nie mogę prosić o narażenie życia dla nas – ale jesteś dziennikarzem, więc możesz coś zrobić. Opowiedz naszą historię.

Nie pozwól nam zostać zapomnianym.

Song of Horror to psychologiczna przygoda z horrorem, która oferuje prawdziwie dynamiczne doświadczenie terroru: jego antagonistę, nadprzyrodzoną istotę znaną tylko jako Obecność, jest kontrolowany przez zaawansowaną sztuczną inteligencję (AI), która dostosowuje się do twoich działań i decyzji. Przeżyj nieznośny strach, gdy ta nieziemska istota reaguje na twój sposób grania i ściga cię w nieoczekiwany sposób, oferując wyjątkowe wrażenia każdemu graczowi i każdej rozgrywce, w której napięcie narasta naturalnie zamiast pochodzić ze skryptów.

Wybierz jedną z grupy 13 unikalnych postaci, które pomogą ci odkryć tajemnice Song of Horror i spróbować położyć kres jej bezimiennemu koszmarowi. Każda postać jest inna, i wnosi do dochodzenia ich unikalny punkt widzenia, umożliwiając im podejście do wskazówek i przedmiotów w różny sposób. Ich działania i decyzje będą kształtować świat: niektórzy z nich będą mniej więcej wiedzieć o niektórych aspektach tej historii; niektóre będą bardziej skuteczne przeciwko zjawiskom nadprzyrodzonym … Ale wszystkie z nich mogą umrzeć, jeśli dotrze do nich Obecność – a śmierć będzie trwała w Pieśni horroru. Jeśli jedna z postaci zginie, będziesz musiał wybrać śledztwo od miejsca, w którym zmarły go zostawił.

Song of Horror ma być kontynuacją debiutu na Halloween wraz z wprowadzeniem trzeciego odcinka tej historii w równie przesądny piątek 13 grudnia 2019 r.

Tak, trzeci odcinek Song of Horror rozpocznie się na Steamie z tą straszną datą, dając graczom możliwość kontynuowania walki z The Presence, gdy próbują odnaleźć zaginionego pisarza Sebastiana P. Hushera i pozbyć się przeklętej tytułowej piosenki.

Podążając śladem dowodów, trzeci odcinek przedstawia ruchy na uniwersytet – zarówno miejsce pracy Hushera, jak i tajemnicze miejsce, w którym widziano go żywego. Gracze połączą siły z niektórymi najbliższymi znajomymi Hushera, wprowadzając nowe wątki fabuły, gdy Obecność wzmaga ataki, a prawda wyłania się na wielką skalę.

W Song of Horror – Episode 3 będziesz:

  • Kontynuuj przygodę na nawiedzonym uniwersytecie, przeklętym przez Song of Horror.
  • Zmieniaj postacie w całym odcinku, aby eksplorować i rozwijać się w różnych obszarach uniwersytetu.
  • Spotkaj nowe postacie, które dołączą do historii: Omar Nassiri, współpracownik Hushera i Grace Richards, uczeń Hushera, a także scenę z zaskakującej postaci.
  • Podejmuj jeszcze bardziej wyjątkowe wydarzenia, zagrożenia i wyzwania dzięki Obecności.

Każdy z pięciu odcinków składa hołd konkretnemu survivalowemu horrorowi. Debiutancki odcinek – w którym gracz po raz pierwszy widzi The Presence – przechyla kapelusza na klasyczną serię Infogrames Alone in the Dark, a drugi odcinek jest szczególnie przyjemny dla fanów fenomenalnego Silent Hill. Trzeci odcinek nowości marki zawdzięcza jednak przede wszystkim klasycznemu horrorowi survivalowemu Obscure.

„Ponieważ odcinek 3 znajduje się w samym środku nawiedzającej opowieści Song of Horror, gracze mogą być pewni, że docierają teraz do sedna sprawy”, mówi Carlos Grupeli, założyciel firmy Protocol Games, studia stojącego za Song of Horror. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęć zarówno przez krytyków, jak i graczy w pierwszych dwóch odcinkach. W tym nowym rozdziale wszystko zaczyna się robić coraz bardziej intensywnie, a The Presence oferuje mnóstwo nowych wyzwań, ponieważ wciąż uczy się od styl gry gracza. ”

Pierwszy odcinek Song of Horror można odebrać dziś na platformie Steam za 7,99 USD / 7,99 EUR / 6,99 GBP, natomiast drugi i trzeci odcinek można kupić osobno za 7,99 USD / 7,99 EUR / 6,99 GBP lub w ramach przepustki sezonowej które odblokują kolejne dwa odcinki oprócz istniejących trzech w nadchodzących miesiącach za 21,99 USD / 21,99 EUR / 18,99 GBP. Ponadto gracze mogą również kupić wersję Founder Limited Edition za 19,99 USD / 19,99 EUR / 17,14 GBP, która jest dostępna tylko do końca 2019 r.

Song of HorrorCzwarta i piąta dotrze do Steam 2020.

Każdy odcinek oferuje nowe, nieprzewidywalne upiorne sytuacje, które odstraszą graczy. Pierwszy odcinek będzie znajdował się na przerażającym Posiadłość Husher. Ale do drugiego przejdziemy do nawiedzonego budynku ze szczególnie przerażający sklep z antykami. Czy czule pamiętasz swoje szkolne dni? To się zmieni, gdy trzeci rozdział doprowadzi cię do przeklęty budynek kolegium. Na opuszczone opactwo, otoczony śmiercionośną aureolą po przerażającym koncercie, jest miejscem czwartego rozdziału, ale ten, który mnie naprawdę łapie, to to, że Zakład psychiatryczny gdzie staniesz przed największym wyzwaniem.

Każdy odcinek oferuje nowe, nieprzewidywalne upiorne sytuacje, które odstraszą graczy. Pierwszy odcinek będzie znajdował się na przerażającym Posiadłość Husher. Ale do drugiego przejdziemy do nawiedzonego budynku ze szczególnie przerażający sklep z antykami. Czy czule pamiętasz swoje szkolne dni? To się zmieni, gdy trzeci rozdział doprowadzi cię do przeklęty budynek kolegium. Na opuszczone opactwo, otoczony śmiercionośną aureolą po przerażającym koncercie, jest miejscem czwartego rozdziału, ale ten, który mnie naprawdę łapie, to to, że Zakład psychiatryczny gdzie staniesz przed największym wyzwaniem.

Gracze mogą spodziewać się około 20 godzin gry plus 13 grywalnych postaci i powinni pamiętać, że historia będzie miała prolog i epilog, z których każda będzie się znajdować w pierwszym i ostatnim odcinku.

Kluczowe cechy:

  • Zbadaj paranormalną tajemnicę zamkniętą w opowieści o psychologicznym horrorze.
  • Splątać z Obecnością, nieziemską istotą z własnym adaptacyjnym A.I. który reaguje na twoje działania i decyzje, by dostarczyć skrypty nieprzewidywalnego horroru.
  • Wybieraj spośród grupy unikalnych postaci, z których każda ma własny punkt widzenia, grając z innymi relacjami zarówno z historią, jak i innymi postaciami.
  • Kiedy postacie umierają, umierają na dobre, ale horror trwa nadal …
  • … dzięki śledztwu podjętej przez nową postać, zajmującą się historią z wyjątkowej perspektywy, ale pod wpływem działań ich poprzednika.
  • Odkrywaj nawiedzone, złowrogie lokalizacje, aby zebrać wskazówki, które poskładają tajemnicę zaginionego Sebastiana P. Hushera.

Song of Horror jest obecnie dostępny na PC (Steam), bez dalszych szczegółów na temat wcześniej ogłoszonych wersji PS4 i Xbox One.

Więcej artykułów o Song of Horror

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *